Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-19, 19:21   #3811
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Własnie lepiłam TŻtowi 3h pierogi w kuchni 2x3m kwadratowe, bez stolnicy ani wałka (wynajmujemy mieszkanie i gdy kupowalismy rzeczy do domu nigdy nie wpadlismy na to, ze bedzie nam to potrzebne, a jednak okazalo sie inaczej )

Nawet bez stolnicy da się lepić pierogi

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Tró
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:21   #3812
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
1Love 2Love 3Love 4Love
Jesteś po prostu kochana.
Dziekowac

Troche mnie przeceniasz, czesciej bywam nieznosna
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:28   #3813
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziękujemy !!

Ogarnęłam dzięki Tobie o co chodzi za wapnem dla Nate - wracaj do pełnej sprawności, ale Andrzeja się nie wyrzekaj !

Też pamiętam syrop z cebuli

Związek z Andrzejem potrwa jeszcze dwa tygodnie. Później wraca jego prawdziwy TŻ, a ja pójdę w odstawkę Trudny związek nam się trafił, ale czerpiemy z niego pełnymi garściami (łapami), póki mamy możliwość

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość


wysłałam spór


mam dość dzisiejszego dnia
jutro od nowa do weciarni
Trzymam kciuki, żeby pani baba dostała za swoje i żeby koteł wydobrzał Jutro będzie lepiej
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:29   #3814
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
na szczeście kredki świetnie dają kolor, co udowodniłam nawet zdjęciem, trzyma się też cały dzień
nawet fajka brudzi
Widziałam Twoje zdjęcie z tą kredką Intense - idealnie u Ciebie wygląda Ja za bardzo nie lubię takich czerwonych szmin - mam ich kilka, a używam od wielkiego dzwonu Jakoś tak na co dzień wolę inne odcienie A te 2 pozostałe Chubby dają u Ciebie kolor na ustach? Jak patrzyłam na swatche w necie, to ten pomarańczowy jest właściwie bezbarwny
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:31   #3815
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Widziałam Twoje zdjęcie z tą kredką Intense - idealnie u Ciebie wygląda Ja za bardzo nie lubię takich czerwonych szmin - mam ich kilka, a używam od wielkiego dzwonu Jakoś tak na co dzień wolę inne odcienie A te 2 pozostałe Chubby dają u Ciebie kolor na ustach? Jak patrzyłam na swatche w necie, to ten pomarańczowy jest właściwie bezbarwny
O jakiej kredce mowa, chubby? . Jak byłam u fryzjerki to mignęło mi foto miśki to była ta chubby? Miśka ! Brałaś ten zestaw z cieniem i rozem i 3 pomadkami ? Bo ja też, tam jest jakaś pomadka chubby Intense? .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:31   #3816
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Wszystkie Chubby są takie blade oprócz tej serii Intense?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1453228204547.jpg (64,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1453228220568.jpg (25,9 KB, 29 załadowań)
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:34   #3817
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A Kochana, na razie jest okej, ale i tak za pol roku bedziemy sie wyprowadzac stad bo nie czuje sie tu bezpiecznie ze wzgledu na te maniany
no pewnie - lepiej mieszkać na spokojnie a nie zastanawiać się cały czas co baba wymyśli


---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Miśka
Ewidentnie bezczelna baba. Niech jeszcze prawnikiem zacznie straszyć.
Od razu widać, że kręci i w idiotyczny sposób, jeszcze na Ciebie winę zwala i z Ciebie chce idiotkę zrobić, co to Nie zna regulaminów i nie wie, że priorytet to wcale nie priorytet.
Daremne, te mowy.
Ciśnienie mi podniesła.
Pitolica jedna, pitoli i pitoli.

Toć to ja serdeczny i wyrozumiały człek jestem.
Tymczasem to małpa nie sprzedawca, bez urazy dla wszystkich porządnych małpów.

Amyzku
Twoje relacje są tak genialne, że jednocześnie potęgują napięcie i łagodzą obyczaje.
jesteś boska

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość

Związek z Andrzejem potrwa jeszcze dwa tygodnie. Później wraca jego prawdziwy TŻ, a ja pójdę w odstawkę Trudny związek nam się trafił, ale czerpiemy z niego pełnymi garściami (łapami), póki mamy możliwość

amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 19:35   #3818
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
wczoraj poprosiłam sprzedającą z all ponownie o nr przesyłki
paczajcie co dostałam


myślicie, ze struga debila ale wyśle, czy nie wyśle
bo wczoraj pisała, że już wysłała
zakładać spór czy napisać do BOK?
witki opadują






Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
na szczeście kredki świetnie dają kolor, co udowodniłam nawet zdjęciem, trzyma się też cały dzień
nawet fajka brudzi


zakładam zatem
głowa mnie już rozbolała
też nie lubię all, pokusiło mnie bo to kurtka z sieciówki od dawna już niedostepna
wkurza mnie ton sprzedającej, czemu nie dość ze jej nie zależy na szybkiej transakcji jeszcze mam wrażenie, że robi to celowo.
bo punkt regulaminu chyba sobie zmyśliła jednak

kupujący ma tyle czasu na wysyłkę regulaminowo jeśli to jakiś sklep, konto ewidentnie handlowe to zalożyłabym spór, ale jak osoba prywatna to naprawdę potrafię zrozumieć. Nie wiem może za ufna jestem itp, ale każdy jest tylko człowiekiem.

Ba sama ostatnio sprzedałam bluzkę o której zapomniałam, ale fartem okazało się że kupując też za nią zapomniała zapłacić

Jak człowiek wyprzedaje swoje prywatne zalegające rzeczy to naprawdę można o tym zapomnieć, przeoczyć maila itp.




Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
W temacie wysyłek,mnie zaskakuje pozywnie PP i denerwuje mnie czasem jak ktoś pisze że to wina poczty. W przeciągu tego tygodnia wysyłałam kilka paczek zwykłych i dotarły do adresata następnego dnia. Więc jestem w szoku, bo wysyłałam popołudniem.
I teraz wszytskie przesyłki zamawiam przez PP, albo z odbiorem na poczcie przynajmniej nie ma tego stresu kiedy kurier łaskawie zajrzy.
Listonosz zawsze przychodzi mniej więcej o tym samym czasie, a w przypadku odbioru na pp to dostaje maila że przesyłka jest.
Na kuriera kiedyś czekałam tydzień bo paczka jakoś dziwnie krążyła po Polsce.
Tez wolę pp, z kurierami zawsze się muszę użerac mam wrażenie że łaskę mi robia
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:41   #3819
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a jak tam Wasze mieszkanie? Właścicielka przestała odwalać manianę?

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------



chodzi o to:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3260
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
O mamuniuuu, boję się panicznie pająków Brrr aż mnie ciary przeszły

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Wszystkie Chubby są takie blade oprócz tej serii Intense?
Nie lubię Chubby są za delikatne, a od tego mam błyszczyki
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:42   #3820
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
O jakiej kredce mowa, chubby? . Jak byłam u fryzjerki to mignęło mi foto miśki to była ta chubby? Miśka ! Brałaś ten zestaw z cieniem i rozem i 3 pomadkami ? Bo ja też, tam jest jakaś pomadka chubby Intense? .
Ja nie Miska, ale odpowiem
Tak brala ten zestaw co wszyscy. Jest tam kredka Intense
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:42   #3821
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Widziałam Twoje zdjęcie z tą kredką Intense - idealnie u Ciebie wygląda Ja za bardzo nie lubię takich czerwonych szmin - mam ich kilka, a używam od wielkiego dzwonu Jakoś tak na co dzień wolę inne odcienie A te 2 pozostałe Chubby dają u Ciebie kolor na ustach? Jak patrzyłam na swatche w necie, to ten pomarańczowy jest właściwie bezbarwny
Pytanie nie do mnie, ale odpowiem. U mnie te dwa jaśniejsze dają kolor Świetnie podbijają mój kolor ust - wygląda to naturalnie, ale jednak usta są podkreślone
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 19:53   #3822
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
niech sobie babsztyl nie myśli

a właśnie - jak kotki?
leży Bidul, jutro dostanie konwenię i pewnie też kroplówę, bo nie je i nie pije
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Miśka
Ewidentnie bezczelna baba. Niech jeszcze prawnikiem zacznie straszyć.
Od razu widać, że kręci i w idiotyczny sposób, jeszcze na Ciebie winę zwala i z Ciebie chce idiotkę zrobić, co to Nie zna regulaminów i nie wie, że priorytet to wcale nie priorytet.
Daremne, te mowy.
Ciśnienie mi podniesła.
Pitolica jedna, pitoli i pitoli.

