Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-24, 16:59   #3931
Migotka1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 21
Unhappy Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
A ja się dowiedziałam, że muszę mieć po operacji (przepuklina pachwinowa, pierwszy tydzien lipca) odstęp 4 tygodnie przed zabiegiem + miejsce ranki trzeba będzie omijać przy laserze przez pół roku Jestem załamana... Cholera, chyba muszę się wstrzymać z depilacją do przyszłego roku...
Każda operacja, zabieg wiąże się też z tym, że przyjmujemy również jakieś leki. Dlatego decydując się na depilację laserową warto iść na darmową konsultacje, tam szczegółowo przepytują również o brane leki czy nawet zioła. Niektórzy nie zdają sobie sprawy że niektóre z nich są w konflikcie z laserem, a lepiej dmuchać na zimne.
Jeśli Twoja ranka usytuowana jest w miejscu które miał potraktować laser, to lepiej zacznij zabiegi za te pół roku kiedy już nie trzeba będzie jej omijać, bo to niby taki niewinny pasek, ale jak reszta zostanie potraktowana laserem i włoski znikną to ten niewinny paseczek będzie Cię strasznie drażnił a niewiadomo czy da się potem nadgonić. No chyba że uda Ci się wynegocjować jakieś specjalne strzały w to miejsce gdyby na koniec coś za dużo tam zostało.
Migotka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 17:24   #3932
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Rok temu zrobiłam sobie depilację laserową prawie wszystkiego... Do teraz miałam spokój ale ostatnio widzę że odrastają pojedyncze skubańce... chyba muszę zrobić wizytę przypominającą
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 19:34   #3933
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Dzięki za odp Rozumiem, że próba laserowa jest darmowa, prawda? Na każdą partię się robi próbę zeby dostosować moc?
A czy smarowanie Emlą oferował Twój salon czy to było we własnej kwestii?

Tak, próby wykonuje się za darmo i na każdej partii osobno. Na Emlę wzięłam receptę w gabinecie także jest we własnej kwestii ale chłodzenie lodem też bardzo pomaga.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 20:12   #3934
Taida77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 136
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Wiecie czy laser jest dozwolony podczas przyjmowania izoteku, ogólnie izotretynoiny? Na ulotce nie jest o tym wspomniane a u lekarza będę dopiero za 2 miesiące :< jeśli to ma znaczenie to chciałabym na bikini głębokie,ale to pewnie nie ma znaczenia ;p z góry dzięki za odp
Taida77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 20:25   #3935
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Taida77 Pokaż wiadomość
Wiecie czy laser jest dozwolony podczas przyjmowania izoteku, ogólnie izotretynoiny? Na ulotce nie jest o tym wspomniane a u lekarza będę dopiero za 2 miesiące :< jeśli to ma znaczenie to chciałabym na bikini głębokie,ale to pewnie nie ma znaczenia ;p z góry dzięki za odp
Z tego co kojarzę izotek jest światłoczuły, więc nie można... ale może niech się jeszcze ktoś bardziej obeznany wypowie.
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 20:39   #3936
Taida77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 136
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Właśnie czytam chyba teraz, ze przy lekach fotouczulajacych laser odpada,nie wiem, zaczynam kurację i za dobrze tego jeszcze nie ogarniam dzięki!
Taida77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 04:13   #3937
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Odradzam. To pochodna wit A, zwieksza wrazliwosc na swiatlo.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-25, 10:14   #3938
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Migotka1313 Pokaż wiadomość
Każda operacja, zabieg wiąże się też z tym, że przyjmujemy również jakieś leki. Dlatego decydując się na depilację laserową warto iść na darmową konsultacje, tam szczegółowo przepytują również o brane leki czy nawet zioła. Niektórzy nie zdają sobie sprawy że niektóre z nich są w konflikcie z laserem, a lepiej dmuchać na zimne.
Jeśli Twoja ranka usytuowana jest w miejscu które miał potraktować laser, to lepiej zacznij zabiegi za te pół roku kiedy już nie trzeba będzie jej omijać, bo to niby taki niewinny pasek, ale jak reszta zostanie potraktowana laserem i włoski znikną to ten niewinny paseczek będzie Cię strasznie drażnił a niewiadomo czy da się potem nadgonić. No chyba że uda Ci się wynegocjować jakieś specjalne strzały w to miejsce gdyby na koniec coś za dużo tam zostało.
Musze porozmawiac czy daloby rade umowic sie pozniej na strzaly tylko w to miejsce - ale watpie, ze to bedzie mozliwe. Jesli nie - to wstrzymam sie - w zasadzie to prawie rok, bo zalezy mi, aby skorzystac z "promocji" wakacyjnych. Eh, strasznie mi smutno, tak bardzo chcialam juz zaczac epilacje a tu tyle czekania przede mna Po operacji pojde na darmowe konsultacje, tak jak mowisz...

