Kosmetyki Ziaja - cz. III - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-12, 22:31   #1741
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
a u mnie bloker ziai - z reszta jak inne bloker - powoduje ze poca mi sie dlonie i nawet stopy, a nigdy w zyciu nie mialamz tym problemu.

Juz nie wiem co gorsze i to nie tylko moja opinia, po etiaxilu znajomy tak mial
Może tak być, taki "skutek uboczny". Podobnie zdaża się po botoksie zastosowanym przy nadpotliwości pach. Mogą się zacząć pocić dłonie, stopy, plecy, brzuch.
Także faktycznie nie każdemu służy.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 09:20   #1742
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
A ja wczoraj nie użyłam rano antyperspirantu (mimo Blokera smyram się czymś, ostatnio Lady Speed Stick w sztyfcie) i dobrze, że wróciłam wcześniej do domu, bo miałam mokre pachy i pojawił się brzydki zapach A byłam tylko na zajęciach plus spacer na uczelnię.

Też tak mam.. Jak tylko użyje jakiegoś deo to pojawia się na prawdę przykry zapach. Nic takiego nie miałam jak stosowałam antidral.
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 10:47   #1743
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ale w sensie, że co? Stosujesz na pachy (ze skutkiem), a pocą Ci się dłonie i stopy czy jak?
szwagier uprawia duuuuzo sportu, nie poci sie w ogole pod pachami (tylko ze on ma etiaxil) a reszta ciala to dwa razy bardziej.

A szczegolnie dlonie i stopy, tak jakby tam ujscie bylo

mi bloker pomaga, ale na lato napewno bede sie wspomagac czyms jeszcze w ciagu dnia
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 12:16   #1744
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Też tak mam.. Jak tylko użyje jakiegoś deo to pojawia się na prawdę przykry zapach. Nic takiego nie miałam jak stosowałam antidral.
Ale właśnie ja tam mam jak nie użyję, bo sam bloker na mnie nie działa A chyba się nie pocę jakoś strasznie, bo zwykle używam tylko kulek AA, LSS czy Garniera. Nigdy nie miałam potrzeby stosowania czegoś mocniejszego, a Bloker z ciekawości kupiłam, bo taki zachwalany i skuteczny
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 12:38   #1745
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

A ja mam pytanko, gdybym chciała używać bloker tylko w wyjątkowych sytuacjach np. na imprezę to kiedy musiałabym go użyć, żeby był sens? z góry dzięki za odpowiedź
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 12:55   #1746
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko, gdybym chciała używać bloker tylko w wyjątkowych sytuacjach np. na imprezę to kiedy musiałabym go użyć, żeby był sens? z góry dzięki za odpowiedź
Ja bym go użyła z 2 razy przed imprezą - np. impreza w piątek to użyłabym we wtorek i czwartek.

Akurat z tego blokera jestem bardzo zadowolona. Kupowałam swój jakoś na początku grudnia, a jeszcze mam go bardzo dużo, pewnie dopiero w czerwcu będę musiała kupić kolejną.
Nie zauważyłam pocenia stóp czy dłoni.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 13:15   #1747
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Ale właśnie ja tam mam jak nie użyję, bo sam bloker na mnie nie działa A chyba się nie pocę jakoś strasznie, bo zwykle używam tylko kulek AA, LSS czy Garniera. Nigdy nie miałam potrzeby stosowania czegoś mocniejszego, a Bloker z ciekawości kupiłam, bo taki zachwalany i skuteczny

Ops sorry, z rana nie doczytałam

To ja mam odwrotny problem.
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 17:32   #1748
TrzyCytryny
Przyczajenie
 
Avatar TrzyCytryny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 15
GG do TrzyCytryny
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Hej dziewczyny . Czy bloker pozostawia po sobie takie zolte plamy na bluzkach?. I jaki antyperspirant najlepiej jest uzywac przy 'kuracji' z tym blokerem?
TrzyCytryny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 19:07   #1749
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dziewczęta, widziałyście nową serię Yego dla Panów? Na fejsie właśnie pokazali
Ładny design opakowań
Widziałam Bardzo bogata gama kosmetyków. Jest nawet płyn do higieny intymnej dla mężczyzn. Przyznam się, ze jeszcze nie widziałam takiego produktu w ofercie innych firm (chociaż chyba Joanna ma, jeśli dobrze kojarzę... )

