Herbalife - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-03, 20:47   #151
amakkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 75
Dot.: Herbalife

Wiecie co a ja popadam ze skrajności w skrajność - jeśli tak mogę to nazwać. Przez prawie 3 tygodnie miałam problem z wypróżnianiem a teraz (od środy) codziennie nawet 3 razy i niestety nawet biegunkowo.
Nie wiem co się dzieje. Zminiłam tylko ilość spożywanego koktajlu (zmniejszyłam ją), ale mam nadzieję że to nie jest przyczyna. Zobaczę jeszcze jutro.
__________________
Może tym razem się uda
28-07-2011 - start 83kg
12-08-2011 - start z Herbalife 81kg
12-09-2011 - 73,3 kg
22-09-2011 - 73,7 kg (to był ciężki miesiąc)
02-10-2011 - 72,2 kg
08-10-2011 - 71,9 kg

cel - 55-57 kg
amakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 15:06   #152
piter_inc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez Malina78 Pokaż wiadomość
.....no to ze mną coś nie tak chyba zwłaszcza patrząc na wasze sukcesy....

amakk....nie podjadam kochana....moje przekąski to marchewka,kalarepa,papryk a i pomidorki koktajlowe oczywiście na przemian

Nie wiem też czy tłuszcz spaliłam ale wydaje mi się że te centymetry to był tłuszczyk....zażywam koktajl i błonnik

Ja wogóle nie decydowałam się na odchudzanie z konsultantem bo bałam się że i tak nie wytrwam .....ju tak nie raz było

jeśli chodzi o mój sport to jest to codziennie ok. 30-50 km ....i przynajmniej do pierwszych śniegów tak zostanie

Napiszcie mi proszę jeszcze jak wygląda wasz główny posiłek i już nie będę dziś marudzić

pozdrawiam
Witaj

Jestem konsultantem ale mnie i moje odchudzanie prowadzi kolega też konsultant. Mozna zapytać dla czego przecież ja sam prowadzę wiele osób które maja super efekty i teoretycznie mógłbym prowadzić się sam. Ale są czasem popełniam błędy których nie widzę i dopiero podczas rozmowy z tym kolegą je zauważam.

Co do odżywki białkowej jest ona po to ażeby wspierać osoby z większym zapotrzebowaniem dziennym na białko . Np. ja mam 140 g dziennie białka. Jest ona równie łatwo przyswajalna jak koktajl i wspiera proces odchudzania. Gdy białka jest zbyt mało nasze chudniecie jest wolniejsze. Jest też bardziej "Anaboliczna" ma w składzie białko serwatki i soi co wspiera budowę tkanki mięśniowej a w efekcie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej.

Pomiar centymetrem :
tkana tłuszczowa jest 4 razy większa objętościowo niż tkanka mięśniowa.

Pozdrawiam

P.s. Obiadek
ja robię np. mnustwo sałaty (nawet 100 g)do tego pomidor taki spory ( 200 g) do tego 3 łyżki czerwonej konserwowej fasolki (50 g) + 3 łyżki groszku konserwowego(50 g) + 3 łyżki kukurydzy konserwowej (50g) + papryka (100g) jaka wpadnie mi w ręce to wszystko mieszam i polewam oliwą z lnu 1 łyżka od zupy (10g)
(łyżki od zupy)
teraz gotuję woreczek brązowego ryżu i zjadam 1/3 po ugotowaniu
i np filet z indyka ok 150 g
co daje mi:11 g błonnika 40 g białka 62 gr węglowodanów 13 g tłuszczu w tym 10 gr kwasy tłuszczowe omeg 3 ) łącznie 489 kcal

(dla zmniejszenia kaloryczności można nie dać mniej groszku kukurydzy i fasolki) oliwa z lnu daje 88 kcal
piter_inc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 18:46   #153
renatka2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 9
Dot.: Herbalife

Hej
Amakkk napisz proszę o swoich rezultatach. Widzę, że już dość długo wytrzymałaś. Czy daleko jesteś od oczekiwanej wagi?

Ja ważę 74 kg przy wzroście 171 gdzie kilka lat temu przed ciążą 54 kg. Przez życie w stresie, łagodzenie jego słodyczami i inne tego typu złe nawyki żywnościowe, które prowadzą do ciągłego wzrostu wagi. Próbowałam już wiele diet ale niestety szybko się poddaję. Początkowo okej waga szybko spada, odżywiam się zgodnie z dietą, ale po tygodniu lub więcej poddaje się nie potrafię sobie odmówić czekolady fast fooda piwa czy ugotowanie rodzinie smacznego obiadu - bez jego konsumpcji. Musiałabym chyba wybyć z domu, albo lepiej na jakąś wyspę gdzie nie będzie tych smakołyków heh może tam bym wytrzymała. Chciałabym też zakupić sobie zestaw HL ale po 1 nie znoszę mleka, nie lubię monotonności, także to chyba nie dla mnie

