Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-31, 14:18   #31
orchideaQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 152
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez kasiula1208 Pokaż wiadomość
no własnie ze nie.. ale słyszałam wiele dobrego o tym urzadzonku nawet znalazłam na allegro.. niedrogie to... ale sama nie wiem... mam juz w domu stepera który stoi i zbiera kurz bo nie chce mi sie na nim cwiczyc... jak przyniose kolejna rzecz do domu to maz mnie z domu wyrzuci a mówisz ze to takie dobre tak??? a jak to działa?? to sie kreci czy co??
http://www.youtube.com/watch?v=rEFA1bcF_ro

ale to malutkie jest
i niedrogie
__________________
79,2...... 77.. 72,9 ... 69... 65... 59
orchideaQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 15:44   #32
kasiula1208
Zadomowienie
 
Avatar kasiula1208
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 547
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

hmm??? top w sumie na brzuch to nie za bardzo.... no i musiałabym miec dwa zeby tak cwiczyc jak na tym filmiku...

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

no spadam dziewczynki koniec pracy trzymajcie sie serca moje.. do jutra.. bayyy
__________________
WAGA 84 KG. CEL 70 KG.
---------WZROST 168 cm.-------
[B]od dzis konczę z dukanem i przechodze na MŻ
5 posiłków dziennie: 10-12-14-16-18
zaczynam od nowa
17.luty - chyba 80 kg. (boje sie wchodzic na wage)
dieta od poniedziałku
21.luty -
kasiula1208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 15:53   #33
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Witam nowe twarzewidzę, ze wrócą rozmowy o odchudzaniu..

co do dukana ja polecam (-12kg), jak dla mnie nie jest monotonna, i bynajmniej nie jem tylko twarożkow i warzywtylko miesko, ryby wedzone, duszone i z puszki, galaretki, wedliny, jaja, ser bialy,podroby, tortille dukanowa czasem pizze dukanowa nie wspominajac o pysznych ciastach i deserach i cala mase roznych warzyw ktore uwielbiami wcale nie spedzam calego dnia w kuchni to kwestia wprawy i organizacji np.zrobienie tortilli zajmuje mi 20minut

dziewczyny fajnie by bylo się skrzyknąc na jakis weekend moze rzeczywiscie marzec jak bedzie cieplej juz? ja bym mogla 5,6 i 26,27, moglabym jechac w sobote rano i zostac do poniedzialku bo te mam wolne...co Wy na to?tylko ja do virgini jade ok.6-7 godzin
moze warszawa tak bardziej w srodku..

pogrzeszylam w gorach glownie winem z coląi mam wzroscik wagowyo 1,5kg ale walcze dalej...
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 15:59   #34
Niuniuska
Wtajemniczenie
 
Avatar Niuniuska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraina wiecznych śniegów
Wiadomości: 2 977
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Kurczę lasencje, ja nie mogę w zasadzie wyskoczyć na żaden weekend bo mam ten staż do maja i jak wiecie pracuję w każdy weekend (do 20stej) Wolnego niestety nie mogę wziąć bo... jak mówiłam, zabrali mi już 6 dnii teraz w zasadzie pracuję na resztę:/. Jak przepracuję do tego maja to jeszcze zyskam te 4 dni na koniec stażu, a chcę je wykorzystać na majówkę...

Kostko, a wiesz jaka piękna jest Suwalszczyzna i Podlasie Żubry, jeziora i te sprawy E tam, Warszawa (zaraz Limonka mnie zdzieli;P;P)
__________________
I can.
I will.
End of story.



Niuniuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 16:54   #35
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

madafaka nowe ludziki nam watek zagarnely hahahha;D
\stare baby piszcie co bo zgineimy hehhehe


Kochane...ja patrzylam ile ode mnie - prawie bieszczad jest do suwalk-cala mapa;(
do wszyskich mam kurde tak daleko ze caly dzein bym jechala i nie dojechala;/
buuuuu a nawet moja familija nei chce jechac dowiedzic rodziony na slasku....wtedy mialbym okazje poznac chociaz nasze slazaczki,a tak to pupka;/ zadnej never nie zobacze a buuuuuuuuuu


tyle lat tutaj juz piszemy a ja was nadal nie poznalam zywych a bu a bu a bu ja nieszczesliwa
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 18:13   #36
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

hey !
Ja też się melduję....
hooo ile tu zmian....znowu musze nadrabiac!
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 18:18   #37
Niuniuska
Wtajemniczenie
 
Avatar Niuniuska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraina wiecznych śniegów
Wiadomości: 2 977
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

W ramach diety..... nażarłam się chipsami o smaku suahili lol
__________________
I can.
I will.
End of story.



Niuniuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 18:24   #38
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
W ramach diety..... nażarłam się chipsami o smaku suahili lol
Ja Cię rozgrzeszam !!!
Amen
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 18:33   #39
Niuniuska
Wtajemniczenie
 
Avatar Niuniuska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraina wiecznych śniegów
Wiadomości: 2 977
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez ines85 Pokaż wiadomość
Ja Cię rozgrzeszam !!!
Amen
ale zagryzłam ptasim mleczkiem...
__________________
I can.
I will.
End of story.



Niuniuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 18:34   #40
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Dziewczynki, a można do was dołączyć? Może Wy mnie zmobilizujecie, żebym wreszcie zmądrzała. Bo jak na razie to się mogę podpisać pod wszystkim wymienionym:

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Na dzień dobry kilka naszych mądrości życiowych, które przewinęły się w poprzednich częściach i które nie mogą pójść w zapomnienie:

1. Waga kłamie!
2. Dieta bez grzechów to nie dieta.
3. Dieta? Jaka dieta? Nie znam człowieka!
4. Jestem na diecie cud... Cud jak schudnę!
5. To nie ja... To moje hormony.

