Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-21, 09:26   #1321
EVOLLET
Raczkowanie
 
Avatar EVOLLET
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 45
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

to moja buźka, ciezko mi uchwycic te plamki, w realu wygladaja gorzej
EVOLLET jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 10:06   #1322
minolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 76
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

tak mało jest informacji o dermamelanie, bo jest on u nas na rynku stosunkowo krótko. Jest zdecydowanie mocniejszy w działaniu, ma dodatkowo w składzie kwas salicylowy i coś tam jeszcze Poszukaj w tym wątku, było już wklejane dokładne porównanie
Jeśli koleżanka robiła, to pewnie wiesz jak cała sprawa wygląda Tyle tylko, że każda buźka jest inna i Ty możesz zareagować na kurację zupełnie inaczej (większy albo mniejszy rumień, obłażenie itd.) Oczywiście życzę Ci tych bardziej stonowanych reakcji a potem pięknej buźki
minolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 12:17   #1323
sotto voce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 59
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witam wszystkie zaplamione, proszę o przyjęcie mnie do grona, jestem tu nowiutka, (nie mylić z młodziutka). Moja cera to temat na pracę doktorską w zakresie dermatologii, mam dużo plam, a wylazły troszkę gdy w jakimś zaćmieniu pomrocznym próbowałam opalić gębę z rumieniem (jakieś cztery lata temu) bez fluidu i bez filtra. Potem zaczęłam likwidować rumień IPL-em i jako bonus przyplątały się te ogromne ciemne przebarwienia (dziękuję pani dermatolog z ul. Hożej, że mnie nie ostrzegła). Miałam już laser i kilka mikro-dermabrazji, jakieś kremy i maści.W tej chwili stosuję trzy preparaty z BU, dziś przeczytałam o tym Monobenzone . Tak mi się marzy by wacikiem lub wykałaczką nałożyć punktowo na czoło pod włosy i wypróbować. A może już ktoś ma ten specyfik i odstąpi 5 g na wypróbowanie. Bo skąd ja wezmę receptę
sotto voce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 12:28   #1324
aha1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez EVOLLET Pokaż wiadomość
to moja buźka, ciezko mi uchwycic te plamki, w realu wygladaja gorzej
dziewczyno i czym ty sie przejmujesz jak nic nie widac a akurat aparat zawsze wychwyci kazda plamke dokladnie, ja mam cala buzke w piegach i to naprawde widac! a sie nie przejmuje jakos - nie zadreczaj sie bez przyczyny!
aha1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 18:22   #1325
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/kosmetyki/kos...-15ml,-roll-on a teraz działa?normalnie go wklejam

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
Na ten pigmanorm i Monobenzone to sie nie decyduje.

Zaczne moze od Nano-platyny..... potem Melanil, Neostata i na koniec cosmelan...

Odnosnie tej nano-palatyny to jak to stosujecie i czy jeszcze cos dodatkowo ??? np. glyco A ????I kiedy zaczac teraz mozna czy czekac az slonce mniej wredne bedzie ???
Ja przecierałam nią twarz dwa razy dziennie(także w lecie),czekałam aż się wchłonie i dawałam resztę mazidełja glyco-A nie mogę ze względu na naczynka

Drogi ten Melanilzresztą te preparaty Norvea Led(co dałam linka) też tanie nie są
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2010-08-21 o 19:06
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 19:34   #1326
awa704
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

proszę( o odpowiedz na moje pytania:
- używam kremu cosmelan 2 bez wcześniejszej aplikacji cosmelanu 1
- stosuję, tak jak zalecono, początkowo 3 razy dziennie
- czy po wsmarowaniu cosmelanu 2 mogę nałożyć podkład i puder
- czy mogę nakładać na cosmelan 2 jakieś inne kremy np nawilzające z filtrami?
- czy cosmelan 2 ma już filtry p/słoneczne , czy może musze smarować na ten krem jakiś silny filtr- czy może lepiej nie nakładac na cosmelan 2 zadnych innych preparatów , bo źle mogą wpływać na jego skuteczność

