Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-21, 16:02   #1
RoberttPL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19

Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?


Witam

Chciałbym się Was zapytać co sądzicie o fetyszystach stóp ? podoba Wam się, gdy facet wpatruje się w wasze stopy ?

Nie macie nic przeciwko ?

Co myślicie, gdy widzicie jak facet non stop patrzy się na wasze stopy z zafascynowaniem ;>

Bardzo mnie to ciekawi, ponieważ sam jestem fetyszystą i chciałbym wiedzieć co o tym sądzicie, i czy jest to nie miłe.

Pozdrawiam, Marek.
RoberttPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 16:20   #2
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?

zdecyduj sie marek, czy robert

nie bede obiektywna... stopy jako czesc ciala do wykorzystania w seksie, grze wstepnej - czemu nie
natomiast jesli kolega, znajomy powie mi, ze mam ladne, bardzo ladne stopy napewno dziala to w pewien okreslony sposob, 100 razy lepiej niz bajka o pieknych oczach (bo nie jest to nijak element erotyki i brzmi jak fatalny podryw), czy nogach, bo brzmi to juz zbyt tandetnie, o posladkach nie wspominajac (takie komplementy moze dawac mi moj TZ, a nie obcy chlop)

w kazdym razie na kazda pochlebna uwage o stopach na twarzy mojego wewnetrznego chochlika maluje sie lekko oblesny usmiech

byc moze moje skojarzenie jest tak proste jak fetyszysta=wyrafinowany kochanek
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 16:26   #3
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?

Nie nie nie, wolę już lizanie pach niż stóp
Nie stopki są moje, z resztą wszędzie mam łaskotki.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 16:34   #4
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?

Cytat:
Napisane przez RoberttPL Pokaż wiadomość
Witam

Chciałbym się Was zapytać co sądzicie o fetyszystach stóp ? podoba Wam się, gdy facet wpatruje się w wasze stopy ?

Nie macie nic przeciwko ?

Co myślicie, gdy widzicie jak facet non stop patrzy się na wasze stopy z zafascynowaniem ;>

Bardzo mnie to ciekawi, ponieważ sam jestem fetyszystą i chciałbym wiedzieć co o tym sądzicie, i czy jest to nie miłe.

Pozdrawiam, Marek.
Moim zdaniem tragiczny fetysz....... tyle jest pięknych części ciała u kobiety np. piersi, dłonie, pupa, włosy etc. A stopy są dla mnie jakieś takie blee, aseksualne, obrzydliwe. Źle mi się kojarzą. Wolalabym zeby meczyzna zajal sie inna czescia ciala niz stopy
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 16:39   #5
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?

Cytat:
Napisane przez RoberttPL Pokaż wiadomość
Witam

Chciałbym się Was zapytać co sądzicie o fetyszystach stóp ? podoba Wam się, gdy facet wpatruje się w wasze stopy ?

Nie macie nic przeciwko ?

Co myślicie, gdy widzicie jak facet non stop patrzy się na wasze stopy z zafascynowaniem ;>

Bardzo mnie to ciekawi, ponieważ sam jestem fetyszystą i chciałbym wiedzieć co o tym sądzicie, i czy jest to nie miłe.

Pozdrawiam, Marek.
Jakie skojarzenia? hmm, jakieś takie ...dziwne Śmieszy mnie ten cały fetysz stóp, nie widzę w tym nic fajnego i jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, bym mogła kiedyś zmienić zdanie. Aczkolwiek .... nigdy nie mów nigdy wiec jesli przykładowo mój facet byłby fetyszystą stóp to mogłabym poeksperymentować.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 16:45   #6
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?

a, jeszcze dorzuce jedna rzecz: spotykalam sie kiedys z chlopakiem, inteligentny, ladny, wychowany... jakos tak probowalam wybadać temat, z racji, ze byl to etap kawka, herbatka, spacer

stwierdzil, ze nigdy nie dotknalby stop swojej dziewczyny, bo to obrzydliwe... poczulam sie troche jak tredowata

no i koniec koncow to bardzo mile, kiedy ktos patrzy nie tylko w dekolt, ale potrafi zauwazyc, ze moj manicure zabral mi pol dnia
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 16:54   #7
hryzotemis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 709
Dot.: Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?

