Przedśluba pielęgnacja - co, gdzie i kiedy aby być nieskazitelną! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-23, 11:40   #91
justka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 375
Dot.: Przedśluba pielęgnacja - co, gdzie i kiedy aby być nieskazitelną!

Dziewczynki a nie wiecie czy po mikrodermabrazji można chodzić na solarium?
Chciałam się skusić na taki zestaw (akurat w oriflame jest w promocji) bo zawsze po oczyszczaniu mam super świeżą, rozświetloną i czystą skórę. Podobno dermabrazja daje własnie takie efekty tylko bardziej trwale bo kosmetyki stosuje się codziennie. TYlko własnie nie wiem czy będą mogła tez chodzić na solarium.
justka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 18:27   #92
mayaha
Wtajemniczenie
 
Avatar mayaha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 951
GG do mayaha
Dot.: Przedśluba pielęgnacja - co, gdzie i kiedy aby być nieskazitelną!

Cytat:
Napisane przez justka_81 Pokaż wiadomość
Dziewczynki a nie wiecie czy po mikrodermabrazji można chodzić na solarium?
Chciałam się skusić na taki zestaw (akurat w oriflame jest w promocji) bo zawsze po oczyszczaniu mam super świeżą, rozświetloną i czystą skórę. Podobno dermabrazja daje własnie takie efekty tylko bardziej trwale bo kosmetyki stosuje się codziennie. TYlko własnie nie wiem czy będą mogła tez chodzić na solarium.
hmmm
wiem tylko ze po kwasach przynajmniej przez tydzien sie nie powinno
mayaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 19:11   #93
modnakobieta
Przyczajenie
 
Avatar modnakobieta
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 20
Przedśluba pielęgnacja - co, gdzie i kiedy aby być nieskazitelną!

Witam,
zaczynam nowy watek...

Wszystkie kobiety przed slubem chca wygladac pieknie.

Co robicie dla swojego wygladu,dla swojego ciala,by olsnic wszystkich (szczegolnie Pana Mlodego) w tym uroczystym dniu?

Czy stwarzacie sobie jakis plan w ktorym zaznaczacie co i kiedy?

Wiadomo,kosmetyczka,fryzj er,czasem solarium... co jeszcze?
Kazda przeciez kobieta ma swoje sekrety
modnakobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 22:59   #94
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Co robicie dla swojego wygladu by byc piekna na slubie?

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=piel%EAgnacja pielęgnacja przed ślubna
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 23:02   #95
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Co robicie dla swojego wygladu by byc piekna na slubie?

Jakieś półtora miesiąca przed zaczęłam biegać na solarium. Miesiąc przed kosmetyczka.
Z wagą nie miałam problemów, bo przechodziłam właśnie najgorszy okres w moim dotychczasowym życiu i byłam chuda jak modelka. Przed samym ślubem zaczęłam trochę więcej jeść.
Cera, ciało i włosy i paznokcie: dbam o to na codzień sama, więc kłopotów nie było. Na sam ślub makijarzystka i fryzjerka (wcześniej próby), a na wykąpane w dzień ślubu rano ciało nałożyłam balsam rozświetlający nivea żeby ciało miało ładny poblask. I...tyle.
A czy olśniłam?
Kiedy wychodziłam z samochodu usłyszałam tylko yyyy...od zebranych i zrobiło mi się baardzo miło. A mąż? On był też zestresowany, ale wdać było, że nowa żona przypadła mu do gustu
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 10:23   #96
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Co robicie dla swojego wygladu by byc piekna na slubie?

Taverney, aż miło się czyta
Też chciałabym usłyszeć to YYyy na swoim ślubie
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 14:41   #97
modnakobieta
Przyczajenie
 
Avatar modnakobieta
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 20
Dot.: Co robicie dla swojego wygladu by byc piekna na slubie?

Ja wczoraj bylam u fryzjera zrobic pasemka.Fryzjerka powiedziala mi,ze tydzien jeszcze mam,wiec powinnam je zrobic pozniej,by odrostow nie bylo widac...
a ja na to,ze lepiej wczesniej niz na ostatnia chwile,bo jak cos nie wyjdzie,to zawsze bede miala czas by poprawic niedoskonalosci
Na szczescie wszystko sie udalo

Wieczorem zrobilam sobie loki i zabralam swojego faceta na impreze...ostatnia przed naszym slubem...i loki az do dzis sie trzymaja,wiec chyba fryzurka sie sprawdzila
modnakobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-18, 13:44   #98
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Przedśluba pielęgnacja - co, gdzie i kiedy aby być nieskazitelną!