6. Co ta dieta robi z ludzi!
Poza tym bardzo mi się podoba fakt, że tu się zrobiło nie tylko dietowo, ale i plotkowo Bo takie wątki stricte o diecie to po jakimś czasie są nie do zniesienia
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 18:50   #41
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

OrchieaQ, Kasiula- tak nam mówcie, tak nam mówcie! Może wreszcie zmobilizujecie nas do konkretnego wzięcia się za siebie, bo ostatnio jedyne co większość z nas ma wspólnego z dietą to fakt, że nasz wątek znajduje się na dietetyce
Kasiula- jeśli chodzi o ćwiczenia na brzuch polecam zaopatrzenie się w płytę DVD z zestawem ćwiczeń. Nie wiem jak Ciebie, ale mnie instruktor na ekranie bardzo mobilizuje. Najlepsza płyta "anty-boczkowa" jaką do tej pory spotkałam to "Ja chcę mieć taki brzuch". Program nie zajmuje dużo czasu- z tego co pamiętam 15 minut- ale jest tak intensywny, że przynosi wyraźne efekty. Notabene, mają całą serię na różne partie ciała ("Ja chcę mieć takie pośladki" "Ja chcę mieć takie ramiona" itp.) i czytałam w necie bardzo zachęcające recenzje
Na allegro można je kupić za jakieś śmieszne pieniążki.
Polecam też regularne kupowanie magazynu Shape. W każdym numerze są różne propozycje treningów do przećwiczenia samemu w domu, na bardzo wysokim poziomie

Niunia- wcale nie zamierzam zbyt gorąco bronić Warszawy
Szczerze mówiąc nigdy nie byłam wielką fanką tego miasta. A że przyszło mi tu żyć to już inna sprawa...

Kosteczko- masz rację, w marcu pogoda teoretycznie powinna być bardziej sprzyjająca naszemu spotkaniu. Teoretycznie,bo wiadomo jak to z naszym polskim klimatem bywa
Myślę, że ten weekend 26-27 byłby idealny! Poza tym z takim wyprzedzeniem czasowym chyba większość z nas może sobie zaplanować na ten czas wolne!
Bo, że uda nam się zebrać wszystkie z nas nawet się nie łudźmy... Wiadomo jak to jest w takiej licznej grupie. Zawsze coś komuś wypadnie.
Ja akurat nie jestem za Warszawą, myślę, że fajniej byłoby wyjechać gdzieś, gdzie mogłybyśmy wynająć sobie cały domek, albo piętro na jakiejś kwaterze, ale z pokorą podporządkuję się decyzji większości
A jeśli spotkanie okaże się udane- w co nie wątpię nawet przez chwilę- jestem przekonana, że uda nam się powtarzać je częściej, a może nawet zrobić z nich naszą małą tradycję

Miałam dziś coś, co Virginia ładnie określa jako "blond moment".
Wpadłam do drogerii, a ponieważ bardzo się spieszyłam złapałam tylko z półki maskarę, którą chciałam kupić i pognałam do kasy. Jakieś było moje zdziwienie, kiedy kasjerka spojrzała na mnie z konsternacją i stwierdziła:
-Yyyyy... Proszę pani... Ale to jest tester

Poza tym uczciłam dzień założenia naszego nowego wątku przykładnym dietowaniem od rana do wieczora!
Jesteście ze mnie dumne

Całuję i zmykam

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Linusiaczku- mam przyjemność powitać Cię jako pierwsza
Ponieważ ewidentnie mamy podobny światopogląd- patrz ustosunkowanie się do naszego podejścia do diety- nie mam wątpliwości co do tego, że się dogadamy
Wpadaj często!

Niunia- gdzie żeś takie chipsy dorwała?
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 19:07   #42
Niuniuska
Wtajemniczenie
 
Avatar Niuniuska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraina wiecznych śniegów
Wiadomości: 2 977
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez kasiula1208 Pokaż wiadomość
dlatego potzrebuje wsparcia i czasami na otrzezwienie
hihi, u nas masz tego pod dostatkiem

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
NINIA wiedzialm ze wymyslisz mądry tytuł hahah któ jak kto ale Ty masz łepek nie od parady;D
Tak mi dobrze, tak mi mów Tysławo

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
AAAA i Witam nowe osobniki;D musicie sie uzbroić w nerwa bo z nami nei jest lekko sasasa;D
Czego straszysz siło nieczysta Tyśka kłamie, jesteśmy przesympatyczne

Cytat:
Napisane przez orchideaQ Pokaż wiadomość
witam
moglabym sie przyłączyć...?
potrzebuje mega wsparcia,ale poplotkowac przy okazji tez bedzie milo
Pewnie, że tak. Witam Cię Powiedz nam coś o sobie bo... nie samą detą człowiek żyje

Cytat:
Napisane przez Babcia Jaga Pokaż wiadomość
Ja kiedyś bylam na diecie vitali i 10 kg schudłam ale potem wszystko wróciło..
teraz u mnie jest problem z czasem.. bo ja nie mam czasu gotować pracuję i studiuję wieczorowo więc wiecie jak to jest wrzucić coś do brzucha zeby zabić głód. Do tego kocham słodycze....i teraz tak maleje waga i rośnie..
nie wiem co powinnam zrobić i jak jeść i przede wszystkim co ?
Witaj Ja od siebie proponuję poczytać te wątki podwieszone na dietetyce, 10 przykazań żywieniowych... no i metodę prób i błędów - na pewno znajdziesz dietę/sposób żywienia, odpowiedni dla Ciebie i Twojego trybu życiaA powiesz nam coś więcej o sobie?