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;26254280] Jeśli skład z KWC jest aktualny to w mleczku lawendowym Ziai nie ma glikolu propylenowego.[/QUOTE]

Nie jest więc aktualny, bo właśnie używam mleczka lawendowego - w nowym opakowaniu, tym smuklejszym - i glikol propylenowy jest na 5 miejscu w składzie.
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 06:53   #1750
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
macie już jakieś opinie nt serii Yego? Chciałabym kupić coś TŻtowi, ale nie chcę brać w ciemno. Te kosmetyki są juz w ogóle gdzieś dostępne?
Ja kupiłam na targach na stoisku Ziaji żel z seri Yego ten Activ pomarańczowy napis i jest świetny, kosztował 5,80, nie uczula mojego TŻ a o to łatwo i cudownie pachnie!
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 08:11   #1751
trzecia3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 236
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A kosmetyki z serii med widziałaś? Może tam coś lepszego dla siebie znajdziesz? Jeśli chodzi o żele pod prysznic to może baza myjąca ziaja med?
trzecia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 08:44   #1752
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
szwagier uprawia duuuuzo sportu, nie poci sie w ogole pod pachami (tylko ze on ma etiaxil) a reszta ciala to dwa razy bardziej.

A szczegolnie dlonie i stopy, tak jakby tam ujscie bylo

mi bloker pomaga, ale na lato napewno bede sie wspomagac czyms jeszcze w ciagu dnia

O widzisz... przyznam, że mnie zdziwiłaś, bo ja nic takiego nie zauważyłam u siebie, no ale wiadomo, że co skóra to inna.
Ja po blokerze czasami odczuwam mały świąd, ale w porównaniu z antidralem to jest niebo a ziemia. Po antidralu nie dość, że szaleńczo swędziało to do tego piekło jak nie wiem, mimo, że nie miałam podrażnionych okolic pach i czasami pojawiała się drobna wysypka, ale stosowałam bo naprawdę działał i wolałam już skutki uboczne niż niechciane "ozdoby" pod pachami Bloker wydaje mi się lepszym zamiennikiem o dużo korzystniejszej cenie i takim samym działaniu. Zobaczymy jak sprawdzi się latem w np. 30- stopniowe upały.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 11:41   #1753
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Mój kolejny nabytek Bardzo fajna maseczka. łagodna, fajnie oczyszcza skórę. Nie uczulila mnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz yyhhyh 002.jpg (79,1 KB, 31 załadowań)
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 12:01   #1754
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
O widzisz... przyznam, że mnie zdziwiłaś, bo ja nic takiego nie zauważyłam u siebie, no ale wiadomo, że co skóra to inna.
Ja po blokerze czasami odczuwam mały świąd, ale w porównaniu z antidralem to jest niebo a ziemia. Po antidralu nie dość, że szaleńczo swędziało to do tego piekło jak nie wiem, mimo, że nie miałam podrażnionych okolic pach i czasami pojawiała się drobna wysypka, ale stosowałam bo naprawdę działał i wolałam już skutki uboczne niż niechciane "ozdoby" pod pachami Bloker wydaje mi się lepszym zamiennikiem o dużo korzystniejszej cenie i takim samym działaniu. Zobaczymy jak sprawdzi się latem w np. 30- stopniowe upały.
Wiem o czym mówisz, też nie mogłam wytrzymać tej wysypki. Co gorsza, mam bardzo delikatną skórę i (jakkolwiek to nie zabrzmi) mogłam używać Antidralu tylko tam, gdzie wyrastają włoski(wąski pasek). Kiedy przypadkiem wyjechałam poza miałam tak mocno podrażnioną skórę, że do teraz są lekkie blizny...

