powiekszenie piersi!wazne pytania! - Strona 255 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-22, 17:48   #7621
PiAnka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 34
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

jest naprawde cudowny (tylko za bardzo nie urosnij;p) albo w sumie rosnij sobie zasluzylas na to tymbardziej ze czytajac wczesniejsze posty nie wszyscy sa tu sympatyczni. A Ty robilas w gdansku? masz jakies namiary na klinke doktora itp? czytalam tez o wszczepianiu kwasu hialuronowego ale to cholernie droga sprawa w stosunku do trwalosci(2lata)
PiAnka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 17:56   #7622
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Nie pisze dlatego,ze mam ESy ale dlatego ,ze moja kolezanka ma Eurosilicone juz ponad 10 lat a jej cycuszki wygladaja wciaz cudnie Wiec to chyba nie jest regula,ze Mentor i Allergan sa czolowe

Foxy
,
nie znam tych impalntow. Wiem jedynie od dr... myślalam o nich przed 2 op, ale powiedzial, ze "nie są dobre". Wiec to nie moja opinia. MOze być tak, ze allergany "zdechną" po kilku latach, a ES będą do końca życia... nie zaprzeczam.

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez PiAnka86 Pokaż wiadomość
jest naprawde cudowny (tylko za bardzo nie urosnij;p) albo w sumie rosnij sobie zasluzylas na to tymbardziej ze czytajac wczesniejsze posty nie wszyscy sa tu sympatyczni. A Ty robilas w gdansku? masz jakies namiary na klinke doktora itp? czytalam tez o wszczepianiu kwasu hialuronowego ale to cholernie droga sprawa w stosunku do trwalosci(2lata)
Ja akurat robilam w Szczecinie u dr Krajewskiego. Ale sa dziewczyny, ktore robily w Gdańsku u dr Skwiercz ... wszystkie maja przepiękne biusciki
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 18:35   #7623
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez meggie83 Pokaż wiadomość
no tak,uderz w stol,a nozyce sie odezwa,ide,bo juz nie mozna wam gorzej popsuc humoru niz oszpecic sie implantami biorac pod uwage,ze to sie rzadnemu facetowi nie podoba,tez bym miala zly humor na wszym miejscu i bylabym agresywna.gdzie tu jest jakis temat o psich karmach i ide?

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

moja mama ma 60 lat i ani 1 zmarszczki,robila sobie nos,ale z med.powodow,babcia ma 83 i tez malo,wiec mi botox nie grozi,jak sie ma dobre geny,to nic tylko bozi dziekowac,za to ,ze sie ciac nie muszeno wiec jak widzisz sie zlapalo,wy po biust nie stalyscie,po rozum tez raczej nie fanki kardashianow
Zero madrości życiowej, zero inteligencji, zero kultury osobistej... Ciekawe czy twoja mamusia jest dumna z takiej córeczki

Ale do rzeczy - szukasz informacji o karmach - proszę bardzo: z najwyższej półki: Royal Canin, Eucanuba, Hill's; średnia półka: np. Bento, Purina.
A teraz WYJAZD!

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Ten troll to jakaś małolata - ma 15 lat, a nie 26

Meggie83 - oj nieładnie tak kłamać

Edytowane przez listopadowa80
Czas edycji: 2009-09-22 o 18:37
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 18:53   #7624
PiAnka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 34
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

a tak poza tym to chciałam zapytac te dziewczyny ktore mialy operację czy blizny sa duze i gdzie najlepiej ciachac piers tzn czy pod miesien czy jak?
PiAnka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 19:07   #7625
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez PiAnka86 Pokaż wiadomość
a tak poza tym to chciałam zapytac te dziewczyny ktore mialy operację czy blizny sa duze i gdzie najlepiej ciachac piers tzn czy pod miesien czy jak?
PiAnka - implant najlepiej umieścić pod mięśniem - jednym lub dwoma. Implant jest wtedy lepiej przytrzymywany w swoim położeniu, przez co też jest mniejsze ryzyko opadnięcia piersi w porównaniu do techniki pod gruczoł. Poza tym diagnostyka chorób piersi jest łatwiejsza, gdy żelek umiejscowiony został pod mięśniem.
Implant można umieścić przez cięcie pachowe, otoczkowe lub w fałdzie podpiersiowym (to zależy od dr). Długość blizny zależy od wielkości i rodzaju implantu (okrągły czy łezka). Przy okrągłych to przeważnie 3-4 cm, przy anatomach - 5-7cm.

Jeśli zaś chodzi o długość rekonwalescencji to najszybciej dochodzi się po op. umieszczenia impl. pod tk. gruczołową. Ale nawet przy umieszczeniu impl. podmięśniowo najgorszy jest tylko tydzień, a potem z górki
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 19:17   #7626
PiAnka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 34
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

a czy to lekarz dobiera rodzaj implantu czy np okragly czy wkladka anatomiczna? czy samemu sie wybiera. Przepraszam ze tyle pytan zadaje ale dopiero robie rozeznanie w temacie ogolnie mysle juz o tym od paru lat jednak strach przed komplikacjami no i kasa;p odwodzilo mnie od tej myslp. Nie chce sie jednak cale zycie meczyc z tym kompleksem dlatego zbieram sie pomalu do ostatecznej decyzji. Problem mam tez z chlopakiem ktory absolutnie nie chce o tym slyszec, mowi mi ze mam piekne piersi ale co ma innego powiedziec ?przeciez mnie kocha i nie chce zranic a watpie zeby pogradzil wiekszymi. w dodatku mam wrazenie ze moje piersi sa asymetryczne troche i zastanawiam sie czy to nie stanowiloby problemu przy dobieraniu implantu.
PiAnka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 19:18   #7627
kasiulka Nowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 88
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez meggie83 Pokaż wiadomość
a co mi zrobisz?silikonem mnie zaatakujesz?hehe:brzyda l:

