Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-13, 08:20   #1741
sansimila
Raczkowanie
 
Avatar sansimila
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 328
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

zastanawiam się, czy któraś z Was próbowała zastosować róż z AM jako błyszczyk? kiedyś robiłam tak, że nakładałam na palec trochę różu Nude i kładłam na posmarowane pomadką ochronną usta. kolor był ładny jednak widać było, jakby się zbierał w załamaniach. obecnie się zastanawiam nad ukręceniem małej ilości różu Nude z masłem shea
__________________
„Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć, o czym śniłeś.” (Yogananda)
sansimila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 14:14   #1742
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sansimila Pokaż wiadomość
zastanawiam się, czy któraś z Was próbowała zastosować róż z AM jako błyszczyk? kiedyś robiłam tak, że nakładałam na palec trochę różu Nude i kładłam na posmarowane pomadką ochronną usta. kolor był ładny jednak widać było, jakby się zbierał w załamaniach. obecnie się zastanawiam nad ukręceniem małej ilości różu Nude z masłem shea
niezły patent
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:40   #1743
magd102
Rozeznanie
 
Avatar magd102
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 551
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Możliwe,że dołącze do was

Własnie doszły do mnie próbki kryjące: Golden Fairest,Natural Light,Beige Fair i dostałam próbkę Natural Fair więc jestem miło zaskoczona

Na pierwszy ogień poszedł Golden Fairest bo wydawał mi się najlepszy ale okazało się,że jest za jasny i wyglądam jakbym była chora jutro sprawdze inne... natomiast krycie b.dobre i nie wiem czy nie az za bardzo jak dla mnie [ i tak źle i tak nie dobrze ]

Zamówiłam sobie puder perłowy z Bu i mam nadzieje ze będzie dobry jako primer

Jest tylko jeden problem - kupiłam sobie dzisiaj serum z Biodermy złuszczające i nie wiem jak bardzo mi sie cera będzie złuszczać i czy nie bede musiala zrezygnowac z mieneralow zanim z nimi na dobre zaczne
__________________

„Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterie; to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć.”


magd102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 15:18   #1744
bolinska123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 58
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A co powiecie na temat podkładu do cery mieszanej. Możecie mi coś polecić?
bolinska123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 17:41   #1745
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez bolinska123 Pokaż wiadomość
A co powiecie na temat podkładu do cery mieszanej. Możecie mi coś polecić?
Chodzi Ci o formułę matującą Anabelle? Ona jest matująca tylko z nazwy, przy przetłuszczającej się cerze bez matującej bazy i pudru nie da rady.

To zresztą mój jedyny zarzut wobec tych podkładów, a nie wiem czy nie jestem skazana na ponowny zakup, bo ukręcenie podkładu z Kolorówki mi nie wychodzi, a w Amilie akurat zabrakło odcienia Cashmere, który mógłby mi pasować obok Shell Rose i Cream Beige.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 09:30   #1746
bolinska123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 58
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jejku jak ty się na tym znasz, jestem pod wrażeniem. Wiesz nie wiem czy piszę w dobrym wątku mam cerę mieszaną z dużą skłonnością do wągrów i przetłuszczania się. Próbowałam różnych fluidów, ale jak na razie nic nie spełnia moich oczekiwań, po kilku godzinach zaczynam strasznie się świecić. Nie mam na myśli żadnej konkretnej marki, proszę tylko o radę jakich kosmetyków używać żeby zminimalizować ten problem.
bolinska123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 09:44   #1747
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez bolinska123 Pokaż wiadomość
Jejku jak ty się na tym znasz, jestem pod wrażeniem. Wiesz nie wiem czy piszę w dobrym wątku mam cerę mieszaną z dużą skłonnością do wągrów i przetłuszczania się. Próbowałam różnych fluidów, ale jak na razie nic nie spełnia moich oczekiwań, po kilku godzinach zaczynam strasznie się świecić. Nie mam na myśli żadnej konkretnej marki, proszę tylko o radę jakich kosmetyków używać żeby zminimalizować ten problem.
To jest forum o kosmetykach mineralnych, a wątek o minerałach konkretnej marki (Annabelle Minerals), więc możemy Ci tu doradzić w związku z tymi produktami.

