Kosmetyki mineralne LilyLolo - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-04, 19:12   #1201
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Możesz mieć albo kabuki albo flat top.
Akurat Super Kabuki jest dość drogi ;-), więc jeśli chcesz to możesz zamówić mniejszy, lub popatrz sobie też pędzle inny firm: EDM i Pixie - one są równie rewelacyjne jeśli chodzi o miękkość włosia.
Z każdego pędzelka przy pierwszych dwóch, trzech praniach wyjdzie Ci kilka włosków.
A z minerałam to każda z nzas przecież kiedyż zaczynała
Bardzo dziękuję za odpowiedź!
Faktycznie, jest drogawy..;/ Poszukam, dziękuję.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 19:13   #1202
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja od siebie dodam, że u mnie świetnie sprawdza się baby kabuki z EcoTools.
Dobry jest również ten do bronzera, ale nie wszędzie dojdzie
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 19:28   #1203
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

jofka a mogłabyś polecić jakąś dobrą stronę, na której można zamówić ten pędzel?
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 19:31   #1204
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny polecają iherb, ja jednak kupiłam na ebayu.
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 19:36   #1205
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Aaa rozumiem, dziękuję.
Już nie mogę się doczekać, kiedy wypróbuję minerały na mojej buzi.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 21:57   #1206
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cześć dziewczyny

Zapewne macie serdecznie dość tego typu wpisów ale cóż my NOWICJUSZKI mamy zrobić bez Waszej fachowej pomocy

Nie chcę zaśmiecać forum... lecz sama nie wiem którą firmę wybrać. W związku z tym posta tego umieszczam w kilku tematach... żeby nie było że spamuję

Do minerałków przymierzam się już od dłuższego czasu ale zawsze było jakieś ALE...
Teraz jest dla mnie dobry moment gdyż wykończyłam wszystkie zapasy podkładów... pudrów... itp
Kosmetyczka świeci pustkami więc czas ją uzupełnić
Tylko czym?????? Otóż pytanie....
Swoja dotychczasową przygodę z minerałami zaczęłam od zakupu pędzli EDM, które są po prostu boskie
Lecz do tych pędzli przydałoby się coś więcej :P

Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy bo nie wiem od czego zacząć. Przeczytałam po kilkanaście stron z wątku ale nie ukrywam, że nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego stąd zwracam sie do Was o pomoc...
Może w skrócie opiszę co nie co
Otóż mam cerę naczynkową, skłonna do czerwienienia się w najmniej odpowiednim momencie. Dodatkowo jest wrażliwa, skłonna do alergii, wiecznie przesuszona na policzkach a święcąca się w tzw. strefie T :/
Używam różnych specyfików lecz raz na wozie raz pod wozem... taka prawda. Do tego od prawie 2 lat leczę PCO i Hashi co dodatkowo odbiło się czkawką na stanie mojej cery co i rusz wyskoczy mi jakis nowy pryszcz Po świętach wybieram sie do dermatologa, bo endokrynolog stwierdził, że tam znajdę pomoc... Zobaczymy...
Jak by tego było mało to do szału doprowadzają mnie sińce pod oczami, które są "moją urodą" i za nic w świecie nie mogę się ich pozbyć !
Więc potrzebuję podkładu, który zatuszuje to wszystko co powinien lecz nie stworzy mi na buzi maski ( o ile to możliwe) oraz korektora pod oczy no i na te 'rumiane" policzki.
Dodam, że różu nigdy nie używałam ze względu na naturalne rumieńce :P
W załącznik wrzucam swoje fotki (wiem, wiem... głupie miny robię ale nie o to tu przecież chodzi )
Robione są w świetle dziennym, raz ze słoneczkiem a raz bez... na twarzy mam tylko krem na dzień.

Pomóżcie mi proszę.

