Nieudany Makijaż Permanentny - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-22, 02:07   #181
laluna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 65
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

No raczej cos nie tak. Tutaj taka dziewczyna tez pisala postyni wstawila zdjecia i tez po pierwszym razie praktycznie sladu nie bylo. Jakos pogadalysmy i wyszlo ze ten sam lekarz nam robil. A taka druga dziewczyna co tu pisze to miala strupki i miala jakims q-switch ale tych q-switch ti kilka jest. Ja mialam q-switch ale jeden z najlepszych ten salon ma. Mozesz poogoglowac laser-studio szczecin ul jagiellonska. Na stronce moze pisze jakim laserem qswitch to robia. A jak nie to zadzwon i sie dowiedz i u siebiebszukaj takiego samego. Mi lekarz od razu powiedzial ze zadnych blizn zadnych ran czy strupow. Tylko zaczerwienione okolo 3h. Ja wstalam po 10 min laserze z lezanki i juz nie bylo brwi. Mowil ze jak sie wybije jescze tatuaz na zewnatrz to bede musiala jeszcze jedna sesje miec. Ale to sie nie przytrafilo u mnie. 350 kosztowalo i ja mu mowilan ze slyszalam ze po 200 czy 250 robia a on mowi ze zalezy jaki laser a ze jego to nie oplaca mu sie wlaczac za 250 hehe. A tyle sie meczylam bo nie ufalam nikomu i gadali mi w roznych salonacha ze moze zostac troche. A ze moze blizna ale tez sie ja wtedy usunie laserem. A to ze moha sie wloski wypalic. Dzieki bogu ten od razu mi powoliedzilm zanuch bliz zadnych strupow. Zanych wypalonucj wloskow. Jedynie co buc moze trzeba bedzie powtorzyc. I tyle. Jak zobaczylam sie w lusterkku to troche szok bez tego tatuazu ale na pozytywniem to ja sie meczylam 2 lata z tymi krechami a tu w 10min i nie ma hehe szczesliwa na maksa bylam i jestem. Odzyskalam normalny wyglad twarzy a nie sztucznej geby.
laluna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 11:14   #182
LadyDream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Dzięki za rade. Rzeczywiście w Bialymstoku maja inny laser. Także poszukalam takiego samego jakim Ty mialas robione i znalazlam w Olsztynie. Zapisalam sie na poczatek stycznia. Pani wydala sie bardzo sympatyczna. Ale powiem Ci, ze cena to tylko ok 60 zl. Laser na 100% jest taki sam jak Twoj. Tylko, ze ja nei robie calych brwi a tylko ok. 1/3.
__________________
LadyDream
LadyDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 23:12   #183
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez LadyDream Pokaż wiadomość
Ale powiedz czy barwnik od razu powinien jasniec po zabiegu? Ja mialam zabieg przedwczoraj i narazie nie widze, zeby wyjasnial. Wogole chyba nie widze roznicy. A czy on powinien sie zluszczac?


łuszczenia jako takiego nie zauważyłam, po prostu na przestrzeni tygodni brwi jaśniały. A przed zabiegiem mialam brwi coś jak granat..ciemne bardzo, od razu po zjaśniały do brązu, zmieniły swój kolor i juz przez to wydawały sie jasniejsze..
zabiegi zrobilam 2, jeszcze pewnie jeden i by sladu nie bylo ale nie przeszkadza mi to ,bo wyglada super w porównaniu do tego co kiedyś.....

a nejlepiej to wstawie zdjęcia dla przypomnienia.

1.przed
2. po pierwszym zabiegu
3. po drugim zabiegu
4. obecnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8668_zpse66ace03.jpg (43,4 KB, 273 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20130509_214935_zps844dd3ee.jpg (22,9 KB, 251 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0095_zps158ecf1f.jpg (26,3 KB, 217 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140621_204601_zpsqsnmfiqj.jpg (30,8 KB, 259 załadowań)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 02:19   #184
laluna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 65
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
łuszczenia jako takiego nie zauważyłam, po prostu na przestrzeni tygodni brwi jaśniały. A przed zabiegiem mialam brwi coś jak granat..ciemne bardzo, od razu po zjaśniały do brązu, zmieniły swój kolor i juz przez to wydawały sie jasniejsze..
zabiegi zrobilam 2, jeszcze pewnie jeden i by sladu nie bylo ale nie przeszkadza mi to ,bo wyglada super w porównaniu do tego co kiedyś.....

a nejlepiej to wstawie zdjęcia dla przypomnienia.

