Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-16, 12:18   #1471
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Nie martw się Anngeli Na pewno zaliczysz to, a może zaryzykuj i idź poproś by pokazał Ci co miałaś źle i w ogóle...

Ja też chcę zobaczyć zazdroszczę Ci, że nie ma różnicy choć mi dziś koleżanka powiedziała, że jak mam związane to u mnie nie widać odrostu się w duszy ucieszyłam

Ja kocham Alterrę nie tylko szampony, ale i odżywki, balsamy do ciała, kremy do rąk... Chcę też spróbować olei, serii do twarzy (jak już skończę kurację antybiotykiem ), perfumki i żeli pod prysznic. Zakochałam się w tej marce

No widzisz! Naprawdę sporo

A ja dziś zakupiłam odżywkę Isana różową (z jakimś olejem na b ) i zamierzam spróbować metody OMO
Bardzo dużo osób oblał i podobno na 1 termin daje to samo, więc jest nadzieja ale dziękuje za wsparcie
Już przyjęłam więc możesz zobaczyć, wczoraj nie miałam nawet kiedy laptopa włączyć bo jeszcze do babci na wieś pojechałam dlatego dzisiaj wszystko nadrabiam
No to dobrze, że nie widać. Jeśli Cię razi widoczny wg Ciebie odrost to już wiesz, że w kitajcu jest niewidoczny
Mną też Alterra zawładnęła, dzisiaj byłam w mieście z mamą i kupiłam maskę tą z granatem i aloesem bo była mała przecena i nowy szampon jest do włosów farbowanych i z pasemkami z oliwkami i lotosem, a że nie chcę by mój kolor na farbowańcach płowiał, włosy błyszczały a skład ma przyjemny to się skusiłam. Była za 10 zł prawie a kasjerka się chyba pomyliła i mi go policzyła tak jak odżywkę za 6,99 brałam też inne rzeczy i dopiero w domu się zorientowałam.
Isana z olejkiem z babassu pewnie też mam jeszcze tak z 1/4 może opakowania, daawno nie używałam- stoi w zbiorach i czeka na wykończenie.

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Witam
Przepraszam że się wtrącę na chwilkę Czasem podczytuje wasz wątek i muszę to w końcu napisać... po prostu was podziwiam! tyle czasu i wyrzeczeń i odrostów żeby wrócić do natury. Dzięki wam kilka razy już zrezygnowałam z farbowania bo ja bym nie dała rady wracać do naturalek
Dziewczyny trzymam kciuki za każdą z osobna by jak najszybciej zejść z farby i cieszyć się naturalnym blaskiem i odcieniem włosów
powodzenia i już nie przeszkadzam
Ja nie dziękuje za kciuki, co by nie zapeszyć ale masz buiaka
Myślę, że jak byś się tak meeega mocno zawzięła to by Ci sie udało zapuścić. Z tym, że od razu mówię szczerze - to byłaby długa droga bo masz bardzo długie włosy. Ale ombre weszło w modę i nikt by potem nie zwracał uwagi na dół włosów w innym odcieniu

W końcu się zebrałam i... kupiłam ampułki Radical.
Jeju jak dawno ich nie miałam a zawsze chwaliłam, teraz idzie wiosna więc najwyższa pora na ampułki.
Wykończyłam jakiś tydzień temu Garnier Neril (tonik).
Czułam takie odżywienie i wypoczętą, oczyszczoną skórę głowy po nim, na porost może trochę wpłynął ale nie aż tyle co się spodziewałam.
Co do wypadania - nie mam jakiegoś obfitego, ot takie w normie ale podczas mycia widziałam trochę mniej włosów więc zawsze jakiś plus
Jednak zależy mi też na szybkim poroście, dlatego liczę na kurację ampułkami. Zacznę stosować je od dzisiaj zawsze na suchą skórę głowy i tak przez miesiąc. Mam nadzieję, że bedę systematyczna i będę wcierać codziennie a nie tylko co 2 dni po myciu
I ciekawe jakie będą efekty tym razem.

