Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-19, 15:04   #241
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Ja jestem parę miesięcy po . Ale was tu wspieram . Jak Ci Ewa idzie?? Efekty?? Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 17:03   #242
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez ewqaa Pokaż wiadomość
up up czy ktos tu zyje ?
ja też jeszcze nie umarłam na tej mojej diecie , ale jakoś nie mogę się zmusić do ćwiczenia , po prostu nie mogę, muszę schudnąć dość dużo i boję się, że później będę "sflaczała"
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 17:10   #243
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
ja też jeszcze nie umarłam na tej mojej diecie , ale jakoś nie mogę się zmusić do ćwiczenia , po prostu nie mogę, muszę schudnąć dość dużo i boję się, że później będę "sflaczała"
Nie ma nie mogę!! Zabieraj sie do ćwiczenia ale już leniuchu . Trzeba czerpać przyjemność z wysiłku i męczenia ciałka, co powoduje spalanie tłuszczyku i znacznie lepsze samopoczucie . Tymbardziej ze trening jest bardzo potrzebny, nie tylko by spalić tłuszczyk ale tez ujędrnić i wyrzeźbić ciałko . Chyba nie chcesz być jak to mówisz sflaczała prawda?? Pozdawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 19:53   #244
ewqaa
Raczkowanie
 
Avatar ewqaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 43
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez Pusiak89 Pokaż wiadomość
Ja jestem parę miesięcy po . Ale was tu wspieram . Jak Ci Ewa idzie?? Efekty?? Pozdrawiam
no w sumie sa spodnie ze mnie zjezdzaja.. no ale wiadomo, nie 20 kg jak to obiecuja(od poczatku wiedzialam, ze to nierealne) nie mam wagi, nie powiem ile dokladnie.... ale roznica jest!! mam za soba 9 dzien ;D a i od dzis kremik wyszczuplajacy
Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
ja też jeszcze nie umarłam na tej mojej diecie , ale jakoś nie mogę się zmusić do ćwiczenia , po prostu nie mogę, muszę schudnąć dość dużo i boję się, że później będę "sflaczała"
no to ćwicz ;D ale już ;d bedzie dobrze.. jak siebie wspieramy to az milo, i latwiej wszystko przychodzi ;D wiec juz, sio do cwiczen ;D
__________________
'wiele razy podczas przechadzki
znikała gdzieś nasza złość i rozdrażnienie'
ewqaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 21:18   #245
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez ewqaa Pokaż wiadomość
no w sumie sa spodnie ze mnie zjezdzaja.. no ale wiadomo, nie 20 kg jak to obiecuja(od poczatku wiedzialam, ze to nierealne) nie mam wagi, nie powiem ile dokladnie.... ale roznica jest!! mam za soba 9 dzien ;D a i od dzis kremik wyszczuplajacy
To dobrze ze są efekty . A co ćwiczysz, jak i ile ?? Mam nadzieje ze efekty będą stałe. A z dietką to zdrowo trzeba . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 15:05   #246
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

A u mnie...Napewno duze postęy w zmienieniu złych nawyków, tzn jem częściej i mniej, tylko ze słodyczami tak różnie Efekty...ma wrazenie ze brzuszek mi trochę schudł, no ale efekty napewno bylyby zdecydowanie lepsze, gdybym cwiczyla regularnie...W kazdym razie to ostatnie sie zmieni wkrotce

Zapisałam się na taniec towarzyski. Bylam juz na jednych zajeciach i faktycznie mozna się przyjemnie zmęczyć
Pozdrawiam
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 19:48   #247
ewqaa
Raczkowanie
 
Avatar ewqaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 43
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez Pusiak89 Pokaż wiadomość
To dobrze ze są efekty . A co ćwiczysz, jak i ile ?? Mam nadzieje ze efekty będą stałe. A z dietką to zdrowo trzeba . Pozdrawiam
nie cwicze, zaczne po 13 cwiczyc plus basen, bieganie....
Cytat:
Napisane przez Oleńka =) Pokaż wiadomość
A u mnie...Napewno duze postęy w zmienieniu złych nawyków, tzn jem częściej i mniej, tylko ze słodyczami tak różnie Efekty...ma wrazenie ze brzuszek mi trochę schudł, no ale efekty napewno bylyby zdecydowanie lepsze, gdybym cwiczyla regularnie...W kazdym razie to ostatnie sie zmieni wkrotce

Zapisałam się na taniec towarzyski. Bylam juz na jednych zajeciach i faktycznie mozna się przyjemnie zmęczyć
Pozdrawiam
tez bym chciala na taniec ;d fajna sprawa
__________________
'wiele razy podczas przechadzki
znikała gdzieś nasza złość i rozdrażnienie'
ewqaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-20, 21:28   #248
niunia88
Raczkowanie
 
Avatar niunia88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: kraina snów :)
Wiadomości: 122
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

ooo widzę, że w końcu wątek ożył ) !! ..

u mnie to tak średnio z odchudzaniem.. teraz byłam chora - grypa żołądkowa ..nie miałam siły na ćwiczenia, a z jedzeniem, to też różnie bywało, raz nie jadłam prawie nic, a raz naprawdę dużo ... Czyli od poniedziałku a w zasadzie od jutra (postaram się ) zaczynam od nowa ... !!
..I dojdzie mi przymusowy ruch , bo od 1 listopada będę uczęszczała na aerobik więc skoro zapłacę, to już nie będę miała wyboru i żadnych wymówek, by nie chodzić !!

Gratuluje wszystkim, które są już krok bliżej i osiągnęły już jakieś efekty
niunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 06:28   #249
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Cytat:
Napisane przez niunia88 Pokaż wiadomość
ooo widzę, że w końcu wątek ożył ) !! ..

u mnie to tak średnio z odchudzaniem.. teraz byłam chora - grypa żołądkowa ..nie miałam siły na ćwiczenia, a z jedzeniem, to też różnie bywało, raz nie jadłam prawie nic, a raz naprawdę dużo ... Czyli od poniedziałku a w zasadzie od jutra (postaram się ) zaczynam od nowa ... !!
..I dojdzie mi przymusowy ruch , bo od 1 listopada będę uczęszczała na aerobik więc skoro zapłacę, to już nie będę miała wyboru i żadnych wymówek, by nie chodzić !!

Gratuluje wszystkim, które są już krok bliżej i osiągnęły już jakieś efekty
Napewno będzie dobrze, niesttey w grypie żołądkowej najpierw nie można patrzeć na jedzenie, a później-wręcz na odwrót

Miałam się zapisać na siłownie, ale wybrałam taniec - wybór na zasadzie co mi sprawi większą przyjemnośc...a taniec to poprostu magia

Jedna rzecz mnie trochę martwi...przestaję mieć ochotę na jedzenie i kwestia zjedzenia obiadu to sprawa zdrowego rozsaku...tez tak macie po jakimś czasie odchudzania?
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 15:15   #250
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Akcja:Kto ze mną od 1.10? :D

Ehh- a mnie znowu nic nie wyszło ani z dietą, ani z racjonalnym odżywianiem . Jedyny plus to taki, że chociaż też mi się nie chce, ruszam się codziennie Ale do nieobżerania się nie mogę się zmusić . Heeeelp
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.