Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-20, 15:11   #31
santa_evita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 87
Dot.: Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:)

Cytat:
Napisane przez graphicdesign Pokaż wiadomość
Oszałamiający efekt, który mnie osobiście przekonał
http://ewalucja.blogspot.com/2012/01...ac-o-wosy.html
aż mi się nie chce wierzyć, że to ta sama osoba :O
santa_evita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 16:41   #32
_ent_
serum z nanopletami
 
Avatar _ent_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: z morza
Wiadomości: 170
GG do _ent_
Dot.: Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:)

Eeee... wiesz co, gnaj do endokrynologa. Dobrego, prywatnego, trudno - zaciśnij zęby, jakoś poświęcisz tę kasę na wizytę. Za to może ona zaważyć na Twojej przyszłości, więc zrób to dla siebie - wyjdzie Ci to na lepsze, niż farbowanie włosów
Zapytać się możesz endo, ile Cię wyniosą badania, ale jak już pisałam, dużo to nie powinno być - u mnie na przykład jak tylko przyniosłam wynik TSH, to już dostałam leki. Też niedrogie

A jak już się ogarniesz z lekarzem, to wtedy zrób sobie rudość w trochę ciemniejszym odcieniu (ja tam do rudości bym się serio zastanawiała nad henną, bo przy Twoim kolorze nawet jak się będzie wypłukiwać, to będzie wyglądała ładnie, a nie zniszczysz sobie włosów), do kosmetyczki, żeby Ci brwi podkreśliła (ładny brąz, nie czerń) i zakup róż w delikatnym, różowym odcieniu.

Ach, doczytałam właśnie, że chciałaś hennę, ale nie wiesz jak - wszystko możesz przeczytać na opakowaniu Przecież tak samo się używa henny jak i farby, wszystkie porady znajdziesz tu na forum

No no no, i bez fałszywych skromności, sama wiesz, że jesteś fajna, to co chcesz komplementy doić :P
_ent_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 17:14   #33
maminn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 7
Dot.: Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:)

Matko to straszne co piszesz, bo zdrowie przede wszystkim... Idź jeszcze raz do ogólnego, może poczytaj o lekarzach w swojej przychodni pewnie coś znajdziesz. Może ponowne badania na krew i wgl? Przepiszą Ci spokojnie ; ) Kiedy bierzesz anty jest jeszcze gorzej, bo to dopiero hormony warjują. Zrobisz co będziesz uważała za słuszne, ale wizyta u endokrynologa na pewno dałaby więcej. Nie wiem ile kosztują prywatne badania, jak ja robiłam to jedne miałam ze skierowania a drugie płatne chyba 40 zł... Narobisz sobie wiele problemów przez takie rzeczy. Nieleczona tarczyca może doprowadzić do wielu niemiłych konsekwencji... Lekarze niestety są teraz do bani... dlatego trzeba walczyć o swoje. Nie zrażaj się jednym. Wiem łatwo powiedzieć, bo to troche czasu zajmuje, ale mam nadzieje, że uda Ci się coś zrobić. ; )
maminn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 17:21   #34
maminn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 7
Dot.: Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:)

Zapomniałam napisać masz bardzo fajny biust : ) ; p zaeksponuj go! Fajnie byś wyglądała w bluzkach z dekoldem w v? nie wiem jak to określić, ale pewnie rozumiesz ; p i w łódkowatych : )
maminn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 17:29   #35
MMeggie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 26
Dot.: Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:)

teraz wygląda mój biust trochę lepiej bo zmieniłam stanik na dobrany fachowo, ale ja tam jego fanką nie jestem - sporo waży, cieżko się go nosi Dziękuję gorąco, w takim razie zaczynam polowanie na endo. Niemniej jak macie jakies rady to piszcie, bo no jednak chcialabym sie ogarnac i wygladac na zawod ktorego sie ucze:p
MMeggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 18:10   #36
debirka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 6
Dot.: Młodziutka, nowiutka... dziwniutka :) czyli pomooocy!

Cytat:
Napisane przez MMeggie Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale jak tu się edytuje posty? przypadkowo nie dodałam najauktualniejszego zdjęcia :P

więc dodaję;p
hmmmm no mi się wydaje że się nie da edytować właśnie...