W Laser Cosmetic salon zaproponowali mi: 1890 zł za 5 zabiegów (każdy obejmuje paszki i bikini).

Cytat:
Napisane przez Kaczorrek Pokaż wiadomość
Rok temu zrobiłam sobie depilację laserową prawie wszystkiego... Do teraz miałam spokój ale ostatnio widzę że odrastają pojedyncze skubańce... chyba muszę zrobić wizytę przypominającą
Zawsze mnie to ciekawiło... Czy zabiegi przypominające robić trzeba co 5 lat czy częściej jak mówisz - po roku. Jeśli corocznie - to trochę słabo Są tu wizażanki, u których minęło kilka lat od laseru i wciąż są "gładziutkie"?

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Tak, próby wykonuje się za darmo i na każdej partii osobno. Na Emlę wzięłam receptę w gabinecie także jest we własnej kwestii ale chłodzenie lodem też bardzo pomaga.
Dzięki pięknie. Mialam przyjemnosc z Emla, przy piercingu, wiec wiem, ze faktycznie dziala
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 11:03   #3939
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
W Laser Cosmetic salon zaproponowali mi: 1890 zł za 5 zabiegów (każdy obejmuje paszki i bikini).
A bardzo Ci zależy akurat na tym salonie? Bo ta cena nie jest znów aż tak rewelacyjna wg mnie, jeszcze zależy, czy bikini całkowite czy częściowe, ale np. w laserdelux i bez promocji wychodzi dość podobnie.

Ewentualnie możesz zaproponować salonowi, że zabiegi wykupisz teraz w promocyjnej cenie, a zrealizujesz po zabiegu, może się zgodzą.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 14:32   #3940
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
A bardzo Ci zależy akurat na tym salonie? Bo ta cena nie jest znów aż tak rewelacyjna wg mnie, jeszcze zależy, czy bikini całkowite czy częściowe, ale np. w laserdelux i bez promocji wychodzi dość podobnie.

Ewentualnie możesz zaproponować salonowi, że zabiegi wykupisz teraz w promocyjnej cenie, a zrealizujesz po zabiegu, może się zgodzą.
Nie zależy mi konkretnie na nim kochana, dlatego BARDZO dziękuję Ci za wypowiedź! Chcę bikini głębokie. Także.. skonsultuję cenę jeszcze w BellaClinic, ArsMedica i LaserDelux. Wszędzie mają Light Sheer. Ale jestem bardzo mile zaskoczona profesjonalną odpowiedzią od LC - to oni uczciwie mi poradzili, że muszę odczekać po operacji 6 miesięcy lub omijać miejsce blizny przy laserze.