I w ogóle to mimo obowiązków czy problemów, z dnia na dzień humor mam mimo to dobry, bo oprócz małych zakupów to jest cieplutko i słonecznie
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 13:15   #1472
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Witam
Przepraszam że się wtrącę na chwilkę Czasem podczytuje wasz wątek i muszę to w końcu napisać... po prostu was podziwiam! tyle czasu i wyrzeczeń i odrostów żeby wrócić do natury. Dzięki wam kilka razy już zrezygnowałam z farbowania bo ja bym nie dała rady wracać do naturalek
Dziewczyny trzymam kciuki za każdą z osobna by jak najszybciej zejść z farby i cieszyć się naturalnym blaskiem i odcieniem włosów
powodzenia i już nie przeszkadzam
A ja podczytuję Twojego bloga I również przyznaję -masz przecudowne włosy może jednak się skusisz na zapuszczanie naturalek?
Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Bardzo dużo osób oblał i podobno na 1 termin daje to samo, więc jest nadzieja ale dziękuje za wsparcie
Już przyjęłam więc możesz zobaczyć, wczoraj nie miałam nawet kiedy laptopa włączyć bo jeszcze do babci na wieś pojechałam dlatego dzisiaj wszystko nadrabiam
No to dobrze, że nie widać. Jeśli Cię razi widoczny wg Ciebie odrost to już wiesz, że w kitajcu jest niewidoczny
Mną też Alterra zawładnęła, dzisiaj byłam w mieście z mamą i kupiłam maskę tą z granatem i aloesem bo była mała przecena i nowy szampon jest do włosów farbowanych i z pasemkami z oliwkami i lotosem, a że nie chcę by mój kolor na farbowańcach płowiał, włosy błyszczały a skład ma przyjemny to się skusiłam. Była za 10 zł prawie a kasjerka się chyba pomyliła i mi go policzyła tak jak odżywkę za 6,99 brałam też inne rzeczy i dopiero w domu się zorientowałam.
Isana z olejkiem z babassu pewnie też mam jeszcze tak z 1/4 może opakowania, daawno nie używałam- stoi w zbiorach i czeka na wykończenie.


I w ogóle to mimo obowiązków czy problemów, z dnia na dzień humor mam mimo to dobry, bo oprócz małych zakupów to jest cieplutko i słonecznie
To może się uda kolejnym razem -zresztą, NA PEWNO się uda
No, a ja prawie cały czas w kitce chodzę to się cieszę A dziś użyłam odnalezionej bandany i sobie zawiązała, podpięłam wsuwkami i tak sobie chodzę
U nas w Rossmannie poprzeceniana jest większość kosmetyków Alterry może po prostu ceny nie powiesili chciałam wczoraj krem kupić z różą, ale on nie był w przecenie, a ten z orchideą był i się wkurzyłam i nie kupiłam wcale
Tak, ta odżywka I co, byłaś zadowolona z babassu?

U mnie też dziś pięknie, latam na krótki rękaw, bo jest prawie 20 stopni!
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 13:28   #1473
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

DZIEWCZĘTA - wiecie, dzisiaj tak deszczowa pogoda u mnie, a wybrałam się na zakupy, i nie mogłam przestać patrzeć na swoje włosy wszędzie - w oknach, witrynach sklepów - one są JASNE I POPIELATE cholera, chyba na zdjeicu nigdy nie pokażę wam normalnego odcienia, bo własnie pstryknęłam i są ciemniejsze i takie bardziej neutralne, pastelowe
najciekawsze jest to, ze gdy mialam malutki odroscik - 1-2 cm, przy czarnych farbowanych wyglądały na bardzo jasne i chłodne, a kazdy kolejny centymetr sprawil ,ze kontrast stawal sie mniejszy. wiecej mojego włosia - widzę naturalny odcień. jest pastelowy, nie wiem, piaskowy, w świetle dziennym.

nie moge sie nacieszyc! za kilka dni wrzuce zdjecia, bo miną 2 miesiące, odkąd ściełam.

kupiłam dzisiaj fajny spray do włosów, z witaminami i czyms tam fajnym, nie pamietam. same naturalne skladniki!!!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 13:32   #1474
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Dziękuję dziewczyny
kat123 obecnie mam naturalki ale gdyby nie wy to już bym pofarbowała nigdy nie miałam farby na głowie tylko szamponetki które dzięki bogu się wypłukały. Od długiego czasu chodzi za mną blond ale sie nie zdecyduje bo lubię mój obecny kolor a odrosty nie są dla mnie Będę do was zaglądać
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 13:34   #1475
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
A ja podczytuję Twojego bloga I również przyznaję -masz przecudowne włosy może jednak się skusisz na zapuszczanie naturalek?