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

horo,ale nie mam zrytego meza jak ty i nie traktuje mnie on jak psa-lagodnie mowiac.wspolczuje ci silikoniaro.poza tym to nie bylo do ciebie,nie jestem panienka,zazdroscia nie tylkam,miseczka c,naturalna,mi styka.tż tez.poza tym ty mi mozesz zazdroscic,bo mam 26 lat,wiec jestem mlodsza od ciebie,a na 18 wygladam,zal?i jeszcze 1-ja nie mam nic do operacji plast.nawet biustu,ale tylko w konkretnych przypadkach(rak,choroby,n ierowny biust lub jego brak), a nie biustow robionych z wlasnego widzi mi sie, egoizmu i proznosci.
Nie Horo cie nie zaatakuje sylikonem tylko ja jak go jutro bede miala!!!i czym sie szczycisz ze masz 26lat???hehe dobre ja mam 22 i nie szczyce sie tym ty flaczku!!!!dziewczyno ty na pocztek zapoznaj dziewczyne a nie odrazu ja krytkujeszjak nie zamiezasz sobie żelków robić to po co odwiedzasz te forum !!!!!i pewnie zazdroscisz Horo ze ma takie piekne cycusie co???!!!!i niech tobie żal du..e śliska hehehehhe: brzydal::brzydal :
__________________
kasiulka Nowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 19:34   #7628
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez PiAnka86 Pokaż wiadomość
a czy to lekarz dobiera rodzaj implantu czy np okragly czy wkladka anatomiczna? czy samemu sie wybiera. Przepraszam ze tyle pytan zadaje ale dopiero robie rozeznanie w temacie ogolnie mysle juz o tym od paru lat jednak strach przed komplikacjami no i kasa;p odwodzilo mnie od tej myslp. Nie chce sie jednak cale zycie meczyc z tym kompleksem dlatego zbieram sie pomalu do ostatecznej decyzji. Problem mam tez z chlopakiem ktory absolutnie nie chce o tym slyszec, mowi mi ze mam piekne piersi ale co ma innego powiedziec ?przeciez mnie kocha i nie chce zranic a watpie zeby pogradzil wiekszymi. w dodatku mam wrazenie ze moje piersi sa asymetryczne troche i zastanawiam sie czy to nie stanowiloby problemu przy dobieraniu implantu.
PiAnka - generalnie lekarz sugeruje dobór implantu - tak samo jak jego wielkość - tak żeby wszystko miało ręce i nogi, czyli pasowało do sylwetki. Ja chciałam okrągłe, ale pani dr kategorycznie odmówiła umieszczenia mi takiego żelka - ze względu na kościstą klatkę piersiową. Poprostu u mnie takie piersi wyglądałyby komicznie

Asymetrię można wyrównać dobierając implanty o różnej pojemności silikonu. Natomiast nigdy obie piersi nie będą identyczne, nawet przy braku asymetrii przed op.

A co do męża - mój też był przeciwny; mówił, że jemu odpowiadają moje mini piersiątka; ale ja czułam duży dyskomfort i op. zrobiłam tylko i wyłącznie dla siebie. Ale nowe cycuchy mężowi się jak najbardziej podobają, choć nadal uważa, że nie musiałam tego robić

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiulka Nowa Pokaż wiadomość
Nie Horo cie nie zaatakuje sylikonem tylko ja jak go jutro bede miala!!!i czym sie szczycisz ze masz 26lat???hehe dobre ja mam 22 i nie szczyce sie tym ty flaczku!!!!dziewczyno ty na pocztek zapoznaj dziewczyne a nie odrazu ja krytkujeszjak nie zamiezasz sobie żelków robić to po co odwiedzasz te forum !!!!!i pewnie zazdroscisz Horo ze ma takie piekne cycusie co???!!!!i niech tobie żal du..e śliska hehehehhe: brzydal::brzydal :

Kasiulka - ty jutro pod nóż. Kciuki będą mnie boleć od tego zaciskania - dziś za Bankierkę, jutro za Ciebie.

A na zaczepki małolaty nie warto odpowiadać - dziewucha kłamie, że ma 26 lat, a z profilu okazuje się, że ma lat 15. Kłamczucha:brzyd al: . Dziecko się nudzi to wlazła na forum, żeby tu trochę syfu narobić. Ciekawe gdzie kontrola rodzicielska

Ale właśnie zauważyłam, że moderator spisał się na medal i trolla mamy z głowy Długo to dziecko nie zabawiło na forum !!!

Edytowane przez listopadowa80
Czas edycji: 2009-09-22 o 19:37
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 19:37   #7629
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Zapraszam do nowej części wątku, ponieważ ten dawno już przekroczył 5000 postów, które są"górną granicą" dla pojedynczego wątku na forum

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=14382689
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.