1.przed
2. po pierwszym zabiegu
3. po drugim zabiegu
4. obecnie

To wlasnie Ty robilas tam gdzie ja w laser studio prawda?

Z komorki pisze bo tak to tez bym fotki wstawila. Po zabiegu i przed. Bo terazniejsze bez sensu bo nie ma zadnego tatuazu juz.
Za 60zl i ten sam laser to szczescie masz. Ja na twoim miejscu bym zadzownila do tego gdzie my robilysmy i spytala lekarza jakegi lasera uzywa. Bo nie kazdy moze sobie pozwolic na najlepszy laser bo one sa baaaaardzo drogie. Ten lekarz jest wlascicielem i tylko on laserem operuje nie pamietam jak sie nazywa ale tylko on jest od lasera. Powodzienia.
aha i u mnie jakos na odwrot bylo bo mi mial nie jasniec tylko od razu praktycznie calkiem zniknal a lekarz powiedzial ze moze sie wybic pigment troche wiec trzeba bedzie powtorzyc. Ale nic sie nie wybilo.
laluna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 21:26   #185
LadyDream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Na stronie internetowej tegomlaser studio jest napisane, ze uzywaja lasera nd yag z qswitchem. Ja bede robic w Ac Beauty olsztyn. Oni tez maja swoja strone internetowa i ten sam laser. Wiec chyba musi byc ten sam. Choc cena podejrzana, ale moze strzelila taka kwote, bo powiedzialam, ze ńie cale brwi, tylko czesc. I jeszcze jedna rzecz mnie martwi. Powiedziala, ze trzeba zgolic wloski, bo i tak sie popala, nawet jak nie zgole. A wiem, ze Wy nie golilyscie. A mocno sie popalily ?
__________________
LadyDream
LadyDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 01:34   #186
laluna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 65
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Ja nie musialam nic golic i nie popalily sie. Mialam czesc zgolona bo jak pisalam musialam golic bo nie szly na linii z tatuazem. Ale na zdjeciach sie wydaje ze mialam duzo zgolone ale w rzeczywistosci tylko na koncowkach mialam zgolone. No nic sie nie popalilo tylko wyjasnialy od laseru i ja henny nie nakladalam tylko kredka. Ale szybko zaczynaja odrastac nowe juz w swoim kolorze. Gorzej mialam z tymi co wyrywalam albo golilam przez 2 lata. Troszke dluzej im zeszlo zeby sie wybic. Nie jestem pewna czy laser studio ma zaktualizowana strone bo wiem ze maja na pewno 2 qswitche. Jakies tam cyferki sa przy nazwach i to jest najwazniejsze w laserach. Szkoda ze ja nie zapytalam... jedna tutaj forumowiczka tez robila.laserem i tez jej dobrze wyszlo na koniec ale strupki miala i mudiala smarowac masciami. U mnie absolutnie 0 strupa czy blizny. Po 3h zero zaczerwiebienia. Ale on powedzial ze w innych miastach nie wie ale w szczecinie to zadne inne studio nie ma tego wlasnie lasera. A dzwonilam do wielu z tanszymi nawet cenami ale tez mowili ze mogabsie cebulki nawet wypalic. Moze lekka blizna zostac. I jakies zbibulkowacenie skory co tez by innym laserem probowali usuwac jakby co wiec podziekowalam. Ten od razu powiedzial ze lepszego sprzetunw szczecinie nie ma i popalone cebulki czy blizny czy strupy to nienu niego. Ja kiedys bylam na peelingu chemicznym tam kope lat temu to on byl dermatologiem. A teraz jest juz tez lekarzem medycyny estetycznej. Nieststy ale do kosmetyczki to ja moge isc na algi czy maseczke czy jakis tam zabieg upiekszajacy a nie na laser. Zbytnio mi ten lekarz do gustu nie przypadl ale na robocie swojej sie zna i ma sprzet. Dziala juz od paru dobrych lat. Jest mlody i ciagle sie doksztalca medycznie a nie jakies kursiki. Pozdr