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

a wracając do tem atu to musisz sie poczuc seksownie.. wiec musisz się jakoś fajni eubrac podobierac dodatki.... wiesz no ni ekoniecznie zaraz płaski ebuty ale musisz poszukać czegoś... http://najstyl.pl/Obuwie-damskie/Balerinki/Balerinki-klasyczne/
debirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 18:10   #37
MMeggie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 26
Dot.: Młodziutka, nowiutka... dziwniutka :) czyli pomooocy!

to stary problem sprzed lat
MMeggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 18:15   #38
debirka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 6
Dot.: Młodziutka, nowiutka... dziwniutka :) czyli pomooocy!

no dokładnie

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

no własni eapropo biustów.. to moze faktycznie byś w bieliznę uderzyła..hm? poczyjesz się sexi pod sukienka i od razu inaczej bediesz się zachowywac i czuć
debirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 18:16   #39
MMeggie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 26
Dot.: Młodziutka, nowiutka... dziwniutka :) czyli pomooocy!

http://www.venita.com.pl/koloryzacja...nna-color.html a jak sądzicie jaki kolor henny?(te sa w naturze z tego co pamietam, co prawda tylko część odcieni ale no) mi podoba się ten o nazwie poprostu Henna(jakis noname), tycjan i miedziany... I widzę, że jbc to się spiera <3 co myslicie?
MMeggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 18:17   #40
debirka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 6
Dot.: Młodziutka, nowiutka... dziwniutka :) czyli pomooocy!

no dobra to podsumowując, odzież, biust, buty! i bielizna... to twoje zadanie na ten tydzień, aha i pomaluj się ładnie
debirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 18:18   #41
debirka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 6
Dot.: Młodziutka, nowiutka... dziwniutka :) czyli pomooocy!

Cos mi posta zjadło generaminie mówię pomaluj się

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

ale po co henna? na brwi? kredka sie przymaluje dziewczyna..
debirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 18:27   #42
MMeggie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 26
Dot.: Młodziutka, nowiutka... dziwniutka :) czyli pomooocy!

na włosy na włosy henna, bo niestety moje włosy takie fajne są tylko latem, reszte czasu są zmęczone i zniszczone. Co do malowania.. ja się maluję, ale i tak wyglądam... młodo;/
MMeggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 19:06   #43
_ent_
serum z nanopletami
 
Avatar _ent_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: z morza
Wiadomości: 170
GG do _ent_
Dot.: Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:)

Tycjan może Ci wyjść zbyt ostro i nienaturalnie, ta henna ładniejsza moim zdaniem
_ent_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 19:13   #44
MMeggie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 26
Dot.: Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:)

to w piatek lecę do drogerii
MMeggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 19:17   #45
_ent_
serum z nanopletami
 
Avatar _ent_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: z morza
Wiadomości: 170
GG do _ent_
Dot.: Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:)

Do lekarza leć najpierw, nie do drogerii!
_ent_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 19:22   #46
maminn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 7
Dot.: Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:)

No co ty wiele facetów zwraca uwage na duży biust, jak to ujełaś ważący troche... sama mam sporawy, więc wiem jak jest ciężko niekiedy ; p ale to jest fajne i przykuwa uwage : )) kiedyś go nie lubiłam po diecie się starsznie zdeformował... rozstępy i te sprawy, ale patrząc na inne babki, które go nie mają stwierdzam, że no wole mieć te pare kilo więcej ;p I to jest atut kobiecości... <na marginesie zawsze marzył mi się większy tyłek nie wiem czemu ; p> i zgadzam sie co do makijażu. Pewnie używasz podkładu, ale masz sińce troche pod oczami więc korektor.... Może z essence? niedrogi i jest ok ; ) tusz wydłużający mocno rzęsy... lovely jest taki żółty fajny też niedrogi. I co do brwi... może niekoniecznie od razu kredka tylko cień, w drogeriach prawie wszystkie są bardzo ciemne. Radziłabym Ci do kosmetycznego się przejść to doradzą przy okazji. Sama nie mogłam nic dla siebie znaleźć... Poza tym widziałabym Cie w takich koralowych ustach, ale bardziej w ciemny odcień <3 i czarnej kresce... klasyka : ) I taki delikatny rudy na włosy też by fajnie wyglądał ; )
maminn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 19:30   #47
MMeggie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 26
Dot.: Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:)

do lekarza to nie tak prosto bede probowac do rodzinnego ale watpie zeby mnie przed swietami przyjal bez 'naglej przyczyny'
MMeggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 19:44   #48
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Młodziutka, nowiutka... dziwniutka :) czyli pomooocy!