criness, dzięki za opinię! To teraz wystarczy czekać aż się pojawi w sklepach
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 15:01   #1755
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 15:43   #1756
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja mam mały problem z kremem "masło kakaowe" Pierwszy, który miałam pachniał apetycznie, jak mleczna czekolada z orzechami. Nawet pies usiłował mnie wylizać/bo to czekoladowy łasuch/. Zapach był wyczuwalny na odległość. Krem mnie specjalnie nie zachwycił, ale niedawno kupiłam opakowanie dla samego zapachu. I rozczarowanie, bo zapach jest taki krówkowo-mdły. Niespecjalny. Używam go do rąk i bez żalu skończę. Może to skutek używania mydła Yves Rocher Orange & Chocolat, którego zapach był mega boski? A może seria była nieudana? Termin ważności jest ok.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 16:04   #1757
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

ja tez uwielbiam ziaje pozwolicie.. podepne na troche.
na pierwszy odstrzal : czego uzywam? aktualnie ogorskowego mleczka do demakeupu oraz kremu kakaowego [ten brazowy] jest okej, tylko mysle sobie tak - chetnie dodalabym do neigo cos wiecej. czy ktos sie zna troszke na tych mazidlach [nigdy nie kombinowalam] i poleci mi z mazidla.pl / zsk.pl / bu.pl jakis specyfik? sa te kwasy hialuronowe, gliceryny... a ja jestem totalnie blada w temacie... powolutko zglebie to i owo, obiecuje.
tymczasem pomozcie!
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 21:06   #1758
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez isi rici Pokaż wiadomość
Mój kolejny nabytek Bardzo fajna maseczka. łagodna, fajnie oczyszcza skórę. Nie uczulila mnie
Też ją kiedyś miałam i fajnie wspominam jeszcze maska uspokajająca była super.Szkoda tylko,że te kosmetyki są trudno dostępne w stacjonarnych sklepach.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 21:11   #1759
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Też ją kiedyś miałam i fajnie wspominam jeszcze maska uspokajająca była super.Szkoda tylko,że te kosmetyki są trudno dostępne w stacjonarnych sklepach.
Tak dokładnie. Z tą dostępnoscią jest strasznie. Przyjaciółka mi zamówiła bo ja niestety nie mam wykształcenia kosmetycznego a na allegro tego wymagaja...
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 08:59   #1760
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Też ją kiedyś miałam i fajnie wspominam jeszcze maska uspokajająca była super.Szkoda tylko,że te kosmetyki są trudno dostępne w stacjonarnych sklepach.

Tak, ta maska jest super, mam i używam, a zużyć nie mogę, takie wielgachne to pudło jest ale sama maska ok, tylko jak ja nakładam to mam wrażenie, że tam jest mnóstwo silikonów, no ale to akurat mojej cerze nie szkodzi- raz na jakiś czas jest naprawdę ok
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:17   #1761
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez isi rici Pokaż wiadomość
Tak dokładnie. Z tą dostępnoscią jest strasznie. Przyjaciółka mi zamówiła bo ja niestety nie mam wykształcenia kosmetycznego a na allegro tego wymagaja...
Na all nie wymagają bycia kosmetyczką do zakupu produktów profesjonalnych Sama zamawiłam kilka razy serię Pro i nie miałam żadnych problemów, a kosmetyczką nie jestem.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 11:31   #1762
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Na all nie wymagają bycia kosmetyczką do zakupu produktów profesjonalnych Sama zamawiłam kilka razy serię Pro i nie miałam żadnych problemów, a kosmetyczką nie jestem.
Hm... To muszę się dokładnie dowiedzieć. Wiem, że jej ulubiony sprzedawca na allegro zastrzedł sobie sprzedaż pro:

Cytat: "Sprzedaż produktów PRO odbywa się po weryfikacji klienta, który potwierdzi swoją przynależność do kanału PRO poprzez:
- podanie wpisu do EDG lub KRS gabinetu, szkoły, itp;
- scan legitymacji studenckiej lub dyblomu potwierdzającego wykształcenie w zakresie kosmetyki "
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 11:39   #1763
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez isi rici Pokaż wiadomość
Hm... To muszę się dokładnie dowiedzieć. Wiem, że jej ulubiony sprzedawca na allegro zastrzedł sobie sprzedaż pro:

