Chce mieć płaski brzuch! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-09, 14:41   #1
Lavia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 4

Chce mieć płaski brzuch!


Mam pytanie: Jakie są najlepsze ćwiczenia do wykonania w domu, dzięki którym mozna szybko i skutecznie spalić kalorie i "stracić" brzuch??
Lavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-09, 14:41   #2
Lavia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 4
Chce mieć płaski brzuch!

Mam pytanie: Jakie są najlepsze ćwiczenia do wykonania w domu, dzięki którym mozna szybko i skutecznie spalić kalorie i "stracić" brzuch??
Lavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-09, 16:11   #3
Kasiarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 348
GG do Kasiarzyna
Re: Chce mieć płaski brzuch!

Ja też bym chciała usłyszeć odpowiedź.Narazie nie mam warunkow na cwiczenia bo mam remont.Ale za jakieś połtora tygodnia będe mogła sobie poćwiczyć.Narazie wychodze na basen i na rower.
Kasiarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-09, 16:11   #4
Kasiarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 348
GG do Kasiarzyna
Re: Chce mieć płaski brzuch!

Ja też bym chciała usłyszeć odpowiedź.Narazie nie mam warunkow na cwiczenia bo mam remont.Ale za jakieś połtora tygodnia będe mogła sobie poćwiczyć.Narazie wychodze na basen i na rower.
Kasiarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-09, 20:50   #5
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: Chce mieć płaski brzuch!

Podobno najlepsze są brzuszki.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-09, 20:50   #6
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: Chce mieć płaski brzuch!

Podobno najlepsze są brzuszki.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-09, 21:21   #7
anioleczeqq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 15
GG do anioleczeqq
Re: Chce mieć płaski brzuch!

brzuszki i tylko brzuszki... mozesz rowniez pocwiczyc plecki.... wtedy ladne wcięcie CI sie zrobi i brzuszka bedzie mniej widac;0 to sa cwiczenia wlasciwie bioder boczkow i posladkow... lezac na plecach unos do gory bioderka... wtedy poczujesz jak napinaja CI sie posladki i tluszczyk z tylu pleckow zobaczysz ze dziala ale musisz robic te cwiczenia co wieczor... najlepiej kilka serii po 15 uniesien



zycze powodzonka
sama niezle schudlam ale to dzieki prochom i cwiczeniom
pozdrawiam
anioleczeqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-05-09, 21:21   #8
anioleczeqq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 15
GG do anioleczeqq
Re: Chce mieć płaski brzuch!

brzuszki i tylko brzuszki... mozesz rowniez pocwiczyc plecki.... wtedy ladne wcięcie CI sie zrobi i brzuszka bedzie mniej widac;0 to sa cwiczenia wlasciwie bioder boczkow i posladkow... lezac na plecach unos do gory bioderka... wtedy poczujesz jak napinaja CI sie posladki i tluszczyk z tylu pleckow zobaczysz ze dziala ale musisz robic te cwiczenia co wieczor... najlepiej kilka serii po 15 uniesien



zycze powodzonka
sama niezle schudlam ale to dzieki prochom i cwiczeniom
pozdrawiam
anioleczeqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-10, 17:07   #9
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Chce mieć płaski brzuch!

Brzuszki bokserskie (takie na "skos". Jak wstukasz w wyszukiwarkę, to może znajdziesz, bo wklejałam kiedyś ilustrację, a teraz niestety gdzieś ją zapodziałam) , hoolahop [img]icons/icon10.gif[/img], bieganie(niepozorne i wydawałoby się, że działa tylko na nogi, a świetnie rzeźbi brzuszek), zwykłe brzuszki, taniec brzucha(mówię serio [img]icons/icon7.gif[/img].Dobre są też ćwiczenia izometryczne(napinanie mięśni bez wykonywania ruchu-wtedy po pewnym czasie wciągnie brzucha wejdzie Ci w krew [img]icons/icon7.gif[/img] ). Pozatym skręty tułowia i tak jak mówi Aniołeczeqq ćwiczenia na mięśnie pleców(to też poprawia wygląd brzucha [img]icons/icon7.gif[/img] ) Pozatym dużo wody, dieta bogata w błonnik [img]icons/icon7.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-10, 17:07   #10
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Chce mieć płaski brzuch!