Czy robiłaś badania tarczycy? szukaj lekarza który Ci je wypisze i to wszystkie na raz, bo robi się je z jednego pobrania krwi wtedy coś sa warte. musisz zrobić
TSH FT3 FT4 i przeciwciała tarczycowe anty TPO anty TG.
masz masę objawów sugerujących chorobę tarczycy. znajdź takie forum "hashimoto choroby tarczycy" na forum gazeta pl wystarczy wpisać w google. i poczytaj jakie ludzie mają objawy.
przy czym nie wystarczy, że badania wyjdą w normie laboratoryjnej, dobry lekarz będzie wiedział o co chodzi....
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 19:49   #49
MMeggie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 26
Dot.: Młodziutka, nowiutka... dziwniutka :) czyli pomooocy!

Mam świadomośc z tą tarczycą bo badaną ją od dziecka miałam, bo się wtedy lekarzowi nie podobała ale uznał, że nie jest źle. Miałam TSH robione ponad 2 lata temu i no jak mowie - na granicy. Postaram się, ale chyba skonczy sie na prywatnym bo pamietam ze wtedy blagalam ponad pol roku o to TSH bo lekarka mowila ze to jednak otylosc i jelita...
Mam objawy tarczycowe... ale mam tez regularna miesiaczke wiec no pani doktor robi duze oczy. kij, że moj okres jest jakis niepokonany... ale cykl sie zaburzyl ostatnio.
MMeggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 01:34   #50
MissSeptaria
Raczkowanie
 
Avatar MissSeptaria
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 101
Dot.: Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:)

Cytat:
Napisane przez MMeggie Pokaż wiadomość
Ej serio jesteście kochane <3 Co do włosów, boję się je zniszczyć farbowaniem, strasznie chciałabym wzmonić, ściemnić ten rudy, myślałam o castingu o kolorze bursztyn, ale no mówiąc wprost boję się żółtych prześwitów i nierównomiernego wypłukiwania... A nie dokonca wiem jak użyć hennę na moich włosach. trzymałam ostatnio 'cha'(tak to sie nazywa?) w ręce i nawet myślałam, żeby kupić. ale nie wiedziałam jak to zadziała...


I juz mi nie slodzcie bo jeszcze uwierze, że jestem znośna;p
Co do lekarzy nie znam się ale ta tarczyca na prawdę pasuje do objawów, wiem bo koleżanka ma podobnie.

Dwa podkreślanie brwi to podstawa ale ja bym zaczęła od cienia/kredki henna mozna niezłe kuku;/

Trzy. Nie bój się farbowania;] Proponuję Ci najpierw henne firmy Venita czy Wnita... moja mama farbuje nią włosy od 15 czy 20 lat i ma piękne;] Jedynie wadą jest mały wybór odcieni i trzeba częściej wykonywać farbowanie (moja mama raz na 3 miesiace). Już wiem Venita Henna Color - ziołowy balsam koloryzujący, stoi opakowanie kurde przede mną;p Farbuje się nim tak jak zwykłą farbą, nakładasz, owijasz się folią i trzymasz ale ciut dłużej niż piszę na opakowaniu;]

Cztery tak jak pisałam wcześniej masz typ urody Emmy Stone! Znaczy jej rudej wersji, blond to jakaś porażka;/

Pięć. Tak uwierz bo na prawdę tak jest!

---------- Dopisano o 02:19 ---------- Poprzedni post napisano o 02:14 ----------

o kurde jest już druga stona pogadanki;p nie zauważyłam;p Idz ze zdjęciem Emmy Stone które Ci wcześniej pisałam do sklepu i powiedz babie że chcesz taki kolor;]

---------- Dopisano o 02:28 ---------- Poprzedni post napisano o 02:19 ----------

Cytat:
Napisane przez MMeggie Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale jak tu się edytuje posty? przypadkowo nie dodałam najauktualniejszego zdjęcia :P

więc dodaję;p
Takie powinnaś mieć włosy na co dzień jak na tej focie w tym poście! Jedynie czego Ci brakuje tutaj to na prawdę aż krzyczy brak podkreślenia brwi! Wiesz mi ta pierdoła duuuużo zmieni;] Dodatkowo konturuj twarz, sukienka, szpilki i możesz iść na podryw

---------- Dopisano o 02:34 ---------- Poprzedni post napisano o 02:28 ----------

Pamiętaj że na Twoją korzyść działają dekoldy! Ale uwaga zawsze wydłużone tak jak przykładowo u tej babki:
http://www.wzrost-gwiazd.pl/photos/Marta-Grycan.jpg
Ona ma co prawda trochę wulgarny ten dekold ale o ten kształt chodzi, żeby wydłużyć optycznie szyję;]
__________________
Zapraszam na mojego bloga o potrzebach umysłu, duszy i ciała;]

http://missseptaria.blogspot.com/

a tam między innymi: makijaże, opisy kosmetyków, dokładne zdjęcia produktów i stosowanych pędzli, makijaże krok po kroku oraz wiele innych
MissSeptaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 02:15   #51
tijaaa
Raczkowanie
 