To może się uda kolejnym razem -zresztą, NA PEWNO się uda
No, a ja prawie cały czas w kitce chodzę to się cieszę A dziś użyłam odnalezionej bandany i sobie zawiązała, podpięłam wsuwkami i tak sobie chodzę
U nas w Rossmannie poprzeceniana jest większość kosmetyków Alterry może po prostu ceny nie powiesili chciałam wczoraj krem kupić z różą, ale on nie był w przecenie, a ten z orchideą był i się wkurzyłam i nie kupiłam wcale
Tak, ta odżywka I co, byłaś zadowolona z babassu?

U mnie też dziś pięknie, latam na krótki rękaw, bo jest prawie 20 stopni!
Powiem Ci, że średnio ale kupiłam no jak miałam dużo bardziej zniszczone włosy i dlatego nie zrobiła na mnie szału.
Potem odstawiłam i znów kilka razy użyłam i wszystko w porządku tylko włosy jakieś taie lekkie były i puszyły od tej lekkości chyba
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA - wiecie, dzisiaj tak deszczowa pogoda u mnie, a wybrałam się na zakupy, i nie mogłam przestać patrzeć na swoje włosy wszędzie - w oknach, witrynach sklepów - one są JASNE I POPIELATE cholera, chyba na zdjeicu nigdy nie pokażę wam normalnego odcienia, bo własnie pstryknęłam i są ciemniejsze i takie bardziej neutralne, pastelowe
najciekawsze jest to, ze gdy mialam malutki odroscik - 1-2 cm, przy czarnych farbowanych wyglądały na bardzo jasne i chłodne, a kazdy kolejny centymetr sprawil ,ze kontrast stawal sie mniejszy. wiecej mojego włosia - widzę naturalny odcień. jest pastelowy, nie wiem, piaskowy, w świetle dziennym.

nie moge sie nacieszyc! za kilka dni wrzuce zdjecia, bo miną 2 miesiące, odkąd ściełam.

kupiłam dzisiaj fajny spray do włosów, z witaminami i czyms tam fajnym, nie pamietam. same naturalne skladniki!!!
Czekamy na zdjęcia w takim razie i super, że jesteś tak zadowolona
I oczywiście pochwal się co to za spray a najlepiej by było jak byś zrobiła zdjęcie
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 13:53   #1476
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny
kat123 obecnie mam naturalki ale gdyby nie wy to już bym pofarbowała nigdy nie miałam farby na głowie tylko szamponetki które dzięki bogu się wypłukały. Od długiego czasu chodzi za mną blond ale sie nie zdecyduje bo lubię mój obecny kolor a odrosty nie są dla mnie Będę do was zaglądać
a zaglądaj zaglądaj i nie farbuj - nie warto, masz piekne włoski - zawsze jak je oglądam to wyglądam tak -->
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 17:26   #1477
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA - wiecie, dzisiaj tak deszczowa pogoda u mnie, a wybrałam się na zakupy, i nie mogłam przestać patrzeć na swoje włosy wszędzie - w oknach, witrynach sklepów - one są JASNE I POPIELATE cholera, chyba na zdjeicu nigdy nie pokażę wam normalnego odcienia, bo własnie pstryknęłam i są ciemniejsze i takie bardziej neutralne, pastelowe
najciekawsze jest to, ze gdy mialam malutki odroscik - 1-2 cm, przy czarnych farbowanych wyglądały na bardzo jasne i chłodne, a kazdy kolejny centymetr sprawil ,ze kontrast stawal sie mniejszy. wiecej mojego włosia - widzę naturalny odcień. jest pastelowy, nie wiem, piaskowy, w świetle dziennym.