laluna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 17:19   #187
ewapo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Dziewczyny jestem kolejna poszkodowana osoba tym razem z Poznania. Za ciemne, zbyt kwadratowe.....jedna zbyt gruba, druga za nisko...ahhhh szkoda słów. Pani z 10 letnim doświadczeniem, szkoleniowiec zamiast mi poprawić humor oszpecila mnie. Jestem 2 tygodnie po drugim zabiegu. I jestem zdecydowana na laser. Czy wiecie gdzie w Poznaniu lub WarszAwie(za miesiąc sie tam przeprowadzam) zrobią to najlepiej ???? Oczywiście wkleję zdjecia przed i po,aby Wam pomoc w podjęciu tej trudnej decyzji. Pozdrawiam
ewapo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-27, 18:39   #188
ewapo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Wklejam zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (20,3 KB, 365 załadowań)
ewapo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 02:00   #189
laluna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 65
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Z Poznania nie masz daleko do Szczecina. Zadzwon i sie umow. Jesli nie ma tu nikogo zadowolonego z Poznaia albo wawy to nie ryzykuj. Jedz do Szczecina. Ja 2 lata nie moglam sie zdecydowac by nie pogorszyc sprawy. Szukalam czytalam pytalam. Zrobilam tam i bez zadnych skaleczen czy marnej roboty. Po jednym zabiegu nie mam nic i jestem w koncu szczesliwa z moimi brwami. Jestesmy 2 ja i jeszcze jedna dziewczyna zadowolona z tego studia takze moze warto te 3h w pociagu czy aucie. Pozdr.
laluna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 17:08   #190
MarzenkaKwiatek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Wiem, gdzie w Warszawie usuwają brwi albo poprawiają nieudane makijaże permanentne - może będzie trzeba usunąć tylko kawałek albo da się uratować To niestety chyba tak częste teraz, że osobie wykonującej zabieg "nie wyjdzie", że są salony i osoby, które wyspecjalizowały się w naprawianiu zepsutego makijażu. Straszne
MarzenkaKwiatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 17:31   #191
AgnieszkaZ84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 21
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez MarzenkaKwiatek Pokaż wiadomość
Wiem, gdzie w Warszawie usuwają brwi albo poprawiają nieudane makijaże permanentne - może będzie trzeba usunąć tylko kawałek albo da się uratować To niestety chyba tak częste teraz, że osobie wykonującej zabieg "nie wyjdzie", że są salony i osoby, które wyspecjalizowały się w naprawianiu zepsutego makijażu. Straszne
sama chodzę do takiej Pani w warszawie która poprawia więc wiem, że to straszne ale możliwe, bo kobiety są niezwykle naiwne i jednak nasza wiedza o makijażu jest słaba. To musi być dobry aparat, dobry barwnik, wprawiona ręka i najlepiej szkoły wizażu jakieś bo kształt brwi także musi być odpowiednio dobrany przecież. No nic, dobrze, że ktoś taki jest i są też możliwości usuwania teraz, bo dopiero by było
__________________
https://estilife.pl
AgnieszkaZ84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 08:10   #192
UlaMik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Jak usunac tatuaz z brwi. Korektor? Pigment? POMOCY! :(((