Gratuluje osobom co pokonały złe przyzwyczajenia
renatka2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 20:16   #154
amakkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 75
Dot.: Herbalife

Witaj renatka2004!
No cóż moje wyniki są w moim podpisie. Celem jest osiągnięcie minimum 57 kg, a jak będzie 55 czy 54 to będę cała happy Tak więc przede mną jeszcze jakieś 20 kg- czyli sporo.
Ja również jakiś czas temu a dokładnie 7 lat temu ważyłam 57 kg. Potem 2 ciąże i 83kg na karku przy wzroście 159cm - a że mam skłonności do tycia więc doprowadziłam do takiego stanu.
Szczerze powiem że 1 tydzień minął mi super - bez podjadania. Jednak po tygodniu pojawiły się pierwsze grzeszki - jednak sama się sobie dziwię, że po prostu jakby nigdy nic wracałam do diety, starałam się nie poddać (w ciągu ostatnich 3 lat przy różnych dietach niesetety po tygodniu ponosiłam klęskę).
Dopiero teraz przyzwyczaiłam się do takiego rytmu dnia. Jadam naprawdę regularnie 5 posiłków dziennie - to duża pomoc! No i staram sie nie kupować i nie robić nic słodkiego w domu, bo to bardzo kusi na początku. Ale to mija, teraz mąż kupuje chipsy, pizzę czy kebab a mnie po prostu nie ciągnie - nie mam ochoty.
Dziś np odpuściłam cały dzień diety (konsultantka tak mi poradziła), bo przez ostatnie 3 dni miałam biegunkę, jadłam nieregularnie i już czuję się źle - ciągle głodna i taka rozdrażniona. Wniosek z tego taki, że potrzebuję regularności. Jutro cały dzień zrobię na samych koktajlach, żeby troszke odpokutować grzeszki

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Dodam jeszcze że nie musisz rezygnować z dobrego obiadu. Ja jadam zwykły obiad, taki jak reszta domowników i powiem że jest napawdę obfity
Nie wiem czy jest to monotonne. Obiad przecież najczęściej jest inny każdego dnia. Nie zaprzeczam że na ten posiłek najbardziej wyczekuję. ale najem się do syta i zjem to na co mam akurat tego dnia ochotę. - w końcu to ja robię obiady
__________________
Może tym razem się uda
28-07-2011 - start 83kg
12-08-2011 - start z Herbalife 81kg
12-09-2011 - 73,3 kg
22-09-2011 - 73,7 kg (to był ciężki miesiąc)
02-10-2011 - 72,2 kg
08-10-2011 - 71,9 kg

cel - 55-57 kg
amakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 20:56   #155
renatka2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 9
Dot.: Herbalife

Dziękuję Amokkk za odpowiedź. Czy za takiego konsultanta coś się płaci ??? Może i się skuszę na zakup widziałam na portalu aukcyjnym koktajle o smaku pina colada ciekawe czy choć podobnie do prawdziwej smakują. Pozdrawiam jak wezmę się za siebie to napiszę. W sumie jak bym teraz zaczęła to może do wakacji 2012 zrzuciłabym te 15-20 kg Pozdrawiam Renatka
renatka2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 10:14   #156
amakkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 75
Dot.: Herbalife

Ja za konsultanta nie płacę. Tzn. wydaje mi się że pewnie ten koszt konsultanta gdzieś tam zawarty jest już w cenach produktów - przecież nikt za darmo by tak nie prcował
Z tego co czytałam to podobno konsultanci mają zakazane sprzedawanie produktów na aukcjach więc uważaj aby nie były to podróbki. Ale nie wiem na pewno - tylko gdzieś wyczytałam. Piter_inc jest konsultantem to może on się wypowie konkretniej.
Kochana ja swoje już też przeszłam i 8 kg schudłam w 1,5 miesiąca. Tak więc Twoje 15-20 kg to pewnie i zdążyłabyś zrzucić do tegorocznej gwiazdki jak byś teraz zaczęła Ja swój cel też tak planuję do gwiazdki tego roku osiągnąć.
No to życzę nam wszystkim powodzenia
__________________
Może tym razem się uda
28-07-2011 - start 83kg
12-08-2011 - start z Herbalife 81kg
12-09-2011 - 73,3 kg
22-09-2011 - 73,7 kg (to był ciężki miesiąc)
02-10-2011 - 72,2 kg
08-10-2011 - 71,9 kg

cel - 55-57 kg
amakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 13:51   #157
amakkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 75
Dot.: Herbalife