nie moge sie nacieszyc! za kilka dni wrzuce zdjecia, bo miną 2 miesiące, odkąd ściełam.

kupiłam dzisiaj fajny spray do włosów, z witaminami i czyms tam fajnym, nie pamietam. same naturalne skladniki!!!
ja również czekam na zdjęcia
Moje też będą jasne i popielate!!- czuję to całą sobą
Żebym tylko wytrwała, bo dziś w mieście jak widziałam swoje odbicie to normalnie mi wstyd było. Taka bezpłciowa ta fryzura: odrosty, włosy piórkowate, postopniowane z tyłu- ni to długie ni to krótkie, grzywkę zawsze mam na bok, ale jest za długa i się jej końce wykręcają, ale za krótka żeby dać za ucho Chyba pójdę obciąć włosy albo też wrzucę zdjęcia i ocenicie czy wygląda to tragicznie
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-16, 18:19   #1478
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny
kat123 obecnie mam naturalki ale gdyby nie wy to już bym pofarbowała nigdy nie miałam farby na głowie tylko szamponetki które dzięki bogu się wypłukały. Od długiego czasu chodzi za mną blond ale sie nie zdecyduje bo lubię mój obecny kolor a odrosty nie są dla mnie Będę do was zaglądać
ah a masz taki piękny kolor, że myślałam, że farbowane nie no, to tym bardziej gratuluję pięknych włosków
A na blond nie rób co jeżeli Ci się skręt zmiejszy? blondy są strasznie agresywne dla włosów...
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 19:39   #1479
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Witam serdecznie po dłuższej przerwie wszystkie dziewczyny
Ostatnio upłynął mi rok i 9 miesięcy bez farbowania, już prawie powróciłam do swojego naturalnego kolorku. Dalej trwam w swoim postanowieniu i wiernie je zapuszczam do mojej wymarzonej długości - do łokcia.
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:18   #1480
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

No właśnie wiem:/ rozjaśniacz byłby konieczny a to śmierć dla skrętu ale mi słodzicie dziękuję
Hazel to jak oglądasz to chociaż sobie jakiś talerzyk pod buzie p[odłóż coby klawiatury nie zaślinić

Kat bardzo mi miło
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 09:17   #1481
Symetria
Rozeznanie
 
Avatar Symetria
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 717
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

farba poltrwala mi sie spłukuje koncówki sa jeszcze ciemne tak z 10cm od konca
ale gora jest wyraznie jasnejsza tylko jeszcze refleks został
Symetria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-17, 09:23   #1482
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Light Limara Pokaż wiadomość
ja również czekam na zdjęcia
Moje też będą jasne i popielate!!- czuję to całą sobą
Żebym tylko wytrwała, bo dziś w mieście jak widziałam swoje odbicie to normalnie mi wstyd było. Taka bezpłciowa ta fryzura: odrosty, włosy piórkowate, postopniowane z tyłu- ni to długie ni to krótkie, grzywkę zawsze mam na bok, ale jest za długa i się jej końce wykręcają, ale za krótka żeby dać za ucho Chyba pójdę obciąć włosy albo też wrzucę zdjęcia i ocenicie czy wygląda to tragicznie
to jak ja... fryzura nie wiadomo co, grzywka się wywija , z tyłu są dłuższe, moge już zebrać w mini kucyk, taki mini mini, ale resztę musze upinac spinkami no i chcę zapuścić grzywkę (na niej mam najwięcej farbowańców, bo nie mogłam ściąć całej), więc też upinam spinkami, bo najszybciej się przetłuszcza (bo na czole mam najwięcej łoju)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 09:27   #1483
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Symetria Pokaż wiadomość
farba poltrwala mi sie spłukuje koncówki sa jeszcze ciemne tak z 10cm od konca
ale gora jest wyraznie jasnejsza tylko jeszcze refleks został
A refleks może zostać pamiętam jak ja kiedyś pofarbowałam włosy szamponem "miedź" i kolor mi niby cały zszedł, ALE miałam rudy refleks, aż mi odrosły Ale dobrze, że Ci ciemność spływa

Sprawozdanie po pierwszym myciu OMO z odżywką z Babassu: mam jakieś obciążone włosy, chyba za wysoko ją nałożyłam (za blisko głowy), ale końcówki idealne, gładkie, włosy nie odstają. Będę praktykować dalej

A w ogóle... DZIEŃ DOBRY w ten piękny słoneczny ranek zapowiada się dziś znów około 20 stopni u mnie, czyli latanie na krótki rękaw na dworze idę powiesić jajka kolorowe na drzewie przed domem Pa!!!