Moja koleżanka usuwała makijaż permanentny brwi i Pani w salonie zrobiła jej większą masakrę aniżeli miała wcześniej. Włoski jej powypadały, wszystko w koło było czerwone i co najgorsze- bolało jak diabli. Ja taka mądra, że nie zważając na nic poszłam zrobić sobie taki makijaż i oczywiście żałowałam! Już samo słowo "usuwanie" bolało mnie jak diabli po tym jak koleżanka mi naopowiadała. Postanowiłam poszukać opinii i popytać ludzi! Serio to nie takie trudne, aby trafić na kogoś kto się na tym zna. Na rynku jest wiele salonów, które nas oszukują i robią manniane. Ja mieszkam w Wawie, koło Rudzkiej i tam właśnie jest [reklama] i tak jak koleżanka mówi- można im zaufać. Przynajmniej mamy pewność, że nic nam nie grozi.

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2015-02-24 o 17:31 Powód: reklama
UlaMik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 17:16   #193
UlaMik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Malwina widzę, że niezłe masz przygody Ja też chcę usunąć tatuaż, ale mi chodzi o brwi. Jeśli możesz powiedz coś więcej o Extrawaganzie. Jestem ciekawa jak tam wykonują ten zabieg i czy boli? Jeśli wpadniesz na forum proszę napisz ;-) Pozdrawiam
UlaMik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 07:39   #194
adgam18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 9
Dot.: Jak usunac tatuaz z brwi. Korektor? Pigment? POMOCY! :(((

Witam, dziewczyny czy któraś z Was usuwala makijaz permanentny brwi metoda Rejuvi tattoo removal ? mam masakre na twarzy i juz nie moge sie doczekac zeby sie tego pozbyc. jestem zalamana, dzwonilam do kilku osob ktore usuwaja makijaz laserem ale odradzaja mowiac ze jest dlugi okres gojenia ( ja musze byc dyspozycyjna w pracy- brak wolnego)ze mieszki wlosowe sie uszkadzaja itp., pomocy !!!
adgam18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 17:48   #195
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Jak usunac tatuaz z brwi. Korektor? Pigment? POMOCY! :(((

Cytat:
Napisane przez adgam18 Pokaż wiadomość
Witam, dziewczyny czy któraś z Was usuwala makijaz permanentny brwi metoda Rejuvi tattoo removal ? mam masakre na twarzy i juz nie moge sie doczekac zeby sie tego pozbyc. jestem zalamana, dzwonilam do kilku osob ktore usuwaja makijaz laserem ale odradzaja mowiac ze jest dlugi okres gojenia ( ja musze byc dyspozycyjna w pracy- brak wolnego)ze mieszki wlosowe sie uszkadzaja itp., pomocy !!!

mi rejuvi odradzila babka, ktora usuwa ta metoda, jak dowiedziala sie ze chodzi o brwi.
a rejuvi wyglada jak rozgrzebana rana i wielki strup...
to ja nie wiem jakie lasery te osoby maja, ale chyba kijowe,ja drugi dzien po zabiegu laserem bylam w pracy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Rejuvi Tattoo Removal Locations Uk 1.jpg (19,1 KB, 184 załadowań)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 20:11   #196
laluna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 65
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

No jakies kijowe lasery. Mi tez mowili ze sa rany itd w niektorych salonach. Az trafilam na laserstudio i tam po poerwszym zabiegu wszystko zeszlo i mialam czerwone okolo 3 godzin i to wszystko. Nie chce zeby zabrzmialo to niemilo ale jakbys poczytala temat i obejrzala zdjecia to bys sie dowiedziala na temat laseru. A rejuvi ja czytalam duzo o tym bo tez sie balam i nie zdecydowalabym sie na to. Juz nie pamietam dlaczego ale wiem ze czytalam duzo na zagranicznych stronkach.
laluna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 06:33   #197
adgam18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 9
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez laluna123 Pokaż wiadomość
No jakies kijowe lasery. Mi tez mowili ze sa rany itd w niektorych salonach. Az trafilam na laserstudio i tam po poerwszym zabiegu wszystko zeszlo i mialam czerwone okolo 3 godzin i to wszystko. Nie chce zeby zabrzmialo to niemilo ale jakbys poczytala temat i obejrzala zdjecia to bys sie dowiedziala na temat laseru. A rejuvi ja czytalam duzo o tym bo tez sie balam i nie zdecydowalabym sie na to. Juz nie pamietam dlaczego ale wiem ze czytalam duzo na zagranicznych stronkach.
Dziewczyny a macie sprawdzone miejsce gdzie usuwaja laserem a zabrzu i okolicach? Znalazlam pare miejsc gdzie posiadaja laser ale odmawiaja zrobienia na brwiach. Mowia ze blisko oczu i mozna stracic wzrok. Ja juz patrzec na siebie nie moge.
adgam18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 14:52   #198
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez adgam18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie sprawdzone miejsce gdzie usuwaja laserem a zabrzu i okolicach? Znalazlam pare miejsc gdzie posiadaja laser ale odmawiaja zrobienia na brwiach. Mowia ze blisko oczu i mozna stracic wzrok. Ja juz patrzec na siebie nie moge.