I właśnie koniecznie będę chciała to zrobić w ten sposób, w jaki mówisz (o ile taka opcja będzie możliwa) -> wykupić od ręki pod koniec lipca cały "zestaw", zrobić wtedy próbę laserową i teraz zacząć tylko paszki, a bikini od grudnia, bo wtedy już po operacji przepukliny będzie można.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 18:30   #3941
Migotka1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Nie zależy mi konkretnie na nim kochana, dlatego BARDZO dziękuję Ci za wypowiedź! Chcę bikini głębokie. Także.. skonsultuję cenę jeszcze w BellaClinic, ArsMedica i LaserDelux. Wszędzie mają Light Sheer. Ale jestem bardzo mile zaskoczona profesjonalną odpowiedzią od LC - to oni uczciwie mi poradzili, że muszę odczekać po operacji 6 miesięcy lub omijać miejsce blizny przy laserze.

I właśnie koniecznie będę chciała to zrobić w ten sposób, w jaki mówisz (o ile taka opcja będzie możliwa) -> wykupić od ręki pod koniec lipca cały "zestaw", zrobić wtedy próbę laserową i teraz zacząć tylko paszki, a bikini od grudnia, bo wtedy już po operacji przepukliny będzie można.
Anna dobrze Ci podpowiada, ta cena faktycznie nie jest jakaś super promocyjna żeby się przy niej upierać, zwłaszcza że mówisz że to oferta wakacyjna niby ze specjalną zniżka. W salonie gdzie ja chodzę w standardzie bardzo podobną kwotę się płaci gdzie nie trzeba wykładać kasy do przodu. A jak się wykupuje pakiet, to nawet taniej.
Jak masz podobną ofertę cenową, to spróbuj popytać jakie ceny gdybyś musiała dokupić zabieg. Czy jakiś rabat wtedy dają, albo co robią gdybyś nie mogła kontynuować. Zwróć też uwagę czy ograniczeń czasowych nie stosują.
Migotka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-25, 20:19   #3942
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Zawsze mnie to ciekawiło... Czy zabiegi przypominające robić trzeba co 5 lat czy częściej jak mówisz - po roku. Jeśli corocznie - to trochę słabo Są tu wizażanki, u których minęło kilka lat od laseru i wciąż są "gładziutkie"?
Jak już tutaj pisałam - skończyłam zabiegi laserowe na łydkach 11 lat temu. Laser był starszej generacji, aleksandrytowy, nie usunął mi wtedy zupełnie wszystkich włosków (zostało parę na krzyż, możliwe, że jedno - dwa dodatkowe dostrzelania załatwiłyby sprawę), ale nie zaobserwowałam, aby odrosły jakiekolwiek ponad te.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 21:52   #3943
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja już tyle wydałam na same łydki, że jak myślę, że mi kiedyś by to odroslo, to mnie szlaaaag trafia.
Pewnie co rok będę sobie chodzila na te zabiegi przypominające, ale w sumie tak patrzyłam dzisiaj na te okolice włączające się do ŁYDEK no i stwierdziłam, że pewnie czekać mnie będzie jeszcze 2 takie uzupełniające zabiegi jednak. Ale to zrobię pewnie już po lecie, koncem września...
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 16:11   #3944
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
A bardzo Ci zależy akurat na tym salonie? Bo ta cena nie jest znów aż tak rewelacyjna wg mnie, jeszcze zależy, czy bikini całkowite czy częściowe, ale np. w laserdelux i bez promocji wychodzi dość podobnie.

Ewentualnie możesz zaproponować salonowi, że zabiegi wykupisz teraz w promocyjnej cenie, a zrealizujesz po zabiegu, może się zgodzą.
Zgadzam się, cena jest bardzo wysoka. już nie pamiętam ile ja płaciłam ale z tego co wiem obecnie w tym gabinecie w którym wykonywałam zabiegi są spore promocje... Nawet bez promocji wychodzi sporo taniej...

