Jaki spalacz tłuszczu? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-25, 15:46   #31
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Jaki spalacz tłuszczu?

Możesz popróbować też ze słabszymi spalaczami na bazie ziół, owoców itd. Na sam początek będą ok.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 13:12   #32
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Jaki spalacz tłuszczu?

Malinka - jak najbardziej się z Tobą zgadzam.I te preparaty na bazie ziół przynajmniej są zdrowe i bez efektów ubocznych
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 20:52   #33
adam1056
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki spalacz tłuszczu?

hej, ja biorę już od ponad półtora roku z Allnutrition spalacze i jestem zadowolony, bo efeky widoczne już po kilku tygodniach i też ci nie zaszkodzi nic co jest w składzie, przyśpiesza metabolizm i tak się fajnie po tym czujesz jak już wyjdziesz z treningu, oni mają dwa rodzaje tak naprawdę tego, burn4all i burn4all extreme no i już z tym drugim ćwiczę od dłuższego czasu, a z pierwszym zaczynałem no i polecam jak najbardziej
adam1056 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-23, 00:34   #34
adam1056
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki spalacz tłuszczu?

hej, dieta obowiązkowo, ale jeśli chodzi o spalacz, to redox to petarda, powaga, brałem dużo już takich spalaczy, ale po tym redoxie to nawet się czujesz inaczej, jeśli szukasz jakiegoś dobrego, to ten jak najbardziej się nadaje no i jak zamówiłem, to w komplecie był fałdomierz hahah super bajer
adam1056 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-23, 06:44   #35
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Jaki spalacz tłuszczu?

A jak się czujecie po termogenikach? Ja byłam bardzo pobudzona,bolało mnie serce,czasem głowa.Takie dosyć uciążliwe efekty uboczne
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-23, 10:42   #36
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Jaki spalacz tłuszczu?

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
A jak się czujecie po termogenikach? Ja byłam bardzo pobudzona,bolało mnie serce,czasem głowa.Takie dosyć uciążliwe efekty uboczne
Zaczynając je brać nie mogłam spać (a brałam ok 14-15, nie na noc), było to coś w stylu czuwania i o dziwo nie byłam w ogóle zmęczona przez następny dzień. Serce biło jak szalone, pociłam się bardziej i byłam rozdrażniona, producent obiecywał lepszą koncentrację i poprawę nastroju Po kilku dniach mogłam już normalnie spać, ale problemy z rozdrażnieniem nie minęły. Schudłam ok 6 kg w niecałe 3 tygodnie, ćwicząc 4 razy w tygodniu, ale przestałam brać ze względu na efekty uboczne.
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-27, 15:40   #37
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Jaki spalacz tłuszczu?

No właśnie... Efekt uboczne bywają nieprzyjemne,jak widać nie tylko u mnie
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-17, 09:49   #38
Tashia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 36
Dot.: Jaki spalacz tłuszczu?

Dziewczyny, a brała któraś z Was spalacz Extreme Slash? Też bałam się, jak będę się czuła, więc zaczęłam brać od jednej kapsułki po przebudzeniu, teraz dołożyłam drugą przed treningiem. Skład mają bardzo fajny, ale dopiero zaczęłam je brać, więc o efektach będę mogła powiedzieć coś dopiero za miesiąc. Mając na uwadze, że po drodze są święta
Tashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-17, 14:46   #39
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Jaki spalacz tłuszczu?

Nie brałam ,ale jestem ciekawa Twojej opinii o tym preparacie.

Ja ostatnio kupiłam SHADOW-X i powiem,że daje potwornego kopa i energii.Poza tym pociłam się po tym potwornie.Efekty uboczne to straszne rozdrażnienie,nerwowość i ... agresja. Dlatego biorę tylko wówczas,gdy czuję senność,ospałość,spadek energii czy gdy mam lenia
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 09:24   #40
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Jaki spalacz tłuszczu?

Dla mnie najlepszy spalacz tłuszczu to interwały
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 10:03   #41
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Jaki spalacz tłuszczu?

Żaden preparat nie pomoże jeśli same nie wyciśniemy z siebie przysłowiowych siódmych potów. Te preparaty WSPOMAGAJĄ odchudzanie,ale najważniejsze są odpowiednio dobrane ćwiczenia i dieta
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-11, 13:49   #42
Izuux3
Przyczajenie
 
Avatar Izuux3
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki spalacz tłuszczu?