Brzuszki bokserskie (takie na "skos". Jak wstukasz w wyszukiwarkę, to może znajdziesz, bo wklejałam kiedyś ilustrację, a teraz niestety gdzieś ją zapodziałam) , hoolahop [img]icons/icon10.gif[/img], bieganie(niepozorne i wydawałoby się, że działa tylko na nogi, a świetnie rzeźbi brzuszek), zwykłe brzuszki, taniec brzucha(mówię serio [img]icons/icon7.gif[/img].Dobre są też ćwiczenia izometryczne(napinanie mięśni bez wykonywania ruchu-wtedy po pewnym czasie wciągnie brzucha wejdzie Ci w krew [img]icons/icon7.gif[/img] ). Pozatym skręty tułowia i tak jak mówi Aniołeczeqq ćwiczenia na mięśnie pleców(to też poprawia wygląd brzucha [img]icons/icon7.gif[/img] ) Pozatym dużo wody, dieta bogata w błonnik [img]icons/icon7.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-10, 17:08   #11
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Chce mieć płaski brzuch!

aha, ale jeśli problem tkwi w tym, że masz ogólnie nadmiar tkanki tłuszczowej, to nie obejdzie się bez ćwiczeń aerobowych i po prostu niskokalorycznej diety :
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-10, 17:08   #12
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Chce mieć płaski brzuch!

aha, ale jeśli problem tkwi w tym, że masz ogólnie nadmiar tkanki tłuszczowej, to nie obejdzie się bez ćwiczeń aerobowych i po prostu niskokalorycznej diety :
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-10, 18:21   #13
Lavia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 4
Re: Chce mieć płaski brzuch!

A wiesz może jak się nauczyć tanca brzucha??
Lavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-10, 18:21   #14
Lavia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 4
Re: Chce mieć płaski brzuch!

A wiesz może jak się nauczyć tanca brzucha??
Lavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-10, 18:30   #15
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Chce mieć płaski brzuch!

[img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] właściwie to nie miałam na myśli "profesjonalnego" [img]icons/icon12.gif[/img] tańca brzucha, bo to nie taka prosta sprawa [img]icons/icon12.gif[/img] , ale po prostu taniec, który wymaga ruchów biodrami, tułowiem itp [img]icons/icon7.gif[/img] W tańcu najważniejsze jest słuchanie siebie i swoboda, a "taniec brzucha" sam z siebie wyjdzie [img]icons/icon12.gif[/img] Włącz sobie muzyke w orientalnych klimatach, a zobaczysz, że sama Cię porwie [img]icons/icon10.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-10, 18:30   #16
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Chce mieć płaski brzuch!

[img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] właściwie to nie miałam na myśli "profesjonalnego" [img]icons/icon12.gif[/img] tańca brzucha, bo to nie taka prosta sprawa [img]icons/icon12.gif[/img] , ale po prostu taniec, który wymaga ruchów biodrami, tułowiem itp [img]icons/icon7.gif[/img] W tańcu najważniejsze jest słuchanie siebie i swoboda, a "taniec brzucha" sam z siebie wyjdzie [img]icons/icon12.gif[/img] Włącz sobie muzyke w orientalnych klimatach, a zobaczysz, że sama Cię porwie [img]icons/icon10.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-11, 18:31   #17
myszka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 12
GG do myszka13
Re: Chce mieć płaski brzuch!