Cytat: "Sprzedaż produktów PRO odbywa się po weryfikacji klienta, który potwierdzi swoją przynależność do kanału PRO poprzez:
- podanie wpisu do EDG lub KRS gabinetu, szkoły, itp;
- scan legitymacji studenckiej lub dyblomu potwierdzającego wykształcenie w zakresie kosmetyki "
To naprawde jeden z niewielu sprzedawcow, ktory tego przestrzega. Reszta ma to w nosku i sprzedaja jak leci.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 11:49   #1764
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez isi rici Pokaż wiadomość
Hm... To muszę się dokładnie dowiedzieć. Wiem, że jej ulubiony sprzedawca na allegro zastrzedł sobie sprzedaż pro:

Cytat: "Sprzedaż produktów PRO odbywa się po weryfikacji klienta, który potwierdzi swoją przynależność do kanału PRO poprzez:
- podanie wpisu do EDG lub KRS gabinetu, szkoły, itp;
- scan legitymacji studenckiej lub dyblomu potwierdzającego wykształcenie w zakresie kosmetyki "
Zmień sprzedawcę
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 11:53   #1765
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Zmień sprzedawcę
Hehe chyba tak zrobimy
Dzięki kobitki
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 17:16   #1766
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Tak, ta maska jest super, mam i używam, a zużyć nie mogę, takie wielgachne to pudło jest ale sama maska ok, tylko jak ja nakładam to mam wrażenie, że tam jest mnóstwo silikonów, no ale to akurat mojej cerze nie szkodzi- raz na jakiś czas jest naprawdę ok
Fakt,ciężko ją 'zmęczyć' Zresztą jak wszystkie kosmetyki z serii PRO,bo mają duże opakowania.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 17:44   #1767
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ostatnio kupiłam mydło pod prysznic blubel żurawina- poziomka: bardzo przyjemny zapach, dobrze się pieni, ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona
Wzięłam dla TŻ żel pod prysznic i szampon z serii yego, zobaczymy, co powie
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 08:49   #1768
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
Ostatnio kupiłam mydło pod prysznic blubel żurawina- poziomka: bardzo przyjemny zapach, dobrze się pieni, ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona
Wzięłam dla TŻ żel pod prysznic i szampon z serii yego, zobaczymy, co powie
Koniecznie pochwal się jego reakcją tutaj może i ja kupię swojemu Tylko on zawsze mówi "ale szajs... w ogóle się nie pieni..." także to musi chyba się ostrooo pienić
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 11:35   #1769
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
ja tez uwielbiam ziaje pozwolicie.. podepne na troche.
na pierwszy odstrzal : czego uzywam? aktualnie ogorskowego mleczka do demakeupu oraz kremu kakaowego [ten brazowy] jest okej, tylko mysle sobie tak - chetnie dodalabym do neigo cos wiecej. czy ktos sie zna troszke na tych mazidlach [nigdy nie kombinowalam] i poleci mi z mazidla.pl / zsk.pl / bu.pl jakis specyfik? sa te kwasy hialuronowe, gliceryny... a ja jestem totalnie blada w temacie... powolutko zglebie to i owo, obiecuje.
tymczasem pomozcie!
ja przepraszam, ale jestem wstrząśnięta. co to jest do licha demakeup?

po angielsku demakijaż to makeup removal, a prefiks de- występuje w języku polskim. To najbardziej żenujący twór językowy jak widziałam od czasu rozpoczęcia studiów, muszę go wysłać naszej prowadzącej kulturę języka która zbiera takie kwiatki

dobra, a teraz po bulwersie - też jestem ciekawa tych kosmetyków Yego, bo TŻ mnie prosił, żebym sprawdziła, czy są jakieś recenzje na wizażu
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 11:44   #1770
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Stronę wcześniej pisałam o YEGO
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-06 13:23:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.