Jeśli szukasz lekkiego makijażu w proszkowej formie, to jak najbardziej polecam spróbować. Tylko musisz wiedzieć, że minerały kupisz praktycznie tylko w necie, do nakładania potrzebne są pędzle, które kupisz też głównie w necie i jeszcze przydałby się primer dzięki któremu podkład będzie się lepiej trzymał i cera będzie matowa oraz puder/finisher do robienia poprawek w ciągu dnia (jeśli takie będą potrzebne). Jako primer i finisher może być jeden kosmetyk.

Świecenie się po kilku godzinach to nie jest taki zły wynik, matujący primer i ewentualne poprawki pudrem w ciągu dnia powinny sobie z tym poradzić.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-16, 15:10   #1748
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny powiedzcie mi czy tak faktycznie jest strasznie z tą niezgodnością próbki z opakowaniem 4g? Bo naczytałam się i teraz mała konsternacja, zamówić 4 próbki czy jednak opakowanie 4g Kiedyś miałam golden fairest ale jest za jasny i chciałam Golden Fair.
I jeszcze jedno pytanko, któraś z Was próbowała "rozbroić" opakowanie po 4g? Bo chciałam je do czegoś jeszcze wykorzystać, ale udało mi się wyciągnąć tylko część sitka, reszta zostala i wygląda na to że jej niczym nie ruszę.
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 15:21   #1749
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

probowalam przed chwila Ciekawska natura wygrala

Podwazylam ta plastikowa czesc penseta i odeszlo zabezpieczenie, ale to pod spodem jest szklane i tez nie dalam rady tego otworzyc... Jakby sie uparl to moze??? Ale pewnie cos peknie. Bu szkoda
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 15:42   #1750
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ja różnicy między próbką a 4g pełnowymiarem nie widzę
taki sam kolor
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 17:35   #1751
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Kupiłam zestaw matujący

golden light + korektor medium + róż rose + flat top.

Dodatkowo wzięłam 2 opakowania puste i pędzelek do różu
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-16, 19:24   #1752
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

i jak utrafiłaś z odcieniem?
do tego podkładu chyba prędzej korektor dark by pasował, bo wcale taki ciemny nie jest
róż rose bardzo lubię, podobnie jak ich flat top
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 20:46   #1753
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
i jak utrafiłaś z odcieniem?
do tego podkładu chyba prędzej korektor dark by pasował, bo wcale taki ciemny nie jest
róż rose bardzo lubię, podobnie jak ich flat top
racja, ja mam korektor medium i jest za jasny..
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 20:57   #1754
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Wlasnie mam próbkę dark i jest minimalnie za ciemna jak dla mnie. Na srodek twarzy kładę fair, na resztę light, w miejscach gdzie jest light dark jest OK, ale do fair nie bardzo postanowilam wziac medium, zobaczymy jak będzie. Co do róży to mam próbki honey i romantic.. I o ile honey jest cudowny, to romantic mało widoczny, chociaż odcień piękny.. Zobaczymy jak będzie z rose
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 09:58   #1755
jaxxxie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny jeśli chodzi o opakowanie 4g, w tej nowszej wersji to niestety ciężko się do niego dobrać. Sitka właściwie nie da się ruszyć, jedyne co mi się udało to podważyć całe dno - nie jest przyklejone ani nic więc można je wyciągnąć. Ponieważ mieszam kolory to właściwie nie miałam wyjścia i za pierwszym razem denko wróciło na miejsce (wystarczyło je mocno wcisnąć). Niestety po kilku takich operacjach przestało się tak dobrze trzymać i ra nawet mi wypadło :/ Obecnie mam prowizorkę czyli przyklejone taśmą, ale muszę poszukać jakiegoś innego pojemniczka na minerały... Może ta wersja 10g się jest lepsza do recyclingu?
__________________
Berry Extraordinary - blog
jaxxxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 12:23   #1756
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

10 gr spoko da sie podwazyc w innym wypadku nie byloby na sprzedaz puste pudelko hihihi.