Avatar tijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Dot.: Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:)

Włosy zdecydowanie ciemniejsze i bardziej rude. Kręcone, tak jak na tym jednym z pierwszych zdjęć w czarnej sukience, ślicznie tam wyglądasz Twoje piegi są boskie, zakochałam się w nich. Na brwi henna, jak boisz się zrobić sama to idź do kosmetyczki ok. 20 zł zapłacisz. I rzęsy podkreślone tuszem do tego delikatny błyszczyk.

A co do leczenia to nie rozumiem, czy twój lekarz rodzinny nie może wypisać ci skierowania? Przecież to należy do jego obowiązków. Wypisuje ci albo skierowanie na badania albo do specjalisty na dalsze leczenie. Wiem, że służba zdrowia pozostawia wiele do życzenia i terminy są masakryczne ale samo skierowanie powinien ci dać. A jeżeli nie to zmień lekarza rodzinnego. Ja tak zrobiłam bo są jeszcze lekarze, których interesuje los pacjenta
__________________
Jak żyć razem i nie zwariować!
http://myworldmyownm.blogspot.com/
tijaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 04:10   #52
_ent_
serum z nanopletami
 
Avatar _ent_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: z morza
Wiadomości: 170
GG do _ent_
Dot.: Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:)

Madzia, kurde, badanie TSH kosztuje kilka złotych prywatnie. mniej niż 10. Założę się, że za komplet zapłacisz ok. 50 + ok. 100 za wizytę. Zdaję sobie sprawę, że to może nie być machnięcie ręką dla niektórych, ale na litość boską, nie wyrzucasz w błoto tych pieniędzy, tylko w zdrowie inwestujesz. W siebie. Jeśli idziesz do rodzinnego, to twardo mów, czego chcesz, bo inaczej Ci wypisze witaminę C i każe pojeździć na rowerku.
Ja bym Ci jednak radziła prywatnego endokrynologa, widzę, że jesteś z Katowic, przecież tam od wuja wafla lekarzy!
_ent_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 15:07   #53
MMeggie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 26
Dot.: Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:)

serio ? z tymi badaniami pytałam obok w laboratorium i zaśpiewali coś ok 50, no niby do przejscia ale po cholere rodzice odprowadzaja zasrane skladki zeby lekarz mi nie mogl wystawic skierowania, jak mam jakies sklonnosci tarczycowe na 1 rzut oka xd
Kupiłam dziś tą hennę, zaraz sobie trzasnę. Garderobę musze wymienic, ale bieda nieco mi popiskuje, ale cos sie wymysli. no i schudnac. A po henne moze pojde do znajomej kolezanki konczy szkole fryzjerska;d

a jakie kolorki powinnam wdziewac?
MMeggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 09:27   #54
MMeggie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 26
Dot.: Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:)

aaaaaaaaaaa PORAZKA! Zrobiłam tą hennę z venity, próba na jednym pasmie wyszła no boska <3 niestety potem pozwoliłam mamie(nie wiem co mnie pokusiło, wiedząc ze jeste beznadziejna z gory na dol) nałożyć mi ją na łeb. i teraz wyglądam gorzej niż ona. Przednie pasma są jaskrawo czerwono-pomaranczowe, a z pozostałych włosów połowa jest ruda a połowa blond. jakby w ogole nie pokryłą końcówek. Nie wiem co mam zrobić, zaraz się zapłaczę, będę chyba myć te włosy do oporu, a 15zł poszło w ☠☠☠☠uuu
MMeggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 23:49   #55
MissSeptaria
Raczkowanie
 
Avatar MissSeptaria
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 101
Dot.: Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:)