Wiecie co? Znalazłam gdzieś swoje stare posty i po prostu wierzyć mi się nie chce. 10 marca 2007 roku ważyłam 58kg!
O Boże co ja ze sobą zrobiłam!
__________________
Może tym razem się uda
28-07-2011 - start 83kg
12-08-2011 - start z Herbalife 81kg
12-09-2011 - 73,3 kg
22-09-2011 - 73,7 kg (to był ciężki miesiąc)
02-10-2011 - 72,2 kg
08-10-2011 - 71,9 kg

cel - 55-57 kg
amakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 14:24   #158
Oliwia79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 30
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez renatka2004 Pokaż wiadomość
Dziękuję Amokkk za odpowiedź. Czy za takiego konsultanta coś się płaci ??? Może i się skuszę na zakup widziałam na portalu aukcyjnym koktajle o smaku pina colada ciekawe czy choć podobnie do prawdziwej smakują. Pozdrawiam jak wezmę się za siebie to napiszę. W sumie jak bym teraz zaczęła to może do wakacji 2012 zrzuciłabym te 15-20 kg Pozdrawiam Renatka
Witaj ~renatka2004~ ,jeśli się zdecydujesz dołączyć do nas to napisz -amakkk motywuję nas tu najbardziej.Jej wyniki są super ,ja mam nadzieję też się tak pochwalić!Za konsultanta nie płacisz,ta usługa wliczona jest na pewno w cenę produktów ,ale ja uważam ,że lepiej trochę więcej zapłacić ale mieć pewność ,że to prawdziwe ,oryginalne produkty ,no i taka "kontrola" konsultanta jest motywująca,wiesz co tydzień dzwoni ,podajesz wymiary ,jak masz jakieś wątpliwości to doradzi itp.Ja właśnie jutro mam się zważyć i zmierzyć i zobaczymy.....


Pozdrawiam dietkowiczów i do miłego...
Oliwia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 18:06   #159
renatka2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 9
Dot.: Herbalife

Witaj Olivia jak na razie brakuje mi silnej motywacji właśnie wróciłam z centrum po obfitym obiedzie ( kebab z sosem pikantnym i znowu dziś dzień się kończy a ja mówię sobie może od jutra. Pisz Oliwia swoje wyniki. A dużo masz do zrzucenia, bo nie widziałam wcześniejszego posta.

Amokkk tak to już jest narzuca się na siebie szybko ale żeby to później zgubić ile człowiek się męczy, ale co zrobić, Bozia obdarzyła nas w super kubki smakowe . Choć TY się nie poddawaj a 57 kg jest już tuż tuż pozdr
renatka2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 18:54   #160
Malina78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 11
Dot.: Herbalife

Witajcie

Piter i dziewczyny dzięki za odp

jem normalny obiad....multum sałaty....i 2 koktajle .....i czekam

....a Tobie renatka2004 mówię również witaj..... jak to miło że nie tylko mnie brak zapału i silnej woli wytrwania hihihi...to tak żartem

Zapraszamy do dietyRenatko!

Więc jak pisalam wczesniej dziś jest 2 tygodnie....1kg mniej i 4cm w talii....i duże uda do tego wrrrr......no nic nie poddaje się....
Czekam na herbacie i białko bo sobie zamówiłam i będę kombinować.

Już mi trochę łatwiej ze słodyczami....ciekawe na jak długo?

Pozdrowionka
Malina78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 21:37   #161
Oliwia79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 30
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez renatka2004 Pokaż wiadomość
Witaj Olivia jak na razie brakuje mi silnej motywacji właśnie wróciłam z centrum po obfitym obiedzie ( kebab z sosem pikantnym i znowu dziś dzień się kończy a ja mówię sobie może od jutra. Pisz Oliwia swoje wyniki. A dużo masz do zrzucenia, bo nie widziałam wcześniejszego posta.

Amokkk tak to już jest narzuca się na siebie szybko ale żeby to później zgubić ile człowiek się męczy, ale co zrobić, Bozia obdarzyła nas w super kubki smakowe . Choć TY się nie poddawaj a 57 kg jest już tuż tuż pozdr

mniue jutro mija 2 tyg na diecie -startowałam z 80 kg przy wzroście 166 cm ,więc duuuuuuuuużo za dużo.Jutro zobaczę jak moje wymiary ,choć dzisiaj się podbudowałam,bo jeansy luźniejsze się zrobiły i znajoma ,dawno nie widziana stwierdziła ,że ładnie wyglądam i co robię ,bo widać ,że schudłam -myślę,że szczerze mówiła.Dam znać co i jak
Oliwia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 09:36   #162
amakkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 75
Dot.: Herbalife

