Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-07, 00:26   #4981
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no to masz wi-fi to wszelkie sprawy zasilania czy kart sieciowych odpadaja. czyli albo router albo netia sobie robi jaja zasieg masz pelny?
no pełny

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
ja mam stałego neta z Netii już 5 lat i z ręka na sercu spieprzyło się im coś może 2 razy z czego po kilku godzinach już działało nie zamieniłabym na nic innego taka zadowolona jestem. Promocje fajne mają jeśli się jest z nimi długo mnie np. net z 6 mb podnieśli do 20 mb i płacę chyba złotówkę więcej
ja tez jestem zadowolony z Netii bo miałem wcześniej neostradę i ta to dopiero dawała mi popalić....ale teraz po prostu marudzę na sam router

---------- Dopisano o 00:26 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no to masz wi-fi to wszelkie sprawy zasilania czy kart sieciowych odpadaja. czyli albo router albo netia sobie robi jaja zasieg masz pelny?
no pełny

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
ja mam stałego neta z Netii już 5 lat i z ręka na sercu spieprzyło się im coś może 2 razy z czego po kilku godzinach już działało nie zamieniłabym na nic innego taka zadowolona jestem. Promocje fajne mają jeśli się jest z nimi długo mnie np. net z 6 mb podnieśli do 20 mb i płacę chyba złotówkę więcej
ja tez jestem zadowolony z Netii bo miałem wcześniej neostradę i ta to dopiero dawała mi popalić....ale teraz po prostu marudzę na sam router
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 00:35   #4982
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ja tez jestem zadowolony z Netii bo miałem wcześniej neostradę i ta to dopiero dawała mi popalić....ale teraz po prostu marudzę na sam router
Rozumiem u mnie póki co odpukać wszystko bez zarzutów ale to dobrze bo w zupełności wystarczy że komp mi się przegrzewa i siedzę przy wiatraku więc jakby jeszcze problemy z netem do tego doszły to bym nerwowo wysiadła
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 00:43   #4983
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Rozumiem u mnie póki co odpukać wszystko bez zarzutów ale to dobrze bo w zupełności wystarczy że komp mi się przegrzewa i siedzę przy wiatraku więc jakby jeszcze problemy z netem do tego doszły to bym nerwowo wysiadła
ja moje odkurzaczem traktuję ale wyłącz kompa jak chcesz tak robić. powinno pomóc na pewien czas jak sie przegrzewa, ja tak co kilka tygodni robię
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 07:05   #4984
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
a wcieralac codziennie?
mi sie nie chce bo myje co 2 dni i nie chce mi sie wcierac kiedy nie myje. a powinno sie?
Tak wcierałam codziennie. Wieczorem wcierka, a rano musiałam umyć Trochę z tym zachodu i dlatego jednego dodatkowego centymetra nie chciało mi się tak męczyć

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jejku wcierac codziennie tego jantara mi sie nie chce bo obawiam się ze bedzie tłuścił włosy przy nasadzie.

Ja na razie zeby mnie nie korcilo na zmiany zrobilam zapas londy 3 opakowania. ładnie wychodzi, moglaby ciemniej, no ale trudno, jak po calosci znowu bede miala mocno jasne najwyzej rzucę syosa tego co infatuated. Na razie 3 kolejne farbowania zrobie londa.

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Dziewczyny znacie jakis dobry żel/wosk do wlosow?
Cos do utrwalenia. chodzi mi o to ze jak nakręcę wlosy na lokówke to chcialabym wgniesc cos w loki zeby sie dluzej trzymaly. Bo u mnie łatwo sie krecą ale tez łatwo rozkrecaja.
Chyba ze cos przed lokówką/papilotami? Jakiś krem, płyn?
U mnie nie tłuścił nic a nic Mam suche włosy, a musiałam myć rano bo po nocy bardzo sterczały

W kwestii wosku: jak lubisz mieć miękkie loki to Matrix ma fajny żel/wosk - stosowałam przy długich włosach bo nienawidzę mieć sztywnych włosów - dlatego odpadają wszelkie lakiery i żele w sprayu Żel hegron super utrwala - moja mama go używa i bardzo sobie chwali. Tani i łatwo dostępny


Dziś wreszcie przyjdzie do mnie ta farba
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 10:16   #4985
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Witajcie