Toć to ja serdeczny i wyrozumiały człek jestem.
Tymczasem to małpa nie sprzedawca, bez urazy dla wszystkich porządnych małpów.

uwielbiam Cię czytać, nawet w takiej durnej mojej sprawie
Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość

Trzymam kciuki, żeby pani baba dostała za swoje i żeby koteł wydobrzał Jutro będzie lepiej

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Widziałam Twoje zdjęcie z tą kredką Intense - idealnie u Ciebie wygląda Ja za bardzo nie lubię takich czerwonych szmin - mam ich kilka, a używam od wielkiego dzwonu Jakoś tak na co dzień wolę inne odcienie A te 2 pozostałe Chubby dają u Ciebie kolor na ustach? Jak patrzyłam na swatche w necie, to ten pomarańczowy jest właściwie bezbarwny
pisałam o nim - rozjaśnia mi usta, więc daje kolor
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
O jakiej kredce mowa, chubby? . Jak byłam u fryzjerki to mignęło mi foto miśki to była ta chubby? Miśka ! Brałaś ten zestaw z cieniem i rozem i 3 pomadkami ? Bo ja też, tam jest jakaś pomadka chubby Intense? .
jest mega kolor daje
pozostałe zreszta też są fajowe
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
kupujący ma tyle czasu na wysyłkę regulaminowo jeśli to jakiś sklep, konto ewidentnie handlowe to zalożyłabym spór, ale jak osoba prywatna to naprawdę potrafię zrozumieć. Nie wiem może za ufna jestem itp, ale każdy jest tylko człowiekiem.

Ba sama ostatnio sprzedałam bluzkę o której zapomniałam, ale fartem okazało się że kupując też za nią zapomniała zapłacić

Jak człowiek wyprzedaje swoje prywatne zalegające rzeczy to naprawdę można o tym zapomnieć, przeoczyć maila itp.
wszystko to rozumiem, czytałaś wczoraj co o tej transakcji pisalam?
sama zapomniałam o kurtce, napisałam maila czy wysłana z prośbą o nr nadania ( mam skrytkę pocztową nr ważna rzecz)
odpisała mi że wysłała
wiec ponowiłam prośbę o nr nadania, bo paczka prio pewnie już by doszła..
zamiast nr dostałam to, co przytoczyłam
uważam że ewidentnie robi ze mnie debila
bo jakby zapomniała czy coś wypadło wystarczy napisać, sorry winnetou i wtedy bym zrozumiała wszystko


pokażesz mi gdzie jest w regulaminie ten punkt o wysyłce?

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Pytanie nie do mnie, ale odpowiem. U mnie te dwa jaśniejsze dają kolor Świetnie podbijają mój kolor ust - wygląda to naturalnie, ale jednak usta są podkreślone
super są, prawde rzeczesz kolory dają co mnie wybitnie cieszy
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:53   #3823
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Hahaha jak to zobaczylam to od razu pomyslalam, ze to pewnie z powodu tego watku i naszych zdjec taki obrazek wizaz wrzucil


Amyz, niezawodna

Nate, ja czesto kupuje Loratan - swietnie dziala na katar, kiedys byl na recepte, teraz juz nie
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:00   #3824
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
O mamuniuuu, boję się panicznie pająków Brrr aż mnie ciary przeszły


Nie lubię Chubby są za delikatne, a od tego mam błyszczyki
Przeczytałam przed chwilą tę opowieść o pająku - brrr, dobrze, że ja nigdy nie chodzę w ciemności U mnie za to fanką pająków jest kotka Wygrzebuje je z jakiś kątów i goni po chałupie krzycząc przy tym radośnie Uwielbia je

Co do Chubby - ja jeszcze nie wiem czy lubię, dopiero moje pierwsze dziś dostałam, ale chyba zostawię sobie tylko cień i róż, a ustowe pójdą w świat. Macałam w sklepie kilka Chubby do ust (chyba tych zwykłych, nie Intense, bo widzę, że Intense jest konkret u Miśki ) i mało co je było widać na ręce - ja błyszczyków nie lubię wcale Lubię konkrecik, najlepiej matowy :

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
O jakiej kredce mowa, chubby? . Jak byłam u fryzjerki to mignęło mi foto miśki to była ta chubby? Miśka ! Brałaś ten zestaw z cieniem i rozem i 3 pomadkami ? Bo ja też, tam jest jakaś pomadka chubby Intense? .
Jest - ta czerwona jest Intense Miśka już 2 takie zestawy kupiła z tego co pamiętam
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:05   #3825
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Wróciłam, pojadłam placków ziemniaczanych to mogę mówić

W L'occi musiałam pokazać sms, bo pani twierdziła, że rozesłali kilka różnych, ale nic nie musiałam kupować. Dostałam 3ml TAKIEGO kremu. Skład całkiem ok, chociaż masła shea jak na lekarstwo no ale przetestuję.
Widziałam, że wchodzi cała seria kosmetyków z masłem shea - lekki kremik z pompką, krem 25% masła shea, olejek, itd.