No dziewczyny cieszę się powolutku zauważacie efekty u siebie.
Ale wiecie ja też miewam załamania. To chyba nie jest możliwe aby odchudzając się nie mieć żadnych grzeszków zwłaszcza jak się ma dużo do zrzucenia. Ja też nie jestem aniołkiem
Renatko - może Cię pocieszę. Gdybym zjadła teraz kebaba to nie przejełabym się tym za bardzo. Jeden ,,normalny" posiłek na diecie jest dozwolony więc uznałabym tego kebaba za właśnie taki posiłek Oczywiście lepiej by było gdyby to było coś zdrowszego ale co tam. W niedzielę też jadłam na obiad fryteczki, schabika... Niby nie liczymy kalorii, ale tak dla orientacji. Rano i wieczorem piję koktajle - to jakieś 400-450 kcal (zależy czy z czymś dodajesz, czy same) + obiad (myślę że ten kebab, czy jakikolwiek inny obfity obiad to nie więcej niż 500 - 600 kcal) = ok. 1000-1100 kcal czyli niewiele. Na przekąski jem ogórka, owoc, pomidor (100 g ogórka to tylko 14 kcal!). Jestem pewna, że gdybym była na diecie 1000-1200 kcal nie wytrzymałabym długo. Te koktajle są naprawdę sycące i nie chce się jeść po nich. Dziewczyny na pewno potwierdzą.
No ale nie będę Cię namawiać sama musisz sie zdecydować bo to ma być Twoja własna i nie przymuszona decyzja
Pozdrawiam serdecznie!
__________________
Może tym razem się uda
28-07-2011 - start 83kg
12-08-2011 - start z Herbalife 81kg
12-09-2011 - 73,3 kg
22-09-2011 - 73,7 kg (to był ciężki miesiąc)
02-10-2011 - 72,2 kg
08-10-2011 - 71,9 kg

cel - 55-57 kg
amakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 15:20   #163
Oliwia79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 30
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez amakkk Pokaż wiadomość
No dziewczyny cieszę się powolutku zauważacie efekty u siebie.
Ale wiecie ja też miewam załamania. To chyba nie jest możliwe aby odchudzając się nie mieć żadnych grzeszków zwłaszcza jak się ma dużo do zrzucenia. Ja też nie jestem aniołkiem
Renatko - może Cię pocieszę. Gdybym zjadła teraz kebaba to nie przejełabym się tym za bardzo. Jeden ,,normalny" posiłek na diecie jest dozwolony więc uznałabym tego kebaba za właśnie taki posiłek Oczywiście lepiej by było gdyby to było coś zdrowszego ale co tam. W niedzielę też jadłam na obiad fryteczki, schabika... Niby nie liczymy kalorii, ale tak dla orientacji. Rano i wieczorem piję koktajle - to jakieś 400-450 kcal (zależy czy z czymś dodajesz, czy same) + obiad (myślę że ten kebab, czy jakikolwiek inny obfity obiad to nie więcej niż 500 - 600 kcal) = ok. 1000-1100 kcal czyli niewiele. Na przekąski jem ogórka, owoc, pomidor (100 g ogórka to tylko 14 kcal!). Jestem pewna, że gdybym była na diecie 1000-1200 kcal nie wytrzymałabym długo. Te koktajle są naprawdę sycące i nie chce się jeść po nich. Dziewczyny na pewno potwierdzą.
No ale nie będę Cię namawiać sama musisz sie zdecydować bo to ma być Twoja własna i nie przymuszona decyzja
Pozdrawiam serdecznie!



Tak potwierdzam to co pisze koleżanka,my w sumie jesteśmy na diecie ok 1200 kcal ,ale dzięki herba tego nie odczuwamy i to jest OGROMNY plus.Ja (jak większość tu pewnie zaglądających) już byłam na 1200 kcal i niestety chodziłam głodna,zła ,do tego to wieczne odliczanie ,ważenie produktu -słaba jestem ,wiem ,ale nie wytrzymałam długo.Teraz się zawzięłam i choć piszę to do znużenia to walczę i się nie poddam -powiem wam moje drogie ,że mam cel -w przyszłym roku komunia mego synka - i to daje mi siłę,żeby schudnąć ,żeby móc założyć sukienkę ,to moje marzenie .Pewnie powiecie ,że nienormalna jestem,ale to daje mi ogromną siłę do walki z kg.


Dzisiaj rano 79.200 kg,w tali 3 cm mniej ,w biodrach 6 cm ,w udach wrrrrrr tylko po 1 cm mniej,podobnie w biuście ,ale tu bym nie chciała za dużo stracić

A powiedźcie mi dziewczyny albo Piter inc czy bierzecie tabletki Termocomplit ,kończy mi się koktajl ,więc będę zamawiać i czytałam o tych tabl ,że pomagają (niby) bardzo zgubić tłuszczyk-stosujecie je?
Dzięki za odp i pozdrawiam wszystkich
Oliwia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 11:54   #164
amakkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 75
Dot.: Herbalife

Ja biorę tylko błonnik, koktajl i herbatkę Termojetis. Chyba więcej bym nie chciała. Skoro teraz idzie dobrze to stwierdzam ż nie potrzebuję niczego więcej. Boję się że ,,pazerność" na mniejsze kg może mnie zgubić
__________________
Może tym razem się uda
28-07-2011 - start 83kg
12-08-2011 - start z Herbalife 81kg
12-09-2011 - 73,3 kg
22-09-2011 - 73,7 kg (to był ciężki miesiąc)
02-10-2011 - 72,2 kg
08-10-2011 - 71,9 kg

cel - 55-57 kg
amakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 15:30   #165
amakkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 75
Dot.: Herbalife

