Farbowanie henną - część III - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-22, 20:47   #3031
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
fakt dyskretna różnica ale jest ja bym położyła samą hennę bez kasji

weź przestań, czerwone mi wyjdą

a mogę odstawić hennę do żeby 'dojrzała' na 24 h? bo wszedzie piszą, że na noc itp... generalnie do 12h....
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko

Edytowane przez khloe
Czas edycji: 2013-04-22 o 21:00
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 21:01   #3032
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
weź przestań, czerwone mi wyjdą
nie wyjdą ja teraz na rozjaśniane położyłam czystą hennę i marchewa fajna wyszła
ale nałożyłam zaraz po rozmieszaniu nie odstawiałam
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 21:12   #3033
201612280917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 285
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
weź przestań, czerwone mi wyjdą

a mogę odstawić hennę do żeby 'dojrzała' na 24 h? bo wszedzie piszą, że na noc itp... generalnie do 12h....
Bo za długo, to też niezdrowo najcześciej odstawia sie na 10-12 h, bo wtedy uwalnia sie najwięcej barwnika, potem jego ilość stopniowo spada.
201612280917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 21:18   #3034
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez RozowaKotka Pokaż wiadomość
Bo za długo, to też niezdrowo najcześciej odstawia sie na 10-12 h, bo wtedy uwalnia sie najwięcej barwnika, potem jego ilość stopniowo spada.
dokładnie tak
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 21:18   #3035
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farbowanie henną - część III

A jakie proporcje henny-kasji robilas wtedy? Bo faktycznie roznicy wlasciwie nie ma...jakby to sama kasja byla
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 21:43   #3036
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
A jakie proporcje henny-kasji robilas wtedy? Bo faktycznie roznicy wlasciwie nie ma...jakby to sama kasja byla

1:1

aparat trochę przekłamał- te po hennie były bardziej czerwone niż reszta, ale była to jak widać subtelna różnica
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 08:29   #3037
tifeneb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 53
Dot.: Farbowanie henną - część III

Czy możecie mi pomóc? Muszę zrezygnować z farbowania henną, gdyż próbowałam na wiele sposobów, ale odrosty cały czas wychodzą mi rudawe Czy jak po tygodniu od farbowania henną mogę pofarbować włosy biokapem lub farbą profesjonalną? w poniedziałek wyjeżdżam na wakację i muszę coś zrobić z tymi włosami
tifeneb jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-24, 09:31   #3038
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez tifeneb Pokaż wiadomość
Czy możecie mi pomóc? Muszę zrezygnować z farbowania henną, gdyż próbowałam na wiele sposobów, ale odrosty cały czas wychodzą mi rudawe Czy jak po tygodniu od farbowania henną mogę pofarbować włosy biokapem lub farbą profesjonalną? w poniedziałek wyjeżdżam na wakację i muszę coś zrobić z tymi włosami
teoretycznie możesz zależy jakim kolorem chcesz zafarbować i jaką henną farbowałaś - czystą henną czy jakąś mieszanką np z indygo
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 09:47   #3039
tifeneb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 53
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
teoretycznie możesz zależy jakim kolorem chcesz zafarbować i jaką henną farbowałaś - czystą henną czy jakąś mieszanką np z indygo
farbowałam Khadi Orzechowy Brąz a zamierzam pofarbować biokapem Nutricolor Muszkatałowy Brąz 5.06.
tifeneb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 09:54   #3040
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez tifeneb Pokaż wiadomość
farbowałam Khadi Orzechowy Brąz a zamierzam pofarbować biokapem Nutricolor Muszkatałowy Brąz 5.06.
no to możesz gorzej jakbyś chciała rozjaśnić.
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 09:59   #3041
tifeneb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 53
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
no to możesz gorzej jakbyś chciała rozjaśnić.
uff.. Dziękuję bardzo
tifeneb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-24, 10:06   #3042
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez tifeneb Pokaż wiadomość
uff.. Dziękuję bardzo
proszę bardzo
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 23:59   #3043
m139
Wtajemniczenie
 
Avatar m139
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 952
Dot.: Farbowanie henną - część III