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez sotto voce Pokaż wiadomość
Witam wszystkie zaplamione, proszę o przyjęcie mnie do grona, jestem tu nowiutka, (nie mylić z młodziutka). Moja cera to temat na pracę doktorską w zakresie dermatologii, mam dużo plam, a wylazły troszkę gdy w jakimś zaćmieniu pomrocznym próbowałam opalić gębę z rumieniem (jakieś cztery lata temu) bez fluidu i bez filtra. Potem zaczęłam likwidować rumień IPL-em i jako bonus przyplątały się te ogromne ciemne przebarwienia (dziękuję pani dermatolog z ul. Hożej, że mnie nie ostrzegła). Miałam już laser i kilka mikro-dermabrazji, jakieś kremy i maści.W tej chwili stosuję trzy preparaty z BU, dziś przeczytałam o tym Monobenzone . Tak mi się marzy by wacikiem lub wykałaczką nałożyć punktowo na czoło pod włosy i wypróbować. A może już ktoś ma ten specyfik i odstąpi 5 g na wypróbowanie. Bo skąd ja wezmę receptę
nie polecam monobenzone...jest nieskuteczny a na dodatek strasznie piecze...do łze...stosowałam go w postaci nie rozcieńczone4j, mimo , ze dermatolog poleciła rozrabiać go z unibazą. chciałam stężony by szybko zadziałał. kilka miesięcy cierpienia i efekt żaden
awa704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 10:30   #1327
osoba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII



---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------





a na jakie przebarwienia stosowałaś????
Ja dużo czytałam o menobenzone i dowiedziałam się że głównym przeznaczeniem jest likwidacja piegów i ostudy. I znalazłam również info że jeśli po 4 tygodniach stosowania nie działa to należy go odstawić. Nie na każego działa wiadomo... ale wydaje mi się że jest to bardzo mocny specyfik po przejrzeniu zdjęć w galerii Google jest się nad czym zastanowić.

Edytowane przez osoba
Czas edycji: 2010-08-22 o 10:32
osoba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-22, 15:47   #1328
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez awa704 Pokaż wiadomość
proszę( o odpowiedz na moje pytania:
- używam kremu cosmelan 2 bez wcześniejszej aplikacji cosmelanu 1
- stosuję, tak jak zalecono, początkowo 3 razy dziennie
- czy po wsmarowaniu cosmelanu 2 mogę nałożyć podkład i puder
- czy mogę nakładać na cosmelan 2 jakieś inne kremy np nawilzające z filtrami?
- czy cosmelan 2 ma już filtry p/słoneczne , czy może musze smarować na ten krem jakiś silny filtr- czy może lepiej nie nakładac na cosmelan 2 zadnych innych preparatów , bo źle mogą wpływać na jego skuteczność
---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ---------
W trakcie cos 2 przez miesiąc żadnej kolorówki, z tego co wiem. Cos2 ma filtr-bodaj 40, ale ja osobiście i tak używałam "normalnego" kremu z filtrem 50. Ale ja nigdy z cosmelanem na twarzy z domu nie wychodziłam, bo to ohydny kolor ma, ale zdaje się, że część dziewczyn tak robi. Podobnie nigdy na cos2 nie nakładałam żadnego kremu, zmywałam i dopiero nawilżacze czy co tam skora potrzebowała Ale ja nakładałam cos2 tak , jak polecił mi lekarz, mowiąc, ze mam sobie sama dopasować, starajac się dawać krem codziennie, chociaż na kwadrans, w zależności od reakcji skóry. I tak początkowo robiłam, potem rzadziej..