Wstawiam fotki z mojego przedświątecznego farbowania Garnierem 113. Z początku byłam bardzo zadowolona. Kolor wyszedł piękny, taki naturalny jaśniutki blond. Ale z czasem zaczął strasznie rudzieć na odroście. I zastanawiam się czy mogłabym już coś położyć na te rude partie, czy jeszcze odczekać. Farbowanie Garnierem było 2 tygodnie temu. Myślałam żeby teraz pomalować tą zachwalaną przez Was pelette c10. Może wyrówna. Bunny pomóż


A co do internetu, to ja mam stałe łącze z tp (teraz to już orange) już od jakichś 10 lat, i jestem bardzo zadowolona. Nigdy nie miałam żadnych problemów z łącznością.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Garnier 113 (2).jpg (105,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Garnier 113 (4).jpg (109,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Garnier 113 (3).jpg (99,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Garnier 113.jpg (107,0 KB, 33 załadowań)
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 10:31   #4986
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć blondiny
Widzę,że cuda u was się dzieją z internetem ja mam z Playa i nie narzekam, na początku miałam z nim tragedię, cały czas gubił zasięg albo się rozłączał sam, ale napisałam do nich pismo i już wszystko śmiga idealnie

A ja nie wiem już czym teraz farbować, a muszę pomyśleć, bo odrost rośnie znowu mi włosy zrudziały i mam wrażenie,że ściemniały
nie wiem czy robić znów tym syosem 8,52 czy może jakimś garnierem... jak one tak szaro wychodzą to może mi pokryją rudzielca
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 11:34   #4987
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
ja mam stałego neta z Netii już 5 lat i z ręka na sercu spieprzyło się im coś może 2 razy z czego po kilku godzinach już działało nie zamieniłabym na nic innego taka zadowolona jestem. Promocje fajne mają jeśli się jest z nimi długo mnie np. net z 6 mb podnieśli do 20 mb i płacę chyba złotówkę więcej
dla mnie 20mb to troche mala predkosc ale ja duzo sciagam... na poprzednim necie sie meczylam, bo komp cala noc musial chodzic a teraz kilka minut i mam posciagane w sumie to nie slyszalam zeby za duzo osob na netie narzekalo, chyba ok z nia wszystko.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
no pełny



ja tez jestem zadowolony z Netii bo miałem wcześniej neostradę i ta to dopiero dawała mi popalić....ale teraz po prostu marudzę na sam router

---------- Dopisano o 00:26 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------



no pełny



ja tez jestem zadowolony z Netii bo miałem wcześniej neostradę i ta to dopiero dawała mi popalić....ale teraz po prostu marudzę na sam router
a router ci sie grzeje? jak dotkniesz reka a on troche chodzi to jest cieply czy taki az parzy? moj modem wczoraj dostal takie wciry ze myslalam kiedy zacznie sie topic
a w ogole zablokowales sobie lacze na haslo zeby nie miec kradziejow na plecach? tak pytam, bo ja w taki sposob niezablokowanego neta mialam darmowo przez kilka lat az ktos go zlikwidowal
on ci sie nie laczy jak odpalasz kompa, czy siedzisz siedzisz i nagle sam sie rozlacza w roznych odstepach czasu?

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Rozumiem u mnie póki co odpukać wszystko bez zarzutów ale to dobrze bo w zupełności wystarczy że komp mi się przegrzewa i siedzę przy wiatraku więc jakby jeszcze problemy z netem do tego doszły to bym nerwowo wysiadła
moze wyczysc go porzadnie... mi jak teraz wyczyscili to ma mniej o 7-10 stopni mam na wyswietlaczu w obudowie jaka ma temperature i latwo nie ma, potrafi chodzic cala dobe non stop, na noc wylacze i znow to samo, zwlaszcza jak mam gosci w domu i chca pograc na niezlym sprzecie

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Witajcie

Wstawiam fotki z mojego przedświątecznego farbowania Garnierem 113. Z początku byłam bardzo zadowolona. Kolor wyszedł piękny, taki naturalny jaśniutki blond. Ale z czasem zaczął strasznie rudzieć na odroście. I zastanawiam się czy mogłabym już coś położyć na te rude partie, czy jeszcze odczekać. Farbowanie Garnierem było 2 tygodnie temu. Myślałam żeby teraz pomalować tą zachwalaną przez Was pelette c10. Może wyrówna. Bunny pomóż