Dziewczyny!
pisze tu, bo nie chce zasmiecac forum i nie będę zakladac nowego watku bo być może takowy już jest a po prostu źle szukałam...
Mój problem z hennowaniem polega na tym, ze po 3 "razach" z henna naturalna, na moim odorsci kolor jest rudy jak sobie marzyłam ( mam naturalnie jasne wlosy) a na dlugosci kolor minimalnie zrudzial (ze średniego popielatego brazu) ale roznica jest straszna. Odrost pięknie rudy reszta ledwo co. W efekcie przy tym rydym odroscie reszta ma odcien prawie zielonkawy. Farbowalam naturalna Khadi. Może ktoras z Was ma przepis co zrobić żeby choć trochę bardizje zrownac odrost z reszta włosów na długości . pewnie zagmatwałam... proszę o rady a jeśli to nie tu i Wam zasmieciłam to przepraszam i tez proszę mi to napisac to stad się zmyję pozdrawiam

Edytowane przez m139
Czas edycji: 2013-04-25 o 00:01
m139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 08:35   #3044
hennaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 98
Dot.: Farbowanie henną - część III

wyobraź sobie że przykładasz do włosów arkusz przezroczystej, rdzawoczerwonej folii- tak działą henna.
Lawson, barwnik w hennie łączy się z keratyną we włosach- część wnika głęboko ale większość pokrywa włos przezroczystym, czerwonym filtrem.

Spod lawsonu przenika kolor Twoich włosów- dlatego widzisz różnicę między odrostem a resztą włosów.
Jeśli różnica kolorów/odcieni między odrostem a resztą włosów jest niewielka- 1, góra 2 odcienie- po pokryciu włosów henną przejście między odcieniami nie będzie dramatycznie widoczne i przy regularnym stosowaniu henny wyrówna się po kilku farbowaniach.

Z większą różnicą odcieni jest już problem. Nie będę ukrywać że dość trudno się z tym uporać. Można albo- w Twoim przypadku- wyrównać włosy chemicznie do naturalnego koloru; albo farbować mieszankami z indygo- odrost w szczególności, żeby ściemniał, ale wtedy co odrost to ten sam problem.

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
jestem po próbnym farowaniu henną i mam bardzo mieszane uczucia.
Zrobiłam II podejścia...
/.../zupełnie nie wiem, czemu za I razem n ic mi nie wyszło...
Spróbuj dłużej trzymać na włosach- właśnie obejrzałam zdjęcia Twoich włosów i są ciemniejsze trochę niż sobie wyobrażałam. Zwiększ ilość henny w mieszance.
Zalej henn z kasją ciepłą przegotowaną wodą, przykryj dokładnie folią i odstaw na 10 godzin w ciepłe miejsce. Ja odstawiam na lodówkę- z tyłu zawsze dmucha ciepłe powietrze w idealnej temperaturze- nie za ciepłe, w sam raz.
Po 10 godzinach henna uwolni maksymalną ilość barwnika, podobnie jak kasja. Na powierzchni pasty zmiana koloru będzie bardzo wyraźna- z zielonego na khaki/brązowy. Zobaczysz też niewielkie kropelki jakby olejku zabarwionego rdzawo. Oznacza to, że henna jest gotowa do akcji

Możesz tak jak wcześniej było wspomniane przykryć folię białym papierem kuchennym albo chusteczką higieniczną- kiedy zabarwi się na intensywny pomarańcz- henna jest gotowa.

Henna jednak potrzebuje tego ciepełka w lecie nie musimy się o to martwić bo temperatura jest i tak idealna (25-30C) ale kiedy w mieszkaniu jest chłodniej henna wolniej uwalnia barwnik.
hennaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 09:21   #3045
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farbowanie henną - część III

Ja robilam 2:1 henne z kasja i ladnie zlapala aczkolwiek tak tez nadal subtelenie, ze nie doznalam szoku jakie mam nagle inne wlosy

Gorzej, ze moje wlosy ostatnio wypadaja tak, ze boje sie je drugi raz pofarbowac henna. Jakby nie bylo ona sprawia, ze wlosy sa grubsze, ciezsze...i mam pewne obawy, ze moje cebulki i wylazace ostatnio garsciami wlosy tego nie zniosa.

Wiec poki co zakupilam neem i inne ziola indyjkie (amle, tulsi) i bede sie bawic ziolami by je podratowac troche
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 09:27   #3046
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Ja robilam 2:1 henne z kasja i ladnie zlapala aczkolwiek tak tez nadal subtelenie, ze nie doznalam szoku jakie mam nagle inne wlosy
A masz jakieś zdjęcia 'przed' i 'po'?
chętnie bym zobaczyła
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 10:05   #3047
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farbowanie henną - część III

Super dobrych zdjec nie mialam Zreszta urok henny byl taki, ze w kazdym swietle byla inna

Ogolnie opis po moim farbowaniu jest tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post39771649

Z tym, ze zdjecia po wygladaja na jasniejsze niz przed ale te po byly robione pod swiatlo by pokazac rudosc. To przed jest troche zbyt ciemne bo we wnetrzu pokoju bez lampy.
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 11:15   #3048
hennaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 98
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Ja robilam 2:1 henne z kasja i ladnie zlapala aczkolwiek tak tez nadal subtelenie, ze nie doznalam szoku jakie mam nagle inne wlosy

Gorzej, ze moje wlosy ostatnio wypadaja tak, ze boje sie je drugi raz pofarbowac henna. Jakby nie bylo ona sprawia, ze wlosy sa grubsze, ciezsze...i mam pewne obawy, ze moje cebulki i wylazace ostatnio garsciami wlosy tego nie zniosa.