Pozdrawiam Was serdecznie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (76,7 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (108,3 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (103,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (69,9 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (88,2 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (97,0 KB, 34 załadowań)
__________________
:P
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 22:14   #1207
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Aaa rozumiem, dziękuję.
Już nie mogę się doczekać, kiedy wypróbuję minerały na mojej buzi.
Też tak miałam, czekałam na testy z zapartym tchem
I nie żałuję, że kupiłam ten podkład mimo, iż mam kilka niezużytych, bo jest ( cii jak na razie) idealny!
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 22:57   #1208
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Zapewne macie serdecznie dość tego typu wpisów ale cóż my NOWICJUSZKI mamy zrobić bez Waszej fachowej pomocy

Nie chcę zaśmiecać forum... lecz sama nie wiem którą firmę wybrać. W związku z tym posta tego umieszczam w kilku tematach... żeby nie było że spamuję

Do minerałków przymierzam się już od dłuższego czasu ale zawsze było jakieś ALE...
Teraz jest dla mnie dobry moment gdyż wykończyłam wszystkie zapasy podkładów... pudrów... itp
Kosmetyczka świeci pustkami więc czas ją uzupełnić
Tylko czym?????? Otóż pytanie....
Swoja dotychczasową przygodę z minerałami zaczęłam od zakupu pędzli EDM, które są po prostu boskie
Lecz do tych pędzli przydałoby się coś więcej :P

Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy bo nie wiem od czego zacząć. Przeczytałam po kilkanaście stron z wątku ale nie ukrywam, że nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego stąd zwracam sie do Was o pomoc...
Może w skrócie opiszę co nie co
Otóż mam cerę naczynkową, skłonna do czerwienienia się w najmniej odpowiednim momencie. Dodatkowo jest wrażliwa, skłonna do alergii, wiecznie przesuszona na policzkach a święcąca się w tzw. strefie T :/
Używam różnych specyfików lecz raz na wozie raz pod wozem... taka prawda. Do tego od prawie 2 lat leczę PCO i Hashi co dodatkowo odbiło się czkawką na stanie mojej cery co i rusz wyskoczy mi jakis nowy pryszcz Po świętach wybieram sie do dermatologa, bo endokrynolog stwierdził, że tam znajdę pomoc... Zobaczymy...
Jak by tego było mało to do szału doprowadzają mnie sińce pod oczami, które są "moją urodą" i za nic w świecie nie mogę się ich pozbyć !
Więc potrzebuję podkładu, który zatuszuje to wszystko co powinien lecz nie stworzy mi na buzi maski ( o ile to możliwe) oraz korektora pod oczy no i na te 'rumiane" policzki.
Dodam, że różu nigdy nie używałam ze względu na naturalne rumieńce :P
W załącznik wrzucam swoje fotki (wiem, wiem... głupie miny robię ale nie o to tu przecież chodzi )
Robione są w świetle dziennym, raz ze słoneczkiem a raz bez... na twarzy mam tylko krem na dzień.

Pomóżcie mi proszę.

Pozdrawiam Was serdecznie.
Hej! Na zdjęciach wcale nie widać po Twojej skórze tych wszystkich przejść, które opisałaś. Mogę Cię pocieszyć, że mam dużo gorszą cerę. A z Ciebie bardzo ładna dziewczyna. Trudno mi określić, jaki odcień podkładu Lily Lolo by Ci pasował, ale na zdjęciach wyglądasz na całkiem opaloną. Ja jestem blada jak ściana, także mam tylko rozeznanie w podkładach dla bladolicych. Może Ci pomoże wpis na blogu Agi - http://agowepetitki.blogspot.com/201...lily-lolo.html. Odnośnie cieni od oczami - nie wiedzę u Ciebie za dużo do tuszowania. Ale jak koniecznie chcesz, to nie polecam sypkich korektorów, bo osadzają się w zmarszczkach i mogą wysuszyć delikatną skórę pod oczami. Chociaż Aga pisała, że Lily Lolo nawet się jakoś spisują w tej roli. Poszukaj na jej blogu wpisu o korektorach. Pixie ma kremowe korektory mineralne nadające się pod oczy, jednak są wycofywane (podobno ma wejść nowa wersja). Natomiast rumieńce najlepiej kamuflować zielonym korektorem (przed nałożeniem podkładu). Masz do wyboru Mint EDM i Blush Away Lily Lolo. Przy czym ten drugi jest bezpieczniejszy, bardziej stonowany. Najlepiej nakłada się go niezbyt zbitym pędzlem do pudru (np. EcoTools do kupienia w Rossmannie).

edit.
Dodam, że mam cerę naczynkową i też bardzo się rumienię. Ale po odkryciu magii minerałów zaczęłam używać różu. I teraz stosuję go codziennie. Ooh La La z Lily Lolo.