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Taida77 Pokaż wiadomość
Właśnie czytam chyba teraz, ze przy lekach fotouczulajacych laser odpada,nie wiem, zaczynam kurację i za dobrze tego jeszcze nie ogarniam dzięki!
Przed zabiegiem panie która wykonywała go, przeprowadzała ze mną bardzo szczegółowy wywiad. Wymieniała różne rodzaje leków i nawet zioła, które też czasami powodują alergię na światło. Oczywiście trzeba zdroworozsądkowo do tego podchodzić, bo nie sądzę żeby szklanka ziół mogła spowodować uczulenie. Ale jeśli chodzi o leki to trzeba z pewnością uważać.
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 11:21   #3945
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Kaczorrek Pokaż wiadomość
Zgadzam się, cena jest bardzo wysoka. już nie pamiętam ile ja płaciłam ale z tego co wiem obecnie w tym gabinecie w którym wykonywałam zabiegi są spore promocje... Nawet bez promocji wychodzi sporo taniej...

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------


Przed zabiegiem panie która wykonywała go, przeprowadzała ze mną bardzo szczegółowy wywiad. Wymieniała różne rodzaje leków i nawet zioła, które też czasami powodują alergię na światło. Oczywiście trzeba zdroworozsądkowo do tego podchodzić, bo nie sądzę żeby szklanka ziół mogła spowodować uczulenie. Ale jeśli chodzi o leki to trzeba z pewnością uważać.
Moze spowodowac, np godzine po wypiciu wszystko zalezy jakie to ziola.
Wielw razy ziola fotouczulajace byly poruszane, jestem w trakcie robienia listy.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 12:36   #3946
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Jak już tutaj pisałam - skończyłam zabiegi laserowe na łydkach 11 lat temu. Laser był starszej generacji, aleksandrytowy, nie usunął mi wtedy zupełnie wszystkich włosków (zostało parę na krzyż, możliwe, że jedno - dwa dodatkowe dostrzelania załatwiłyby sprawę), ale nie zaobserwowałam, aby odrosły jakiekolwiek ponad te.
11 lat temu i praktycznie spokój - wow to naprawdę było warte w takim razie Twoich pieniędzy! Gdzieś czytałam o tym aleksandrytowym, że jest polecany do jasnych włosków (takie mam na udach) - prawda to?
Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Ja już tyle wydałam na same łydki, że jak myślę, że mi kiedyś by to odroslo, to mnie szlaaaag trafia.
Pewnie co rok będę sobie chodzila na te zabiegi przypominające, ale w sumie tak patrzyłam dzisiaj na te okolice włączające się do ŁYDEK no i stwierdziłam, że pewnie czekać mnie będzie jeszcze 2 takie uzupełniające zabiegi jednak. Ale to zrobię pewnie już po lecie, koncem września...
Życzę Ci, żebyś miała i po 11 latah spokój tak jak @Siarka40 Bass, ja to poczekam na Twoją relację z utrzymywania się efektów we wrześniu, a jak bede kupowala (pakiet 5x bikini i 5x pachy) to zapytam na pewno czy bede mogla liczyc na zacną zniżkę przy ewentualnych łydkach. Ile mialas sesji na lydki?

Cytat:
Napisane przez Kaczorrek Pokaż wiadomość
Zgadzam się, cena jest bardzo wysoka. już nie pamiętam ile ja płaciłam ale z tego co wiem obecnie w tym gabinecie w którym wykonywałam zabiegi są spore promocje... Nawet bez promocji wychodzi sporo taniej...
Cytat:
Napisane przez Migotka1313 Pokaż wiadomość
Anna dobrze Ci podpowiada, ta cena faktycznie nie jest jakaś super promocyjna żeby się przy niej upierać, zwłaszcza że mówisz że to oferta wakacyjna niby ze specjalną zniżka. W salonie gdzie ja chodzę w standardzie bardzo podobną kwotę się płaci gdzie nie trzeba wykładać kasy do przodu. A jak się wykupuje pakiet, to nawet taniej.
Jak masz podobną ofertę cenową, to spróbuj popytać jakie ceny gdybyś musiała dokupić zabieg. Czy jakiś rabat wtedy dają, albo co robią gdybyś nie mogła kontynuować. Zwróć też uwagę czy ograniczeń czasowych nie stosują.
Bez Was wydałabym za dużo kasy, DZIĘKUJĘ - jesteście niezastąpione dziewczyny! Dodam, że chodziło o LCSalon w Lublinie. Zdecydowałam, że zrobię tak: w sierpniu idę osobiście do Ars Medica i Bella Clinic - zdecyduję gdzie bedzie korzystniej cenowo i oczywiście dopytam o rzeczy, które radzicie. Najwazniejsze to ten okres czasowy, bo zaczac bede mogla dopiero w grudniu



