farbowanie suszenie itd - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-18, 16:21   #1
ivoonne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1
GG do ivoonne

farbowanie suszenie itd


Naturalny mój kolor włosów to ciemny blond ale ja uwielbiam byc jasna blondynką.....czesto więc robię pasemka czekoladowo-blond oraz codziennie suszę włosy suszarką ponieważ moje naturalne włosy są obrzydliwie falowane a ja uwielbiam proste....wiadomo od tego bardzo się niszczą.Stosuję kosmetyki regenerujące włosy ale chciałabym sie dowiedziec na temat jakiś domowych niezawodnych sposobów na ratowanie włosów zeby stały sie mniej zniszczone i bardziej puszyste a nie przyklapiniete PROOOSZZZEEEEEEEEEEEE
ivoonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-19, 20:51   #2
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Re: farbowanie suszenie itd

ah te domowe sposoby ja z nudow w domku probuje wszystko co sie da wiec oto one:

1)umyś włosy żółtkiem - sposob mojej babci... hmm... jak dla mnie te włosy za bardzo śmierdziały po myciu

2)natomiast juz wzbogacony szampon z łyżeczki miodu, dwóch żółtek, jednego jabłka i z sokiem z cytryny sprawdza sie zrobic z tego papke a jesli wlosy suche dodac jeszcze oleju roślinnego

3)po myciu wypłukać w wodzie mineralnej z kilkoma kroplami cytryny, woda o kwasnym ph gwarantuje przepiękny połysk. naprawde

4)i oczywiscie jeszcze liczy sie delikatny masaż w czasie mycia głowy, cebulki są wtedy bardziej odzywiony

pozdrawiam!
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.