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Tyśka, szczerze to wolałabym opowiedzieć life, a zresztą prosiłam już o namiary do klubu bo zapodziałam i nikt mi nie dał .
Wysłałam Ci PW Luknij, czekamy na pikantne szczegóły

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Ps. Niunia, świetna nazwa wątku!!!!!!!!!!!!
Dzięęęki, a to na szybciora było tak hyhy Tyśka pewnie powie, że nie hot kot ;P

Cytat:
Napisane przez Babcia Jaga Pokaż wiadomość
no to trzeba się wybrać na znienawidzone przeze mnie zakupy
Eeee, nie kochasz zakupów? Nie wierzę My tu wszystkie uzależnione, co do jednej Powiedz, jak to robisz, może nauczymy się oszczędzać

Cytat:
Napisane przez orchideaQ Pokaż wiadomość
to chyba od organizmu zalezy.. ja bylam 2 tyg.. to co schudlam pozniej przybylo,z nadwyzką.. po prostu to dieta nie dla mnie..
zle sie czułam,robilo mi sie słabo,chociaz jadlam sporo to,co jesc powinnam..
wyszly tez moje problemy z nerkami
ale duzo osób sobie chwali.. znajoma schudla 15 kg..
Ja też właśnie słabo z dukanem miałam. Źle się czułam, ale mam nadzieję podjąć kolejne wyzwanie i dotrzeć się z papciem dukanem do końca wszystkich faz, a nie rzucać je po chwili ;P

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
Witam nowe twarze widzę, ze wrócą rozmowy o odchudzaniu..
Ja już prawie zapomniałam po co my tutaj... <lol>

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
co do dukana ja polecam (-12kg), jak dla mnie nie jest monotonna, i bynajmniej nie jem tylko twarożkow i warzyw tylko miesko, ryby wedzone, duszone i z puszki, galaretki, wedliny, jaja, ser bialy,podroby, tortille dukanowa czasem pizze dukanowa nie wspominajac o pysznych ciastach i deserach i cala mase roznych warzyw ktore uwielbiami wcale nie spedzam calego dnia w kuchni to kwestia wprawy i organizacji np.zrobienie tortilli zajmuje mi 20minut
Bejb, mogę Cię zaadoptować?

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
pogrzeszylam w gorach glownie winem z colą i mam wzroscik wagowy o 1,5kg ale walcze dalej...
Eee, to nic w porównaniu do tego, co zrzuciłaś miszczuniu!
Też uwielbiam winko + cola + cytrynka, mnaiaam.

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
tyle lat tutaj juz piszemy a ja was nadal nie poznalam zywych a bu a bu a bu ja nieszczesliwa
Nie marudź, wsiądziesz w pociąg, razem z lasencjami i jak wysiądziesz na podlasiu to normalnie aż zostaniesz znokautowana czystym powietrzem i zapachem żubra! (bądź Żubrówki)

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Dziewczynki, a można do was dołączyć? Może Wy mnie zmobilizujecie, żebym wreszcie zmądrzała. Bo jak na razie to się mogę podpisać pod wszystkim wymienionym:

Poza tym bardzo mi się podoba fakt, że tu się zrobiło nie tylko dietowo, ale i plotkowo Bo takie wątki stricte o diecie to po jakimś czasie są nie do zniesienia
Hej Pewnie, że można dołączyć!Podpisuję się pod tym, co powiedziałaś! Dlatego u nas jest tak swojsko

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Malinn, to co z Twoją demonicą w pracy?

O, doczytałam, że Limonka ma @ No to ten, buuuuziam mocno, ściskam i kocham
__________________
I can.
I will.
End of story.



Niuniuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 20:04   #43
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Czego straszysz siło nieczysta Tyśka kłamie, jesteśmy przesympatyczne
Proste, że tak! Wszystko co mówi Tyśka to jakieś pomówienia!

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Dzięęęki, a to na szybciora było tak hyhy Tyśka pewnie powie, że nie hot kot ;P
Oczywiście, że hot kot!

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Eee, to nic w porównaniu do tego, co zrzuciłaś miszczuniu!
Też uwielbiam winko + cola + cytrynka, mnaiaam.
Gdyby to był Facebook to bym kliknęła "lubię to"

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
O, doczytałam, że Limonka ma @ No to ten, buuuuziam mocno, ściskam i kocham
A pomasujesz brzuszek?

Przez Joyce mam ogromną chęć strzelić sobie tatuaż!
Właśnie siedzę i przeglądam fora o studiach tatuażu w Wawie...
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 20:13   #44
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Bry wieczór

Jeszcze raz buziam wszystkie nowe Panie . Hehe ja też tu na początku się odchudzałam .

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
dziewczyny fajnie by bylo się skrzyknąc na jakis weekend moze rzeczywiscie marzec jak bedzie cieplej juz? ja bym mogla 5,6 i 26,27, moglabym jechac w sobote rano i zostac do poniedzialku bo te mam wolne...co Wy na to?tylko ja do virgini jade ok.6-7 godzin
moze warszawa tak bardziej w srodku..
Ja, podobnie jak Limonka jestem za wynajęciem jakiegoś domku i w sumie dla mnie miejsce to nie problem choć aktualnie jestem spłukana . Dlatego się schytrzyłam i zapraszam Was do siebie . Jeśli mogę pomarudzić to ja chętniej tego 5/6 marca bo potem nie wiem czy mnie gdzieś nie poniesie (planuję kolejny wyjazd do Grecji jakoś koniec marca/początek kwietnia ).
A tak wgl to że niby jak ja bez Was wytrzymam do końca marca?