niestety, nie ja i Laluna usuwalysmy w laser studio szczecin.
Zanim zdecydowalam sie usuwac, przez rok czytalam i jestem pewna w 100% ze zrobilabym szybciej zabieg, a nie chodzila przez rok oszpecona, polecam wszystkim wahajacym sie.
wstawiam zdjecia sprzed usuwania.. i obecne, mialam 2 zabiegi, lekarz przewidzial 3.. i rzeczywiscie podejrzewam,ze bym nie miala juz ani sladu.
ale szkoda mi kasy, bo mi to nie przeszkadza i na zywo wyglada ok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8668_zpse66ace03.jpg (43,4 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2203 Brwi.jpg (20,0 KB, 200 załadowań)

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2015-03-21 o 14:53
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 11:25   #199
adgam18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 9
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Witam, jutro ide na usuniecie brwi laserem i w zwiazku z tym mam pytanie. Co bedzie z moimi wloskami? Wiem ze pod wplywem lasera beda wypalone ale obawiam sie ze nie odrosna szybko. Dodam tylko ze bylam na probie laserowej i wloski na koncowce sie sfilcowaly.

Edytowane przez adgam18
Czas edycji: 2015-04-19 o 11:28
adgam18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-19, 11:58   #200
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez adgam18 Pokaż wiadomość
Witam, jutro ide na usuniecie brwi laserem i w zwiazku z tym mam pytanie. Co bedzie z moimi wloskami? Wiem ze pod wplywem lasera beda wypalone ale obawiam sie ze nie odrosna szybko. Dodam tylko ze bylam na probie laserowej i wloski na koncowce sie sfilcowaly.


witam, moje jedynie zjaśnialy, nic sie nie wypaliło, nie musbilam hialam tez ich golic. wszystko zalezy od lasera.. po tyg zrobilam henne bo były białe
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 17:53   #201
adgam18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 9
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Jestem po laserze, bolalo ale coz jest to warte kazdego bólu by brwi znikły...włoski zostaly na swoim miejscu

Edytowane przez adgam18
Czas edycji: 2015-04-21 o 06:49
adgam18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 06:46   #202
adgam18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 9
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Witam, wczoraj mialam pierwszy zabieg laserem. Pryznam ze jestem troszke zaniepokojona gdyz na jednej brwi mam tak jak u Pani czerwona kreche, czy to normalne i wszystko bedzie ok? Po jakim czasie brwi zbledna? Jak na razie jest bez zmian.
adgam18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 16:32   #203
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez adgam18 Pokaż wiadomość
Witam, wczoraj mialam pierwszy zabieg laserem. Pryznam ze jestem troszke zaniepokojona gdyz na jednej brwi mam tak jak u Pani czerwona kreche, czy to normalne i wszystko bedzie ok? Po jakim czasie brwi zbledna? Jak na razie jest bez zmian.

wstawi pani zdjecia to ocenimy, najlepiej przed i po zabiegu.
ja na efekty pojasnienia czekalam ok miesiaca.
Mialam robione 2 zabiegi z 4 przewidzianych i na tym zaprzestałam, po co placic skoro juz nie strasze