A co do internetu, to ja mam stałe łącze z tp (teraz to już orange) już od jakichś 10 lat, i jestem bardzo zadowolona. Nigdy nie miałam żadnych problemów z łącznością.
z poczatku ladny kolor fakt... ale to bez wiec bedzie sie ocieplal z racji koloru.
bierz jakis popiel- garniery 111, albo c10 z palette albo 219...mozesz juz klasc w sumie. ja teraz odrosty robie co 2 tygodnie i wlosom nic

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć blondiny
Widzę,że cuda u was się dzieją z internetem ja mam z Playa i nie narzekam, na początku miałam z nim tragedię, cały czas gubił zasięg albo się rozłączał sam, ale napisałam do nich pismo i już wszystko śmiga idealnie

A ja nie wiem już czym teraz farbować, a muszę pomyśleć, bo odrost rośnie znowu mi włosy zrudziały i mam wrażenie,że ściemniały
nie wiem czy robić znów tym syosem 8,52 czy może jakimś garnierem... jak one tak szaro wychodzą to może mi pokryją rudzielca
pokaz wlosy
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 11:39   #4988
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
z poczatku ladny kolor fakt... ale to bez wiec bedzie sie ocieplal z racji koloru.
bierz jakis popiel- garniery 111, albo c10 z palette albo 219...mozesz juz klasc w sumie. ja teraz odrosty robie co 2 tygodnie i wlosom nic :brzydal
Dziękuję Ci bardzo za pomoc Jeszcze w tym tygodniu zakupię chyba tą c10 i maznę ten rudy odrost. A po tym do fryzjera podciąć końcówki bo już dawno ich nie podcinałam
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 11:52   #4989
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Ja farbowałam Alfa w 2 dzień świąt ale na wodzie 9% nie 12%. Niestety efekt mi sie nie podobal więc połozyalam 2 raz farbe tez na wodzie 9% i poprawy nie było.

Mój kolor , wczoraj myłam włosy więc sa troche juz przetłuszczone.

Zobaczcie jakie mam na czubku głowy prześwity jak mi przez 2 miesiące włosy wypadały .....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 325.jpg (61,2 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 324.jpg (69,6 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 323.jpg (56,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 321.jpg (57,7 KB, 44 załadowań)
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 11:58   #4990
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
pokaz wlosy
później postaram się cyknąć jakieś foto
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 12:14   #4991
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bardzo mi sie podoba odcień włosów Krysi ale ona chyba rozjaśnia je rozjasniaczem bo kolor ma prawie biały włosów.Fryzurka fajna na foto ale ja na grzywke sie nie pisze ew. grzywka na bok.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4295530-christina-aguilera-643-481.jpg (35,3 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Christina-Aguilera-120212wh-1.jpg (94,4 KB, 29 załadowań)
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 12:20   #4992
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

a to moje włosiska 2 tyg po farbowaniu garnier 90 z 9.1 i teraz się nad 10 z 9.1 albo sam 9.1 zastanawiam, zdjęcia bez lampy
100_2727_800x600.jpg100_2730_800x600.jpg100_2731_800x600.jpg
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 12:49   #4993
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Ja farbowałam Alfa w 2 dzień świąt ale na wodzie 9% nie 12%. Niestety efekt mi sie nie podobal więc połozyalam 2 raz farbe tez na wodzie 9% i poprawy nie było.

Mój kolor , wczoraj myłam włosy więc sa troche juz przetłuszczone.

Zobaczcie jakie mam na czubku głowy prześwity jak mi przez 2 miesiące włosy wypadały .....
ale co ty chcesz od koloru jak jest ładny?

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Bardzo mi sie podoba odcień włosów Krysi ale ona chyba rozjaśnia je rozjasniaczem bo kolor ma prawie biały włosów.Fryzurka fajna na foto ale ja na grzywke sie nie pisze ew. grzywka na bok.
to jest rozjasniacz platinum i do tego bialy toner