Ja niecierpię stóp. Swoje jakoś zniosę, ale inne mnie drażnią. Nie lubię, gdy ktoś mnie nawet stopą dotknie. Dziwna jestem
Do stóp Tżta powoli zaczynam się przyzwyczajać..., ale i tak ich nie lubię
hryzotemis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-21, 16:59   #8
kar_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mazowsze :)
Wiadomości: 90
Dot.: Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?

Chyba nie mogłabym miec faceta, który ma fetysz stóp
kar_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 17:09   #9
RoberttPL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?

Tyle wypowiedzi i każda ma o tym złe zdanie

Trochę to smuci, ale nic, dzięki Wam za wypowiedzenie się, przynajmniej wiem na czym stoję
RoberttPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 17:12   #10
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?

pociesze cie, ze moi dwaj koledzy fetyszysci raczej nie mieli problemow ze zwiazkami i dziewczyny przyjmowaly to jako nowosc, ciekawostke, a jak juz dostawaly z tego powodu ladne buty to byly w niebo wziete
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 17:16   #11
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?

Cytat:
Napisane przez hryzotemis Pokaż wiadomość
Ja niecierpię stóp. Swoje jakoś zniosę, ale inne mnie drażnią. Nie lubię, gdy ktoś mnie nawet stopą dotknie. Dziwna jestem
Do stóp Tżta powoli zaczynam się przyzwyczajać..., ale i tak ich nie lubię
Hehe myślałam, że tylko ja tak mam Swoich stóp też nie cierpie, wszystkie stopy są dla mnie aseksualne. I nie mogłabym być z facetem z takim fetyszem.
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________

Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-21, 17:28   #12
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?

Oo. Zdziwiłam się, ale to w sumie pare postów, o niczym nie swiadczy.

Tak?
A mnie się wydawało, że całkiem sporo facetów lubi kobiece stópki. Więcej, niż może się przyznają..?
Nawet ostatnio w California coś tam , to z Duchovnym o seksie , ten łysy pan się zdziwił, że ''stopy to niby są dla do wąskiej grupy odbiorców?''.

Jeśli dziewczyna wyciaga z glana takiego śmierdziucha a gostek rozanielony, jak nie ubliżając, podobnież, anegdotycznie Napoleon lubił niemytą tą tam, jak jej tam, to typowe to to nie jest. Ale to w ogóle, jak się ludzie nie myją. (A może własnie typowe, a ja o czymś nie wiem :P).

Swoją droga, to jest dziwne. Jak facet wylizuje kobiecie odbyt to jest dżezi a jak kręcą go stopiszcza i się do nich miałby zabrać, to mało git.
Nie przejmuj się Marek, bo taka sama częśc ciała jak inne. Nie wiem, czemu pakowanie się z członkiem w odbyt albo seks oralny to mialby być taki standard, a poświęcanie uwagi nogom to od razu dziwactwo.

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Hy hy
A mi tam się kobiece stopy to bardzo podobają, jak są ładne, i zawsze, zawsze, latem patrzę laskom na stopy. Większość kobiet ma, że tak się wyrażę, graślaki (sorki ), może to stąd ten foch . :P
Mi tam sie stopy kojarzą bardzo erotycznie.
I jak mężczyzna ma ladne, zgrabne, nie powiem, że to źle. (Z tym, że mnie się podoba jak ma co wylącznie od estetycznej strony, bez żadnych tam ciągot, że tak powiem :P). Aczkolwiek i tak uważam, że mężczyzna lepiej wygląda w pełnych butach jak w sandałach, wiadomix. Za to kobiety mogą nosić wszystko, ale w zadnym bucie ładna noga nie prezentuje się tak ladnie, jak w sandalkowatej szpilce.

