ślub Bez Zaręczyn?! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-19, 16:50   #31
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: ślub Bez Zaręczyn?!

Cytat:
Napisane przez aga#13 Pokaż wiadomość
I pozamiatane
Jednak jest i pierścionek, i oświadczyny były... I jakoś dobrze mi z tym. Zmieniłam podejście i teraz zupełnie inaczej wszystko widzę. Teraz zaręczyny wydają mi się czymś naturalnym i bardzo miło jest o kimś powiedzieć "mój narzeczony".
A wszystko dlatego, że TŻ uparł się i stwierdził, że zaręczyny muszą być. Przekonał mnie, że skoro i tak będzie ślub, to miło byłoby gdybyśmy już się zaręczyli. Miły przedsmak.
Nie myślałam, że poczuję się inaczej niż zawsze, a jednak miło jest być "Narzeczoną".
Rodzice jeszcze nie wiedzą, powiemy im 26 grudnia. Jeszcze nie mam koncepcji jak to zrobić?
Jak to było u was?
Świetnie, i gratuluje

Więc droga narzeczono jak chcesz dowiedzieć się jak dziewczyny spędziły zaręczyny zapraszam do wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ny#post6025223
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 18:13   #32
klarnetos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 331
Dot.: ślub Bez Zaręczyn?!

Zazdroszczę...
U nas będzie ślub bez oświadczyn i zaręczyn. Ale to powoduje tylko lęk gdzieś we mnie w środku, że może niepotrzebnie pośpieszyliśmy się z załatwianiem wszystkiego, może on potrzebował jednak czasu...
klarnetos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 13:58   #33
ewelline
Zadomowienie
 
Avatar ewelline
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Na końcu świata
Wiadomości: 1 530
Dot.: ślub Bez Zaręczyn?!

My jestesmy zareczeni , jednak nie byly to oficjalne zareczyny. Nie chcialam robic oficjalnych zareczyn, to jest nasza chwila i uwazam ze powinno sie byc w tym momncie we dwoje a nie przy gronie ludzi, owszem mozna zrobic kolacje dla rodzicow ale nie powtarzac zareczyny 2 raz jesli byly wczesniej
ewelline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 22:49   #34
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: ślub Bez Zaręczyn?!

U nas było coś w stylu:
TŻ: " w zasadzie można było by się hajtnąć, co?"
Ja: "Noo"

I tak już dwa lata kończy się na rozmowach, ale w końcu trzeba będzie się zwlec do tego urzedu i podpisac co trzeba, bo potrzebujemy wspólnoty majątkowej.

Pierścionków nie noszę, więc TŻ nie widział sensu w kupowaniu mi takowego, zwłaszca, że i tak mamy wspólne konto od długiego czasu, więc nie kupiłby go ze swoich pieniędzy tylko ze wspólnych.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 14:55   #35
kornicze_k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 787
Dot.: ślub Bez Zaręczyn?!

A ja to bym chciała żeby mój miś się wysilil i oświadczył się.On wie,ze bardzo tego chcę.Mamy juz wizję na datę slubu i jak by to miało wyglądać.Mamy 5cio letni staz i do tego synka,mieszkamy razem.Mój tż nie potrafi nawet powiedzieć"kocham cię"cięzko mu to z ust wychodziTakże nie spodziewam się zaręczyn,bo jak to powiedział:masz juz dwa pierścionki"heheh tylko który zareczynowy,bo oby dwa dotałam w aucie.Co za buraczyna
kornicze_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.