Mam jeszcze dwa dylematy... Dziewczyny, jak wiele cm na oko od pachwiny na wewnetrznych partiach uda wlicza sie do bikini? Moje wloski sa tam dosc jasne i cienkie, ale tez ich nie chce Nie marudzą i spokojnie tego sie pozbede? A.... i czy któraś z Was pozbywała się włosków z ud - jasnych i cienkich?

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2016-06-29 o 12:38
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 16:00   #3947
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość

Życzę Ci, żebyś miała i po 11 latah spokój tak jak @Siarka40 Bass, ja to poczekam na Twoją relację z utrzymywania się efektów we wrześniu, a jak bede kupowala (pakiet 5x bikini i 5x pachy) to zapytam na pewno czy bede mogla liczyc na zacną zniżkę przy ewentualnych łydkach. Ile mialas sesji na lydki?



Mam jeszcze dwa dylematy... Dziewczyny, jak wiele cm na oko od pachwiny na wewnetrznych partiach uda wlicza sie do bikini? Moje wloski sa tam dosc jasne i cienkie, ale tez ich nie chce Nie marudzą i spokojnie tego sie pozbede? A.... i czy któraś z Was pozbywała się włosków z ud - jasnych i cienkich?

Dziękuję. Kurde, tak mnie gnęb, to że jednak są tam te włoski, ale jak się im przygląam, to są one taki słabiutkie, i chyba jaśniejsze. Więc, pewnie to wina tego, że te najgrubsze poszłyyyy, a te właśnie kiepskie zostały. Mimo to strasznie nie to iryyytuje, ale no już zdecydowałam, że zajmę się we wrześniu.

Jak chodzę do LCS - to pachwiny jeszcze zachodzę lekko na udach, ale leciutko tam. Powiem CI, że po tych 3 zabiegach już w sumie nie orosło mi tam w tych pachwinach prawie nic.
A z udami mam ten sam problem co Ty chyba. Bo właśnie mam rzadsze i takie jaśniejsze i też takie cienkie. Mi powiedziała babeczka jak się jej radziłam, że nie będzie tak fajnych efektów jak na łydkach, bo te włoski u mnie na udach są troszkę inne i na razie się wstrzymałam z udami i robię w domu albo u kosmetyczki woskiem - póki co. Ale wciąż się zastanawiam i nie wiem czy nie zacznę ich w okolicach grudnia mooże? Ale to jeszcze zastanawiam się.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 17:59   #3948
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
11 lat temu i praktycznie spokój - wow to naprawdę było warte w takim razie Twoich pieniędzy! Gdzieś czytałam o tym aleksandrytowym, że jest polecany do jasnych włosków (takie mam na udach) - prawda to?
Wytłuszczone - oj, tego nie wiem, ja szłam z czarnymi kłaczorami^^.
A tak w ogóle, prawdopodobnie moje dwie koleżanki z pracy chodzą obecnie na laser do tego samego salonu. Wiem, że praktykują tam dostrzeliwanie, myślę aby pójść tam celem pozbycia się tych włosków, które mi pozostały, na poszczególnych częściach ciała. (W MonaLisie, w której byłam ostatnio, czegoś takiego nie przewidziano, panie jechały laserem po całości, co było w sumie bez sensu, zważywszy, że na przykład na takim bikini z przodu miałam ze cztery włoski do usunięcia ).
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 21:30   #3949
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Byłam wczoraj 4 raz na udach. U mnie ta sama sytuacja. Na części wewnętrznej i z tyłu było trochę mocniejszych i ciemnych włosów. Przód i boki to raczej jaśniejszy meszek.
Ciemne wyłapuje wszystkie za każdym razem, meszek się przerzedza ale nie wypada całkowicie. Rozmawiałam wczoraj z kosmetyczką i powiedziała żebym na kolejne zabiegi przychodziła z nieogolonymi włosami, bo już jest ich znacznie mniej. Zrobimy to punktowo i cenowo mniej mnie policzą.
Fajnie, chociaż i tak mam jeszcze 1 zabieg wykupiony w pakiecie to nie wiem czy teraz skorzystam.
Ale do czego zmierzam. Babeczka mówi, że na LS nie ma sensu robić całości. Lepiej punktowo potraktować te dłuższe większą mocą...
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 08:32   #3950
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej


sporo czytałam, ogólnie wiem że lepiej diodowy niż IPL

ale.. mój mega kompleks wąsik i zaczeła mi rosnąć broda o zgrozo włosy są blond ale widać je bardzo a na brodze są twarde i długie więc wyrywam

czy laser usunie takie jasne włosy? czy moze lepiej wosk ? wstydzie się pokazywać ludziom czuje się strasznie.. nagle takie coś zaczeło mi się pojawiać.
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 10:12   #3951
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
Hej


sporo czytałam, ogólnie wiem że lepiej diodowy niż IPL

ale.. mój mega kompleks wąsik i zaczeła mi rosnąć broda o zgrozo włosy są blond ale widać je bardzo a na brodze są twarde i długie więc wyrywam

czy laser usunie takie jasne włosy? czy moze lepiej wosk ? wstydzie się pokazywać ludziom czuje się strasznie.. nagle takie coś zaczeło mi się pojawiać.
Zbadaj koniecznie hormony!
Vectus dalby raczej rade
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 10:23   #3952
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Zbadaj koniecznie hormony!
Vectus dalby raczej rade
hej

miałam póki co prolaktyne i tsh sprawdzane i jest w normie, ale to pewnie za mało i wypadałoby zbadać jakieś inne hormony?

brałam kupe lat anty, takie rzeczy zaczeły się dziać po ich odstawieniu,.
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 11:08   #3953
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
hej

miałam póki co prolaktyne i tsh sprawdzane i jest w normie, ale to pewnie za mało i wypadałoby zbadać jakieś inne hormony?

brałam kupe lat anty, takie rzeczy zaczeły się dziać po ich odstawieniu,.
Ano wlasnie, organizm przyzwyczail sie do dodatkowej dawki estrogenow moze
Noe bierzesz zadnych innych lekow?
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 16:04   #3954
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Nie orientujecie się, czy można robić zabieg jak się bierze witaminę PP (to Wit. z grupy B)? I jeszcze cynk, czy nie przeszkadza?

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Potrzebuję pilnie odp. bo jutro mam zabieg..
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 16:17   #3955
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
Potrzebuję pilnie odp. bo jutro mam zabieg..
A nie lepiej zadzwonić do salonu i zapytać?^^
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 16:22   #3956
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dzwoniłam, ale na salonie już się raz zawiodłam, jak mi sciemniali i wolę się zapytać też ekspertek forumowych.
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 19:05   #3957
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Wytłuszczone - oj, tego nie wiem, ja szłam z czarnymi kłaczorami^^.
A tak w ogóle, prawdopodobnie moje dwie koleżanki z pracy chodzą obecnie na laser do tego samego salonu. Wiem, że praktykują tam dostrzeliwanie, myślę aby pójść tam celem pozbycia się tych włosków, które mi pozostały, na poszczególnych częściach ciała. (W MonaLisie, w której byłam ostatnio, czegoś takiego nie przewidziano, panie jechały laserem po całości, co było w sumie bez sensu, zważywszy, że na przykład na takim bikini z przodu miałam ze cztery włoski do usunięcia ).
Zdecydowanie bez sensu całość robić , lepsze dostrzeliwanie faktycznie i to jeszcze, zbey taniej liczyli - to juz idealnie Nie wiesz czy te kolezanki mialy taniej niz standard dostrzeliwanie?