Taverney, ja przylaczam sie do tych chcacych uslyszec yyy na moim slubie. Moja najwieksza bolaczka byla cera. nie poszlam ani do kosmetyczki ani do dermatologa. Natomiast od 2 miesiecy uzywam calego zestawu z La Roche plus wieczorem super nawilzanie z woda termalna i o dziwo..wszystko zniknelo i kazdy sie pyta mnie gdzie bylam, ze cera az tak promienieje. Ciesze sie niesamowicie, bo i pory sie obkurczyly..a juz po wczorajszym opalaniu naprawde nie mam co narzekac i oby utrzymalo sie tak do slubu..jeszcze 2 miechy jakby nie bylo.
Natomiast na tydzien przed slubem ide do kosmetyczki na zabieg dla cery tlustej..nie pamietam jak sie nazywa, w kazdym badz razie ma na celu przedluzenie trwalosci makijazu w dniu slubu. mam nadzieje, ze zadziala. A na cialko...tylko je bardzo nawilzam i zrobie to samo co Taverney - balsam rozswietlajacy..moze uslysze takie yyy..hihihi.
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 08:46   #99
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Przedśluba pielęgnacja - co, gdzie i kiedy aby być nieskazitelną!

A mnie jeszcze moja kosmetyczka namówiła na neodermę, tylko szkoda, że zdecydowalam się po ślubie bo cerę mam po niej świetną.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 09:07   #100
justka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 375
Dot.: Przedśluba pielęgnacja - co, gdzie i kiedy aby być nieskazitelną!

Cytat:
Napisane przez marticia Pokaż wiadomość
Natomiast od 2 miesiecy uzywam calego zestawu z La Roche plus wieczorem super nawilzanie z woda termalna i o dziwo..wszystko zniknelo i kazdy sie pyta mnie gdzie bylam, ze cera az tak promienieje.
Całego zestawu w sensie mleczko, tonik,krem? Czy to jakiś specjalny gotowy zestaw - kuracja?
justka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 12:11   #101
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Przedśluba pielęgnacja - co, gdzie i kiedy aby być nieskazitelną!

A ja tak myśle o swojej przed ślubnej pielęgnacji. Z cerą nie mam problemów, więc we własnym zakresie będę ją odżywiać, odpowiednio pielęgnować swoimi sposobami.Włosy - napewno będę utrzymywała ich obecną długość.W zamiarze mam tylko małe odtrucie (tak 3 razy do roku stosuję taką taktykę) i wciąż zastanawiam się nad opalenizną.Czy solarium, czy balsamy , czy airbrush wszystko ma dla mnie wady i zalety . Moja skóra ma zdolnośc do pojawiania się małych pieprzyków pod wpływem promieni słonecznych, a opalaniu buzi muszę zapomnieć- zbyt wrażliwa i nie chcę (chyba) ryzykować..
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 13:28   #102
linaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 98
Dot.: Przedśluba pielęgnacja - co, gdzie i kiedy aby być nieskazitelną!

A w jaki sposób ustalić sobie harmorogram dnia w tym wyjątkowym dniu?? ślub odbedzie się o godz. 17:00, wstępnie umówiłam się do fryzjerki na godz. 11:00 (mam krótkie włoski) poźniej chciałam zrobić makijaż, tylko teraz zastanawiam się czy by nie umówic się jeszcze wczesniej żeby ze wszystkim zdążyc.
linaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 13:52   #103
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Przedśluba pielęgnacja - co, gdzie i kiedy aby być nieskazitelną!

Zdążysz, ja miałam ślub na 16. Rano kąpiel, potem fryzjer na 10, makijaż na 11 (do 13:00), potem na chwilkę wstąpiłam do domu rodzinnego, do kwiaciarki po bukiet i butonierki, gdzie 'zgarnął mnie' mąż i do domku się ubierać. Po drodze błogosławieństwo od teściowej. U siebie byłam o drugiej, ubrałam się i spakowałam rzeczy na niedzielę, babcia wpięła mi welon i o trzeciej w drogę. Jak widzisz masz jeszcze godzinę więcej czasu niż ja, więc zdążysz ze spokojem i jeszcze kawę zdążysz wypić
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 13:53   #104
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Przedśluba pielęgnacja - co, gdzie i kiedy aby być nieskazitelną!

Mój teoretyczny plan:
-około 8.00 jedziemy na cmentarz do mojego Taty
-około 9.00 fryzjer pewnie 2 h będzie zabawa z moimi włosami
-około 12.00 makijaż tutaj daje 1,5-2 godziny
-około 14.00 ubieranie
i ślub prawdopodobnie na 16.00

nie wiem jeszcze jak to będzie z odbiorem wiązanki, strojeniem auta- bo będziemy to robić sami
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 14:28   #105
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Przedśluba pielęgnacja - co, gdzie i kiedy aby być nieskazitelną!

