Moje drogie potrzebuję pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-31, 09:03   #1
suzi2406
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Exclamation

Moje drogie potrzebuję pomocy!


Mój mężczyzna będzie niedługo obchodził 30 urodziny. Potrzebuję wymyślić jakiś prezent. Nie jest to taka banalna sprawa bo przerobiłam już chyba wszystko.
ogolnie jestem po wakacjach tj. jestem więc spłukana, ponadto ona ma wszystko czego facet potrzebuje a jak czegoś mu brakuje to idzie i sam sobie kupuje bo go na to stać.
Jest przedstawicielem handlowym więc jakieś gadżety do domu zawsze sobie załatwi, nie interesuje się nowinkami technicznymi. Ma już nowy zegarek, portfel, łańcucszek z bozią i grawerką, telefon ma stary bo nie chce innego ten mu pasuje. Bardzo dużo czasu spędza w samochodzie sprząta go częściej niż w domu.

Przerabiałam już mnóstwo rzeczy, przez gazete z artykułem, lot balonem, perfumy, ubrania, bilety na jakieś imprezy.
nie mam pojęcia co teraz zrobić. proszę pomóżcie.
suzi2406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 09:29   #2
Ewcik0410
Zakorzenienie
 
Avatar Ewcik0410
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6 372
Dot.: Moje drogie potrzebuję pomocy!

Ja bym Ci mogła polecić coś takiego dość oryginalnego,coś,co na pewno będzie dłuuugo dłuuugo pamiętał
Jeśli macie gdzieś koło siebie romantyczne jeziorko z takim coś a'la małym deptakiem mogłabyś poprosić kogoś bliskiego o pomoc w przygotowaniu takiej niespodzianki.
Ustawić wzdłuż, świeczki, na końcu np. z kamieni ułożyć imię Ukochanego Wziąć obowiązkowo dobre wino i przekąski
Nie wiem na ile Twoje możliwości Ci pozwalają,więc trochę trudno mi coś konkretniejszego podsunąć, ja bym proponowała zawiązać Jubilatowi oczy, tak,żeby przez całą drogę niczego się nie domyślał, kiedy wysiądziecie z auta,zdjąć przepaskę, zapalić świeczki i na pewno będzie bardzo pozytywnie zaskoczony
Najlepiej sprawdzi się w ciepły letni wieczór, i oby pogoda dopisała
__________________
wymiana
Ewcik0410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 10:33   #3
Meea
Raczkowanie
 
Avatar Meea
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 158
Dot.: Moje drogie potrzebuję pomocy!

Pomysł super, chciałabym, żeby ktoś dla mnie coś takiego przygotował ale miałabym obwawy czy taki prezent spodoba się facetowi. Na pewno będzie miło zaskoczony ale do tego dodałabym jakiś drobny upominek. To może.. książkę, wędkę, coś czym się do tej pory nie zajmował a mogłoby to rozwinąć u niego jakąś pasję. Może drzewko bonsai?
Meea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 23:55   #4
paradoxia93
Przyczajenie
 
Avatar paradoxia93
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 7
Dot.: Moje drogie potrzebuję pomocy!

Skoro to urodziny to może tort urodzinowy w kształcie samochodu?
paradoxia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.