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Zresztą, w ogóle to uważam, że piękne buty kobiety zawdzięczają głównie jakiemuś tam umiłowaniu facetow do tej części ciała. (Poza tym, skoro nogi sa takie cool, to niby czemu stopy nie???)
Podobnie jak seksowne wcięte spódnice, przylegle bluzki. Tzn., może i sobie to zaprojektowała kiedyś tam kobieta, ale że nie miała przy tym na względzie tego i owego.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 17:28   #13
LittleMissDJA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?

fajnie, stopy sa seksowne jak sa zadbane (a moje sa) wiec nie mam nic przeciwko zeby patrzyli. mi samej sie tez mega podobaja moj TZ niestety jakos nie przepada.. nie az tak zeby nie dotykal, ale zdecydowanie sa mu obojetne, a szkoda.
__________________
do jego powrotu - 3 miesiace...

doprowadzanie sie do perfekcji
- TW
- 8 min ABS
- 8 min Arms
- 8 min Buns
- hulahop!!!
- dbam o cere!
- odstawiam cole i slodycze
LittleMissDJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 17:30   #14
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?

Cytat:
fajnie, stopy sa seksowne jak sa zadbane
no ba.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 17:39   #15
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?

Hultaj nie bylo mnie tu kawal czasu, co ty za dziwna gwara nawijasz?

ale fakt faktem, akurat dla mnie jest duzo dziwnych, nieprzyjemnych zboczeń (np wkladanie palca mezczyznie w odbyt podczas stosunku... a podobno wiele kobiet to robi), a stopy to takie niewinne jak nie wiem, lizanie po uchu
i rzadko, bardzo rzadko, a gapie sie, przeciez musze widze latem ladne zgrabne stopki
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 17:41   #16
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?

Ja bardzo lubie swoje stopy, jesli ktos zwróci na nie uwage, to bardzo miłe, sam fetyszyzm mi nie przeszkadza, pod warunkiem, ze nie jest to jedyny warunek udanego seksu, tylko raczej dodatek.
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 17:48   #17
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?

Cytat:
Napisane przez RoberttPL Pokaż wiadomość
Witam

Chciałbym się Was zapytać co sądzicie o fetyszystach stóp ? podoba Wam się, gdy facet wpatruje się w wasze stopy ?

Nie macie nic przeciwko ?

Co myślicie, gdy widzicie jak facet non stop patrzy się na wasze stopy z zafascynowaniem ;>

Bardzo mnie to ciekawi, ponieważ sam jestem fetyszystą i chciałbym wiedzieć co o tym sądzicie, i czy jest to nie miłe.

Pozdrawiam, Marek.


A wyobraz sobie ,ze poznales wspaniala kobiete Cudowna, inteligentna, zadbana, piekna itd. Spotykacie sie. Jestes zauroczony,zakochujesz sie itd. Potem nastepuje intymna sytuacja, widzisz jej stopy ......i bach!!!! Zadbane owszem, miekka skorka, ale o tragicznym ksztalcie i np. z plaskostopiem. Co wtedy? Olejesz ja? Ciekawa jestem tego. Czy jak spotkasz kobiete natychmiast kazesz jej pokazac stopy?
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 17:50   #18
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?

Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?
Nic. Zwyczajnie nie myślę o nich.

Ja akurat mam brzydkie stopy: długie, żylaste, szerokie, płaskie a równocześnie małe w obwodzie i przelatują przez wszystkie letnie buty.
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 17:59   #19
Samafaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 166
Dot.: Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?

Ogólnie stopy mnie brzydzą. Jakby facet gapił mi się na stopy z zafascynowaniem to raczej bym się zmieszała i uciekła
__________________
luty | marzec | kwiecień | maj | czerwiec | lipiec | sierpień

kocham


Samafaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-21, 18:11   #20
donay
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 740
Dot.: Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?