Szatanka, droooogie to coś ... I malutko jakoś

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2010-08-22 o 15:49
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 20:20   #1329
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Beatka no drogie to serum dlatego malutko ale są jeszcze kremy z tej serii.
Mam mieszane uczucia.Zastanawiam się czy nie zażywać SLIM Flavin 7+ i do tego nano i MelanilPrzyczep iłam sie trochę tej Glabrydyny ale nie można kupić samej.
Można by na połowę z kimś kupić zeby zredukować koszty ale obawiam się że to będzie za mała ilość żeby zobaczyć efekty
Eeeee sama już nie wiem co z tymi plamiskami zrobić a przecież mam jeszcze inne"niedoskonałości"któr ych też chciałabym się pozbyć ale nie mogę cały dzień siedzieć wdomu i się paćkać kosmetykami
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 21:42   #1330
minolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 76
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez awa704 Pokaż wiadomość
proszę( o odpowiedz na moje pytania:
- używam kremu cosmelan 2 bez wcześniejszej aplikacji cosmelanu 1
- stosuję, tak jak zalecono, początkowo 3 razy dziennie
- czy po wsmarowaniu cosmelanu 2 mogę nałożyć podkład i puder
- czy mogę nakładać na cosmelan 2 jakieś inne kremy np nawilzające z filtrami?
- czy cosmelan 2 ma już filtry p/słoneczne , czy może musze smarować na ten krem jakiś silny filtr- czy może lepiej nie nakładac na cosmelan 2 zadnych innych preparatów , bo źle mogą wpływać na jego skuteczność
podobno nałożenie jakichkolwiek innych kremów na cos2 osłabia jego działanie. Hydra vitak K czy też inny łagodzący krem też podobno najlepiej nakładać dopiero po kilku godzinach.
Nie wiem jak długo już stosujesz cos2. Ale jeśli Twoja skóra nie reaguje obłażeniem i ogólnym podrażnieniem, to możesz spróbować pudru (najlepiej mineralnego). Podkład bym sobie darowała
Ja osobiście stosuję dodatkowo filtr spf50, bo słonko dość mocno ostatnio przygrzewa i lekko pudruję się żeby nie powodować na ulicy popłochu świecącym licem
minolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 07:19   #1331
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dziewczyny odpuście sobie ten monobenzone. Tak jak napisała Szatanus stosują go Ci którzy choruja na bielactwo do odbarwiania zdrowej skóry.

lepiej uzbroić się w cierpliwośc i kombinowac różne zestawienia z kosmetykami które juz wypróbowałyśmy


ja teraz odstawiłam neostrate niebieską bo za bardzo mocno po niej obłaziłam, tak jak po cosmelanie Jesli któraś nie ma kasy na cosmelan to można spróbować neo ale ostrzegam że dużo wiszących skór
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-23, 08:24   #1332
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość


ja teraz odstawiłam neostrate niebieską bo za bardzo mocno po niej obłaziłam, tak jak po cosmelanie Jesli któraś nie ma kasy na cosmelan to można spróbować neo ale ostrzegam że dużo wiszących skór
Ale schodzi Ci tylko skora, czy plamy też znikają?!? Bo u mnie- zadnej reakcji po neo. Więc w sumie- jeśli u Ciebie skutkuje, nieźle, bo ona jest wydajna i cena jako, tako...Mi trochę-chyba- jaśnieją - 2 plamki, które smaruję pigmą, dostałam od Miszki, ale tak myślę tylko rano, bo wieczorem mam wrażenie twarz ciemniejsza jest...W każdym razie-szukam jeszcze czegoś na jesień. Myślalam o kombinacji Leim - piling+krem z witaminami...I zaczynam rozglądać się za filtrem 30, jesli macie jakieś interesujące doświadczenia z fotostabilnymi naturalnie, czekam na propozycję...Na górze mojej listy jest dermika hypoalergic czy coś w tym stylu. Ale oczywiście nigdzie nie ma próbek ani testerow, żeby sprawdzić konsystencję chociaż. A uwaga ekspedientki, ze to dobra firma i dobry krem jakoś mnie nie przekonuje

SzatAnka, tez myślałam o wspólnym zakupie, ale to są tak małe ilości, że to raczej strata pieniędzy, a nie zysk by był...Żeby tego było jakieś 50 ml, to już by się opłacało...Albo 200, jak kremy Clareny

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2010-08-23 o 08:25
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 13:53   #1333
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

no to ja we wrzesniu probuje nano + Melanil jak to nie pomoze to Neostrata i na koniec Cosmelan... taki mam plan
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 17:28   #1334
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Beatka Melanil ma 50ml a kosztuje ok.170zła nie wiemy jak z wydajnością
Ja czekam na Nanojeśli chodzi o filtr to Bioderma jest ok przynajmniej dla mniejeszcze w tamtym roku była 40+ dla tradzikowców i świenie się wchłaniała a w tym roku ponoć zmniejszyli na 30+ czy jakoś tak ale mogłam coś pomieszać

