Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-22, 11:13   #2011
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez mu_artist Pokaż wiadomość
Dziewczyny !
Pomóżcie za miesiąc już wakacje a ja oponka zimowa, celuit, wszystko co najgorsze!!!
czytała teraz o taki treningu: http://www.biomedical.pl/aktywnosc-f...pszy-6468.html
że sie robi serie różnych ćwiczeń, podobno to jest bardzo skuteczne, ale kurcze, wszędzie piszą ze to jest super ze w miesiąc sie wyrobi ciało i wgl ale ja nie wierze ze mozna schudnąć i wymodelować sylwetkę cwicząc trzy razy w tygodniu po 0,5 h. (Chociaż nie ukrywam, ze by było fajnie...)
jak radzicie? brać się za to czy nie warto ?
Oczywiscie ze warto. Jak nic nie zrobisz to efektow nie bedzie )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez wiolka1115 Pokaż wiadomość
Wiece moze jak po angielsku nazywaja sie gumki sprezynki takie do wlosow
Invisi bobble?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 08:17   #2012
anutek121
Przyczajenie
 
Avatar anutek121
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cześć dziewczyny mam pytanie: kupiłam sobie buty do biegania marki Reebok i są super lekkie i miękkie, ale w trakcie biegania przeciera mi się skóra z tyłu na wysokości kostki. Jak przyklejam plaster to on i tak schodzi i nadal sobie obcieram tam skórę aż do krwi. Chyba nie powinno tak byc? Też macie takie problemy? Co z tym mogę zrobić?
anutek121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 15:20   #2013
201710231038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Hej dziewczyny, niedawno zaczęłam ćwiczyć w domu i biegać. Nie mam nadwagi ale chciałabym nabrać kondycji i w końcu mieć jakieś mięśnie. Moim problemem jest tłuszczyk na biodrach i tyłku a od niedawna też brzuch. Mam ok. 174 cm wzrostu, noszę rozmiar 40 na dole i 38 (36 też wcisnę) na górze i staram się walczyć z tą różnicą Chciałabym się dowiedzieć od Was ile czasu dziennie poświęcić na ćwiczenia, tak żeby przyniosły efekty? I jak często powinno się ćwiczyć? Pytanie kieruję głównie do dziewczyn/Pań, które ćwiczą już dłuższy czas i mogą zdradzić po jakim wysiłku zauważyły u siebie efekty pracy. Dodam, że nie mam żadnej diety (głównie z braku funduszy ale też z tego powodu, że nikt u mnie w rodzinie na diecie nie jest więc ciężko byłoby mi samej dla siebie gotować) ale staram się ograniczać tłuszcz, fast foody i słodycze itp. Dwóch ostatnich w gruncie rzeczy nie jem w ogóle.
Dziękuję z góry za odpowiedzi
201710231038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 12:11   #2014
Nieoficjalnie
Zakorzenienie
 
Avatar Nieoficjalnie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 430
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Witajcie dziewczyny.

Czy znacie podobne filmy przedstawiające pełny trening siłowy na całe ciało?

https://www.youtube.com/watch?v=fJb9dyY8tKY

Nie lubię ćwiczyć z kartką, czy rysunkiem na pulpicie, suchą rozpiską.

I co myślicie o tym przykładowym, do którego link wkleiłam?

Moim celem nie jest chudnięcie. Raczej ujędrnienie, uelastycznienie i ładny zarys mięśni.
__________________
Tydyrytkom
Nieoficjalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 21:23   #2015
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cześć dziewczyny
Mam taką nietypową prośbę. Ostatnio doszłyśmy z koleżanką do wniosku, że będziemy się odchudzać. Pomysł mamy taki, że codziennie będziemy sobie wysyłać nawzajem ile i co zjadłyśmy oraz co w danym dniu ćwiczyłyśmy. I nie mamy pomysłu na karę. Jeśli któraś w danym dniu zje coś zakazanego lub nie będzie ćwiczyć to zostanie ukarana. Ale jak? Macie może pomysł?
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 08:03   #2016
paulynn
Przyczajenie
 