Cytat:
Napisane przez justka_81 Pokaż wiadomość
Całego zestawu w sensie mleczko, tonik,krem? Czy to jakiś specjalny gotowy zestaw - kuracja?
Justka, zakupilam caly zestaw, czyli wlasnie zel do mycia twarzy, tonik (bardzo wazny, bo to on ma tutaj najbardziej pomoc w oczyszczaniu cery), dwa kremy (na dzien effeclar, na noc nawilzajacy - nie pamietam jak sie nazywa, ale o zapachu ogorka - cudowny). Do tego krem A.C. effeclar na wieksze krostki. Codziennie wieczorem po oczyszczaniu i przed nalozeniem kremu nawilzajacego spryskuje kilka racy twarz woda termalna (niech pije ile zapragnie). W ten sposob po miesiacu moja cera jest swietlista i zadnych krost i krostek. Tak wiec wystarczy tylko byc cierpliwym i systematycznym.

Taverney, a ta neoderma to ciekawe czy moze byc zrobiona na tydzien przed slubem i to w lato. Ja oddam sie w rece kosmetyczki i niech sama zadecyduje. A cere to mialas sliczna zaraz po zabiegu czy kilka dni po?
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 15:12   #106
perelka20
Raczkowanie
 
Avatar perelka20
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 236
GG do perelka20
Dot.: Przedśluba pielęgnacja - co, gdzie i kiedy aby być nieskazitelną!

Ja tez mam zamiar sobie wlasnie taki plan zrobic, w tym dniu, mamy slub o 15:00, wiec sadze ze o 8:00 kapiel, o 10:00 fryzjer, o 12:00 kosmetyczka, potem sie trzeba ubrac i gotowe.Czy czegos zapomnialam?
Mam bardzo delikatna skore wiec na solarium pojde moze ze 3 razy jezeli mi wczesnij nie zejdzie po pierwszym, co juz sie u mnie czesto zdarzalo, mam skore mieszana troche sucha ale mimo wszytsko male krostki mi wyskakuja, wiec na jaki zabieg byscie mi proponowaly pojsc i kiedy przed slubem i ile razy? bo jeszcze nie bylam u kosmetyczki wiec dlatego tak pytam.

aha i jeszcze jedno czy makijaz robi kosmetyczka czy tylko wizazystka?i ile to kosztuje u niej sobie makijaz zrobic?
perelka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 10:58   #107
Dorka__00
Zadomowienie
 
Avatar Dorka__00
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 920
GG do Dorka__00
przygotowania -pielegnacja ciała - wasze metody

Witajcie!
zakładam ten watek bo ciekawa jestem waszych sposobów przygotowywania Się do ślubu.
Wiadomo, że każda z nas chciałaby wyglądać w ten dzień pięknie i wyjątkowo.
Ja chciałabym powalczyć jeszcze przed ślubem z wagą- dlatego ( póki jeszcze mogę bo mam wakacje) codziennie ćwiczę a jak zacznę zajęcia to postaram sie przynajmniej 3 razy w tygodniu.
Zastanawiam sie nad jakąś dietą ale chyba nie umiem zrezygnować ze słodyczy
Do tego chciałabym żeby moje zęby były bielsze - raczej nie zdecyduje sie na wybielanie ale jakaś dobra pasta wybielająca - można popróbować
Postaram sie też powalczyć z cerą ale tu może walka nie być wyrównana.
A czy wy się jakoś przed ślubem przygotowujecie?
Jakieś zabiegi które poleciłybyście innym Wizażanką?
Dorka__00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 11:29   #108
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: przygotowania -pielegnacja ciała - wasze metody

ja łykam SkrzypoVitę na pazury i włosy, staram się pamiętać o smarowaniu rąk, co do buzi to ostatnio mnie jakieś wypryski dopadły, co jest rzadkoscią, ale walczę z tym, planuję też jakieś maseczki rewitalizujące i oczyszczajace na buzię, dekolt i może plecy. Co do wagi, to przydałoby sie, ale skoro do tej pory nie udało mi się 20 kg zchudnąć, to nie liczę na cud
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 13:06   #109
Dorka__00
Zadomowienie
 
Avatar Dorka__00
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 920
GG do Dorka__00
Dot.: przygotowania -pielegnacja ciała - wasze metody

ja na cud też nie liczę ale nie zaszkodzi poćwiczyć.
dziś ćwiczyłam z Tammy z youtub'a Fajne ćwiczenia i całkiem przyjemnie
polecam zainteresowanym
http://www.youtube.com/results?searc...rch_type=&aq=f
Dorka__00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-25, 16:43   #110
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: przygotowania -pielegnacja ciała - wasze metody

Ja w sumie nie robię tego specjalnie z powodu ślubu, bo i tak bym to robiła ale biore Belissę i kwas Omega 3 i robię ostatnio rózne mazidła na włosy - z olejku rycynowego, nafty, żółtka, oliwy i capivitu a+eOd października zapisze na jakis fitness, w wakacje cwiczyłam i jeździłam na rowerze, ale w roku akademickim nie opieprzam się całymi dniami w domu, wiec bedę ćwiczyc w klubiePo ślubie też mam zamiar robic to wszystkoAha i zęby tez chce wybielić, ale u dentysty.
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:45.