Catiś ja tez bym aż tak nie ryzykowała bo to w końcu gęba jest,jakby to byłato bym się nie przejmowała

Nowość dla naczynkowców:tablety Belissa Anti-Red,trza chyba spróbować bo składowo chyba dobrze
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 17:41   #1335
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Beatka Melanil ma 50ml a kosztuje ok.170zła nie wiemy jak z wydajnością
Ja czekam na Nanojeśli chodzi o filtr to Bioderma jest ok przynajmniej dla mniejeszcze w tamtym roku była 40+ dla tradzikowców i świenie się wchłaniała a w tym roku ponoć zmniejszyli na 30+ czy jakoś tak ale mogłam coś pomieszać
Bioderma nie jest stabilna Miałam w ub.roku, bez zachwytów, używałam tej bez koloru. I trzymam się listy z tej oto strony. :

http://www.laboratoriumurody.pl/foru...1789,t424.html

Chociaż ortodoksyjną filtromaniaczką nie jestem, jak juz wspominałam

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2010-08-23 o 17:42
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 22:47   #1336
minolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 76
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
ja teraz odstawiłam neostrate niebieską bo za bardzo mocno po niej obłaziłam, tak jak po cosmelanie Jesli któraś nie ma kasy na cosmelan to można spróbować neo ale ostrzegam że dużo wiszących skór
nie strasz dziewczyn tymi wiszącymi skórami Ja po niebieskiej neo nie miałam żadnych złych objawów, no może trochę zaróżowioną skórę ale nic poza tym. Na plamy trochę pomogło, chociaż został cień Jak widać niektórych byle co nie rusza
Na razie moim number one jest cosm (tfu, tfu, żebym nie powiedziała tego w złą godzinę )
minolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 09:48   #1337
EVOLLET
Raczkowanie
 
Avatar EVOLLET
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 45
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Jestem po zabiegu Dermamelan, miałam wczoraj maske na twarzy 6 h.
Dzisiaj rano mam tylko lekko zaczerwieniona twarz nic mnie nie szczypie ;( chyba zostałam oszukana ;((((
EVOLLET jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 16:58   #1338
sotto voce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 59
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

A powiedzcie mi, czy wy już wypróbowałyście te wszystkie specyfiki wybielające z ZSK, Naturalisa czy Thanatosa? A może jednak spróbować, a nuż coś tam pomoże (a przynajmniej nie zaszkodzi) Czasem mi się wydaje ze te produkty z BU coś pomogły (ale tylko jak mam dobry humor)
sotto voce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 19:59   #1339
minolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 76
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez EVOLLET Pokaż wiadomość
Jestem po zabiegu Dermamelan, miałam wczoraj maske na twarzy 6 h.
Dzisiaj rano mam tylko lekko zaczerwieniona twarz nic mnie nie szczypie ;( chyba zostałam oszukana ;((((
Evollet nic się nie martw, to takie miłe złego początki Też miałam tak samo. Maskę trzymałam 6 godzin i spodziewałam się następnego dnia buraka na twarzy - a tu nic!! No więc zaczęłam się skwapliwie smarować 3 x dziennie cos2. Oj, doczekałam się w końcu, doczekałam...... Może nie tyle strasznego buraka, ale pieczenie było piekielne nie do ukojenia właściwie niczym bo nałożenie czegokolwiek na twarz wywoływało taką samą reakcję co cos2.
Smaruj się cierpliwie a z pewnością się doczekasz.... pięknej buźki
minolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 22:02   #1340
EVOLLET
Raczkowanie
 