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
Kochane...ja patrzylam ile ode mnie - prawie bieszczad jest do suwalk-cala mapa;(
do wszyskich mam kurde tak daleko ze caly dzein bym jechala i nie dojechala;/
buuuuu a nawet moja familija nei chce jechac dowiedzic rodziony na slasku....wtedy mialbym okazje poznac chociaz nasze slazaczki,a tak to pupka;/ zadnej never nie zobacze a buuuuuuuuuu


tyle lat tutaj juz piszemy a ja was nadal nie poznalam zywych a bu a bu a bu ja nieszczesliwa
Tyśka Ty nie wyj tylko wskakuj w pociąg/autobus co tam masz i melduj się u mnie, chyba coś tam jednak jeszcze do Suwaliszek dojeżdża .
Będziesz tak dalej marudzić to nawet pary z ust nie puszczę ani tu, ani w klubie, o! i tak to o to za pomocą szantażu do mnie przyjedziesz! I kto powiedział, że tylko na weekend? Rozumiem odległość, bo ja też mam wszędzie daleko, więc lepiej by było gdybyś została na dłużej, już nawet w moim własnym ciasnym domku, a i miałabyś okazję wyciągnąć ze mnie więcej.... ;P A może i nawet na skype'a byśmy uderzyły razem, może ściągnęlibyśmy z Cudakiem tego chłopaczka....

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
W ramach diety..... nażarłam się chipsami o smaku suahili lol
O suahili, a ja dziś sprawdzałam na necie przepisy na dania afrykańskie , swoją drogą bardzo smaczne (miałam tą przyjemność spróbować, bo ludzie Cudaka karmili mnie nimi na każdym kroku, i nie, nie, nie mówię tu o smażonych robaczkach! )
A ten mój Cudak to taki romantyk....... chociaż z niego jest 'mad lover' (sam się tak nazwał, ja nie śmiem ;P).

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Poza tym bardzo mi się podoba fakt, że tu się zrobiło nie tylko dietowo, ale i plotkowo Bo takie wątki stricte o diecie to po jakimś czasie są nie do zniesienia
Coś czuję, że my się polubimy koleżanko bo ja tu chyba największa plotkara jestem .

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Wysłałam Ci PW Luknij, czekamy na pikantne szczegóły
Dziękować, dziękować, coś tam skrobłam już nawet, ale nie o Cudaku, a ło! ;P

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Nie marudź, wsiądziesz w pociąg, razem z lasencjami i jak wysiądziesz na podlasiu to normalnie aż zostaniesz znokautowana czystym powietrzem i zapachem żubra! (bądź Żubrówki)
Albo moim słodkim szczebiotem
Niuśka ale jak Ty to sobie wyobrażasz, że my tak bez Ciebie, aaaa?

Joyce, tęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęskn ięęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę!! !!!


A ja dziś obejrzałam dwa filmy, oba mnie powaliły - 'Po tamtej stronie chmur' i 'Piknik pod wiszącą skałą'. Gorąco polecam!!!
Zmykam,
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 20:21   #45
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Hehe ja też tu na początku się odchudzałam .
Jak my wszystkie

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Coś czuję, że my się polubimy koleżanko bo ja tu chyba największa plotkara jestem.
Śmiem twierdzić, że depczę Ci po piętach

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
A ja dziś obejrzałam dwa filmy, oba mnie powaliły - 'Po tamtej stronie chmur' i 'Piknik pod wiszącą skałą'. Gorąco polecam!!!
Zmykam,
Oglądałam swego czasu "Piknik...". Robi wrażenie
Ja z kolei skuszona Twoją opinią zmobilizowałam się wczoraj, żeby obejrzeć "Coco Chanel". Muszę powiedzieć, że film nie powalił mnie na kolana. Może dlatego,że chcąc nie chcąc porównywałam go cały czas do tej książki, o której Ci mówiłam i tylu rzeczy mi tam zabrakło!
Niemniej warto było obejrzeć choćby dla samej gry Audrey Tautou!
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 20:25   #46
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość

Linusiaczku- mam przyjemność powitać Cię jako pierwsza
Ponieważ ewidentnie mamy podobny światopogląd- patrz ustosunkowanie się do naszego podejścia do diety- nie mam wątpliwości co do tego, że się dogadamy
Wpadaj często!

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Bry wieczór

Jeszcze raz buziam wszystkie nowe Panie . Hehe ja też tu na początku się odchudzałam .

Coś czuję, że my się polubimy koleżanko bo ja tu chyba największa plotkara jestem .

