Prosiłbym o poradę doboru włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-19, 15:39   #1
Tomzito
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 6

Prosiłbym o poradę doboru włosów


Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Jestem tutaj pierwszy raz, pewnie nie jestem jedynym
Jak w temacie, chciałbym was prosic o doradzenie mi fryzury w której było by mi do twarzy. Zastanawiałem się nad wyborem jakiejś fryzury, przykładowo irokez(boki ścięte na 3 a środek 4-5).
Chodziłem tak przez jakiś czas, ale znudziło mnie to.
Zaproponujcie mi fryzury, które waszym zdaniem będą odpowiednie dla mnie. Dziękuje z góry.


Drugi link przedstawia fryzurę, która mi się podoba, chodź nie wiem czy będzie do mnie pasowała:


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1239875_567428916656323_197007056_n.jpg (50,4 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura-meska-krotka-13470.jpg (33,3 KB, 51 załadowań)
Tomzito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 20:45   #2
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Prosiłbym o poradę doboru włosów

dodaj normalne zdjęcie twarzą na wprost, tak jak ten pan na 2 zdjeciu to wtedy bedzie mozna coś doradzić.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 09:26   #3
Tomzito
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 6
Dot.: Prosiłbym o poradę doboru włosów

Zdjęcie na wprost.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 914051_504663602932855_1157602759_o.jpg (84,4 KB, 137 załadowań)
Tomzito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 19:17   #4
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Prosiłbym o poradę doboru włosów

dobrze wyglądasz na tym zdjęciu które teraz dodałeś. taka właśnie krótka fryzura, z dobrze obciętymi włosami nad czołem jest OK. nie szalej z asymetrią czy jakimiś irokezami, bo to pasuje mało komu. zrób sobie normalne cięcie, powiedz fryzjerowi, że chcesz czasem móc układać włosy na czubku, ale zeby bez ukladania też wygladaly dobrze.
takie coś jak ma aktor na zdj w 1 poście też pasuje, jedyne co to faruj sobie farbowania włosów
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 20:06   #5
Tomzito
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 6
Dot.: Prosiłbym o poradę doboru włosów

Cieszę się, że ci się podoba fryzura na zdjęciu.
Tak nawiasem, jest to irokez. Ja delikatnie włosy sobie ustawiam na czubku właśnie a resztę mam klapniętą, gdyż nie chcą mi się utrzymywac długotrwale włosy >> Pasta...

Niebawem wypada mi wesele to ostrzygę się ponownie tak samo.

Dziękuję za komentarz.
Tomzito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 13:17   #6
NormanKrk2635
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 10
Dot.: Prosiłbym o poradę doboru włosów

Dobrze wyglądasz w zaprezentowanej fryzurce.
NormanKrk2635 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 17:36   #7
pragmatka
Raczkowanie
 
Avatar pragmatka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 94
Dot.: Prosiłbym o poradę doboru włosów

Dobrze ale lepsze jest wrogiem dobrego! Wydaje mi się, że tą propozycję którą wrzuciłeś - czyli krótko po bokach i dłuższe u góry ale jednej długości na całej górze i ułożone do góry - będą dużo lepsze niż ten irkez , będą bardziej cool i na czasie ;p może to moja opinia ale irokezy się już trochę przejadły. . . ale pamiętaj, że fryzura to nie tylko dobre cięcie, warto poświecić te 5 min i poskromić te włosy przed wyjściem żeby się jakoś układały i trzymały. Polecam ci https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...att-paste.html łatwo ułożysz włosy a nie błyszczy się jak żel w ogóle nie widać że jest na włosach bo jest matowe tylko trzeba nakładać na prawdę niewielką ilość, kupiłam to mojemu facetowi i jest bardzo zadowolony
__________________
Pozdrawiam
pragmatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 21:48   #8
Tomzito
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 6
Dot.: Prosiłbym o poradę doboru włosów

Cytat:
Napisane przez pragmatka Pokaż wiadomość
Dobrze ale lepsze jest wrogiem dobrego! Wydaje mi się, że tą propozycję którą wrzuciłeś - czyli krótko po bokach i dłuższe u góry ale jednej długości na całej górze i ułożone do góry - będą dużo lepsze niż ten irkez , będą bardziej cool i na czasie ;p może to moja opinia ale irokezy się już trochę przejadły. . . ale pamiętaj, że fryzura to nie tylko dobre cięcie, warto poświecić te 5 min i poskromić te włosy przed wyjściem żeby się jakoś układały i trzymały. Polecam ci https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...att-paste.html łatwo ułożysz włosy a nie błyszczy się jak żel w ogóle nie widać że jest na włosach bo jest matowe tylko trzeba nakładać na prawdę niewielką ilość, kupiłam to mojemu facetowi i jest bardzo zadowolony

hm.. powiem ci, że nie wiem sam. Jestem jeszcze z lekka skołowany, kiedy wybiorę się do mojej fryzjerki powiem o takim pomyśle, zobaczymy co z tego wyjdzie. Co do tej pasty, jest naprawdę dobra
Również ją używam, chodź włosy jak mam dłuższe po więcej niż 1 tygodniu opadają z tyłu. Na zimne dni lub wieczory owa pasta nadaję się rewelacyjnie.

Dzięki za wypowiedzenie się oraz propozycję produktu.
Pozdrawiam
Tomzito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 12:45   #9
jusia44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 18
Dot.: Prosiłbym o poradę doboru włosów

Wydaje mi się ,że najlepiej pasuje do ciebie fryzura tego Pana ze zdjęcia- tylko nie farbuj tak.Najlepiej weź zdjęcie i pokaż fryzjerce,żeby wiedziała jak ciąć.To prawda,ze irokezy już nie są modne.
jusia44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 17:52   #10
Tomzito
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 6
Dot.: Prosiłbym o poradę doboru włosów

Cytat:
Napisane przez jusia44 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się ,że najlepiej pasuje do ciebie fryzura tego Pana ze zdjęcia- tylko nie farbuj tak.Najlepiej weź zdjęcie i pokaż fryzjerce,żeby wiedziała jak ciąć.To prawda,ze irokezy już nie są modne.

Ja nie mam zamiaru sobie farbowac włosów w żaden sposób.
Chcę miec naturalny kolor.
Co do irokeza, to jakby spojrzec na mnie to niby jestem ścięty na irokeza, ale jeśli postawię sobie jedynie grzywkę to tak naprawdę nie będzie to irokez w 100%. Jedynie coś innego z tego powstanie... jak myślisz?
Tomzito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 10:50   #11
jusia44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 18
Dot.: Prosiłbym o poradę doboru włosów

Ja bym wzięła zdjęcie i pokazała fryzjerce- "o taką chcę fryzurę" i już Rób jak uważasz,ja pisze co bym na Twoim miejscu zrobiła.
jusia44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-28, 13:25   #12
Tomzito
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 6
Dot.: Prosiłbym o poradę doboru włosów

Wiem. Obetnę się jednak tak jak na zdjęcia gdzie popijam kawusię z rana


W wtorek strzyżenie
Tomzito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-28 14:25:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:34.