Wiec poki co zakupilam neem i inne ziola indyjkie (amle, tulsi) i bede sie bawic ziolami by je podratowac troche
nie wygląda mi to jak problem z henną, a raczej na typowe przesilenie wiosenne o ile włosy nie wychodzą garściami
Cząsteczki lawsonu nie są aż tak ciężkie
Pomysł ze wzmacnianiem cebulek bardzo dobry jednakowoż
hennaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 11:26   #3049
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez hennaya Pokaż wiadomość
nie wygląda mi to jak problem z henną, a raczej na typowe przesilenie wiosenne o ile włosy nie wychodzą garściami
Moze zle sie wyrazilam - problem z wlosami u mnie nie jest wynikiem henny.

Choc faktycznie ujawnil sie jakis tydzien po pierwszym farbowaniu i poki co trwa, choc henny na wlosach juz niewiele zostalo.

Nie jest tez raczej przesileniem wiosennym bo leca tak po 300 dziennie jak nie lepiej

Ja mam od lat ŁŻS + teraz dołożył się albo brak jakis witamin albo/i problemy hormonalne. W każdym razie robię z tym co mogę, a lecą i tak.

Stąd moje obawy sa takie, ze moje wlosy i cebulki juz ledwie trzymaja sie glowy, wiec henna moze je nadmiernie obciazyc.
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-25, 17:41   #3050
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez hennaya Pokaż wiadomość
Spróbuj dłużej trzymać na włosach- właśnie obejrzałam zdjęcia Twoich włosów i są ciemniejsze trochę niż sobie wyobrażałam. Zwiększ ilość henny w mieszance.
Zalej henn z kasją ciepłą przegotowaną wodą, przykryj dokładnie folią i odstaw na 10 godzin w ciepłe miejsce. Ja odstawiam na lodówkę- z tyłu zawsze dmucha ciepłe powietrze w idealnej temperaturze- nie za ciepłe, w sam raz.
Po 10 godzinach henna uwolni maksymalną ilość barwnika, podobnie jak kasja. Na powierzchni pasty zmiana koloru będzie bardzo wyraźna- z zielonego na khaki/brązowy. Zobaczysz też niewielkie kropelki jakby olejku zabarwionego rdzawo. Oznacza to, że henna jest gotowa do akcji

Możesz tak jak wcześniej było wspomniane przykryć folię białym papierem kuchennym albo chusteczką higieniczną- kiedy zabarwi się na intensywny pomarańcz- henna jest gotowa.

Henna jednak potrzebuje tego ciepełka w lecie nie musimy się o to martwić bo temperatura jest i tak idealna (25-30C) ale kiedy w mieszkaniu jest chłodniej henna wolniej uwalnia barwnik.
Dzięki

a myślicie, że dobrym pomysłem jest postawienie henny na parapecie południowego okna, gdzie słońce mocno przygrzewa?

i jeszce jedno: czy jest jakaś różnica czy nakłądam hennę na suche, czy mokre włosy?


Przygotowałam sobie proszek, który zaleję jutro rano i jakoś dziwnie dużo mi go wyszło- to raptem 100 g, a jakoś dużo mi się wydaje taki 'puszysty' mi się widzi

daj boże, żeby jutro coś z tego farbowania mi wyszło
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko

Edytowane przez khloe
Czas edycji: 2013-04-25 o 21:28
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 22:01   #3051
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Farbowanie henną - część III

Witajcie
Potrzebuję waszej pomocy o ja niezdara zachciało mi się ombre..
Do tej pory kładłam henna khadi orzechowy brąz i tak miałam przerwe od hennowania ze 2 miechy no i się stało
Zakupiłam rozjaśniacz z dość wysokiem 12% utleniaczem Przód cudownie złapało miodowym blondem ale tył :O..
miałam ochote odrazu ściąć włosy wyszły ZIELONE !
Probowalam juz nakładać farby a to kasztan albo znow henna khadi orzech ale nic, nic nie złapało! Myłam tez włosy szamponem z sodą troche pojasniało ale nadal widać glonowaty blask...Poradzcie prosze
Wyczytałam ze teraz najlepiej czerwień henne położyc i tak kolor przykryje sie i będzie brązowy To prawda?
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )