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
a to moje włosiska 2 tyg po farbowaniu garnier 90 z 9.1 i teraz się nad 10 z 9.1 albo sam 9.1 zastanawiam, zdjęcia bez lampy
Załącznik 5050853Załącznik 5050854Załącznik 5050855
ja bym dawala 10 teraz bedzie lekko jasniej ale swietliscie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 13:06   #4994
pedagog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Witam! jestem Waszą wierną fanką, czytam Was od 2 lat , stosujęsię do wielu rad zaktóre dziękuję(pomimo że się nie udzialałam), jednak teraz muszę napisać i poprosić o radę. Farbuję Loreal Luo Color 9.21 z 9% oxy jednak odrost jest ciemniejszy niż pozostałe włosy(farbowanne wiele lat na chłodne blondy), chciałabym wyrównać kolor i zmniejszyć oxy na 6%.Zależy mi na wyrównaniu koloru do jasnego beżowo-piaskowego blondu. Moje pytanie jest może trochę śmieszne, chodzi jak zmnieszyć 9% oxy, niby znam proporcje ale wolę się zapytaćżeby nie poełnić błeduNa opakowaniu jest napisane:
Ocienie pastelowe można mieszać w proporcji 1:1,5 (50 ml + 75 ml) lub 1:2 (50 ml + 100 ml) wyłącznie z rewelatorem .
pedagog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 13:07   #4995
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a router ci sie grzeje? jak dotkniesz reka a on troche chodzi to jest cieply czy taki az parzy? moj modem wczoraj dostal takie wciry ze myslalam kiedy zacznie sie topic
a w ogole zablokowales sobie lacze na haslo zeby nie miec kradziejow na plecach? tak pytam, bo ja w taki sposob niezablokowanego neta mialam darmowo przez kilka lat az ktos go zlikwidowal
on ci sie nie laczy jak odpalasz kompa, czy siedzisz siedzisz i nagle sam sie rozlacza w roznych odstepach czasu?
nie grzeje, mam hasło, nagle sam w różnych odstępach czasu
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 14:12   #4996
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ja moje odkurzaczem traktuję ale wyłącz kompa jak chcesz tak robić. powinno pomóc na pewien czas jak sie przegrzewa, ja tak co kilka tygodni robię
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
moze wyczysc go porzadnie... mi jak teraz wyczyscili to ma mniej o 7-10 stopni mam na wyswietlaczu w obudowie jaka ma temperature i latwo nie ma, potrafi chodzic cala dobe non stop, na noc wylacze i znow to samo, zwlaszcza jak mam gosci w domu i chca pograc na niezlym sprzecie
Niestety próbowałam już czyścić wszystkim co sie dało od pędzli do farbowania po suszarki do włosów odkurzacze i inne i nie ma na tego dziada rady po prostu skacze mu temperatura góra dół góra dół i się wyłącza Tż coś tam mówił mi że mało chłodzi czy coś zaniosę go KIEDYŚ do serwisu ale póki co mam na niego focha.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dla mnie 20mb to troche mala predkosc ale ja duzo sciagam... na poprzednim necie sie meczylam, bo komp cala noc musial chodzic a teraz kilka minut i mam posciagane w sumie to nie slyszalam zeby za duzo osob na netie narzekalo, chyba ok z nia wszystko.
Mnie 20mb w zupełności starcza bo filmy pobieram jedynie w weekendy jak Tż jest to 30 minut i ściągnięte więcej wymagań nie mam ważne że chodzi bez zarzutów i mogę korzystać z tego co potrzebuję czyli youtuby facebooki etc.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 14:24   #4997
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej

ja mam internet z kablówki, z Vectry i śmiga dobrze, tylko router mi się chrzani i czasami rozłącza

to ja Wam moje kłaki, 2 tygodnie po farbowaniu pokażę nie suszyłam dzisiaj na szczotę, bo się spieszyłam i mam wicher na głowie


Carolajn czy mogłabyś z bloga usunąć weryfikację obrazkową? chciałoby się coś skomentować, ale jak widzę te obrazki, że muszę się temu przypatrywać i po 5 razy wpisywać coś, co tam namazali to mnie szlag trafia i zwyczajnie rezygnuję to naprawdę wrzut na
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1070445.jpg (80,8 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070446.jpg (76,3 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070447.jpg (80,8 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070449 (2).jpg (82,9 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070442 (2).jpg (80,7 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070442.jpg (81,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070443.jpg (83,0 KB, 68 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 14:53   #4998
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
to ja Wam moje kłaki, 2 tygodnie po farbowaniu pokażę nie suszyłam dzisiaj na szczotę, bo się spieszyłam i mam wicher na głowie


Carolajn czy mogłabyś z bloga usunąć weryfikację obrazkową? chciałoby się coś skomentować, ale jak widzę te obrazki, że muszę się temu przypatrywać i po 5 razy wpisywać coś, co tam namazali to mnie szlag trafia i zwyczajnie rezygnuję to naprawdę wrzut na
o kurde fajnie że mi powiedziałaś bo nie miałam bladego pojęcia że ta weryfikacja jest ustawiona jeszcze się dokładnie z blogspotem nie obeznałam poszperam za chwilę i wyłączę to dziadostwo bo i mnie samą to u innych strasznie denerwuje.