Oliwia79 gratuluję oczywiście wyników. A udami się nie przejmuj, prędzej czy później muszą ruszyć. Chociaż 1 cm to zawsze coś
__________________
Może tym razem się uda
28-07-2011 - start 83kg
12-08-2011 - start z Herbalife 81kg
12-09-2011 - 73,3 kg
22-09-2011 - 73,7 kg (to był ciężki miesiąc)
02-10-2011 - 72,2 kg
08-10-2011 - 71,9 kg

cel - 55-57 kg
amakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 12:40   #166
piter_inc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez amakkk Pokaż wiadomość
Ja za konsultanta nie płacę. Tzn. wydaje mi się że pewnie ten koszt konsultanta gdzieś tam zawarty jest już w cenach produktów - przecież nikt za darmo by tak nie prcował
Z tego co czytałam to podobno konsultanci mają zakazane sprzedawanie produktów na aukcjach więc uważaj aby nie były to podróbki. Ale nie wiem na pewno - tylko gdzieś wyczytałam. Piter_inc jest konsultantem to może on się wypowie konkretniej.
Kochana ja swoje już też przeszłam i 8 kg schudłam w 1,5 miesiąca. Tak więc Twoje 15-20 kg to pewnie i zdążyłabyś zrzucić do tegorocznej gwiazdki jak byś teraz zaczęła Ja swój cel też tak planuję do gwiazdki tego roku osiągnąć.
No to życzę nam wszystkim powodzenia
Witam

W Polsce możemy sprzedawać tylko Koktajl : Truskawkowy; Waniliowy; Ciasteczka z kremem; czekoladowy; owoce tropikalne
Zostały one dopuszczone przez nasz kraj do obrotu.

Co do konsultantów każdy kto podpisze umowę (licencję) dostaje od firmy zniżki na zakup produktu i to jest ta tzw. opłata dla konsultanta za opiekę i prowadzenie jest to rozliczenie między firmą Herbalife a konsultantem.

Aukcje i koktajle to jest wielka bolączka ponieważ zdarzają się koktajle
podrobione.
Gdy konsultant sprzedaje koktajl jest zobowiązany do poprowadzenia danej osoby od początku trwania kuracji do jej zakończenia.

Firma poprzez konsultanta daje 30 dniową gwarancję zwrotu kosztów zakupu (kupujemy Koktajl za 172 zł i w trakcie jedzenia okazuje się, że nie mamy efektów albo jest coś nie tak oddajemy konsultantowi puszkę nawet pustą wypełniamy specjalny dokument i konsultant oddaje 172 zł po czym wysyła dokument wraz z pusta puszką do herbalife. Herbalife odsyła konsultantowi nową pełna puszkę i teoretycznie wszystcy są szczęśliwi) tak to działa z konsultantem.

Na każdej puszce koktajlu jest numer od spodu, kod kreskowy na naklejce i kod kreskowy na zakrętce jeśli któryś się nie zgodzi a puszka wpadnie w ręce herbalife to firma dochodzi po kodach kto od niej kupił puszkę jeśli puszek na aukcji jest więcej od jednego konsultanta i kody się nie zgadzają to konsultant w nagrodę dostaje domiar w tysiącach euro za "naruszenie integralności produktu" taka akcja już była kilka razy.

Ja oczywiście nie mówię że wszystkie puszki są beee na aukcji np. pina kolada może pochodzić z USA albo innego kraju UE
tak naprawdę w Polsce mamy tylko ułamek tego co jest dostępne w USA .

Jedno co należało by pamiętać Herbalife "nie jest o tym, że należy się katować by schudnąć" Każdy z nas raz w tygodniu może iść na dobry obiadek tylko 30 minut przed ze 2 błoniki i 2 szklanki wody a po obiadku np Herbatka termojetic i jest fajnie

A najfajniej było by przekonać całą rodzinę do zdrowego pysznego obiadku wtedy wszyscy będą zadowoleni .

Pozdrawiam
piter_inc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 11:54   #167
amakkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 75
Dot.: Herbalife

A u mnie przestój Przez ostatni tydzień nie schudłam nic a wręcz moja waga nieco wzrosła +0,4 kg. Może niewiele ale wiecie jak to boli.
a tylko w niedzielę miałam odpuszczone, ale konsultantka się nie gniewała, bo stwierdziła że i tak przez tę biegunkę sporo z siebie zrzuciłam No ale jednak wzrost jest Pociszam sie tym, że rzeczywiście w poprzednim tygodniu szybko mi zleciały kg.
Wago kochana bądź dla mnie łaskawa i rusz sie w dół

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Poszperałam trochę w necie i znalazłam takie coś:

W czasie trwania diety, nawet kiedy miną już początkowe nabranie masy wody i utrata pierwszych kilogramów, może nadejść moment, że wskazówka wagi stanie w miejscu. Jest to bardzo prawdopodobne, ponieważ ciało reaguje na utratę tkanki tłuszczowej, dostosowując tempo metabolizmu w taki sposób, aby zapobiec dalszym utratom. Podobny proces zachodzi, kiedy drastycznie ograniczamy liczbę spożywanych kalorii. Jednak jeśli nadal jemy umiarkowanie i jesteśmy aktywni fizycznie, nasze ciało zaczyna od nowa proces przystosowania się.

