Sztywne włosy - jeżyk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-10, 00:17   #1
tted
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1

Sztywne włosy - jeżyk


Znalazłem w google to forum bo widziałem, że temat był już poruszany.
Jestem chłopakiem i mam cholernie sztywne włosy. Po umyciu sterczą po prostu w górę, powoli mnie strzela jak średnio co 2tyg chodzę do fryzjera aby mnie obcinał, jak mam krótkie to tak źle to jeszcze nie wygląda, dodatkowo mam dużą głową co potęguje efekt kasku na głowie.
Myję zatem włosy co drugi dzień bo lekko tłuste opadają ale nie wygląda to zbyt dobrze gdy mam dwudniowe tłuste włosy. Konkretnie może mi ktoś polecić jakąś odżywkę bądź cokolwiek czym będę mógł codziennie myć włosy abym po wysuszeniu nie musiał zakładać czapki z daszkiem aby włosy przyklapły?
Nie wiecie nawet jaki ten problem jest irytujący gdy nawet mam już przyklapnięte włosy to wystarczy lekki deszczyk albo gdy się delikatnie spocę a włosy znów sterczą w górę and I look like crap.
tted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 10:14   #2
Kamira2580
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 18
Dot.: Sztywne włosy - jeżyk

wydaje mi sie, ze najlepiej byłoby gdybys zapuscil wlosy, wtedy opadalyby same pod swoim ciezarem. A moze wyprobuj gumy albo zele do wlosów - w drogeriach jest mnostwo takich produktów - patrzac na etykiety szukaj takiego, ktory nie daje efektu mokrych włosów ani ich nie skleja
__________________
http://www.idealnefryzury.pl
Kamira2580 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 16:46   #3
facet1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 20
Dot.: Sztywne włosy - jeżyk

Mam ten sam problem - włosy sterczące do góry... Żadne żele, pasty, gumy tutaj nie pomogą. Odżywek i szamponów próbowałem masę i nic z tego.
Najgorsze z tego wszystkiego jest to, że jak byłem mały to one mi tak nie odstawały a rosły przy głowie... Sam też już nie wiem co mam robić.
Ja muszę chodzić do fryzjera co tydzień.... porażka

W jednym z tematów tutaj na forum koleś pisał coś że miał taki sam problem i zaczął farbować włosy i automatycznie mu one zrobiły się miękkie i jak on to powiedział odzyskał włosy z dzieciństwa. Sam nie wiem jak to jest, bo może działa to na tej zasadzie, że od bardzo częstego ścinania włosów na bardzo krótko one stają się mocniejsze, bardziej sztywne i rosną do góry. Ja chyba się skuszę i pofarbuje je przez jakiś czas i zobaczę co z tego wyjdzie... Może zmienię strukturę włosa i będzie dobrze.
facet1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 16:09   #4
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Sztywne włosy - jeżyk

Nie zapominajcie, że farbowanie wysusza włosy a suche włosy tym bardziej sterczą gdzie chcą. Takie włosy trzeba bardzo nawilżać. Możliwe , ze po prostu macie taką strukturę włosów a wtedy już nic sie nie da zrobić. Jak na razie polecam nawilżanie
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.