Ehh a już myślałam, że ktoś coś poleci dobrego, bo akurat mi jest potrzebny. Widziałam, że ten spalacz jest wszędzie widoczny https://z-pamietnika-dietetyka.pl/fa...y-gdzie-kupic/



Pytanie, czy to też jest zbędny wydatek kasy? Jestem sceptycznie nastawiona do takich cudownych spalaczy a też sobie obiecałam, że się ogarnę z ciałem ale jak mam to robić skoro cały czas jestem w pracy. Żadnych sensownych opinii, poza tym drogie te preparaty i to jeszcze nie wiedząc czy działają.
Izuux3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-13, 08:56   #43
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Jaki spalacz tłuszczu?

Pamiętajcie, że spalacz najlepiej dołożyć na koniec redukcji np ostatni miesiąc, a nie podczas "wiecznego odchudzania"
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-13, 14:33   #44
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Jaki spalacz tłuszczu?

Spalacz można dołączyć w każdym momencie,jeżeli widzimy że jest stagnacja i waga przestała spadać
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 09:19   #45
Tomilomi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki spalacz tłuszczu?

moim zdaniem trzeba uważać na spalacze. Niektóre bardzo źle oddziałują na organizm
Tomilomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-29, 22:10   #46
Tashia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 36
Dot.: Jaki spalacz tłuszczu?

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Nie brałam ,ale jestem ciekawa Twojej opinii o tym preparacie.
Biorę Extreme Slash już miesiąc, więc przychodzę z aktualizacją i obserwacjami W święta popłynęłam, więc niestety tydzień z walki o lepszą figurę odchodzi, ale od nowego roku walczę. Biorę kapsułkę rano, tak jak na początki, no ale wiadomo, że to jest dodatkowe wspomaganie. Kilogramy spadają, ale przede wszystkim dzięki mojej diecie i ćwiczeniom, spalacz daje dodatkowego kopa i pomaga uzyskać deficyt
Tashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 16:42   #47
Sylla003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki spalacz tłuszczu?

Hej,

Nowy Rok niebawem, więc... plany, plany i jeszcze raz plany. Planuję wreszcie coś zrobić z nadmierną tkanką tłuszczową... i tu pojawia się pytanie – czy jest sens inwestować w spalacze tłuszczu? Zerkałam na nazwy produktów pojawiających się w tym wątku i jest to jakaś inwestycja. Pytanie – czy opłacalna?

Jeśli tak, proszę – wskażcie produkty, które Wam pomogły – proszę tylko o opinie osób, które stosowały dany produkt. Nie oczekuję cudów, nie mniej – wsparcie w postaci takowego spalacza mogłoby okazać się bardzo istotne.
Sylla003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-07, 09:44   #48
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Jaki spalacz tłuszczu?

Cytat:
Napisane przez Sylla003 Pokaż wiadomość
Hej,

Nowy Rok niebawem, więc... plany, plany i jeszcze raz plany. Planuję wreszcie coś zrobić z nadmierną tkanką tłuszczową... i tu pojawia się pytanie – czy jest sens inwestować w spalacze tłuszczu? Zerkałam na nazwy produktów pojawiających się w tym wątku i jest to jakaś inwestycja. Pytanie – czy opłacalna?

Jeśli tak, proszę – wskażcie produkty, które Wam pomogły – proszę tylko o opinie osób, które stosowały dany produkt. Nie oczekuję cudów, nie mniej – wsparcie w postaci takowego spalacza mogłoby okazać się bardzo istotne.

Jeśli chcesz coś zrobić z nadmierną tkanką tłuszczową to zacznij stosować dietę redukcyjną z ćwiczeniami kilka razy w tygodniu lub nawet bez ćwiczeń. Spalacze tłuszczu minimalnie pomagają i to tylko gdy się ćwiczy regularnie, ale skutki uboczne są nierzadko ciężkie do zniesienia (u mnie to była cały czas temperatura powyżej 37 stopni, non stop chodziłam spocona i śmierdząca, często robiło mi się słabo pod prysznicem bo było mi za gorąco, pot śmierdział gorzej niż normalnie)
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-07, 13:07   #49
M0nczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 104
Dot.: Jaki spalacz tłuszczu?

Ogólnie jest taka zasada, że spalacze bierze się pod koniec zaplanowanej redukcji. Jedzenie mniej bez obliczenia zapotrzebowania kalorycznego i sięganie odrazu po spalacz tłuszczu nie ma większego sensu.
M0nczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-20, 06:32   #50
shadowrun
Przyczajenie
 
Avatar shadowrun
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 8
Dot.: Jaki spalacz tłuszczu?

Zdecydowanie powinnaś zrezygnować z takich suplementów. Nic nie pomogą, a tylko zaszkodzą organizmowi.
__________________
Odszedłem, bo bałem się, że cię stracę, a straciłem cię, bo odszedłem, niezbyt logiczne, prawda?
shadowrun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-20 07:32:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.