Włosy śliczne można się wgapiać godzinami a i tak się nie znudzą no i kolor genialny szkoda że nie mam odwagi na taką zmianę bo wygląda świetnie.

edit: chyba mi się udało usunąć uff
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2013-01-07 o 14:55
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 15:18   #4999
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez pedagog Pokaż wiadomość
Witam! jestem Waszą wierną fanką, czytam Was od 2 lat , stosujęsię do wielu rad zaktóre dziękuję(pomimo że się nie udzialałam), jednak teraz muszę napisać i poprosić o radę. Farbuję Loreal Luo Color 9.21 z 9% oxy jednak odrost jest ciemniejszy niż pozostałe włosy(farbowanne wiele lat na chłodne blondy), chciałabym wyrównać kolor i zmniejszyć oxy na 6%.Zależy mi na wyrównaniu koloru do jasnego beżowo-piaskowego blondu. Moje pytanie jest może trochę śmieszne, chodzi jak zmnieszyć 9% oxy, niby znam proporcje ale wolę się zapytaćżeby nie poełnić błeduNa opakowaniu jest napisane:
Ocienie pastelowe można mieszać w proporcji 1:1,5 (50 ml + 75 ml) lub 1:2 (50 ml + 100 ml) wyłącznie z rewelatorem .
ale farbujesz za kazdym razem cale wlosy czy tylko odrosty?

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
nie grzeje, mam hasło, nagle sam w różnych odstępach czasu
a jak masz zarzadzanie energia ustawione- czas bezczynnosci np? ustaw na nigdy.

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Niestety próbowałam już czyścić wszystkim co sie dało od pędzli do farbowania po suszarki do włosów odkurzacze i inne i nie ma na tego dziada rady po prostu skacze mu temperatura góra dół góra dół i się wyłącza Tż coś tam mówił mi że mało chłodzi czy coś zaniosę go KIEDYŚ do serwisu ale póki co mam na niego focha.



Mnie 20mb w zupełności starcza bo filmy pobieram jedynie w weekendy jak Tż jest to 30 minut i ściągnięte więcej wymagań nie mam ważne że chodzi bez zarzutów i mogę korzystać z tego co potrzebuję czyli youtuby facebooki etc.
najlepiej sie czysci sprezonym powietrzem moze masz za slaby wiatrak do jego gabarytow, nic innego byc nie moze ale to nie sa duze koszta wymiany. ja bym pogadala ze specami z jakiegos serwisu i niech dobiora wlasciwy na miejscu go uruchomia i zobaczysz czy sie znow nagrzeje mysle ze warto reagowac od razu, bo jak go przegrzejesz to mozesz go zniszczyc calkiem i nie wiem czy warto tak ryzykowac
mnie np ost przekladali karte graficzna bo byla za blisko sieciowej zeby wentylacje poprawic choc mi sie nic nie dzialo ale nie wiedzialam ze tak moze sie robic np.
tyle ze ja mam wielkie 3 wiatraki w stacjonarce i tu przegrzanie raczej realne nie jest. a jak ktorys sie odlacza to od razu widze na obudowie bo mi swieci ze sie cos odlaczylo tzn mryga graficznym wiatraczkiem

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hej

ja mam internet z kablówki, z Vectry i śmiga dobrze, tylko router mi się chrzani i czasami rozłącza

to ja Wam moje kłaki, 2 tygodnie po farbowaniu pokażę nie suszyłam dzisiaj na szczotę, bo się spieszyłam i mam wicher na głowie


Carolajn czy mogłabyś z bloga usunąć weryfikację obrazkową? chciałoby się coś skomentować, ale jak widzę te obrazki, że muszę się temu przypatrywać i po 5 razy wpisywać coś, co tam namazali to mnie szlag trafia i zwyczajnie rezygnuję to naprawdę wrzut na
jakie jasne jak poziom 9 wygladaja ale i tak piekne sa


carolajn udalo ci sie wylaczyc bo juz komentowalam i jest dobrze
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 15:20   #5000
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a jak masz zarzadzanie energia ustawione- czas bezczynnosci np? ustaw na nigdy.
a gdzie to
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 15:35   #5001
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
a gdzie to
tu gdzie masz polaczenie internetowe swoje, klikasz prawy- wlasciwosci i we wlasciwosciach szukaj.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 15:52   #5002
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Zapraszam do kolejnej czesci.Zamykam

Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.