Chyba ze ktos by chcial +100 do "fejmu" na polce obok perfum, ale watpie hahah
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 13:29   #1757
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ale sie ucieszylam dzisiaj przyszla listonoszka z paczka pedzelki sa strasznie malutkie, takie na wyjazdy i dostałam dwie probki z czego bardzo się ucieszyłam : kryjący golden fair, ktorego zostało mi pół próbki, więc bardzo trafiony prezent i rozświetlający golden fairest, słabo kryje, ale fajnie dZiała jako rozświetlacz


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 15:38   #1758
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Miluchova gratulujemy udanego zakupu
Z pudełkiem 4g nie kombinuje już, dałam je "na straty". Niestety nie wykorzystam go ponownie, mówi się trudno :P W ogóle to się zastanawiam (jak zwykle )nad wyborem koloru czy golden fairest czy golden fair w formule kryjącej. Już wcześniej miałam fairest, i raz był dobry, a raz wydawał się za jasny (dokładnie wtedy jak na twarz padały promienie słońca, w cienu był ok ). Teraz wykorzystałam próbkę fair i muszę powiedzieć, że niby lepiej wyglądałam/ korzystniej bo nie taki bladzioch, ale za to musiałam maznąć nim szyje żeby za bardzo twarz się nie "odcinała". No i teraz jest dylemat Jakaś rada?
Jutro z okazji, że będę w domu to może pomaluje pół twarzy golden fairest, a pół fair i wtedy porównam...
Ehh być kobietą
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 20:18   #1759
glamurous
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

hej dziewczyny orientuje się któraś z Was jaki odcień annabelle minerals będzie odpowiednikiem Blondie z Lily lolo? Z tego co mi się wydaje patrząc na zdjęcia będzie to beige fair albo light. Co o tym myślicie?
glamurous jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-18, 20:38   #1760
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez glamurous Pokaż wiadomość
hej dziewczyny orientuje się któraś z Was jaki odcień annabelle minerals będzie odpowiednikiem Blondie z Lily lolo? Z tego co mi się wydaje patrząc na zdjęcia będzie to beige fair albo light. Co o tym myślicie?
Bardziej w stronę Beige Fair albo mieszanka Light i Fair moim zdaniem.

Ja na razie rezygnuję z podkładów Anabelle, biorę się za Amilie, ale u Anabelle zamawiam róż Romantic i próbkę Nude. Dostałam próbkę Romantic jako gratis do podkładu i nie mogłam wyjść ze zdumienia, że róż może dawać taki naturalny efekt. Gdyby nie ten gratis żyłabym w przekonaniu, że róż to kosmetyk nie dla mnie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 21:15   #1761
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 653
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Czy któraś z Was używała podkładu Maybelline Affinitone 03 Light Sandbeige i mogłaby mi powiedzieć jaki odcień byłby najbardziej zbliżony do niego ?
Ann221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 21:43   #1762
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Miluchova gratulujemy udanego zakupu
Z pudełkiem 4g nie kombinuje już, dałam je "na straty". Niestety nie wykorzystam go ponownie, mówi się trudno :P W ogóle to się zastanawiam (jak zwykle )nad wyborem koloru czy golden fairest czy golden fair w formule kryjącej. Już wcześniej miałam fairest, i raz był dobry, a raz wydawał się za jasny (dokładnie wtedy jak na twarz padały promienie słońca, w cienu był ok ). Teraz wykorzystałam próbkę fair i muszę powiedzieć, że niby lepiej wyglądałam/ korzystniej bo nie taki bladzioch, ale za to musiałam maznąć nim szyje żeby za bardzo twarz się nie "odcinała". No i teraz jest dylemat Jakaś rada?
Jutro z okazji, że będę w domu to może pomaluje pół twarzy golden fairest, a pół fair i wtedy porównam...
Ehh być kobietą
Może wymieszaj oba? albo jasniejszy na srodek twarzy a ciemniejszy na boki. Ja ten drugi sposob stosuje czesto jak mi skora jasnieje i jest ok
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 17:35   #1763
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Czy mogłybyście mi doradzić jak trafić z odcieniem? Mam bardzo jasną cerę w odcieniu zółtym. Który odcień będzie najlepszy? Interesują mnie podkłady kryjące i rozświetlające.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 18:48   #1764
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Czy mogłybyście mi doradzić jak trafić z odcieniem? Mam bardzo jasną cerę w odcieniu zółtym. Który odcień będzie najlepszy? Interesują mnie podkłady kryjące i rozświetlające.
Odcień zółty? To raczej zrezygnowałabym z natural (tutaj wybija róż) i z beige (moim zdaniem mają więce pomarańczy). Zostaje więc golden ( bardziej oliwkowo-ziemisto-zółte), zależy jeszcze który poziom.