Pisalam Wam o ofercie zaproponowanej w Laser Cosmetic, dostalam tez wycene od Ars Medica - jeszcze gorsza, bo 1900 za 10 zabiegow (5x pachy, 5x bikini). No to kierunek Bella Clinic... Wybiore sie do nich niedlugo, zeby oferte mi dostosowali oczywiscie zgodnie z wskazowkami Waszymi dopytam o wszysciutko

Powiem Wam... calkiem mozliwe, ze mi wystarczy 4 strzaly na pachy, a na bikini wezme 6. Ale to zobaczymy

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj 4 raz na udach. U mnie ta sama sytuacja. Na części wewnętrznej i z tyłu było trochę mocniejszych i ciemnych włosów. Przód i boki to raczej jaśniejszy meszek.
Ciemne wyłapuje wszystkie za każdym razem, meszek się przerzedza ale nie wypada całkowicie. Rozmawiałam wczoraj z kosmetyczką i powiedziała żebym na kolejne zabiegi przychodziła z nieogolonymi włosami, bo już jest ich znacznie mniej. Zrobimy to punktowo i cenowo mniej mnie policzą.
Fajnie, chociaż i tak mam jeszcze 1 zabieg wykupiony w pakiecie to nie wiem czy teraz skorzystam.
Ale do czego zmierzam. Babeczka mówi, że na LS nie ma sensu robić całości. Lepiej punktowo potraktować te dłuższe większą mocą...
Te jaśniejsze też Ci złapał laser? Jas ie zastanawiam czy na wosk nie iść na uda... Bo mam te cieniutkie i jasne (nie białe oczywiście, takie tam beżowe, nie przeszkadzają bardzo ale po co mi one ) więc chyba laserem i tak nie bedzie szans sie tego pozbyc.

Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
Dzwoniłam, ale na salonie już się raz zawiodłam, jak mi sciemniali i wolę się zapytać też ekspertek forumowych.
Nie jestem w stanie pomóc, może inne ekspertki (ja się zdecydowanie nie zaliczam do nich )
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 07:58   #3958
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
Nie orientujecie się, czy można robić zabieg jak się bierze witaminę PP (to Wit. z grupy B)? I jeszcze cynk, czy nie przeszkadza?

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Potrzebuję pilnie odp. bo jutro mam zabieg..
Nie powinno sie nic wydarzyc
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 08:26   #3959
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
Dzwoniłam, ale na salonie już się raz zawiodłam, jak mi sciemniali i wolę się zapytać też ekspertek forumowych.
A z czym znowu ściemniali ?
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 12:46   #3960
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość

Powiem Wam... calkiem mozliwe, ze mi wystarczy 4 strzaly na pachy, a na bikini wezme 6. Ale to zobaczymy


Te jaśniejsze też Ci złapał laser? Jas ie zastanawiam czy na wosk nie iść na uda... Bo mam te cieniutkie i jasne (nie białe oczywiście, takie tam beżowe, nie przeszkadzają bardzo ale po co mi one ) więc chyba laserem i tak nie bedzie szans sie tego pozbyc.
Z pachami też byłam pełna nadziei, tak ładnie to wyglądało a byłam już 5 razy. Ale wiadomo, u każdego to przebiega inaczej.

Na udach złapało mi te mocne i słabsze ale ciemne. Jasny meszek został. Trudno to określić ale tak 20% wcale nie ruszyło. Nogi nie były gładkie jak po ogoleniu nawet przez chwilę dlatego już się nie łudzę, że da się tego pozbyć. Ale z drugiej strony, nie będzie mi to przeszkadzało
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.