Trwała a wypadanie włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-30, 11:37   #1
kingooolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1

Trwała a wypadanie włosów


Witam serdecznie,
Mój problem dotyczy wypadania włosów.Mam dopiero 15lat, strasznie gęste włosy.W wieku 14lat zrobiłam pierwszą trwała ondulacje (bardzo lekką) wytrzymała zaledwie 2tygodnie, gdyż moje włosy nie chcą się skręcać(w wałkach cieniutkich siedziałam 25min,z bardzo mocnym preparatem) Po 7miesiącach zrobiłam następną trwała u innej fryzjerki, która nałożyła na włosy normalny preparat i miałąm go 75minut, jednak włosy także po takim czasie nie chciały się za mocno skręcić.Po myciu włosy były skręcone jak baranek i wyglądały na zdrowe(fryzjerka podcinała końcówki po zrobieniu trwałej)Niedawno jednak włosy stały się bardzo suche, końcówki mam połamane, rozdwojone i bez blasku, a co najgorsze włosy mi wypadają!!!! ...garściami... Niewiem co można w takim wypadku zrobić, wcześniej jeszcze się odchudzałam i trochę pogorszyłam sobie wyniki(poziom żelaza itd) ale teraz juz jest dobrze wszystko mam w normie(hemoglobiina, zelazo itd). Pare miesięcy temu ustąpiło wypadanie włosów, jednak teraz sie pogarsza... Poszłam ściąć końcówki, włosy teraz wygladają lepiej, jednak wypadanie nie ustąpiło. Co ma na to wpływ? jak moge to zatrzymać? Jem rózne witaminy itd ale to mało pomaga..Może jakieś odżywki ... ?Mam dopiero 15lat i nie chce być łysa dlaczego choć mam tak grube włosy one wypadają? po kazdym myciu musze 2razy ze szczotki zbieraćwłosy bo się nie mieszcza ... Uprzejmie Proszę o odpowiedz co mogę zrobic aby poprawic stan moich wlosów (na adres e-mail kwiatuszek963@interia.pl gdyż kingolek@tlen.pl nie dziala sprawnie i wiadomosci nie dochodza)

Z góry dziękuję

Kinga
kingooolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 13:32   #2
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: Trwała a wypadanie włosów

Nie martw się, nie będziesz łysa.
Trwała faktycznie mogła spowodować zniszczenie włosów i osłabić je tak, że zaczęły wypadać.
Zastosuj apteczne ampułki Vichy albo apteczną odrzywkę Treatment wax. Wybierz się do lekarza,to Cię uspokoi: to może być kwesta "burzy hormonów" albo tarczycy.A poza tym, jeśli masz gęste i dłuższe włosy, to może wcale nie wypada ich tak dużo, tylko wzrokowo tak Ci się wydaje? Pełna szczotka włosów to może być zaledwie 20 długich włosów - a dziennie możesz tracić nawet do 100 i jest to normalka.
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 17:49   #3
kwiatsy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: Trwała a wypadanie włosów

Radzę zastosować szampon do włosów zniszczonych Farmona Radical oraz kompleks odżywczy w ampułkach do skóry głowy stymulacy porost włosów Farmona Radical. Oba preparaty możesz kupić w aptece, cena nie jest wysoka. Stosowałam przez 3 miesiące i super działa.
kwiatsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 17:24   #4
camilia
Przyczajenie
 
Avatar camilia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
Dot.: Trwała a wypadanie włosów

albo cosik firmy- kerastase polecam gorąco
camilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.