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Używacie dziewczyny produktów Johna Mastersa? Ja w sprawie wypadających mi garściami włosów po odstawieniu anty Zrobiłam wczoraj badania żelaza, hormonów itp. wszystko w normie, zapisałam się do dermatologa a dziś włosy umyłam próbką Johna Mastersa (cuudo ) i nałożyłam wcierkę z kozieradki. Włosy jak na razie dziś nie wypadają, jak ręką odjął Cud jakiś czy co Mam nadzieję, że to nie jednodniowa poprawa
Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym zaraz nie zamówiła ich produktów
Ja mam tylko mydło od JM, ale jest super do mycia twarzy
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!


[B]Oto dzisiejsze streszczenie spamowania (...)
to chyba tyle jak widzicie po wczorajszym kutangu i mierzeniu pytonów wszystkie musiały odpocząć w związku z czym było baaardzo spokojnie

obiecuję że jutro relacja będzie lepsza bo dziś niestety nie mam za bardzo czasu

[/COLOR]
ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!
Świetne podsumowanie dnia - jesteś wielka
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Własnie lepiłam TŻtowi 3h pierogi w kuchni 2x3m kwadratowe, bez stolnicy ani wałka (wynajmujemy mieszkanie i gdy kupowalismy rzeczy do domu nigdy nie wpadlismy na to, ze bedzie nam to potrzebne, a jednak okazalo sie inaczej )
Podziwiam, bo ja jeszcze pierogów nie robiłam Może jak będę na swoim
Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy było : rabat urodzinowy przedłużono do 20.01 do godz. 11.00. Właśnie odebrałam maila
Też dostałam przed chwilą
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:06   #3826
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
leży Bidul, jutro dostanie konwenię i pewnie też kroplówę, bo nie je i nie pije


pisałam o nim - rozjaśnia mi usta, więc daje kolor

jest mega kolor daje
pozostałe zreszta też są fajowe

super są, prawde rzeczesz kolory dają co mnie wybitnie cieszy
Ten pająk to musiał jakiś toksyczny być Moja kotka goni pająki, ale chyba ich nigdy nie zjada. Trzymam kciuki, żeby kociak szybciutko wyzdrowiał

Przegapiłam widocznie Twój post - jak daje kolor to super, bo ja nie lubię bezbarwnych
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:08   #3827
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Miskaa - piękny ten Twój kotełek (kolejny, który na zdjęciach ćwiczy jogę)! Całe szczęście, że trafił na Was:roz a:! Nie potrafię zrozumieć skąd się w ludziach bierze takie okrucieństwo.
A chory jest rudaś? Trzymam kciuki, żeby było lepiej i żeby jutrzejsza wizyta była formalnością!Pomizi aj go troszkę ode mnie!

Dobrze zrobiłaś zakładając spór. Sprawdź jeszcze opis aukcji (który przecież jest ofertą handlową) ile sobie babka wpisała na wysłanie przesyłki. Zazwyczaj w opisie aukcji wpisują 24h lub do 3 dni. Ale jest i 14 dni.

Aleksa gratuluję zamówienia w Clarinsie!

Pingwintastas fajne zamówienie! Kot super! Pułapka na kota jak zawsze niezawodna

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Tego nie znam
Toś szczęśliwa. Piołun to zuuuuo!

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Wzbogacenie kulturowe, trzeba sie przyzwyczajac


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!
Jak zwykle czytam z przyjemnością!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:12   #3828
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ten pająk to musiał jakiś toksyczny być Moja kotka goni pająki, ale chyba ich nigdy nie zjada. Trzymam kciuki, żeby kociak szybciutko wyzdrowiał
pająk jeśli nawet wchłonięty chyba winny nie jest, bo kot ma poważne zmiany w moczu ( znowu) to grozi zatkaniem
ale czemu w takim razie wymiotował?
Jutro się dopytam, dziś chyba mało co do mnie dociera

Cytat:
Przegapiłam widocznie Twój post - jak daje kolor to super, bo ja nie lubię bezbarwnych
intensywnych też nie lubisz
ta najjasniejsza da delikatny kolor w zależności od koloru ust, moje są po permanentnym, wiec mi rozjaśnia na morelowo
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:12   #3829
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Pollina jak tam w nowej pracy? Daj znać, my tu ostro kciuki trzymamy!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 20:12   #3830
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

