W poszukiwaniu wsparcia :p - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-04, 18:09   #1
zmienicnastawienie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5

W poszukiwaniu wsparcia :p


Witam dziewczyny, ja trochę nieśmiało bo nie wiem, czy ktoś się nie zirytuje takim czymś. W Nowy Rok założyłam sobie bloga, który będzie moim pamiętnikiem odchudzania i pielęgnacji. Jestem studentką dietetyki, interesuje się zielarstwem i czytam dużo na ten temat. Czy jest tu ktoś, kto chciałby czasami poczytać mojego bloga i ogólnie okazać trochę wsparcia? :p Odwdzięcze się tym samym. Jestem nowa w takim środowisku, zawsze tylko czytałam blogi i nie miałam śmiałości założyć własnego. Jeśli ktoś weźmie mój post za reklamę to bardzo przepraszam, po prostu szukam czytelniczek, które pomogą mi a ja będę mogła odwdzięczyć się tym samym. Adres mojego bloga to http://zmienicnastawienie.blogspot.com jeśli ktoś także posiada takiego bloga to proszę o linka w komentarzu / na prv a chętnie poczytam

PS Droga moderatorko - jeśli uznasz mój wpis za SPAM, to wybacz, ale za bardzo nie orientuje się w takim internetowym savoir vivre. Jestem po prostu strasznie zmobilizowana i usilnie potrzebuję publiczności

Pozdrawiam wszystkie osoby, które od nowego roku także próbują się odchudzać i zmienić swój sposób pielęgnacji oraz stać się systematyczniejszą osobą. Powodzenia!
zmienicnastawienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 18:25   #2
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: W poszukiwaniu wsparcia :p

Jesli bedziesz wrzucala fajne przepisy itp. sporoby na zdrowe odzywianie, to chetnie zajrze. Jestem w ciazy, wiec za bardzo odchudzac sie nie moge, ale za jakis czas pewnie mi sie to przyda ;d.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 19:04   #3
zmienicnastawienie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: W poszukiwaniu wsparcia :p

Mam taki zamiar. Po prostu najpierw muszę nabrać trochę pewności siebie. Uwielbiam gotować, gotować zdrowo :P

Edytowane przez zmienicnastawienie
Czas edycji: 2013-01-04 o 19:05
zmienicnastawienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.