No nie mogę, ale przyjęcie! Ale widzę, że pięknie trafiłam - akurat na wątek plotkowy z dietą w tle! Tylko coś czuję, że będę potrzebować chwilkę, żeby w ten wątek wskoczyć, bo wy tu o Warszawie, adopcji i dukaniu, a ja żem zielona w temacie jak szczypiorek na wiosnę
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 20:29   #47
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Witam

Nie dosc, ze nowy watek to jeszcze tyle nowych buzi... nie, ze do starych cos mam ale w koncu jakis powiew swiezosci na watku

Wszystkie nowe witam i błagam nie odchodzcie jak wam sie dieta znudzi Bo my tu yyyyy od 3 lat sie "odchudzamy"

Co do diet... to ja za przykladem kostki jestem na dukanie od prawie 4 tyg i nie ma mnie juz 5,5kg.. od paru dni sie nie waze, bo sie boje obzeram sie jak dziki zwierz...
I tez uwazam, ze dieta nie jest monotematyczna... normalne obiady tez sie gotuje wiec czemu nie ugotowac dukanowego... zawsze zamrozic mozna czesc, albo gotwac na 2dni

A z moja praca... eeeee nie jest zle... tylko boje sie, ze firma sobie w kulki bedzie leciec z umowami...
ogolnie jest spoko, atmosfera etc... pomijajac Cruelle Demon ogolnie wporzo babka... i poki co na wlasnej skorze jeszcze sie nie przekonalam dlaczego tak na nia mowia i mam nadzieje, ze sie nie przekonam...

I lenia mam.... codziennie pobudka o 6,30 szybki spacerek zeby o 7,30 zameldowac sie w robo.... a chyba wolalabym sie pobyczyc w lozeczku


A jesli idzie o spotkanie to..... ja oczywiscie chetna obojetnie gdzie...
Swoja droga nawet wczoraj Kostce pokazywalam.... na Grouponie sa swietne oferty (weekendowe np. spa.... dla par) wiec moze na takie cos sie skusimy? nie wychodzi to droga a rozrywka jaka bedzie

Lece sie zrobic na bostwo na jutro jeszcze sie umowilam na spotkanie z kolezanka z ktora chodzilam do wszystkich mozliwych szkol
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 20:35   #48
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
No nie mogę, ale przyjęcie! Ale widzę, że pięknie trafiłam - akurat na wątek plotkowy z dietą w tle! Tylko coś czuję, że będę potrzebować chwilkę, żeby w ten wątek wskoczyć, bo wy tu o Warszawie, adopcji i dukaniu, a ja żem zielona w temacie jak szczypiorek na wiosnę
Jestem przekonana, że szybko się u nas odnajdziesz
Jedyny warunek: musisz bywać jak najczęściej!!!

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
A jesli idzie o spotkanie to..... ja oczywiscie chetna obojetnie gdzie...
Swoja droga nawet wczoraj Kostce pokazywalam.... na Grouponie sa swietne oferty (weekendowe np. spa.... dla par) wiec moze na takie cos sie skusimy? nie wychodzi to droga a rozrywka jaka bedzie
Wiesz, że też o tym pomyślałam? Myślę, że mógłby to być całkiem fajny pomysł
Zwłaszcza teraz na okoliczność zbliżających się walentynek mnóstwo jest tych ofert... Wybierać a przebierać
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 20:49   #49
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Wiesz, że też o tym pomyślałam? Myślę, że mógłby to być całkiem fajny pomysł
Zwłaszcza teraz na okoliczność zbliżających się walentynek mnóstwo jest tych ofert... Wybierać a przebierać
Mysle, ze to b.dobry pomysl tylko w moim przypadku obecny problem to $... jestem out of money i czekam do wyplaty... znaczy sie... eeeeee do marca

ale ofert tam mnostwo i mysle, ze na pewno cos znajdziemy tylko musimy sie zgrac
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 20:59   #50
Babcia Jaga
Zakorzenienie
 
Avatar Babcia Jaga
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 804
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

ja mam tego twistera z takimi gumowymi rączkami nie wiedziałam zbytnio jak mam na tym cwiczyć wiec lezy ale ten filmik bardzo pomocny zabiorę sie za to jak tylko wyleczę kolanko

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość

Eeee, nie kochasz zakupów? Nie wierzę My tu wszystkie uzależnione, co do jednej Powiedz, jak to robisz, może nauczymy się oszczędzać

nie wiem jak to robię jakoś mnie nie ciagnie a jak już musze to z marudzę zawsze

a co byście chciały wiedzieć wiecej ?

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Kurczę lasencje, ja nie mogę w zasadzie wyskoczyć na żaden weekend bo mam ten staż do maja i jak wiecie pracuję w każdy weekend (do 20stej) Wolnego niestety nie mogę wziąć bo... jak mówiłam, zabrali mi już 6 dnii teraz w zasadzie pracuję na resztę:/. Jak przepracuję do tego maja to jeszcze zyskam te 4 dni na koniec stażu, a chcę je wykorzystać na majówkę...
a co to masz za staż?
ja niby teraz mam zaczynać ale szef nieźle mnie w maliny wprowadził ;/
powiedz mi oprócz kasy z urzędu dostajesz coś wiecej ? i robisz jakieś nadgodziny ?
Babcia Jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 21:10   #51
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Dzięęęki, a to na szybciora było tak hyhy Tyśka pewnie powie, że nie hot kot ;P
e no weź że,mega fochhh. pochwalilam Cie przecieee jest mega hot i very kot;p
oj chyba bedzie rozwód maleńka