Mam kolege fetyszyste lubi je całować dotykać głaskać i co ino :P i moze gdybym go nie znala to nic bym do tego nie miala ale po Jego zachowaniu troche mnie to odrzuca gdyz jest tego za duzo po prostu jak ktos na kazdym kroku mowi tylko o stopach o butach o frenchu na stopach itp to mnie to odrzuca jakos nie wiem czemu. Moze to tak jakby ktos w kolko gadal o piersiach i wszystkim co z nimi zwiazane. A wiec jak facet lubi pomasowac kobiece stopy poglaskac ale w zdrowych ilościach jestem na tak a wszelkim zboczeniom fetyszystycznym mowie nie :P
__________________
"to jest moje niebo, nie chce mieć innego"


Like A Rainbow
Fading In The Twinkling Of An Eye
Gone Too Soon
donay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 18:14   #21
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?

Hmm...nigdy o tym nie myslałam, ale zdziwiło mnie tyle postów o obrzydzeniu do stóp - to jest ciekawe w sumie, skąd to się bierze?

Stopy, jak stopy...ja swoje nawet lubię. Faceci mają brzydkie stopy przeważnie, więc nie ma się czym zachwycać Ale damskimi...no jak ktoś lubi, no to co za problem Skoro ktoś się zachwyca czyimiś nogami albo jarają go długie włosy, to można się i stopami podniecać

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez donay Pokaż wiadomość
Mam kolege fetyszyste lubi je całować dotykać głaskać i co ino :P i moze gdybym go nie znala to nic bym do tego nie miala ale po Jego zachowaniu troche mnie to odrzuca gdyz jest tego za duzo po prostu jak ktos na kazdym kroku mowi tylko o stopach o butach o frenchu na stopach itp to mnie to odrzuca jakos nie wiem czemu. Moze to tak jakby ktos w kolko gadal o piersiach i wszystkim co z nimi zwiazane. A wiec jak facet lubi pomasowac kobiece stopy poglaskac ale w zdrowych ilościach jestem na tak a wszelkim zboczeniom fetyszystycznym mowie nie :P
No jeśli by to oznaczało takie gadanie ciągle o tym, to chyba każdego by wnerwiało
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 18:44   #22
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?

Cytat:
Napisane przez RoberttPL Pokaż wiadomość
Witam

Chciałbym się Was zapytać co sądzicie o fetyszystach stóp ? podoba Wam się, gdy facet wpatruje się w wasze stopy ?

Nie macie nic przeciwko ?

Co myślicie, gdy widzicie jak facet non stop patrzy się na wasze stopy z zafascynowaniem ;>

Bardzo mnie to ciekawi, ponieważ sam jestem fetyszystą i chciałbym wiedzieć co o tym sądzicie, i czy jest to nie miłe.

Pozdrawiam, Marek.
A co sie przejmujesz, czy komus na necie sie to podoba czy nie?

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
Moim zdaniem tragiczny fetysz....... tyle jest pięknych części ciała u kobiety np. piersi, dłonie, pupa, włosy etc. A stopy są dla mnie jakieś takie blee, aseksualne, obrzydliwe. Źle mi się kojarzą. Wolalabym zeby meczyzna zajal sie inna czescia ciala niz stopy
Aha, to zachwycanie sie pupa, z ktorej sie wydala fekalia jest ok, ale stopy sa aseksualne i obrzydliwe

Ludzie, dajcie spokoj...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 18:46   #23
RoberttPL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?