A w ogóle to zrobiłam ten mój test. Pół twarzy pokryta golden fair kryjący,a pół golden fairest matujący. Oceniało mnie jury w składzie mojej siostry i mamy. Obie stwierdziły, że jak by miały wybierać to lepiej mi w golden fairest. Powiedziały że w golden fair mam twarz taką ziemistą i szarą. Chyba jednak z wielkim bólem będę musiała stwierdzić, że AM nie są dla mnie. Choć krycie mają najlepsze ze wszystkich.

EDIT: W ogóle zapomniałam zapytać, bo mam próbkę golden light matujący, i zastanawiałam sie nad wykorzystaniem go jako bronzera. Próbowała już może, któraś z Was taki patent?
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."

Edytowane przez Almodis
Czas edycji: 2013-10-19 o 18:49
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 01:05   #1765
inga22
Raczkowanie
 
Avatar inga22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Czy mogłybyście mi doradzić jak trafić z odcieniem? Mam bardzo jasną cerę w odcieniu zółtym. Który odcień będzie najlepszy? Interesują mnie podkłady kryjące i rozświetlające.
Zdecydowanie golden. Podobnie jak Ty, mam ciepły odcień skóry, opalam się na miodowo. Testowałam natural i wychodził mi straszny prosiaczek , golden fair pasuje bardzo dobrze. W opakowaniu wygląda jak... jajecznica, ale dobrze stapia się ze skórą. Chyba rzeczywiście ma zielonkawą nutę, ale dzięki temu lekkie zaczerwienienia są mniej widoczne. Jak pisały dziewczyny wcześniej, goldeny są trochę ciemniejsze od pozostałych tonacji - golden fair jest ciemniejszy od natural fair, na poziomie natural light. Mam typowo słowiańską karnację, nie porcelanową, nie śniadą, jeśli miałabym określić "ciemność/jasność" tego podkładu, powiedziałabym że jest pomiędzy najjaśniejszym a drugim z kolei odcieniem w typowej kolorówce podkładów drogeryjnych. Jeśli masz bardzo jasną cerę, celowałabym w fairest.
Co do rozświetlających - dostałam gratis próbkę golden medium, którą testowałam gdy byłam bardziej opalona. Świeci się naprawdę mocno, ale za to jest słabo napigmentowany i ma inną konsystencję (mniej kremową, bardziej suchą). Właściwie to nigdy nie odważyłam się nałożyć go na tyle dużo, żeby zobaczyć po ilu warstwach kryje, po po jednej świeciłam się jak nie przymierzając Edward C. To bardzo ładny rozświetlacz, ale nie wiem, czy nada się jako podstawowy podkład.

Zamówiłam też próbki Amilie, dam znać jak porównanie z AM.
inga22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 09:45   #1766
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 653
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A jak to jest z tymi gratisami ? Czy trzeba zamówić określoną ilość próbek, żeby dostać jedną gratisową ?
Ann221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 11:25   #1767
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

nie ma tego określonego
zależy od ich 'widzimisię'
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 11:37   #1768
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 653
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dzięki Dzisiaj będę zamawiać
Ann221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 12:53   #1769
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Zamawiać będe pewnie coś koło połowy listopada, bo wtedy skończy i się BB. Zdecyduje się pewnie na kryjący golden fairest. Oczywiście próbka. Na ile około wystarczają wam pełnowymiarowe minerały?
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 19:43   #1770
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Zamawiać będe pewnie coś koło połowy listopada, bo wtedy skończy i się BB. Zdecyduje się pewnie na kryjący golden fairest. Oczywiście próbka. Na ile około wystarczają wam pełnowymiarowe minerały?
Właśnie wykańczam 4g, używałam od maja praktycznie codziennie.

I właśnie mam taki sam problem jak Wy - nie mogę za cholerę dobrać się do środka słoiczka, bo nie da się go odkręcić. Mam tę wersję z zamykanym sitkiem, próbowałam podważać, ale dalej nic Zostało mi jeszcze sporo podkładu, który jest po bokach i nie chce wylecieć A bardzo nie lubię marnować kosmetyków.
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.