Znalazłam jeszcze swatche na blogu Cathy - http://mineralne.wordpress.com/2011/...-raz-pierwszy/ i http://mineralne.wordpress.com/2011/...adu-lily-lolo/. Obstawiałabym, że jesteś w grupie odcieni średnio-jasnych (In The Buff, Popsicle, Popcorn), ale nie dam głowy.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-04-04 o 23:21
Melya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 17:42   #1209
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Otworzyłam zamówienie, do poniedziałku jest darmowa wysyłka
klik
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 16:15   #1210
marsylia
Wtajemniczenie
 
Avatar marsylia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 165
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny czy któraś może porównać blondie lub china doll do awgm lub lucy?
__________________
Franek - świt 26.04.2011czy można kochać bardziej ?

WYMIANKA
marsylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 15:12   #1211
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Czy orientujecie się jaką pojemnośc mają próbki podkładów dostępne na angielskiej stronie Lily Lolo?

Chcialabym dobrać sobie odcień, a "polskie próbki" należą do najmniejszych jakie widziałam. Kolory, które dostałam w ramach wymiany od jednej z minerałoholiczek wystarczyly mi na niewielkie paski, o przetestowaniu na całej twarzy nie było mowy, a nie chcę kolejnego pudła źle dobranego koloru...
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-08, 15:31   #1212
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Na moich jest 0,75g. To są takie zwyczajne słoiczki( EDM ma podobne). Mi to starczało na ok tydzien testów

http://chrystalsbeautyblog.blogspot....o-samples.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3withoutflash-1.jpg (95,0 KB, 56 załadowań)
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 16:11   #1213
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Na moich jest 0,75g. To są takie zwyczajne słoiczki( EDM ma podobne). Mi to starczało na ok tydzien testów

http://chrystalsbeautyblog.blogspot....o-samples.html
Dziękuję!
Dobrze widzę, że Blondie jest ciemniejszy niż Warm peach i że Porcelain jest bardziej zbliżony do Warm Peach niż Blondie?

Fajny blog! Ale nie moge dodać do obserwowanych...
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 18:10   #1214
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

kiedyś pytałam, ale nie dostałam odpowiedzi, teraz widzę że więcej Was tutaj zagląda. w jaki podkład Lily Lolo powinnam celować jeśli używam na codzień Lumiere Light Golden VV? Orientuje się któraś z Was?
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:23   #1215
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Dziękuję!
Dobrze widzę, że Blondie jest ciemniejszy niż Warm peach i że Porcelain jest bardziej zbliżony do Warm Peach niż Blondie?

Fajny blog! Ale nie moge dodać do obserwowanych...
O nie! Blondie jest jaśniejszy od Warm Peach i to gdzieś o jeden ton. Warm peach jest ciepły ( u mnie nawet pomarańczowy), a Blondie to jasny beżyk

Porcelain jest bardziej zbliżony do Blondie.

Najlepiej wejść na stronę uk i zajrzeć w tabelkę.
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:53   #1216
Phoenix2
Raczkowanie
 
Avatar Phoenix2
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 139
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Czy orientujecie się jaką pojemnośc mają próbki podkładów dostępne na angielskiej stronie Lily Lolo?

Chcialabym dobrać sobie odcień, a "polskie próbki" należą do najmniejszych jakie widziałam. Kolory, które dostałam w ramach wymiany od jednej z minerałoholiczek wystarczyly mi na niewielkie paski, o przetestowaniu na całej twarzy nie było mowy, a nie chcę kolejnego pudła źle dobranego koloru...