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
to jak ja... fryzura nie wiadomo co, grzywka się wywija , z tyłu są dłuższe, moge już zebrać w mini kucyk, taki mini mini, ale resztę musze upinac spinkami no i chcę zapuścić grzywkę (na niej mam najwięcej farbowańców, bo nie mogłam ściąć całej), więc też upinam spinkami, bo najszybciej się przetłuszcza (bo na czole mam najwięcej łoju)
Ja jak miałam grzywkę dawniej, to codziennie rano ją myłam (samą -resztę podpinałam, wiązałam i bóg wie co jeszcze), a grzywkę pod kran
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 09:39   #1484
Symetria
Rozeznanie
 
Avatar Symetria
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 717
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

kat: o to mnie zasmuciłaś tym refleksem :/
chociaz on jest podobny do tego kotry mialam przed farbowaniem taki hm złotawy :/ i farbowalam "natura" 7 bez zadnych dodatków tzn refleksów... kurczęęę..

Edytowane przez Symetria
Czas edycji: 2012-03-17 o 09:47
Symetria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 10:22   #1485
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

czesc dziewczyny
pierwszy raz uzylam sesy. zostawilam na cala noc, o dziwo zapach mi nie przeszkadzam jak w przypadku vatiki, i chcialam powiedziec ze jestem pod wrazeniem jego dzialania! jeszcze nigdy moje wlosy nie byly takie milutkie mieciutkie i lejace.... super ten olej!
glownie dziekuje tu KAT bo to dzieki niej go zakupilam bo wspomniala o nim;-) dziekuje!
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 10:48   #1486
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Symetria Pokaż wiadomość
kat: o to mnie zasmuciłaś tym refleksem :/
chociaz on jest podobny do tego kotry mialam przed farbowaniem taki hm złotawy :/ i farbowalam "natura" 7 bez zadnych dodatków tzn refleksów... kurczęęę..
A farba z drogerii? Bo jak tak to się nie ma co sugerować tymi numerami niestety Ale może u Ciebie zejdzie! Bo jak wiadomo każdy włos jest inny moje zawsze wciągały barwniki jak szalone
Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
pierwszy raz uzylam sesy. zostawilam na cala noc, o dziwo zapach mi nie przeszkadzam jak w przypadku vatiki, i chcialam powiedziec ze jestem pod wrazeniem jego dzialania! jeszcze nigdy moje wlosy nie byly takie milutkie mieciutkie i lejace.... super ten olej!
glownie dziekuje tu KAT bo to dzieki niej go zakupilam bo wspomniala o nim;-) dziekuje!
Ale się cieszę, że Ci pasuje
A nie puszą Ci się po nim włosy? Bo moje po zmyciu zawsze kilka godzin przypominają puch a potem nagle stają się cudowne, gładkie i przyjemne w dotyku
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 10:54   #1487
Symetria
Rozeznanie
 
Avatar Symetria
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 717
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
A farba z drogerii? Bo jak tak to się nie ma co sugerować tymi numerami niestety Ale może u Ciebie zejdzie! Bo jak wiadomo każdy włos jest inny moje zawsze wciągały barwniki jak szalone
Nie, ja farbowalam 2x tylko w swoim zyciu u fryziera Diacolorem Loreal
(poltrwala farba bez amoniaku do 20paru myć) i nr 7 z palety naturalne bez refleksów.
Jak patrze teraz na moje zdjecia sprzed farbowania bo mialam mega złoto-brazowe cos włosy w słońcu wiec moze po prosu panikuje
Moze tak przebijają te refleksy bo jescze jest troche tej ciemniej farby a jak sie zmuje to one beda bardziej złote, jasne...
Symetria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 10:59   #1488
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
A farba z drogerii? Bo jak tak to się nie ma co sugerować tymi numerami niestety Ale może u Ciebie zejdzie! Bo jak wiadomo każdy włos jest inny moje zawsze wciągały barwniki jak szalone


