O D ż Y W K A ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-29, 19:22   #1
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka

O D ż Y W K A ???


No więc... moje włosy są w okropnym stanie Nie ukrywam, ze jestescie dla mnie ostatnią deską ratunku dziewczyny... Bardzo Was prosze, żebyscie poleciły mi skuteczną dobra odżywkę (bardzo chętnie zastosuje domowe sposoby!!). Mam włosy połamane, bardzo suche, no i są jak siano... Chciałabym w końcu wyjść gdzieś w rozpuszczonych włoskach... ale teraz kiedy sa w takim stanie wolę tego nie robić, zeby nie wystraszyc ludzi... Prosze dziewczyny... podajcie mi jakiś super sposób na tę "dolegliwość", a jednoczesnie zeby w miare szybko bylo widac efekty... Mogę na Was liczyc??

ps. Zażywam Skrzypovite i kupiłam sobie odzywke z łożysk, ale użyłam tylko raz jak na razie (co o niej myslicie?)...

2ps. Jesli taki temat juz byl (konkretnie taki) to przepraszam za klopot ale mimo wszystko prosze o wyrozumialosc i odpowiedz...
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 19:31   #2
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: O D ż Y W K A ???

Hmmm...mi osobiście bardzo pomogła odżywka Mrs.Potters do włosów zniszczonych (nie wiem czy to się tak pisze:P) i do tego używałam jeszcze odżywki na zniszczone i rozdwojone końcówki Ziaji .Efekt był widoczny już po tygodniu ,a po dwóch moje włoski odzyskały blask .Buziaki
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 19:41   #3
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: O D ż Y W K A ???

Dzieki su$ka

Dziewczyny! A coś z domowych sposobów? SKUTECZNEGO? slyszalam cos o jajkach?:P pomozcie bo jestem totalnie skołowana...
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 19:57   #4
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: O D ż Y W K A ???

No cóż ...jajecznicę na głowie też robiłam swego czasu ,znaczy w wakacje Do miseczki wrzucasz dwa żółtka ,dwie łyżki oliwy z oliwek i troszkę soku z cytryny -> mieszasz i potem nakładasz na mokre włoski ,zakładasz folię ,okręcasz ręcznikiem -> tak z 10 min trzymasz na główce A potem spłukujesz i myjesz włosy szamponem .Kuracja fajna ,efekty tak po 2 tygodniach widać .Minus taki ,że beznadziejnie się nakłada na włosy
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 20:00   #5
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: O D ż Y W K A ???

Jestes swietna dziekuje A moze jakies jeszcze domowe sposoby? CHODZI MI O COS MEGA-SKUTECZNEGO
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 20:46   #6
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: O D ż Y W K A ???

Swojego czasu, 1 raz na tydzien aplikowalam sobie cosik takiego :

1 op. drożdży
2 zółtka
2 łyżki nafty kosmetycznej
kilka kropli olejku rycynowego

Wszystko razem utrzeć, nałożyć na włosy, na to folię, ręcznik i pośmigać w tym godzinkę. Póżniej spłukać i z 2 razy umyć włosy szamponem.

Efekt : zdrowe, mocne, błyszczące włosy.
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 13:10   #7
Nika_17
Przyczajenie
 
Avatar Nika_17
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 26
Dot.: O D ż Y W K A ???

A na moje zniszczone prostowaniem włoski pomógł WAX i szampon dove (ten niebieski). Jak dla mnie jest to świetna odżywka i szampon, tylko wiadomo nie każdemu wszystko pomaga...
Nika_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-13, 13:11   #8
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: O D ż Y W K A ???

To prawda - Wax Henna Treatment Mask to najlepsza odżywka do włosów. Kupisz w każdej aptece
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 13:53   #9
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: O D ż Y W K A ???

Cytat:
Napisane przez kamaO
To prawda - Wax Henna Treatment Mask to najlepsza odżywka do włosów. Kupisz w każdej aptece
na mnie akurat ta odżywka nie działa i powodowała nadmierne wypadanie włosów bardzo chwalę sobie za to wszelkie odżywki, szampony i maski Dove - bardzo dobrze nawilżają, rozczesują włosy, włosy są miękkie, w lepszym stanie, super dla włosów zniszczonych i suchych
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 15:54   #10
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: O D ż Y W K A ???

Ja myśle, ze drogeryjne odzywki możesz sobie odpuścić, na taki problem spróbuj czegos z profesjonalnych kosmetyków ( np Loreal Repair).Natomiast ja polecam odżywke Henna Treatmen Wax, stosuje od 6 lat i wyciagała mnie s kazdych kłopotów, czy to wypadanie czy to dekoloryzacja ( obojętnie jaki masz kolor wybierz wersje dla blondynek jest znacznie lepsza) Co prawda sa dziewczyny , na które nie działa, żaden komsetyk nie jest dobry dla wszystkich, ale spróbuj, u wielu dziewczyn Wax naprawde się sprawdził .Trzeba pamiętać o regularności( z początku też mogą wychodzic włoski nieco bardziej , powodowane to jest wypychaniem nowych włosów przez stare oraz wylatywaniem włosów osłabionych, ale po kilku tygodanich widoczny jest efekt przyrostu włosów w postaci jeżyka u wielu użytkowniczek np u mnie nie spowodował większego wypadania.Wax nie nawilzy i wygładzi włosów- nie daje takiego krótkowtrwalego efektu jak odzywki drogeryjne, on regeneruje włos i poprawia jego strukturę, wzmacnia, co jest widoczne po kilku użyciach.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 16:10   #11
aguskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 394
Dot.: O D ż Y W K A ???