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Tyśka Ty nie wyj tylko wskakuj w pociąg/autobus co tam masz i melduj się u mnie, chyba coś tam jednak jeszcze do Suwaliszek dojeżdża .
Będziesz tak dalej marudzić to nawet pary z ust nie puszczę ani tu, ani w klubie, o! i tak to o to za pomocą szantażu do mnie przyjedziesz! I kto powiedział, że tylko na weekend? Rozumiem odległość, bo ja też mam wszędzie daleko, więc lepiej by było gdybyś została na dłużej, już nawet w moim własnym ciasnym domku, a i miałabyś okazję wyciągnąć ze mnie więcej.... ;P A może i nawet na skype'a byśmy uderzyły razem, może ściągnęlibyśmy z Cudakiem tego chłopaczka....
tia chyba konnnnnno;p jak mnie KOSTKA pouczy ujeżdzania wierzcha;d
kobito mieszkasz na koncu swiata;D
A MOZE WY CHCEIE ODWIEDZIC MALONWICZY BEZKID NISKI I BEISZCZADY I INNE DZIADOSTWO;D

o o brak hot infop o cudaku to ja wrecz nie wybacze, tyle sie oczekalam ze jak przyjedziesz sprzedasz cos mea a tu cisza,

hahah mowisz ze razem bedziemy swac chopaków przez skypa hahaha;D tylko wiesz ja in inglisz to nipanimaju hahahah;D
nie no przedstawie sie i powiem mu ze ja from polen;D jes jes aj hot polisz girlllls;D


wiecie coooo zjadlabym mC WRAPA z mc duuunalda;p
albo kebabine;d albo cos z mieskiem;D mrauuuu;D

i mam jeszcze jeden glod....okolo 2 miesiecy nei kupilam zadnego nwoego butaaa łaaaa mam kryzys...nienawidze zimy bo zawsze nei ma ladnych butow do kupienia i posiadam kryzysy;/

ide se a co:P
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 21:29   #52
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Oglądałam swego czasu "Piknik...". Robi wrażenie
Ja z kolei skuszona Twoją opinią zmobilizowałam się wczoraj, żeby obejrzeć "Coco Chanel". Muszę powiedzieć, że film nie powalił mnie na kolana. Może dlatego,że chcąc nie chcąc porównywałam go cały czas do tej książki, o której Ci mówiłam i tylu rzeczy mi tam zabrakło!
Niemniej warto było obejrzeć choćby dla samej gry Audrey Tautou!
O widzisz ja z kolei nie czytałam książki, więc wiesz....
Obejrzyj jeszcze "Po tamtej stronie chmur' jak będziesz miała okazję!

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
No nie mogę, ale przyjęcie! Ale widzę, że pięknie trafiłam - akurat na wątek plotkowy z dietą w tle! Tylko coś czuję, że będę potrzebować chwilkę, żeby w ten wątek wskoczyć, bo wy tu o Warszawie, adopcji i dukaniu, a ja żem zielona w temacie jak szczypiorek na wiosnę
Spoko loko, 'wbijesz się' szybciej niż myślisz!

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Nie dosc, ze nowy watek to jeszcze tyle nowych buzi... nie, ze do starych cos mam ale w koncu jakis powiew swiezosci na watku
No to nam pojechałaś koleżanko. Tak jakbym Lindę słyszała 'Ty stara du*a jesteś, nie chce mi się z Tobą gadać'.


Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
A jesli idzie o spotkanie to..... ja oczywiscie chetna obojetnie gdzie...
Jak to mój Cudak mówi, jak jest ze mnie happy: that's my girl!

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Swoja droga nawet wczoraj Kostce pokazywalam.... na Grouponie sa swietne oferty (weekendowe np. spa.... dla par) wiec moze na takie cos sie skusimy? nie wychodzi to droga a rozrywka jaka bedzie
O rrrrany a skąd wiedziałaś, że ja chcę do spa?


Babcia Jaga
A co ma być wiosną, bo ja ciekawski stwór jestem?

Tyśka, nie zacytowało mi Ciebie a mam ważną sprawę - Ty tego po lewej zamawiałaś? Ale ale on to akurat jeszcze dziecko!!! Tzn 16 lat ma skończone ale nie więcej . A tak wgl to nazywa mnie swoją mamą więc nie bardzo wiem co mam teraz zrobić .
A język to żaden problem, nauczę Cię paru słówek-wytrychów, np: DO ME DO ME!!!

zmykam,


Ps. Tak se lukam na cudaczne zdjęcia i zapomniałam Wam powiedzieć, że Cudak normalnie okularów nie nosi. Te sobie kupił i nosił tylko dlatego, że ja noszę okulary..... Bosh
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..

Edytowane przez virginia
Czas edycji: 2011-01-31 o 21:32
virginia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 22:28   #53
zelka887
Raczkowanie
 
Avatar zelka887
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 149
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

I ja dołącze, bo staram sie cos zmienic w swojej wadze dobre slowo staram;d pasowaloby mi zrzucic pare kg ale motywacja pojawia sie i znika...
__________________
^^ pokażę Ci raj

pokażę Ci zło xD


o! o! o o ooo !
zelka887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 22:37   #54
Niuniuska
Wtajemniczenie
 
Avatar Niuniuska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraina wiecznych śniegów
Wiadomości: 2 977
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
A pomasujesz brzuszek?
<masu masu masu>

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Przez Joyce mam ogromną chęć strzelić sobie tatuaż!
Właśnie siedzę i przeglądam fora o studiach tatuażu w Wawie...
A gdzie nasza gwiazda ma tatuaż i jaaaaaki?

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Jeszcze raz buziam wszystkie nowe Panie . Hehe ja też tu na początku się odchudzałam
To było dobre! Sprowadziłyśmy Cię na złą drogę?

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
O suahili, a ja dziś sprawdzałam na necie przepisy na dania afrykańskie , swoją drogą bardzo smaczne (miałam tą przyjemność spróbować, bo ludzie Cudaka karmili mnie nimi na każdym kroku, i nie, nie, nie mówię tu o smażonych robaczkach! )
Skojarzyłam z tym, co ostatnio mała z domu dziecka mówiła... o robaczkach i aż mnie zabolało
A suahili, widzisz, podświadomie wybieram chipsy, które nawiązują do Twoich zapędówha!