Cytat:
Napisane przez MMeggie Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaa PORAZKA! Zrobiłam tą hennę z venity, próba na jednym pasmie wyszła no boska <3 niestety potem pozwoliłam mamie(nie wiem co mnie pokusiło, wiedząc ze jeste beznadziejna z gory na dol) nałożyć mi ją na łeb. i teraz wyglądam gorzej niż ona. Przednie pasma są jaskrawo czerwono-pomaranczowe, a z pozostałych włosów połowa jest ruda a połowa blond. jakby w ogole nie pokryłą końcówek. Nie wiem co mam zrobić, zaraz się zapłaczę, będę chyba myć te włosy do oporu, a 15zł poszło w ☠☠☠☠uuu
A farbowałaś włosy wcześniej i nie została Ci farba na nich? Zdjęcie proszę to ocenimy!
__________________
Zapraszam na mojego bloga o potrzebach umysłu, duszy i ciała;]

http://missseptaria.blogspot.com/

a tam między innymi: makijaże, opisy kosmetyków, dokładne zdjęcia produktów i stosowanych pędzli, makijaże krok po kroku oraz wiele innych
MissSeptaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 00:31   #56
tijaaa
Raczkowanie
 
Avatar tijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Dot.: Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:)

Ja chyba bym kupiła jakiś brązowy szampon, żeby złagodzić efekt, o ile faktycznie jest taka tragedia (proszę zdjęcia). A poza tym rudy nie jest zły, mnie kiedyś podkusiło, żeby blond włosy potraktować pianką, która miała zejść po 3 myciach kolor burgund ;d Niestety po zmyciu wyszłam wypłowiało różowo-fioletowa. Próbowałam przykryć to blond szamponem, ale nie dał rady to zaszalałam z rozjaśniaczem i wyszłam biało-zielona ;d Na to rzuciłam jakiś ciemny blond szampon i dopiero mogłam się pokazać na ulicy Więc głowa do góry, mogło być gorzej
__________________
Jak żyć razem i nie zwariować!
http://myworldmyownm.blogspot.com/
tijaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 11:03   #57
MMeggie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 26
Dot.: Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:)

Moja mama ma jedno oko na Maroko, drugie na Berlin więc wyszła głowa w łaty z zarąbiście jaskrawoczerwownopomaranc zowym skalpem ale już sytuacja opanowana - wyprałam te intensywne włosy 3 razy a potem całągłowe, już się zlewa ale jeszcze ze dwa mycia i nie będzie w ogóle śladu koloru na włosach.
MMeggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 11:36   #58
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Exclamation Dot.: Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:)

MMeggie moje drobne rady
- lekarz pierwszego kontaktu (normalny) wypisze Ci badania bez problemu widzę, że umiesz obsługiwać Internet poszukaj dobrego na NFZ np na portalu znany lekarz (nie wiem w jakim mieście studiujesz) i przepisz się do niego i rozpocznij walkę nie tylko o zmniejszenie masy ciała, ale o zdrowie na całe życie, bo problemy uwierz mi będą się pogłębiać, a ewidentnie są!
- ten sam proces z endokrynologiem - można nie mieć kasy, a jak się ma zacięcie to znajdziesz specjalistę na NFZ. 2 droga jest taka idziesz do DOBREGO lekarza prywatnie opisujesz mu swoją trudną sytuację i często on bierze Cię na oddział i już leci na kasę chorych z diagnostyką (o takich lekarzach też piszą na różnych portalach opiniodawczych)

- naprawdę masz świetną urodę - lubię takie pełne kobiety! Oczy podkreśl pędzelkiem brązowym cieniem, pamiętaj zawsze o rzęsach
- dekolty w literę V, szerokie ramiączka, pięknie Ci na tej fotce w odcinanej sukience z rozkloszowanym dołem
- przy swoim rozmiarze przepiękne, oryginalne rzeczy kupisz za grosze na lumpeksach, jesli nie umiesz sama szukać idź z koleżanką, która ma dar
- dieta, którą sobie fundujesz to porażka totalna - małe posiłki, błonnik, poproś dziewczyny z dietetyki ułożą Ci zarys menu (nabiał źle wpłynie na Twoją cerę)
- włosy nie trzeba było ich ruszać są szampony zwyczajne rozjaśniający/ ciemniej o ton ...
to tak na szybko z mojej strony

p.s piegi cudowne!
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 11:54   #59
MMeggie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 26
Dot.: Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:)

Ciuchy akurat w wiekszosci mam z lumpow bo... na inne mnie nie stac. szukac umiem w ciucharniach aczkolwiek noo.. chyba macie racje z tym lekarzem... jest 7 dzien mojego cyklu a ja cierpie na jakies bole, pryszcze, tluste wlosy, puchnace piersi.. kosmos.
MMeggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 17:48   #60
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Madzia w Magdalenę, ratujcie mnie ludzie o rety i zróbcie ze mnie kobietę:)

Nie ma co czekać i użalać się nad sobą przeszukaj internet i znajdź specjalistów i walcz o siebie!
Akurat ja lumpowe ciuszki najbardziej cenię!
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.