Odchudzanie razem z mamą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-07, 22:28   #1
dzidka.
Przyczajenie
 
Avatar dzidka.
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28

Odchudzanie razem z mamą


Hej dziewczyny
Podobno jedna z lepszych metod jest odchudzanie równolegle z przyjaciółką, albo jakąś inną osobą, ja zastanawaim się nad odchudzaniem z mamą , ale nie mam pojęcia jak ją do tego zachęcić, a ona ma dosyć kg do zrzucenia i napewno przydałoby jej się to. Jak można taką mamę przekonać, że odchudzanie wyjdzie jej na dobre? Może odcudzałyście się/odchudzacie z mamami i wiecie coś na ten temat?
dzidka. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 22:56   #2
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Odchudzanie razem z mamą

Hmm... no moja mama miesiąc temu się do mnie przyłączyła i powiem że o wiele łatwiej, np. z dietką . I wsparcie też masz oraz nagany . Mama sama chciała, a to raczej ja zaczęłam przez jej plany . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 23:01   #3
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Odchudzanie razem z mamą

Po prostu z mamą szczerze porozmawiaj. Może ona myśli o jakiejś diecie, ale samej jej się nie chce stosować lub obawia się braku konswkwencji. Wiadomo- razem łatwiej i raźniej, możecie sobie dawac "po łapkach" za odstępstwa od diety

Ja pare razy próbowałam z mamą, ale nie było to korzystne - ja w sumie nie mam co zrzucać, chodziło bardziej o utrzymanie figury, ale mama- owszem. Tylko że ja bardziej trzymałam dietę, a mama nie, podjadała, wcinała słodycze, jadła wieczorem...i w konsekwencji mi też się odechciewało. A jak jej zabierałam czekolade sprzed nosa, to jakoś nie okazywała mi wdzięcznosci, a wręcz przeciwnie, hehe

Pogadaj z mamą, myślę że to dobry pomysł na wspólne odchudzanie, będziecie się razem motywowały. A jeśli okaze sie, że nie wychodzi- to przecież nic nie tracisz.
Pozdrawiam
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.