a w pani przypadku ile lekarz przewidzial zabiegów?
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 10:00   #204
lenka2989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cześć Dziewczyny. Ponawiam pytanie odnośnie usuwania makijażu permanentego na Śląsku, najlepiej w okolicach Katowic? Gdzie robiłyście, jakie były efekty/skutki uboczne? Czy długo czekałyście na efekty? Nie wiem co mnie podkusiło, chciałam lepiej wyglądać do ślubu, a efekt jest dokładnie odwrotny mam kwadratowe ciemne krechy a za półtorej miesiąca mój ślub rozważam nawet wyjazd do Szczecina jeśli będzie trzeba ;(
lenka2989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 12:46   #205
paulcia13011993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 7
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Witam Dziewczyny chciałabym się dowiedzieć gdzie mogę usunąć mój okropny makijaż permanentny brwi na śląsku. Oczywiście chodzi mi o laser. Proszę o jak najszybszą odpowiedz chciałabym naprawdę się tego jak najszybciej pozbyć ;/
paulcia13011993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 17:46   #206
adgam18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 9
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Witam, ja usuwałam w rudzie śląskiej w studiu sauron. Jestem po 2 zabiegach i brwi sa jasniejsze. Jeszcze trochę brakuje do efektu ktory chce uzyskac ale przynajmniej juz nie strasze jak wczesniej.
adgam18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 02:43   #207
laluna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 65
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Witam ponownie. Mi tez tylko pojasnialy wloski ale sie nie wypalily. Ale tylko troszke pojasnialy i nie wszystkie. Nie wiem czemu masz czerwona kreche. Ja nie mialam. Mialam raczej bardzo biale tam gdzie byl tatuaz brwi a wokolo zaczerwienione. Zero opuchlizny czy jakis strupkow czy czegokolwiek. Nawet nie bolalo jak bylo czerwone. Po 3 godzinach zeszlo zaczerwienienie i tyle. Jedna sesja i zadnych problemow. Zadnych zmartwien czy powtorek sesji. Wloski odrosly, sa swojego koloru, ja zadowolona ze juz nie mam tej sztucznej maski zamiast twarzy.
Musicie szukac dziewczyny tego yang q switch i lekarz a nie kosmetyczka!!!!!! Tak bedziecie mialy pewnosc i jesli powie, ze moze stac sie to czy tamto to szukac dalej. Jak ja dzwonilam i pytalam i jak mowili o wypalonych wloskach, bliznie mozliwej, czy lekkim zwiotczeniu skory mozliwym, pani nazwala to skora bibulkowa to dawalam sobie spokoj. A ten lekarz to od razu powiedzial, ze nic absolutnie nic nie bedzie oprocz zaczerwienienia 3h i jasniejszych wloskow . No to jak powiedzial tak bylo.
I to sie liczy!
Ale ona ma studio laser i wykonuja tam kosmetyczki rozne zabiegi kosmetyczne itd ale wszystko co sie robi laserem to robi tylko lekarz. W tym studiu tylko lekarze dotykaja lasera. Obojetnie jaki laser. No dziewczyny. Jesli ja jestem kosmetyczka i mam salon i kupie sobie taki laser to jaka gwarancje macie, ze ja to zrobie dobrze? bez przesady.
A nawet te lasery sie wypozycza tj, jak maja klienta umowionego to wypozyczaja laser. Wiem to na 100% ze tak robia. Bo sama mi powiedziala pani kosmetyczka, ze zrobilaby mi probe ale laser musi wypozyczyc bo teraz nie ma.
laluna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 19:53   #208
paulcia13011993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 7
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Witam a jest Pani zadowolona z tego salonu w rudzie śląskiej w studiu sauron? i jaki koszt jednego zabiegu ? Pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Niedaleko mnie w studiu tatuażu jest właśnie laser YAG+ Q z tzw. Q-switchem i generuje dwie długości fali świetlnej, (532 lub 1064 nm) tylko obawiam się,że jak pisały Panie wyżej zostaną mi czerwone krechy itd. Proszę o pomoc czy ten laser się nadaje?
paulcia13011993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 18:40   #209
adgam18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 9
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

za jedna sesje płaciłam 230zł. Po kilku dniach czerwona krecha znikła ( byly to popekane naczynka)
adgam18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 21:23   #210
lenka2989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez adgam18 Pokaż wiadomość
za jedna sesje płaciłam 230zł. Po kilku dniach czerwona krecha znikła ( byly to popekane naczynka)
adgam18, a masz może fotki przed i po zabiegu? Czy po pierwszym zabiegu było już jakieś widoczne rozjaśnienie i ile miałaś przerwy pomiędzy zabiegami?
lenka2989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-13 07:29:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.