Avatar paulynn
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 12
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez CarycaKatarzynaI Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Mam taką nietypową prośbę. Ostatnio doszłyśmy z koleżanką do wniosku, że będziemy się odchudzać. Pomysł mamy taki, że codziennie będziemy sobie wysyłać nawzajem ile i co zjadłyśmy oraz co w danym dniu ćwiczyłyśmy. I nie mamy pomysłu na karę. Jeśli któraś w danym dniu zje coś zakazanego lub nie będzie ćwiczyć to zostanie ukarana. Ale jak? Macie może pomysł?
Hej kochana nie wiem czy to jest dobry pomysł aby wprowadzać system kar w tak podstawowej kwestii życia jak żywienie. Zamiast silnej motywacji może to raczej doprowadzić do ciągłego poczucia winy i niezadowolenia z siebie. Jeśli chcecie to robić razem to zróbcie sobie grafik ćwiczeń i z dumą zaznaczajcie w które dni ćwiczycie a w które odpoczywacie. Regeneracja jest bezcenna (przecież nie chodzi o to żeby się kompletnie zajechać a być zadowoloną i dumną z samej siebie). Polecam przemyśleć jeszcze raz pomysł z karami, bo może nie tędy droga.
paulynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 10:34   #2017
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez paulynn Pokaż wiadomość
Hej kochana nie wiem czy to jest dobry pomysł aby wprowadzać system kar w tak podstawowej kwestii życia jak żywienie. Zamiast silnej motywacji może to raczej doprowadzić do ciągłego poczucia winy i niezadowolenia z siebie. Jeśli chcecie to robić razem to zróbcie sobie grafik ćwiczeń i z dumą zaznaczajcie w które dni ćwiczycie a w które odpoczywacie. Regeneracja jest bezcenna (przecież nie chodzi o to żeby się kompletnie zajechać a być zadowoloną i dumną z samej siebie). Polecam przemyśleć jeszcze raz pomysł z karami, bo może nie tędy droga.
Ćwiczyć i jeść chcemy normalnie, bez zajechania czy głodówek. Ale chcemy się nawzajem motywować, aby tak szybko nie odpuścić. A wiem, że jak nie będziemy nawzajem się pilnować to łatwo odpuścimy. Wiadomo raz na jakiś czas cheat meal i odpoczynki w ćwiczeniach. I wydawało mi się, że kary będą dobre, jeśli któraś w ciągu dnia wypije cole i zje dużą pizzę.
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-12, 13:30   #2018
izka222
Rozeznanie
 
Avatar izka222
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 724
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez paulynn Pokaż wiadomość
Hej kochana nie wiem czy to jest dobry pomysł aby wprowadzać system kar w tak podstawowej kwestii życia jak żywienie. Zamiast silnej motywacji może to raczej doprowadzić do ciągłego poczucia winy i niezadowolenia z siebie. Jeśli chcecie to robić razem to zróbcie sobie grafik ćwiczeń i z dumą zaznaczajcie w które dni ćwiczycie a w które odpoczywacie. Regeneracja jest bezcenna (przecież nie chodzi o to żeby się kompletnie zajechać a być zadowoloną i dumną z samej siebie). Polecam przemyśleć jeszcze raz pomysł z karami, bo może nie tędy droga.
Taki kalendarzyk, w którym będziecie zaznaczać dni, w które ćwiczyłyście, co, ile czasu i ilość zgubionych kcal, to świetna sprawa. Możecie też na początku każdego miesiąca dokonywać pomiarów w biuście, talii, udach - nic tak nie motywuje, jak stracone cm
izka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 06:22   #2019
paulynn
Przyczajenie
 
Avatar paulynn
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 12
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez CarycaKatarzynaI Pokaż wiadomość
Wiadomo raz na jakiś czas cheat meal i odpoczynki w ćwiczeniach. I wydawało mi się, że kary będą dobre, jeśli któraś w ciągu dnia wypije cole i zje dużą pizzę.
System kar na dłuższą metę się nie sprawdzi, bo wywoła jedynie frustrację i niezadowolenie. A mówię to z własnego doświadczenia! Przesyłajcie sobie różne ciekawe przepisy, żeby nawet te duże pizze i cole nie chodziły Wam po głowie. Poczytajcie o słodzikach w colach light i czy faktycznie chcecie pić takie chemiczne cudo I jeśli jest możliwość to gotujcie razem, poznacie nowe smaki, nowe przepisy a na pewno duże zapychające placki-pizze nie będą Wam chodziły po głowie
paulynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 10:42   #2020
Love_Story2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 60
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Witam wszystkich , mam pytanie
Czy dziewczyna w wieku 15-16 lat może uczęszczać na siłownie ?
Love_Story2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 11:42   #2021
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez Love_Story2 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich , mam pytanie
Czy dziewczyna w wieku 15-16 lat może uczęszczać na siłownie ?
A dlaczego nie? Pewnie, że może.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-18, 13:41   #2022
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

u mnie wpuszczają od 18 lat także trzeba się zorientować
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 17:44   #2023
Love_Story2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 60
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
u mnie wpuszczają od 18 lat także trzeba się zorientować
A można wiedzieć w jakiej to miejscowości i czy to jest sieciówka czy raczej jakaś si łownia na uboczu?
Love_Story2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 17:49   #2024
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Poznań, sieciówka - nie mam pojęcia czy inne sieciówki też tak mają
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 07:59   #2025
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Poznań, sieciówka - nie mam pojęcia czy inne sieciówki też tak mają
U mnie są nawet karnety szkolne, więc można i trafić na taką siłownię. Ale nie jest to sieciówka.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 10:04   #2026
Love_Story2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 60
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

dzięki wielkie
Love_Story2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 13:04   #2027
Sandorella
Przyczajenie
 