Moge powiedziec ze duza . Tzn na oko trudno jest mi okreslic jaka pojemnosc ma probka mineralow, ale przy codziennym uzytkowaniu podklad zuzylam po ok 3 tygodniach, zas puder matujacy, rozswietlacz i bronzer maja niekonczace sie denko, a dokladnie sa to produkty, ktore uzywa sie minimalnie wiec jak dla mnie oplaca sie zamawiac jedynie probki.

jofka a jaki masz rodzaj cery, ze Warm Peach wychodzi u Ciebie pomaranczowy??
Ja jestem typowym "latem", mam jasna cere w odcieniu chlodnym, naczynkowa, ze sklonnoscia do zaczerwien. Warm Peach ani troche nie ociepla mojej cery, wrecz przeciwnie, stapia sie z nia pieknie, tworzac naturalny koloryt a niby warm peach nie nadaje sie do chlodnego typu urody, ale sama sie przekonalam jak mineraly potrafia byc "kaprysne" .

Edytowane przez Phoenix2
Czas edycji: 2012-04-09 o 12:57
Phoenix2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 13:21   #1217
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny widze, ze macie spora wiedze w tym temacie. Ja uzywalam tylko jednego podkladu w plynie i byl on dla mnie idealny.. tylko troche czulam jak buzia ma taka lepka warstwe, stad chec na Lily Lolo. Dotychczas stosowalam podklad mineralny Giordani Gold z Oriflame odcien porcelain. Jaki kolor powinnam wybrac z Lily Lolo?

ps. Mam czasem zaczerwienienia..

Edytowane przez NinaSimone
Czas edycji: 2012-04-09 o 13:44
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 14:27   #1218
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Phoenix2 Pokaż wiadomość
Moge powiedziec ze duza . Tzn na oko trudno jest mi okreslic jaka pojemnosc ma probka mineralow, ale przy codziennym uzytkowaniu podklad zuzylam po ok 3 tygodniach, zas puder matujacy, rozswietlacz i bronzer maja niekonczace sie denko, a dokladnie sa to produkty, ktore uzywa sie minimalnie wiec jak dla mnie oplaca sie zamawiac jedynie probki.

jofka a jaki masz rodzaj cery, ze Warm Peach wychodzi u Ciebie pomaranczowy??
Ja jestem typowym "latem", mam jasna cere w odcieniu chlodnym, naczynkowa, ze sklonnoscia do zaczerwien. Warm Peach ani troche nie ociepla mojej cery, wrecz przeciwnie, stapia sie z nia pieknie, tworzac naturalny koloryt a niby warm peach nie nadaje sie do chlodnego typu urody, ale sama sie przekonalam jak mineraly potrafia byc "kaprysne" .
Pomarańczowy po po prostu o ton za ciemny. U mnie zawsze tak to wygląda niestety.
Warm peach jest ciepłym odcieniem do cery o odcieniu...ciepłym. ( wg producenta)
Ja jestem chłodnym typem, zwłaszcza teraz. Warm peach na lato może byłby idealny, bo fajnie ociepla cerę.
Podobał mi się, jednak u mnie odcinał się odrobinę od szyi i wyglądał na pomarańczowy. ( wiadomo nie cegła, ale wyglądało to nieestetycznie).
Pewnie jestem bardziej blada niż Ty

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Dziewczyny widze, ze macie spora wiedze w tym temacie. Ja uzywalam tylko jednego podkladu w plynie i byl on dla mnie idealny.. tylko troche czulam jak buzia ma taka lepka warstwe, stad chec na Lily Lolo. Dotychczas stosowalam podklad mineralny Giordani Gold z Oriflame odcien porcelain. Jaki kolor powinnam wybrac z Lily Lolo?

ps. Mam czasem zaczerwienienia..
Nie pomogę z odcieniem, bo LL to moje pierwsze minerały i nie umiem doradzić.Chyba, że miałaś kiedyś podkład z Clinique?

Natomiast, co co pożegnania się z efektem lepkości, to LL jest właściwą drogą.
Nienawidziłam tego odczucia. Zawsze w podkładzie czułam się taka brudna
LL to naprawdę komfort.
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 11:52   #1219
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Zamowilam biga Blondie.. zobaczymy jak wypadnie. Wydaje mi sie, ze minimalnie wpada w zolc, a moj porcelain tez taki jest, wiec powinno byc ok.