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Coś czuję, że my się polubimy koleżanko bo ja tu chyba największa plotkara jestem
no no no, depczemy Ci po piętach, żeby nie było jedna plota goni drugą

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Niuśka ale jak Ty to sobie wyobrażasz, że my tak bez Ciebie, aaaa?
Niestety, ale nie dam rady przez ten staż i smutno mi z tego powodu
Wiecie jak jest... ehhh
Wkurza mnie już to niemiłosiernie. Zero życia prywatnego, zero. Same wyrzeczenia a i na pracę nie mogę potem liczyć bo nie zniosłabym Cruelli Demon

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
No nie mogę, ale przyjęcie! Ale widzę, że pięknie trafiłam - akurat na wątek plotkowy z dietą w tle! Tylko coś czuję, że będę potrzebować chwilkę, żeby w ten wątek wskoczyć, bo wy tu o Warszawie, adopcji i dukaniu, a ja żem zielona w temacie jak szczypiorek na wiosnę
hehehe Spokojnie, musisz tylko często bywać a szybko złapiesz o czym my tu... Na wstępie powiem, u nas często też dużo o seksie, nie zdziw się A szczególnie teraz, gdy Tyśka przylazła po długiej nieobecności, pewno się rozkręci

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Nie dosc, ze nowy watek to jeszcze tyle nowych buzi... nie, ze do starych cos mam ale w koncu jakis powiew swiezosci na watku
Ja nie stara, tylko wzbogacona o vat

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Wszystkie nowe witam i błagam nie odchodzcie jak wam sie dieta znudzi Bo my tu yyyyy od 3 lat sie "odchudzamy"
Boziu, to już 3 lata? Ciekawe kiedy nam znudziła się dieta Po pierwszym tygodniu?

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
A z moja praca... eeeee nie jest zle... tylko boje sie, ze firma sobie w kulki bedzie leciec z umowami...
W sensie, że będą robić ludzi w bambuko? Szemrane interesy?

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
I lenia mam.... codziennie pobudka o 6,30 szybki spacerek zeby o 7,30 zameldowac sie w robo.... a chyba wolalabym sie pobyczyc w lozeczku
Mmmmmmmm, tęskni mi się właśnie do tego byczenia.... Ja to na 6 kochana musiałam o 4 wstawać, żeby dojechać, ale co tam... pamiętam Limonkę i jej posty o 4 rano

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
A jesli idzie o spotkanie to..... ja oczywiscie chetna obojetnie gdzie...
Swoja droga nawet wczoraj Kostce pokazywalam.... na Grouponie sa swietne oferty (weekendowe np. spa.... dla par) wiec moze na takie cos sie skusimy? nie wychodzi to droga a rozrywka jaka bedzie
Spa dla Par? Kto będzie moją partnerką/parterem? Kto? heej? hooo?

Cytat:
Napisane przez Babcia Jaga Pokaż wiadomość
a co byście chciały wiedzieć wiecej ?

A no np. ile masz lat, co robisz w życiu, co Cię interesuje, itp. Wszystko co Ci ślina na język przyniesie


Cytat:
Napisane przez Babcia Jaga Pokaż wiadomość
a co to masz za staż?
ja niby teraz mam zaczynać ale szef nieźle mnie w maliny wprowadził ;/
powiedz mi oprócz kasy z urzędu dostajesz coś wiecej ? i robisz jakieś nadgodziny ?
Staż w domu dziecka mam bo jestem po pedagogice opiekuńczo-wychowawczej. Generalnie praca jest strasznie ciężka, ale wdzięczna - uśmiechy i wyrazy sympatii ze strony dzieciaków wynagradzają wszystko. Co do kasy - daje mi ją jedynie urząd i są to dość słabe pieniążki. Nie robię nadgodzin, ale pracuję zawsze równo 40 h /tyg i ani godziny mniej;/ (chociaż te 40h to jest max, mogłabym mniej ale wykorzystują stażystów na maxa...), tak jak normalny wychowawca na pełnym etacie pracuję na wszystkie zmiany (no oprócz nocek). Jednym słowem robię wszystko, haruję, daję z siebie wszystko, ale atmosferę mam niezbyt fajną w pracy, ale to już mniejsza o to...
A Ty co robisz?

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
e no weź że,mega fochhh. pochwalilam Cie przecieee jest mega hot i very kot;p
oj chyba bedzie rozwód maleńka

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeee, nie opuszczaj mnieeeeeeeeee!

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
tia chyba konnnnnno;p jak mnie KOSTKA pouczy ujeżdzania wierzcha;d
kobito mieszkasz na koncu swiata;D
A MOZE WY CHCEIE ODWIEDZIC MALONWICZY BEZKID NISKI I BEISZCZADY I INNE DZIADOSTWO;D
No dawaj, reklamuj się w takim razie. Co tam można w tych bieSZCZAdach robić? U nas to nawet żubry pod domy podchodzą i karmimy je siankiem Ha! I mamy misie polarne aktualnie.Pobijesz mię?
Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
hahah mowisz ze razem bedziemy swac chopaków przez skypa hahaha;D tylko wiesz ja in inglisz to nipanimaju hahahah;D
nie no przedstawie sie i powiem mu ze ja from polen;D jes jes aj hot polisz girlllls;D
Padłam ne wstanę, loff loffff juuu Tyska , mogę Cię poliszzzzzz nawet
Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość

i mam jeszcze jeden glod....okolo 2 miesiecy nei kupilam zadnego nwoego butaaa łaaaa mam kryzys...nienawidze zimy bo zawsze nei ma ladnych butow do kupienia i posiadam kryzysy;/
Wejdź na modowy wątek zamówieniowy, tam butów dostatek

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Ps. Tak se lukam na cudaczne zdjęcia i zapomniałam Wam powiedzieć, że Cudak normalnie okularów nie nosi. Te sobie kupił i nosił tylko dlatego, że ja noszę okulary..... Bosh
Jaaaaaaaaaaaaaaki cudak




Zapomniałam Wam powiedzieć. Dali mi szczepionkę na 3 miechy, cobym się jakoś naładowała życiem i dopiero potem będę miała CT zatok i będą sprawdzać czy mam tą torbiel operacyjną czy nie....