Avatar Sandorella
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 7
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Czasem potrzebuja zgody rodziców, ale tak w sumie na większości siłowni normalnie wpuszczają
Sandorella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 09:07   #2028
Zuzanana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 7
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Dziewczyny chce zacząć chodzić na zumbe pierwszy raz w życiu i zastanawiam sie jak zachować sie od strony technicznej. Czy powinnam zapisać sie na zajęcia czy moge przyjsc "z marszu"? Nie ma takiej informacji na ich stronie internetowej (chodzi mi o calypso). Czy powinnam regularnie uczestniczyć w zajęciach, jezeli nie to czy bede miała zaległości albo bede w tyle? Czy powinnam sie przedstawić jak przyjdę cos powiedzieć ?
Zuzanana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 14:02   #2029
moniaelz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Są dwa wyjścia, pierwsze to że jak zaczniesz chodzić na zajęcia to nigdy nie przestaniesz a drugie wyjście to uciekniesz z zajęć i powiesz "co to był za dziwny świat"
oczywiście życzę Ci pierwszego wyjścia.
Przychodzisz i mówisz siema wszystkim a każdy będzie myślał że chodzisz już od dawna więc pierwszy krok zrobiony, czy się zapisujesz na zajęcia to nie wiem ale jak nic nie piszą na stronie to pewnie kto pierwszy ten lepszy. Najlepiej jest chodzić do jednej instruktorki jak już ją oczywiście wybierzesz z kadry trenerskiej i uczęszczać systematycznie a na pewno będziesz zadowolona. Powodzenia
moniaelz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-20, 11:32   #2030
seni0rita
Marzycielka
 
Avatar seni0rita
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Witam. Mam szybkie pytanko. Biegam truchtem codziennie około 5km. Czy jeśli dołożę na sam koniec interwały to czy będą widoczne jakieś efekty? Oraz czy będzie to prawidłowo wykonane ćwiczenie?
seni0rita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 11:43   #2031
Yo-asia
Zakorzenienie
 
Avatar Yo-asia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zagramanica;]
Wiadomości: 4 986
GG do Yo-asia
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Biegaj co drugi dzien to po pierwsze!!! Jesli chcesz "widoczny efekt" ( a masz pewnie na mysli zgubienie kg, a nie lepszy czas, czy dłuższy dystans, lepsza wytrzymałość/kondycje) zadbaj bardziej o to co jesz. Trening to "dodatek". Takie 20%. Zamiast interwału na koniec zrob cały trening interwałowy. np: biegając 3x w tygodniu, jeden z nich niech bedzie interwałowy.
__________________
Get fit or die trying
Yo-asia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 19:43   #2032
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Witajcie kobietki mam problem chciałabym zapisac sie ba nawet postanowilam! zapisac się na fitness jakies zajęcia ale tutaj pytanie brzmi tego jest za dużo jestem szczupła! wysoka nie musze dużo spalić kalorii głównie o to że musze sie ruszać bo mam złe samopoczucie emocjonalne , i ponadto od siedzenia boli mnie kręgosłup często kręgi chciałabym wzmocnić mieśnie ale i świetnie się bawić szybko się nudzę także musza to być zajęcia urozmaicone odpada Zumba , poprawić kondycję mam do wyboru: Bokwa , Body Shape , multibike, FACTS ,
Dla kogo są to skierowane ćwiczenia jak FACTS? i Body Scuplt ?ponieważ nigdy nci nie trenowałam co prawda jestem wytrzymała ale nie chce ostrego wysiłku .
Coś polecacie dla marudy jak ja bardziej te ćwiczenia aby przytyć i wzmocnić miesnie i lepiej spać aby sie troszkę wymeczyc.
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 11:25   #2033
monika144
Przyczajenie
 
Avatar monika144
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cześć dziewczyny!
Czy któraś z Was robi na orbitreku interwały?
Jak je wykonujecie? I ile powinny trwać?
Po jakich seriach widać najlepsze efekty?
Zależy mi na zrzuceniu tłuszczyka przede wszystkim z brzucha i uda.
Byłabym wdzięczna za odpowiedź
monika144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 11:37   #2034
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez monika144 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Czy któraś z Was robi na orbitreku interwały?