Ale się cieszę, że Ci pasuje
A nie puszą Ci się po nim włosy? Bo moje po zmyciu zawsze kilka godzin przypominają puch a potem nagle stają się cudowne, gładkie i przyjemne w dotyku
poki co nie zauwazylam ale uzylam dopiero pierwszy raz;-) poza tym ja za kazdym razem po umyciu susze i ukladam na taka grubsza szczotke wiec same nie schna i moze nie byc tego efektu. ale po zadnym oleju nie mialam takich wloskow jak po tym a sprobowalam juz paru: wczesniej wspomniana vatika, oliwa z oliwek, sezamowy, khadi(tylko ja mialam jakas inna wersje) amla, ze slodkich migdalow, arganowy. zaden nie sprawil takich cudow z moimi wlosami co ten!
poza tym przyszla ta maska i szampon loreal serie nature ale sklad nie powalil mnie na kolana, zobaczymy jak bedzie dzialal
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 11:25   #1489
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

hej dziewczyny wiecie co, to chyba dziala, te naturalne sposoby rozjasniajace...uzywam ta maske drozdzowa, ale dodaje do niej rozjasniajace>miod, cytryne, cynamon. I po okolo 10 razach moj Tz zapytal mnie co zrobilam z wlosami, ze mi sie konce rozjasnily a on nie wie co ja tam na glowe nakladam, wiec nie mogl miec tego zasugerowane ode mnie
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-17, 12:36   #1490
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

a ja dziś zmierzyłam z ciekawości odrost i ma 6-7 cm, byłby o cm dłuższy, gdyby nie ta farba. ogólnie krótki się wydaje jak się na niego patrzy.
i chyba zacznę kupować jakieś maski do włosów i poczytam o olejowaniu
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 13:09   #1491
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

zobaczcie z jakimi odrostami chodzi Rihanna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Rihanna+Rihanna+Rocks+Denim+NYC+5+2qTA2QiEEfIl.jpg (45,4 KB, 74 załadowań)
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 13:34   #1492
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
zobaczcie z jakimi odrostami chodzi Rihanna
ostatnio czytałam, że to peruka jest, taka specjalna

btw. ma ktoś może link do wątku z analizowaniem składu szamponów itd.? bo chciałam sprawdzić czy garnier fructis color resist jest zgodny czy nie

Edytowane przez TwojaKokaina
Czas edycji: 2012-03-17 o 13:35
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 14:09   #1493
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
ostatnio czytałam, że to peruka jest, taka specjalna

btw. ma ktoś może link do wątku z analizowaniem składu szamponów itd.? bo chciałam sprawdzić czy garnier fructis color resist jest zgodny czy nie
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...d.php?t=250024
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 14:18   #1494
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Symetria Pokaż wiadomość
Nie, ja farbowalam 2x tylko w swoim zyciu u fryziera Diacolorem Loreal
(poltrwala farba bez amoniaku do 20paru myć) i nr 7 z palety naturalne bez refleksów.
Jak patrze teraz na moje zdjecia sprzed farbowania bo mialam mega złoto-brazowe cos włosy w słońcu wiec moze po prosu panikuje
Moze tak przebijają te refleksy bo jescze jest troche tej ciemniej farby a jak sie zmuje to one beda bardziej złote, jasne...
No możliwe. Jedyne co mogę Ci powiedzieć to... nie skupiaj się tak bardzo na tym, przeżuć swoją uwagę na coś innego ja staram się nie myśleć o odroście, za to skupiam się na pielęgnacji i jakoś staram się odwracać swoją uwagę od myślenia jakie te moje włosy są, jakie mogłyby być, bo wtedy zazwyczaj zaczynam mieć smutne myśli Wolę myślenie na zasadzie jakie będą, gdy odrosną
Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
poki co nie zauwazylam ale uzylam dopiero pierwszy raz;-) poza tym ja za kazdym razem po umyciu susze i ukladam na taka grubsza szczotke wiec same nie schna i moze nie byc tego efektu. ale po zadnym oleju nie mialam takich wloskow jak po tym a sprobowalam juz paru: wczesniej wspomniana vatika, oliwa z oliwek, sezamowy, khadi(tylko ja mialam jakas inna wersje) amla, ze slodkich migdalow, arganowy. zaden nie sprawil takich cudow z moimi wlosami co ten!
poza tym przyszla ta maska i szampon loreal serie nature ale sklad nie powalil mnie na kolana, zobaczymy jak bedzie dzialal
Hihi no to na pewno Sesa Ci posłuży a dużo oleju nakładasz? na skórę głowy też nałożyłaś?
Ja to się zawsze zastanawiam jak to możliwe, że dziewczynom z włosami do łopatek starcza łyżka oleju na całe włosy jakoś nakładają go w specjalny sposób?
Bayka -Ty masz długie włosy! Coś wiesz na ten temat?