"wcale mi nie jest niewygodnie, wszędzie się zamieszczę" - właśnie kotka do mnie przyszła i tak sobie leży, że głowę ma dużo niżej niż resztę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1453230696906.jpg (69,9 KB, 48 załadowań)
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:13   #3831
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Mamusiu jak mi się nic nie chcę. Dobrze, że zaraz ręczna, trochę się pobudze 😴
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:13   #3832
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 673
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
"wcale mi nie jest niewygodnie, wszędzie się zamieszczę" - właśnie kotka do mnie przyszła i tak sobie leży, że głowę ma dużo niżej niż resztę
oooo słodziak

też siedzę już pod kocykiem i czekam na mecz
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:13   #3833
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Pytanie nie do mnie, ale odpowiem. U mnie te dwa jaśniejsze dają kolor Świetnie podbijają mój kolor ust - wygląda to naturalnie, ale jednak usta są podkreślone
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:14   #3834
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
"wcale mi nie jest niewygodnie, wszędzie się zamieszczę" - właśnie kotka do mnie przyszła i tak sobie leży, że głowę ma dużo niżej niż resztę
Nic tylko miziać! Sama słodycz!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:15   #3835
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
"wcale mi nie jest niewygodnie, wszędzie się zamieszczę" - właśnie kotka do mnie przyszła i tak sobie leży, że głowę ma dużo niżej niż resztę
Słodki 😍
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:18   #3836
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

[QUOTE=AnoIi;54200298]Miskaa - piękny ten Twój kotełek (kolejny, który na zdjęciach ćwiczy jogę)! Całe szczęście, że trafił na Was:roz a:! Nie potrafię zrozumieć skąd się w ludziach bierze takie okrucieństwo.
A chory jest rudaś? Trzymam kciuki, żeby było lepiej i żeby jutrzejsza wizyta była formalnością!Pomizi aj go troszkę ode mnie!

Dobrze zrobiłaś zakładając spór. Sprawdź jeszcze opis aukcji (który przecież jest ofertą handlową) ile sobie babka wpisała na wysłanie przesyłki. Zazwyczaj w opisie aukcji wpisują 24h lub do 3 dni. Ale jest i 14 dni.

[/QUOTE]
nic w aukcji nie było wpisane, serio mam w czym chodzić, zirytowała mnie postawa sprzedającej
jaki problem napisać prawde?
Albo chociaż odpowiedz na zadane pytanie


Rudy chory

zamawiam karmę, tzn szukam najsamwpierw
ciekawe czy te saszetki urinary będzie jadł? na próbę może wezmę
suche muszę i tak kupić ( a on nie lubi)

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
"wcale mi nie jest niewygodnie, wszędzie się zamieszczę" - właśnie kotka do mnie przyszła i tak sobie leży, że głowę ma dużo niżej niż resztę
piękne umaszczenie
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:19   #3837
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
"wcale mi nie jest niewygodnie, wszędzie się zamieszczę" - właśnie kotka do mnie przyszła i tak sobie leży, że głowę ma dużo niżej niż resztę
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:19   #3838
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Nic tylko miziać! Sama słodycz!
A na końcu tego koca jest psinka jeszcze Ucho na zdjęciu tylko widać - dziewczyny lubią razem siedzieć Jak tę kotkę przyniosłam do domu z ulicy, to mi ciągle przynosiła w prezencie różne zdobycze typu upolowana mucha, zakrętka
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:20   #3839
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Przeczytałam przed chwilą tę opowieść o pająku - brrr, dobrze, że ja nigdy nie chodzę w ciemności U mnie za to fanką pająków jest kotka Wygrzebuje je z jakiś kątów i goni po chałupie krzycząc przy tym radośnie Uwielbia je

Co do Chubby - ja jeszcze nie wiem czy lubię, dopiero moje pierwsze dziś dostałam, ale chyba zostawię sobie tylko cień i róż, a ustowe pójdą w świat. Macałam w sklepie kilka Chubby do ust (chyba tych zwykłych, nie Intense, bo widzę, że Intense jest konkret u Miśki ) i mało co je było widać na ręce - ja błyszczyków nie lubię wcale Lubię konkrecik, najlepiej matowy :

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------



Jest - ta czerwona jest Intense Miśka już 2 takie zestawy kupiła z tego co pamiętam
Otóż to, szminki są najlepsze, a tak ich kiedyś nie lubiłam

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Pollina jak tam w nowej pracy? Daj znać, my tu ostro kciuki trzymamy!
Właśnie, proszę się chwalić i to już!
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:23   #3840
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
leży Bidul, jutro dostanie konwenię i pewnie też kroplówę, bo nie je i nie pije
biedny kotek trzymam kciuki zeby mu się jak najszybciej polepszyło
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-21 08:31:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.