A i dzisiaj i jutro mam wolne, a potem równo 7 dni pod rząd do pracy, głównie na popołudnia... NIe wiem, jak ja dociągnę :/ Nawet wychowawcy nie mają takich grafików... Eh, mam ochotę iśc i powiedzieć, co o tym myślę, ale powstrzymuję się.... Mam wrażenie, że chcą sprawdzić, ile wytrzymam :| zaraz to na pewno dd, czy obóz pracy?
__________________
I can.
I will.
End of story.




Edytowane przez Niuniuska
Czas edycji: 2011-01-31 o 22:40
Niuniuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 04:53   #55
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
pamiętam Limonkę i jej posty o 4 rano
Co prawda nie o 4.00, ale 5.50 rano, jednak mam nadzieję, że ten post też Cię usatysfakcjonuje

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Spa dla Par? Kto będzie moją partnerką/parterem? Kto? heej? hooo?
Ja! Ja! Ja! Mnie wybierz!!!

Miłego dnia, moje drogie panie
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 06:10   #56
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Hello Przyszłam zameldowac, że to mój pierwszy dzień bezrobocia
Wypłatę dostałam więc ruszam za niedługo do sh Dziś jest -50%
Ja zamiast tyć chudne i na wadze mam -2kg
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 07:05   #57
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Kolejny powrót córy marnotrawnej! Witajcie Kochane!
Byłam w szoku jak zobaczyłam ile naprodukowałyście!
Po pierwsze witam nowe panie Miło mi Was poznać

Po drugie bardzo przepraszam, że zaniedbałam wątek. Zeszły tydzień miałam szalony, bo aż trzy sesje się odbyły, weekend w Wawie, a wczoraj byłam zombie. Ale już jestem i obiecuję, że będę grzeczna!

Chciałabym napisać, że jak najbardziej odwzajemniam uczucia Limonki mojej najdroższej! Jak siedziałyśmy w Sfinksie to w pewnym momencie wyznałam: "K**** czemu Ty nie mieszkasz blisko mnie?" Inne słowo nie wyraziłoby intensywności moich uczuć
Ja w ogóle tak sobie myślę, że najlepiej jakbyśmy z Limonką i Virgo założyły komunę hipisowską i sobie żyły tak w takim trójkąciku
Limonko - zrób tatuaż!!! A jak już się zdecydujesz to daj znać to może przyjadę i razem pójdziemy i ja też sobie coś walnę
Malinn - gratulacje!!! Wiedziałam, że w końcu znajdziesz fajną pracę! Tak trzymać!
Ines - Kopnij tego W. w tyłek za przeproszeniem. Szkoda Twojego czasu na kogoś takiego. Zasługujesz na wiele więcej!
Niuniuś - jak zdrówko? Nieco lepiej?
Virginio - do Ciebie koleżanko to ja muszę przedzwonić (dzisiaj wieczorem?) i chcę dokładną relację ze szczegółami!
fiolusiek - dalej nie mogę uwierzyć, że tyle się u Ciebie zmieniło, ale niezmiernie się cieszę, że tak Ci się układa

Przepraszam, że tak w skrócie, ale jak wiadomo siedzę w robocie, więc czas ograniczony. Ten tydzien zapowiada mi się spokojniej to będę wpadała popołudniami. Trzymajcie się ciepło, laski!
__________________
Well-behaved women rarely make history...

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 08:02   #58
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!



o kurcze nie moge za wami nadazyć....

witam wszystkie nowe dziewczyny - ale ta nadzieja że na tym wątku sie schudnie jest złudna


Limonko
ja też mysle o tatuazu - juz kilka lat sie zastanwaim

fiolusiek
to nie dobrze ze chudniesz...

mamrotko przywołuję Cie - jak ci poszło wczoraj, ja trzymałam sie prawie dzielnie, no obiad był zwykły bo jem teraz u mamy i nie bede wybrzydzać a pozatym muszę jesć węgle.
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 08:29   #59
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Bry!!!!
Dla spragnionych reakcji za chwilę wklepię coś w naszym klubie .

Buziam!


Joyce, I love you!!!!
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 09:05   #60
Babcia Jaga
Zakorzenienie
 
Avatar Babcia Jaga
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 804
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

o matko faktycznie dużo piszecie

wiec jak skończy się moje odliczanie to zaczynam prawo jazdy na motocykl

a o mnie ? hm studentka psychologii lat 22 jeszcze pracująca kochająca ścigacze<ma avatarku ja we własnej osobie> i spanie do 11

chwilowo bez Tż, niedawno skończyłam związek na odległość

jak coś jeszcze chcecie wiedzieć to pytajcie ;P

o ja niedobra
zapomniałam się przywitać dzis ;D

zatem dzień dobry dziewczynki <chyba nie ma tu żadnego faceta :P >
Babcia Jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-31 23:05:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.