podam Ci konkretne ćwiczenia. pochodza one z SL (mam nadzieje ze moge zamieścić post z ćwiczeniami i ilustracja z tej gazetki). Przetestowałam je na sobie i efekty naprawde widać. Wystarczy 15 minut każdego dnia (najlepiej rano na czczo)
1. Stań w lekkim rozkroku, ramiona opuść wzdłuż ciała. Wyprostuj plecy i balansuj tyłowiem, przenosząc ramiona raz w prawo, raz w lewo. Wykonaj ćwiczenie dwiema seriami po 25 powtórzeń.
2. Stań w lekkim rozkroku i wyciągnij prawe ramię w górę, lewą dłoń oprzyj na biodrze. Przechyl się w bko i wykonaj delikatne skłony, po 50 powtórzeń na każdą stronę. Jeśli to za dużo, zrób tyle, ile potrafisz. To samo ćwizenie wykonaj na lewą stronę.
3. Pozycja wyjściowa jak w ćwiczeniach 1 i 2, z tą różnicą, że ramiona wyciągnij w bok i zegnij w łokciach. Staraj sie dosięgnąć na przemian prawym kolanem do lewego łokcia i odwrotnie. Pamiętając o wyprostowanych plecach, wykonaj to cwiczenie 16 razy na każdą stronę. Jesli starczy ci sił powtórz serię.
4. Połóż się na plecach, stopy na podłodze, nogi ugięte w kolanach. Upewnij sie, że część lędźwiowa kręgosłupa przylega do podłogi (!!!), rozluźnij pośladki. Unieś głowę, kark i górną część tułowia tak, aby oderwać łopatki od podłogi, ręce połóż na karku, podbródek trzymaj uniesiony do góry (nie ciągnij głowy na siłe) i wykonaj takie ruchy, jakbyś chciała klatką piersiową sięgnąć sufitu, spinając jednocześnie mięśnie brzucha. Wykonaj 2-3 serie po 16 powtórzeń.
5. W pozycji jak w ćw. 4 unieś ugięte nogi do góry, połóż ręce na karku i staraj się dosięgnąć prawym łokciem do lewego kolana (kolano podnosisz mniej wiecej do takiego momentu że udo bedzie prostopadłe do podłoża). To mają być takie skośne spięcia. Pamiętaj o częsci lędźwiowej przylegającej do podłogi. Wykonaj 2-3 serie po 16 powt.
6. Opierając sie na łokciach, wyprostuj nogi i unieś je około 20 cm nad ziemią. Przyciągnij do klatki piersiowej na przemian raz prawe, raz lewe kolano. Wykonaj 2-3 serie po 16 powt.
W ćw. 4,5,6 zwróc uwagę by nie szarpać rękami za kark, bo mozesz doprowadzic do kontuzji.
Załączam zdjecie do 1 ćwiczenia
smoczek napisał(a):
> [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] właściwie to nie miałam na myśli "profesjonalnego" [img]icons/icon12.gif[/img] tańca brzucha, bo to nie taka prosta sprawa [img]icons/icon12.gif[/img] , ale po prostu taniec, który wymaga ruchów biodrami, tułowiem itp [img]icons/icon7.gif[/img] W tańcu najważniejsze jest słuchanie siebie i swoboda, a "taniec brzucha" sam z siebie wyjdzie [img]icons/icon12.gif[/img] Włącz sobie muzyke w orientalnych klimatach, a zobaczysz, że sama Cię porwie [img]icons/icon10.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: bmp ćwiczenie.bmp (39,0 KB, 236 załadowań)
myszka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-11, 18:31   #18
myszka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 12
GG do myszka13
Re: Chce mieć płaski brzuch!

podam Ci konkretne ćwiczenia. pochodza one z SL (mam nadzieje ze moge zamieścić post z ćwiczeniami i ilustracja z tej gazetki). Przetestowałam je na sobie i efekty naprawde widać. Wystarczy 15 minut każdego dnia (najlepiej rano na czczo)
1. Stań w lekkim rozkroku, ramiona opuść wzdłuż ciała. Wyprostuj plecy i balansuj tyłowiem, przenosząc ramiona raz w prawo, raz w lewo. Wykonaj ćwiczenie dwiema seriami po 25 powtórzeń.
2. Stań w lekkim rozkroku i wyciągnij prawe ramię w górę, lewą dłoń oprzyj na biodrze. Przechyl się w bko i wykonaj delikatne skłony, po 50 powtórzeń na każdą stronę. Jeśli to za dużo, zrób tyle, ile potrafisz. To samo ćwizenie wykonaj na lewą stronę.
3. Pozycja wyjściowa jak w ćwiczeniach 1 i 2, z tą różnicą, że ramiona wyciągnij w bok i zegnij w łokciach. Staraj sie dosięgnąć na przemian prawym kolanem do lewego łokcia i odwrotnie. Pamiętając o wyprostowanych plecach, wykonaj to cwiczenie 16 razy na każdą stronę. Jesli starczy ci sił powtórz serię.
4. Połóż się na plecach, stopy na podłodze, nogi ugięte w kolanach. Upewnij sie, że część lędźwiowa kręgosłupa przylega do podłogi (!!!), rozluźnij pośladki. Unieś głowę, kark i górną część tułowia tak, aby oderwać łopatki od podłogi, ręce połóż na karku, podbródek trzymaj uniesiony do góry (nie ciągnij głowy na siłe) i wykonaj takie ruchy, jakbyś chciała klatką piersiową sięgnąć sufitu, spinając jednocześnie mięśnie brzucha. Wykonaj 2-3 serie po 16 powtórzeń.
5. W pozycji jak w ćw. 4 unieś ugięte nogi do góry, połóż ręce na karku i staraj się dosięgnąć prawym łokciem do lewego kolana (kolano podnosisz mniej wiecej do takiego momentu że udo bedzie prostopadłe do podłoża). To mają być takie skośne spięcia. Pamiętaj o częsci lędźwiowej przylegającej do podłogi. Wykonaj 2-3 serie po 16 powt.
6. Opierając sie na łokciach, wyprostuj nogi i unieś je około 20 cm nad ziemią. Przyciągnij do klatki piersiowej na przemian raz prawe, raz lewe kolano. Wykonaj 2-3 serie po 16 powt.
W ćw. 4,5,6 zwróc uwagę by nie szarpać rękami za kark, bo mozesz doprowadzic do kontuzji.
Załączam zdjecie do 1 ćwiczenia
smoczek napisał(a):
> [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] właściwie to nie miałam na myśli "profesjonalnego" [img]icons/icon12.gif[/img] tańca brzucha, bo to nie taka prosta sprawa [img]icons/icon12.gif[/img] , ale po prostu taniec, który wymaga ruchów biodrami, tułowiem itp [img]icons/icon7.gif[/img] W tańcu najważniejsze jest słuchanie siebie i swoboda, a "taniec brzucha" sam z siebie wyjdzie [img]icons/icon12.gif[/img] Włącz sobie muzyke w orientalnych klimatach, a zobaczysz, że sama Cię porwie [img]icons/icon10.gif[/img]
myszka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-11, 18:32   #19
myszka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 12
GG do myszka13
Re: Chce mieć płaski brzuch!