Skład składem, wypróbuj Czasem coś nam służy mimo składu takiego czy innego

Myłam dziś włosy, a jutro rano chyba też zrobię coś mycie, suszenie i prostowanie -jest taka piękna pogoda, że aż się chce w rozpuszczonych chodzić... A może z TŻ jutro pojedziemy na spacer do takiego naszego przygranicznego parku, jakieś zdjęcie porobimy, czy coś

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
ostatnio czytałam, że to peruka jest, taka specjalna
Że niby ten odrost celowo sobie zrobiła? Ja się pytam -po co?!
a poza tym ma bardzo fajny gorset pod spodem, co prawda widać kawałek ale ja chyba wiem jak to w całości wygląda
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 14:56   #1495
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Co do farb i refleksów - NIESTETY, zostają, nawet jeśli to farba zmywalna.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 15:48   #1496
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Kat- ja dosc sporo nakladam oleju bo jakos wydaje mi sie ze im wiecej tym lepiej choc to jest mylne... na skore glowy tez. a Ty jak go uzywasz?
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 16:28   #1497
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

dziękuję
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość


Że niby ten odrost celowo sobie zrobiła? Ja się pytam -po co?!
a poza tym ma bardzo fajny gorset pod spodem, co prawda widać kawałek ale ja chyba wiem jak to w całości wygląda
pudelek źródło wiedzy nie wiem czemu, ale ona lubi peruki itd
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 16:55   #1498
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
Kat- ja dosc sporo nakladam oleju bo jakos wydaje mi sie ze im wiecej tym lepiej choc to jest mylne... na skore glowy tez. a Ty jak go uzywasz?
Ja się właśnie staram ograniczać, bo 150 ml kokosa zużyłam w ciągu 2 tygodni A teraz wiem, że mniej się tego nakłada -że się włosów nie marynuje i wylewam sobie na talerzyk mniej więcej łyżkę (może dwie ) i do tego się ograniczam... A ja Sesę głównie na skórę głowy nakładam a odkąd zauważyłam, że mi się puszą po niej końce, przed aplikacją na długość dolewam do niej trochę oleju kokosowego Sesę oszczędzam, bo jest dość droga
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
pudelek źródło wiedzy nie wiem czemu, ale ona lubi peruki itd
że peruki lubi to spoko, ale peruki z odrostem? Jak ja ją uwielbiałam jak miała taki mocny styl -podczas promocji płyty Rated R (teledysk do Russian Roulette uwielbiam), a potem nagrała kolejną, zrobiła się na czerwono i już nie mogłam ani jej słuchać, ani na nią patrzeć
PS Mówiłam Ci, że zazdroszczę Ci testowania Alterry? Szczęściara
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 16:58   #1499
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Kat ile dalas za sese? bo ja w przeliczeniu na pln razem z wysylka niecale 30 zl za 90 ml (10 okolo przesylka wiec sesa za okolo 20)
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 17:34   #1500
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
Kat ile dalas za sese? bo ja w przeliczeniu na pln razem z wysylka niecale 30 zl za 90 ml (10 okolo przesylka wiec sesa za okolo 20)
30 zł za samą Sesę. W porównaniu do kokosa, który kosztuje 10 za 150 ml to jest dużo
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.