Moe mi ktos powiedziec na ile wystarcza 10g przy codziennym/ czestym uzytku?
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 12:03   #1220
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Moe mi ktos powiedziec na ile wystarcza 10g przy codziennym/ czestym uzytku?
Mi starcza na ok 3-4 miesiące
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 13:32   #1221
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Mi starcza na ok 3-4 miesiące
Eee... Mi 5,5 g z EDM wystarczyło na ponad pół roku (przy rzadszym stosowaniu na prawie rok). Zaznaczę, że kładę minerały bardzo cienkimi dwoma (czasem trzema) warstwami.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-04-10 o 13:36
Melya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 13:42   #1222
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Eee... Mi 5,5 g z EDM wystarczyło na ponad pół roku (przy rzadszym stosowaniu na prawie rok). Zaznaczę, że kładę minerały bardzo cienkimi dwoma (czasem trzema) warstwami.
u mnie to samo, dlatego trochę zdziwiłam się tymi 3-4 mc. ale to zależy pewnie od techniki itd. ja nakładam warstwy typowe że się tak wyrażę, czyli nie przesadzam w ani w jedną ani w drugą stronę.


do mnie dzisiaj dotarł korektor LL, ciekawa jestem jak się sprawdzi.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2012-04-10 o 13:43
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 14:03   #1223
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

a jezeli chodzi o zwilzanie pedzla.. musi to byc koniecznie hydrolat? Nie moze byc zwykla woda..?
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 14:13   #1224
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
a jezeli chodzi o zwilzanie pedzla.. musi to byc koniecznie hydrolat? Nie moze byc zwykla woda..?
nie, nie musi być hydrolat... może być woda termalna, zwykła pewnie też choć ja takiej unikam, już lepiej użyć mineralnej.
spsikać 2 razy z odległości przykładowo ok. 30 cm i heja.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 14:18   #1225
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
nie, nie musi być hydrolat... może być woda termalna, zwykła pewnie też choć ja takiej unikam, już lepiej użyć mineralnej.
spsikać 2 razy z odległości przykładowo ok. 30 cm i heja.

Dziekuje. Czekam z niecierpliwoscia na moj podklad....
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 14:32   #1226
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Dziekuje. Czekam z niecierpliwoscia na moj podklad....
tylko nie zrażaj się jeśli pierwszy makijaż przy użyciu minerałów Ci nie wyjdzie, bo tak się czasem zdarza u początkujących.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 14:39   #1227
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Eee... Mi 5,5 g z EDM wystarczyło na ponad pół roku (przy rzadszym stosowaniu na prawie rok). Zaznaczę, że kładę minerały bardzo cienkimi dwoma (czasem trzema) warstwami.
Ja kładę jedną zwykłą ale czasami 3 razy dziennie + zawsze pół pokoju jest w pudrze:P Faktycznie wcześniej przy edm pudełko starczało mi na ok pół roku...to pewnie przez tą sypkość ( edm mam wrażenie że bardzej kremowe było) połowa idzie w dywan:P

Edytowane przez CruelOrchid
Czas edycji: 2012-04-10 o 15:05
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 14:45   #1228
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
tylko nie zrażaj się jeśli pierwszy makijaż przy użyciu minerałów Ci nie wyjdzie, bo tak się czasem zdarza u początkujących.

Postaram sie byc ostrożna. Jestem juz zmeczona fluidem.. jego nakladanie zajmuje mi troche i ta lepkosc...brrr. A mi chodzi o naturalny i swiezy efekt bez zbednego mazania co rano.
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 15:19   #1229
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Ja kładę jedną zwykłą ale czasami 3 razy dziennie + zawsze pół pokoju jest w pudrze:P Faktycznie wcześniej przy edm pudełko starczało mi na ok pół roku...to pewnie przez tą sypkość ( edm mam wrażenie że bardzej kremowe było) połowa idzie w dywan:P
Hehe, no to wszystko jasne. Ja nie mam głowy do poprawek w ciągu dnia. Teraz mam podkład Pixie i chyba jest trochę mniej wydajny niż EDM, ale może tylko tak mi się wydaje.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 15:44   #1230
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

ja dopiero chcialabym zacząć przygode z mineralami wiec poszukuje próbek, odsypek - orientujecie sie na ile starczy próbka kupiona na allegro tam jest 1 ml produktu?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 17:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.