Trochę się podbudowałam
__________________
Może tym razem się uda
28-07-2011 - start 83kg
12-08-2011 - start z Herbalife 81kg
12-09-2011 - 73,3 kg
22-09-2011 - 73,7 kg (to był ciężki miesiąc)
02-10-2011 - 72,2 kg
08-10-2011 - 71,9 kg

cel - 55-57 kg
amakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 14:46   #168
piter_inc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez amakkk Pokaż wiadomość
A u mnie przestój Przez ostatni tydzień nie schudłam nic a wręcz moja waga nieco wzrosła +0,4 kg. Może niewiele ale wiecie jak to boli.
a tylko w niedzielę miałam odpuszczone, ale konsultantka się nie gniewała, bo stwierdziła że i tak przez tę biegunkę sporo z siebie zrzuciłam No ale jednak wzrost jest Pociszam sie tym, że rzeczywiście w poprzednim tygodniu szybko mi zleciały kg.
Wago kochana bądź dla mnie łaskawa i rusz sie w dół

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Poszperałam trochę w necie i znalazłam takie coś:

W czasie trwania diety, nawet kiedy miną już początkowe nabranie masy wody i utrata pierwszych kilogramów, może nadejść moment, że wskazówka wagi stanie w miejscu. Jest to bardzo prawdopodobne, ponieważ ciało reaguje na utratę tkanki tłuszczowej, dostosowując tempo metabolizmu w taki sposób, aby zapobiec dalszym utratom. Podobny proces zachodzi, kiedy drastycznie ograniczamy liczbę spożywanych kalorii. Jednak jeśli nadal jemy umiarkowanie i jesteśmy aktywni fizycznie, nasze ciało zaczyna od nowa proces przystosowania się.

Trochę się podbudowałam
Witaj

Waga w górę i w dół.
Piszesz, że Miałaś biegunkę to prosty sposób na odwodnienie i spadek wagi.
Tak mała różnica na wadze może byc spowodowana przez milion czynników inny strój , inna godzina ważenia.
Dlatego porównaj wynik z wcześniejszym ważeniem (nie ostatnim)
i wynik centymetrem jaki wychodzi bo 0,4 kg to może byc przyrost tkanki mięśniowej może byc nawodnienie organizmu ....
Po pierwsze nie przejmuj się.

A co do zatrzymania wagi podczas odchudzania jest to też przystosowanie organizmu do nowej sytuacji. Skóra też musi się zmniejszyć by nie wisiała .
piter_inc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 08:20   #169
amakkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 75
Unhappy Dot.: Herbalife

Ojej coś tu pusto od 2 dni
Ja niestety wczoraj znowu z wymiotami i biegunką
Mąż też zresztą. Wieczorem łazienka okupowana na zmianę
No dziś na razie nie jest źle, czuję tylko ścisk w żołądku i bulgotanie w brzuchu
Humor mi dopisuje ale chciałabym aby te choróbsko już się skończyło.
A waga oczywiście przez oczyszczenie nagle sporo w dół. Dziś rano
73.5 kg
No a co u Was?
__________________
Może tym razem się uda
28-07-2011 - start 83kg
12-08-2011 - start z Herbalife 81kg
12-09-2011 - 73,3 kg
22-09-2011 - 73,7 kg (to był ciężki miesiąc)
02-10-2011 - 72,2 kg
08-10-2011 - 71,9 kg

cel - 55-57 kg
amakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-11, 14:40   #170
Oliwia79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 30
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez amakkk Pokaż wiadomość
Ojej coś tu pusto od 2 dni
Ja niestety wczoraj znowu z wymiotami i biegunką
Mąż też zresztą. Wieczorem łazienka okupowana na zmianę
No dziś na razie nie jest źle, czuję tylko ścisk w żołądku i bulgotanie w brzuchu
Humor mi dopisuje ale chciałabym aby te choróbsko już się skończyło.
A waga oczywiście przez oczyszczenie nagle sporo w dół. Dziś rano
73.5 kg
No a co u Was?

Oj ,to pewnie jakiegoś "bakcyla" załapaliście,współczuję Wam.U mnie wszystko o.k,dietkuję sobie chociaż dzisiaj męża imieniny,jutro urodziny i za kilka dni nasza rocznica ślubu ,więc widzicie kochane ,że jest ciężko same imprezki!Ciekawe co słychać u pozostałych dziewczyn tu piszących ,walczycie ,jak idzie ,może ktoś tu jeszcze zajrzy?. Pozdrawiam

Edytowane przez Oliwia79
Czas edycji: 2011-09-11 o 14:41
Oliwia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 08:57   #171
amakkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 75
Dot.: Herbalife

BILANS - MIESIĄC Z HERBALIFE
Tak czas na podsumowanie. 12 sierpnia zaczynałam dietę z Herbalife i po miesiącu czas na podsumowanie.