Ha może się uśmiejecie , ale bardzo dobra i zayfana fryzjerka zdradziła mi swoj sekret pięknych włosków Stosowala majonez (ten z wyzszej półki) Jeszcze nie probowałam, ale może
W każdym bądz razie warto spróbować , a cco tam, może tylko pomóc
aguskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-13, 16:26   #12
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: O D ż Y W K A ???

Adoosienko, po pierwsze wizyta u fryzjera i obcinamy polamane, rozdwojone (i co tam jeszcze masz) koncowki. Druga rzecz to farbowanie, jesli farbujesz wlosy to zrezygnuj na jakis czas ( nie mamtu na mysli miesiaca tylko conajmniej pol roku) z farb chemicznych, niby sa one coraz lepsze, ale wlosy delikatne i tak czasem poprostu od nich sie niszcza. Zdecyduj sie na farbki pochodzenia roslinnego, teraz jest ich tyle kolorow, ze kazdy zanjdzie cos dla siebie. Stosuj co dwa tygodnie, one swietnie odzywiaja i wzmacniaja wloski. No i do tego maly sekret: odzywka ekspresowo poprawiajaca wyglad wlosa (mozesz ja stosowac raz w tygodniu):
1 zoltko, czubata lyzka kremu glicerynowego (takiego do rak, najzwyklejszego); 1 lyzka nafty kosmetycznej, 2 lyzki wody (mineralnej najlepiej, odpusc sobie kranowke), 2 lyzki soku z cytryny
mieszasz to wszystko w miseczce i nakladasz na lekko wilgotne wlosy. Przykrywasz czepkiem foliowym i nosisz sobie conajmniej pol godziny. Pozniej dobrze umyj wlosy, zle wyplukana nafta moze narobic szkody, zatylakajac pory w skorze glowy. A pozniej, jesli uzywasz kosmetykow do ukladania wlosow to wybierz te nawilzajace, ja polecam nowa linie NIVEA.
No i pamietaj o takich juz banalnych rzeczach jak np o suszeniu wlosow trzymajac dosc daleko suszarke od wlosow.
I jeszcze jedno, ja popelnialam pewnien blad uzywajac kosmetykow do stylizacji... wydawalo mi sie, ze jesli kupie najmocniejszy lakier to on utrzyma moje wlosy dluzej ... a w rezultacie poprostu na maksa obciazal kudelki i tylko robil szkode.

Ja dzieki takiej kuracji wzmocnilam swoje bardzo cienkie wlosy. Sa zdrowe, blyszczace i naprawde super

Polecam wytrwalosc i konsekwencje, rezultaty przyjda same.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 16:33   #13
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: O D ż Y W K A ???

A ja polecam stosowanie maski z firmy Schwarzkopf. Sa w takich wiekszych opakowaniach do różnego rodzaju włosów. Stosuj je po każdym myciu i trzymaj na głowie okolo 10 minut! Efekty sa naprawde duze! A ja oprócz tego stosuje szampony dla dzieci i mam miekkie dosyc włoski
Pozdrawiam
p.s. Czy u fryzjera nie można pzypadkiem zrobic zabiegu nawilżającego? Sama sie wybieram zapytać , moze ktos był i powie czy sie oplaca
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 10:48   #14
donaticzka
Rozeznanie
 
Avatar donaticzka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 565
Dot.: O D ż Y W K A ???

zakwaszanie włosów Ten stary, domowy sposób stosowały nasze babcie i prababcie. Wykorzystuje on naturalny sok z cytryny lub grejfruta i należy go wykonać dopiero po umyciu włosów i spłukaniu odżywki.

Do szklanki chłodnej wody wyciskamy połowę cytryny. Polanie włosów tak przygotowaną miksturą spowoduje zakwaszenie włosa i zamknięcie łuski włosowej. Włosy stają się gładkie i lśniące. Zabieg ten poleca się szczególnie osobom o włosach farbowanych, gdyż zapobiega wypłukiwaniu się sztucznego barwnika.
donaticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 10:58   #15
donaticzka
Rozeznanie
 
Avatar donaticzka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 565
Dot.: O D ż Y W K A ???

Jeśli włosy są bardzo zniszczone i wysuszone potrzebują wyjątkowej kuracji.
- wystarczy Intensywnie Regenerująca Maseczka do Włosów Dove. Unikalna, bogata kompozycja składników dogłębnie nawilża i pielęgnuje włosy. Maseczka różni się od zwykłej odżywki tym, że jej skondensowany i bogatszy skład zapewnia szybkie i intensywniejsze niż w przypadku odżywek nawilżanie. Maseczka ma lekką i delikatną konsystencję, dzięki czemu łatwo się rozprowadza i jest bardzo wydajna. Już odrobina tej lekkiej, jedwabistej i delikatnej substancji przywraca włosom ich naturalne piękno. Pomimo bogatej receptury i głębokiej penetracji substancji nawilżających i pielęgnujących maseczka, dzięki nowoczesnej technologii, nie obciąża włosów.

Edytowane przez donaticzka
Czas edycji: 2006-11-21 o 09:50
donaticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.