Edytowane przez judge
Czas edycji: 2013-04-25 o 22:03
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 22:18   #3052
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
Witajcie
Potrzebuję waszej pomocy o ja niezdara zachciało mi się ombre..
Do tej pory kładłam henna khadi orzechowy brąz i tak miałam przerwe od hennowania ze 2 miechy no i się stało
Zakupiłam rozjaśniacz z dość wysokiem 12% utleniaczem Przód cudownie złapało miodowym blondem ale tył :O..
miałam ochote odrazu ściąć włosy wyszły ZIELONE !
Probowalam juz nakładać farby a to kasztan albo znow henna khadi orzech ale nic, nic nie złapało! Myłam tez włosy szamponem z sodą troche pojasniało ale nadal widać glonowaty blask...Poradzcie prosze
Wyczytałam ze teraz najlepiej czerwień henne położyc i tak kolor przykryje sie i będzie brązowy To prawda?
wydaje mi się że to będzie najlepsze wyjście - położyć czystą hennę - nawet jak wyjdzie ci rdzawy to lepsze to niż ten glonowaty blask
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 00:21   #3053
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Farbowanie henną - część III

Mam pytanie.Farbuję henną tak od września.Teraz mam ochotę na ombre z Loreala.Czy mi wyjdzie na tej hennie?Nie będę miała zielonych ani żadnych wariacji na głowie?
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 00:51   #3054
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
Mam pytanie.Farbuję henną tak od września.Teraz mam ochotę na ombre z Loreala.Czy mi wyjdzie na tej hennie?Nie będę miała zielonych ani żadnych wariacji na głowie?
Jeśli w mieszance nie było indygo- nie powinno wyjść na zielono, niebiesko itp
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 07:00   #3055
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Farbowanie henną - część III

dziewczyny zrobiłam własnie mieszankę.
Kurczę nie mogę tego idealnie rozmieszać- zostały mi malutkie grudki.. Niezbyt ich dużo, ale są spróbuję je po południu bezpośrednio przed farbowaniem rozmieszać

No i chyba mieszanka mi trochę za rzadka wyszła
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 08:36   #3056
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
wydaje mi się że to będzie najlepsze wyjście - położyć czystą hennę - nawet jak wyjdzie ci rdzawy to lepsze to niż ten glonowaty blask
Dziękuje za odzew Zakupie ELD Chne bo szkoda mi kasy na khadi Mam nadzieje że jakos to będzie wyglądać i dam znać jak wyszło
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 09:44   #3057
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
i jeszce jedno: czy jest jakaś różnica czy nakłądam hennę na suche, czy mokre włosy?
Po suchych bedzie Ci ciezko to rozprowadzic Nie slyszalam by ktos tak robil. Ja daje na mokre takie po osuszeniu recznikiem.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Przygotowałam sobie proszek, który zaleję jutro rano i jakoś dziwnie dużo mi go wyszło- to raptem 100 g, a jakoś dużo mi się wydaje taki 'puszysty' mi się widzi
Jak zalejesz to puszysty nie bedzie No ale przede wszystkim pamietaj, ze tej mazi to ma byc grubo na kazdym pasmie... musi byc dokladnie pokryte wszystko

Co do grudek...to spokojnie sie rozmieszaja jak postoi. Zreszta nawet jak pare zostanie to nie problem.

Co do rzadkosci lepiej w ta strone niz za gesta. Zreszta zobaczysz jaka bedzie miala konsystencje po paru godzinach.
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 10:29   #3058
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

Khloe- ja nakładam jak mi się chce raz na mokre raz na suche - nie widzę różnicy. Jeśli masz za rzadką konsystencję dołóż trochę henny. Jak będzie za rzadka to będzie ci spływać z włosów.
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 11:47   #3059
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Farbowanie henną - część III

to dzięki za info! To nałoże na suche to może mi nie spłynie
zreszta może się stwardnie przez tyle godzin
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 11:58   #3060
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farbowanie henną - część III

Nie wiem jak plynna masz ta mieszanke wiec ciezko gdybac

Ja na odmiane za pierwszym razem zrobilam za gesta i naprawde ciezko bylo to rozprowadzic

Swoja droga mysle, ze jak pare godzin postoi to troche zgestnieje.

Ma byc na tyle plynna by sie w miare latwo nakladala ale nie splywala za bardzo
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.