Waga -7,7 kg
Szyja -2,5 cm
Biceps -3 cm
Piersi - 6 cm
Talia - 5,5 cm
Brzuch - 3 cm
Biodra - 9 cm (a tu zawsze najtrudniej było mi zejść )
Udo - 7,5 cm
Łydka - 2 cm

No to tak w skrócie. Pozdrawiam Was serdecznie!
A czuję się lepiej
__________________
Może tym razem się uda
28-07-2011 - start 83kg
12-08-2011 - start z Herbalife 81kg
12-09-2011 - 73,3 kg
22-09-2011 - 73,7 kg (to był ciężki miesiąc)
02-10-2011 - 72,2 kg
08-10-2011 - 71,9 kg

cel - 55-57 kg
amakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 14:55   #172
Oliwia79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 30
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez amakkk Pokaż wiadomość
BILANS - MIESIĄC Z HERBALIFE
Tak czas na podsumowanie. 12 sierpnia zaczynałam dietę z Herbalife i po miesiącu czas na podsumowanie.

Waga -7,7 kg
Szyja -2,5 cm
Biceps -3 cm
Piersi - 6 cm
Talia - 5,5 cm
Brzuch - 3 cm
Biodra - 9 cm (a tu zawsze najtrudniej było mi zejść )
Udo - 7,5 cm
Łydka - 2 cm

No to tak w skrócie. Pozdrawiam Was serdecznie!
A czuję się lepiej

Dobrze ,że lepiej się już czujesz
A wyniki -cóż tylko pozazdrościć,możesz być dumna z siebie ładnie ci na wadze poszło i w udach-ojjjj u mnie to bolączka normalnie.Tak trzymaj!Chciałabym po miesiącu też tu napisać takie wyniki
Oliwia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 09:59   #173
amakkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 75
Dot.: Herbalife

Dzięki Oliwia
I zgadzam się z Tobą, że znowu coś nas mało
Dziewczyny co z Wami? renatka, malina - gdzie się podziałyście
piter - dobrze że zaglądasz tu, wspierasz na duchu i zawsze możemy na Ciebie liczyć

A ja wczoraj wróciłam dopiero do pracy po wakacyjnej przerwie. Ależ się rozleniwiłam, chociaż tęskniłam już za dzieciakami

Choróbsko z domu chyba już wywiało, bo wczoraj odbyło się bez żadnych ekscesów u żadnego członka rodziny
No to na razie tyle.
__________________
Może tym razem się uda
28-07-2011 - start 83kg
12-08-2011 - start z Herbalife 81kg
12-09-2011 - 73,3 kg
22-09-2011 - 73,7 kg (to był ciężki miesiąc)
02-10-2011 - 72,2 kg
08-10-2011 - 71,9 kg

cel - 55-57 kg
amakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 09:06   #174
renatka2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 9
Dot.: Herbalife

Hej dziewczyny. Gratuluję Amakkk wyników. Więc tak 4 dni temu dostałam tabletki i koktajl. W ogóle się nie ważyłam założyłam sobie że w październiku stanę na wagę i zobaczę czy coś się zmieniło. Pamiętam że takie stawanie codzienne czy jest coś mniej czy nie mnie nie motywowało a wręcz przeciwnie jak przybyło nawet te 0,4 kg to poddawałam się. Więc postanowiłam, że będę co miesiąc się ważyć . No i zapisałam się na siłownię. Jem to na co mam ochotę ale mniej i staram się najpóźniej do 17 zjeść ostatni posiłek. Pozdrawiam A wy dziewczyny jak ćwiczycie silownia aerobic czy w domu coś???
renatka2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 10:57   #175
amakkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 75
Dot.: Herbalife

Witaj renatko - super że jesteś z nami
Ja ćwiczę w domu bo popołudniami pracuję, a do południa wszystkie fitnesy są pozamykane
A w domu ćwiczę tak na zmianę - hula hop, aerobik (mam taki za CD w polskiej wersji), rowerek a od wczoraj zaczęłam 8 minute (ale tylko na pośladki/uda i brzuch, czyli 16 minut ). Niby 8 minut a dało mi nieźle ,,popalić"
__________________
Może tym razem się uda
28-07-2011 - start 83kg
12-08-2011 - start z Herbalife 81kg
12-09-2011 - 73,3 kg
22-09-2011 - 73,7 kg (to był ciężki miesiąc)
02-10-2011 - 72,2 kg
08-10-2011 - 71,9 kg

cel - 55-57 kg
amakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 14:09   #176
Oliwia79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 30
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez renatka2004 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Gratuluję Amakkk wyników. Więc tak 4 dni temu dostałam tabletki i koktajl. W ogóle się nie ważyłam założyłam sobie że w październiku stanę na wagę i zobaczę czy coś się zmieniło. Pamiętam że takie stawanie codzienne czy jest coś mniej czy nie mnie nie motywowało a wręcz przeciwnie jak przybyło nawet te 0,4 kg to poddawałam się. Więc postanowiłam, że będę co miesiąc się ważyć . No i zapisałam się na siłownię. Jem to na co mam ochotę ale mniej i staram się najpóźniej do 17 zjeść ostatni posiłek. Pozdrawiam A wy dziewczyny jak ćwiczycie silownia aerobic czy w domu coś???