Avatar EVOLLET
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 45
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez minolda Pokaż wiadomość
Evollet nic się nie martw, to takie miłe złego początki Też miałam tak samo. Maskę trzymałam 6 godzin i spodziewałam się następnego dnia buraka na twarzy - a tu nic!! No więc zaczęłam się skwapliwie smarować 3 x dziennie cos2. Oj, doczekałam się w końcu, doczekałam...... Może nie tyle strasznego buraka, ale pieczenie było piekielne nie do ukojenia właściwie niczym bo nałożenie czegokolwiek na twarz wywoływało taką samą reakcję co cos2.
Smaruj się cierpliwie a z pewnością się doczekasz.... pięknej buźki
wlasnie cos zaczeło sie dziać, mam taka buzie npietą jakbym godzine trzymała w wodzie z chlorem. I zaczyna sie delikatnie łuszczyc w kacikach ust..Oj juz sie nie moge doczekac kiedy zejdzie mi ta stara skóra!!! Nawet za cene cierpienia.

Mh ale musze stwierdzic ze juz widac ze skora jest jakby taka "młodsza" moze to złudne ale tak mi sie wydaje. Minolda powiedz prosze czy 2 tyg urlopu mi wystarcza bym pokazala sie ludziom w pracy?
EVOLLET jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 22:11   #1341
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Beatka ja ortodoxem też nie jestem ale paćkam się tym co mam i niestety uwielbiam nowościdlatego chciałabym zeby robili malutkie tubki bo za dużo tego już mam
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 22:49   #1342
minolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 76
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez EVOLLET Pokaż wiadomość
Minolda powiedz prosze czy 2 tyg urlopu mi wystarcza bym pokazala sie ludziom w pracy?
trudno powiedzieć jak zareaguje Twoja skóra Poczytaj poprzednie części pamiętnika, to się przekonasz przez co przechodziły dziewczyny
Ja po 2 tyg (czyli od niedzieli ) zaczęłam stosować cos 2 a nie 3 x dziennie, bo mam mieć spotkanie w większym gronie ludzi i nie zamierzam każdemu tłumaczyć co mi się stało Poza tym po 2 tyg moja skóra zaczęła reagować na cos jak na zwykły krem pielęgnacyjny
Acha, i jeszcze jedno - koniecznie smaruj kąciki ust grubo hydra vitalem, cicalfate, cicaplastem czy po prostu czymś tłustym np. wazeliną, bo będą pękać i to bardzo boleśnie
minolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 08:25   #1343
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Beti po zielonej neo nic mi nie było a niebieska dla mnie za mocna.

po zielonej rozjasnienie i lekko wysuszona skóra a po niebieskiej wiszace firanki nawet podkład nie dawał rady więc za kilka dni wracam do zielonej Teraz mała przerwa i nawilżanie paszczy
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 09:31   #1344
aajagna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

witam wszystkie borykajace się z buzka....od jakiegos czasu przegladam ten pamietnik i zdecydowalam sie na zabieg cosmelanem w gabinecie lekarskim....chcialam wczesniej to zrobic ale poniewaz karmilam dziecko jeszcze piersia lekarka odradzila mi i az do teraz.chcialam podzielic sie swoimi spostrzezeniami i dowiedziec czegos wiecej od tych pan ktore tez to przeszly.w poniedzialek zrobilam maske cosmelanem, trzymalam tylko 4 godz(wedlug zalecen lekarza), przez 2 dni mialam smarować sie tylko hydravital K i od dziasiaj cos2 dwa razy dziennie.To co do tej pory sie wydarzylo to....po paru godz od zmycia maski cos1 wystapilo zaczerwienienie buzi z kazda godzina coraz mocniejsze, w nocy buraczek , a wczoraj wieczorem (tj nastepnego dnia od maski) pierwsze oznaki luszczacej sie skorki na brodzie. dziwne bo w tym miejscu gdzie plam jest najmniej.dzisiaj rano nalozylam po raz pierwszy cos2 i juz zaczela skora mocniej schodzic, lekko swedzi i caly czas jest czerwona.Moje pytania sa takie:
- czy ktos mial tak krotko maske i juz takie efekty po kilku godzinach?i co to oznacza?
- czy jak stosuje cos 2 tylko dwa razy dziennie to czy kuracja bedzie dluzsza tzn dluzej czerwona i luszczaca, czy sie powoli przyzwyczai i beda lagodniejsze skutki uboczne
-dlaczego nie mozna sie malowac podczas kuracji?
Narazie tyle pytan mi sie nasuwa bylabym wdzieczna za odpowiedzi i sugestie.Wracam za 2,5 tyg do pracy po urlopie macierzynskim i chcialabym sie pokazac z lepsza buzka a nie buraczkowa, blaga
pozdrawiam wszytkie dziewczyny ktore to juz przeszly lub przechodza
aajagna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 10:15   #1345
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