Jak je wykonujecie? I ile powinny trwać?

Po jakich seriach widać najlepsze efekty?

Zależy mi na zrzuceniu tłuszczyka przede wszystkim z brzucha i uda.

Byłabym wdzięczna za odpowiedź

Brzuch to w kuchni :p


Co zrobić, żeby w iPhone po kliknięciu gdzieś w internecie na stronie na adres mailowy od razu został otwarty gmail? Usunęłam mail i zainstalowałem gmail i teraz jak chce napisać w ten sposob maila, to pokazuje się komunikat, żebym pobrała aplikacje z AppStore, bo nie ma czyn odpalić :/


Edit: wyżej nieważne, pomyliłam wątki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez olasia99
Czas edycji: 2016-10-10 o 14:34
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 09:48   #2035
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Hej dziewczyny, jestem szczupła, nie mam problemów z wagą, uprawiam dużo sportów (dla przyjemności) do tego regularnie ćwiczę, żeby być w formie (w formie, któa pozwala mi na uprawianie wyżej wspomninych ulubionych sportów), jednak nie poświęcam się tym ćwiczeniom jakoś wyjątkowo, nie liczę kalorii, ogólnie rzecz biorąc sylwetka nie jest moim celem w tym wszystkim. No i wczoraj spocona po treningu, słyszę od TŻa "podobała byś mi się z kaloryferkiem". Rzuciłam mu spojrzenie pod tyułem "you wish" i podreptałam do kuchni wciągnąć 3 naleśniczki z domowym dżemem.
Nie rozumiem takiego podejścia facetów, którym wydaje się że mieć kaloryfer to jak kupić czerwoną sukienkę, 5 minut i gotowe. To wymaga wielu wyrzeczeń i ciężkiej pracy, a przed wszystikim trzeba tego CHCIEĆ, a ja nie będę żyć w siłowni i na sałatkach i kurczaku, tylko dlatego żeby móc się gapić w lustro i głaskać bułeczki na brzuchu. Nie winię go za ten text, faceci mają dużo głupich komentarzy, ale po skończonym treningu wolałabym usłyszęc coś w stylu "dobra robota!". Wy też czasem łapiecie takie demoty ze strony Waszych partnerów?
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 11:30   #2036
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Właściciel kręci nosem na oddanie całej kaucji(nic nie zostało zniszczone) mieszkanie oczywiscie wynajmowane nielegalnie(nie zgłaszał oczywiscie tego do urzedu) ja mam podpisana umowe z nim i przelew mu pieniądze za mieszkanie co miesiąca. Jeżeli nie odda calej kaucji to zglosze go urzedu. Czy to robi sie anonimowo? Czy ja moge miec z tego jakies konsekwencje?
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 15:22   #2037
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Dziewczyny, czego mogę oczekiwać po basenie 1 raz w tygodniu, ewentyalnie 2 razyw tyg? Tak teoretycznie
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 15:41   #2038
Yo-asia
Zakorzenienie
 
Avatar Yo-asia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zagramanica;]
Wiadomości: 4 986
GG do Yo-asia
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Zrelaksowanego ciała (mięśni stawów, kręgosłupa), minimalnej poprawy wydolności płuc i serca.
__________________
Get fit or die trying
Yo-asia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-22, 16:09   #2039
Misia1203
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 75
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Zastanawiam się nad zapisaniem się na siłownię. Jestem bardzo szczupła, tak wiec nie chcę się odchudzić. Mam jednak trochę cellulitu I zależy mi na ukształtowaniu ciała. Dietę trzymam zdrową, nie jem wielu tłustych potraw. Czy mogłabym osiągnąć jakieś efekty jakbym chodziła tak 3-5 razy w tygodniu po godzinie treningu? Oczywiście na początku z trenerem ( aby mi rozpisał jakie ćwiczenia powinnam robić).
Misia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-22, 16:43   #2040
Yo-asia
Zakorzenienie
 
Avatar Yo-asia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zagramanica;]
Wiadomości: 4 986
GG do Yo-asia
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ

Na pewno nic ta tym nie stracisz. 3x w tygodniu powinno wystarczyć. Pamiętaj zeby zwiekszyć trochę ilosc kalorii w dni treningowe (zdrowa dieta to nietylko niejedzenie wielu tłustych potraw) Nie bój sie ciężaru!! Powodzenia z trenerem
__________________
Get fit or die trying
Yo-asia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-01 19:02:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.