przepraszam ze załączyłam tekst smoczka, ale jestem tu nowa i sie pomyliłam ciutke
myszka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-11, 18:32   #20
myszka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 12
GG do myszka13
Re: Chce mieć płaski brzuch!

przepraszam ze załączyłam tekst smoczka, ale jestem tu nowa i sie pomyliłam ciutke
myszka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-30, 16:05   #21
monia207
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
nadmiary w pasie i na udach :-/

dziewczyny, ktora zna sprawdzone metody na plaski brzuszek i pozbycie sie tluszczyka z ud niech sie podzieli dzieki wielkie i pozdrowionka !!
monia207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-30, 18:38   #22
Aka24
Rozeznanie
 
Avatar Aka24
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 960
GG do Aka24
Dot.: nadmiary w pasie i na udach :-/

Więcej ruchu i mniej słodyczy a najważniejsze żeby nie najadać się na noc. Ostatni posiłek o godz 17-18. A co do jedzenia: jeść częściej ale mniej.
Powodzenia
Aka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 10:17   #23
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: nadmiary w pasie i na udach :-/

cwiczenia cwiczenia i jeszcze raz cwiczenia polecam aeroby 3 - 4 razy w tygodniu po 30 minut na poczatek i cwiczenia strikte ukierunkowana na dane parteie ciala na uda i posladki to glownei przysiady i wykroki powodzenia
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 12:41   #24
Lightness
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 19
Ćwiczonka na płaski brzuch!

Hej! Mam pewien problem...otoz chcialabym zgubic kilka cm w tali tzn waze 50 kg przy wzroscie 167 cm, ale brzuch moj jest odstajacy i miekki, a w czerwcu wyruszam na wakacje i chcialabym ladnie wygladac na plazy
Zna ktos jakies nietrudne i efektowne cwiczenia?
Lightness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 13:02   #25
Angel82
Raczkowanie
 
Avatar Angel82
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 203
Dot.: Ćwiczonka na płaski brzuch!

Polecam: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=41088
Angel82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 13:25   #26
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Ćwiczonka na płaski brzuch!

Zajrzyj pod ten link: http://www.sfd.pl/temat194872/ Moze sie przyda

Pozdrawiam :hello:
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 20:02   #27
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Ćwiczonka na płaski brzuch!

Wspaniałe efekty daje tzw. aerobiczna szóstka Weidera .poszukaj na stronie podanej powyżej.
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 18:25   #28
Caffe-Latte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 70
Dot.: Ćwiczonka na płaski brzuch!

Lolu23 czy Ty stosowałaś aerobiczną 6 weidera? Mam brzydki odstający tłusty brzuszek ale nie wiem czy te ćwiczenia są dla mnie odpowiednie... Podobno trzeba miec juz w miare szczuply brzuszek do tych ćwiczeń, a ja mój chcę "spłaścić"
Caffe-Latte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 18:48   #29
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Ćwiczonka na płaski brzuch!

na dodam od siebie że szóstka weidera mi pomogła tylko w ukształtowaniu mięsni ale!! tłuszczyku nie spaliła niestety wiec daremne jak dla mnie(
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 10:55   #30
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: Ćwiczonka na płaski brzuch!

no bo tluszczyk to pala aeroby
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 13:20:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.