aajagna
To co do tej pory sie wydarzylo to....po paru godz od zmycia maski cos1 wystapilo zaczerwienienie buzi z kazda godzina coraz mocniejsze, w nocy buraczek

Witam , masz tak wrazliwa skore jak ja , moja twarz reagowala tez tak mocno zawsze po masce , nawet mocniej niz Ty piszesz , odrazu po zmyciu mialam buraka a potem juz coraz gorzej , nawet jak ostatnim razem trzymalam ja tylko 5 godz ...

co do malowania sie - Nie wolno !z reszta , nie da sie nalozyc podkladu na tak pozdrazniona skore ...za kilka dni puder sypki jedynie mozna by ale tez nie polecam , sprobujesz to sie sama przekonasz ,ze nie da rady ...wszystko piecze i drazni

nawilazaj mocno narazie i tyle ...a cos 2 im dluzej bedziesz stosowac , tym lepiej ...jak mocno bedzie palic twarz to zrob sobie dzien - dwa przerwy w smarowaniu cos2 ....oczywiscie filtr 50+ musowo jak bedziesz chciala na swiat sie pokazac ...

powodzenia , wytrwalosci i pozdrawiam
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 11:00   #1346
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cati, to ja chyba rozważę jeszcze tę niebieską neo na jesień z jakimś pilingiem moze, bo ta zielona to naprawdę nic...

Aajagna, Lapiel ma rację, żadnej kolorówki, chociaż ja się męczyłam z pudrem na warstwę filtra, fluidu nie dasz rady, bo te skórki spod niego będą ohydnie wyglądały, naprawdę
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 14:08   #1347
minolda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 76
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Zdaje się, że mamy dwie dziewczyny, które zrobiły zabieg w tym samym czasie Możecie się teraz wymieniać uwagami i wspólnie wspierać
Powodzenia!!! Oby wytrzymać dwa tygodnie, potem powinno być z górki chociaż jak wiemy nie dla wszystkich......
minolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 14:58   #1348
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Hej laseczkipoczytałam zaleglości..witam nowe..Beti tak mi sie wydaje ze mnie kiedys Buczacza doradzila kupno granatowej neo,ze inną mam sobie darować..dopytywalam nawet Cati bo z tego co sie orientowalam po obrazkach uzywacie innej,ale i ta działa jak sie okazuje ,moze wolniej ciut i delikatniej tylko..Ale teraz przy takim ostrym slońcu nie ryzykuje niczym packania lica..czekam do jesieni..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 15:50   #1349
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Przyszła moja nanoniby skoncentrowanaz obaczymy po jakimś czasie
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 18:36   #1350
EVOLLET
Raczkowanie
 
Avatar EVOLLET
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 45
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez minolda Pokaż wiadomość
Zdaje się, że mamy dwie dziewczyny, które zrobiły zabieg w tym samym czasie Możecie się teraz wymieniać uwagami i wspólnie wspierać
Powodzenia!!! Oby wytrzymać dwa tygodnie, potem powinno być z górki chociaż jak wiemy nie dla wszystkich......
Tak sa dwie dziewczyny tylko jedna Dermamelan to ja i Cosmelan.

Ja juz jestem 3 dzien, buzie mam mega buraczkowa i schodzi mi juz skora mocno. Ukojenie dał mi krem NIVEA zwykły taki granatowy. Niestety Bioderma za 70 zl mnie szczypała ;(.

Najgorsze ze dzisiaj musze na noc posmarowac sie 3 raz i oj cos czuje ze teraz to bedzie poczatek piekielnego szczypania
EVOLLET jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 11:31:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.