No hey ~~~Renatka2004~~fajnie ,że się odezwałaś.To życzę sukcesów i wytrwałości.A z tym ważeniem ,to fakt nie ma co przesadzać ,ale ja nie ważę się codziennie.Tak jak mi konsultantka poradziła ,mam ważyć się co dwa tyg a co tydz mierzyć i wszystko notować.A co do ćwiczeń to ja od marca "zakochałam " się w nordic walking ,więc co dziennie chodzę jakieś 10-12 km ,do tego rowerek stacjonarny ,ale szczerze powiem póki pogoda dopisuję wolę chodzić,też hula hop mam i ćwiczę ,wiem ,że świetnie na talię działa (sama wypróbowałam lata temu),ale z wiekiem coś ciężko idzie.
No to poinformuj nas Renatko jak wyniki za miesiąc,jak idzie dietkowanie. Pozdrawiam wszystkich gorąco
Oliwia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 17:38   #177
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Herbalife

Mam pytanko i mam nadzieję, że nie zostanę zlinczowana :P

Czy ktoś z was kupuje na allegro ?? czy można kupić taniej i bezpiecznie ?

I jak jest podczas karmienia piersią, dodam że karmię tylko w nocy w dzień mój synek je normalne posiłki, zostały tylko karmienia nocne, chciałabym zrzucić tak ok 5-6 kilo ...
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 12:01   #178
Malina78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 11
Dot.: Herbalife

Cześć wszystkim

jak miło czytać wasze posty z sukcesami gratuluję i trzymam nadal kciuki!!

U mnie tak jakby za duyżo mięśni .....więc zbyt wielkiego spadku nie ma ....niestety....

Dostałam Alvalin i może w połączeniu z HL da jakieś większe efekty ,wkażdym razie będę zaglądać i śledzić wasze wyniki

Co do allegro Isenia....ja też tam kupowałam bo w większości towar sprzedają tam dystrybutorzy,wybierałam jakoś z przekonania koktajle z PL nie jakieś z USA....
Osobiście jednak myślę że jest to ryzyko i fajnie mieć osobę prowadzącą jak niektórzy na tym forum ,ale to wiadomo wiąże się z większymi kosztami .....więc wybór należy do każdego indywidualnie.

Jeśli chodzi o karmienie....słyszałam że nie można stosować diety HL wtrakcie,ale tu proszę upewnij się najlepiej osobiście kontaktując się z jakimś dystrybutorem ....wkońcu pytanie nie kosztuje nic

Pozdrawiam serdecznie wszystkich i życzę owocnej walki .....bo mamy weekend wrrrrr
Malina78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 13:36   #179
amakkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 75
Dot.: Herbalife

No właśnie mamy weekend. wczoraj impreza u chrześniaczki męża, wczoraj do południai dziś siedzę w kuchni, bo jutro z synkiem wyprawiamy imprezę z okazji naszych urodzin, za tydzień mąż ma imieniny - o zgrozo - chyba nie wytrzymam.
Zresztą coś ostatnio nie idzie mi to dietkowanie, niby trzymam się i nie trzymam diety - jakoś tak wiecie bez przekonania. Na wagę nie wchodzę na dodatek skończyła mi się herbatka Termojetis i gdzieś zapodziałam telefon do konsultantki a ona jeszcze nie dzwoniła w tym tygodniu - mam nadzieję że w przyszłym już zadzwoni bo to czas na mierzenie.
Pozdrawiam serdecznie i zmykam do garów
__________________
Może tym razem się uda
28-07-2011 - start 83kg
12-08-2011 - start z Herbalife 81kg
12-09-2011 - 73,3 kg
22-09-2011 - 73,7 kg (to był ciężki miesiąc)
02-10-2011 - 72,2 kg
08-10-2011 - 71,9 kg

cel - 55-57 kg
amakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 17:42   #180
Malina78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 11
Dot.: Herbalife

OOOOO..... amakk....to wszystkiego najlepszego Ci życzę żeby się wszystkie marzenia spełniły!!!

Słuchaj może przy takiej okazji nie warto wytrzymywać a rozsądnie sobie popuścić?
Przecież urodziny są raz w roku .....nie kuszę hihiihi ale też trochę przyjemności się należy zwłaszcza w taki dzień ..

życzę udanej imprezy
Malina78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-11 11:11:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.