Cytat:
Napisane przez ZAQOCHANA Pokaż wiadomość
A wyobraz sobie ,ze poznales wspaniala kobiete Cudowna, inteligentna, zadbana, piekna itd. Spotykacie sie. Jestes zauroczony,zakochujesz sie itd. Potem nastepuje intymna sytuacja, widzisz jej stopy ......i bach!!!! Zadbane owszem, miekka skorka, ale o tragicznym ksztalcie i np. z plaskostopiem. Co wtedy? Olejesz ja? Ciekawa jestem tego. Czy jak spotkasz kobiete natychmiast kazesz jej pokazac stopy?

Oleje, ale Fetysz, nie ją

Nie chce się kierować fetyszem w miłości, bez tego da się żyć
RoberttPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 18:46   #24
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Hultaj nie bylo mnie tu kawal czasu, co ty za dziwna gwara nawijasz?


Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
Hmm...nigdy o tym nie myslałam, ale zdziwiło mnie tyle postów o obrzydzeniu do stóp - to jest ciekawe w sumie, skąd to się bierze?
no otóż to , co ktoryś facet będzie wolał skupiać ;-) się na stopach bardziej niż na piersiach czy lizaniu wiadomo czego i co miałoby w tym byc dziwnego, to nie wiem.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 18:48   #25
RoberttPL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?

Cytat:
Napisane przez donay Pokaż wiadomość
Mam kolege fetyszyste lubi je całować dotykać głaskać i co ino :P i moze gdybym go nie znala to nic bym do tego nie miala ale po Jego zachowaniu troche mnie to odrzuca gdyz jest tego za duzo po prostu jak ktos na kazdym kroku mowi tylko o stopach o butach o frenchu na stopach itp to mnie to odrzuca jakos nie wiem czemu. Moze to tak jakby ktos w kolko gadal o piersiach i wszystkim co z nimi zwiazane. A wiec jak facet lubi pomasowac kobiece stopy poglaskac ale w zdrowych ilościach jestem na tak a wszelkim zboczeniom fetyszystycznym mowie nie :P

Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się o tym rozmawiać - z NIKIM.
RoberttPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 19:07   #26
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?

Cytat:
Napisane przez Samafaja Pokaż wiadomość
Ogólnie stopy mnie brzydzą. Jakby facet gapił mi się na stopy z zafascynowaniem to raczej bym się zmieszała i uciekła
Mnie tez. Ogolnie nie moja bajka.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 19:55   #27
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?

Cytat:
Napisane przez RoberttPL Pokaż wiadomość
Oleje, ale Fetysz, nie ją

Nie chce się kierować fetyszem w miłości, bez tego da się żyć



W takim razie masz plus. Jedynie dziwi mnie to ,ze tak to zaznaczasz. Fetyszyzm jest dziwny. Osobiscie sama zawsze mialam cos takiego na glos i zeby. Usmiech musial byc idealny, piekne zeby, snieznobiale. Do dzis mi to zostalo z glosem, jednak napewni nie bedzie mnie pociagal facet z glosem ,ktory mnie irytuje. Kocham faceta, ktory ma niesamity, przesiakniety erotyzmem glos.. ale mimio ,ze dba o zeby , chyba wszystkie nadaja sie do wymiany
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 20:04   #28
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?

oj fetyszyzm to nie wyznacznk na zycie, moj znajomy uwielbia naturalne rudzielce, ruda kobieta nie musi nic zrobic, zeby chodzil za nia na kolanach... a jednak najwieksza milosc jego zycia byla i jest brunetką

ja mam "cos" z meskimi ramiomami, przedramionami, tatuazami na przedramionach, glosem i budową szczęki

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-11-21 o 20:05
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 20:30   #29
mmm87
Zadomowienie
 
Avatar mmm87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 847
Dot.: Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?

Pamiętam, jak kiedyś byłam z koleżankami w sklepie i było mnóstwo butów na sporej wyprzedaży, więc dosyć długo przymierzałyśmy różne fasony na wysokich obcasach. No i była tam też małżeństwo ok. 40 lat. Kobieta poszła gdzieś między półki a facet zatrzymał się koło nas i dosłownie wgapiał się w dół w nasze stopy, jak przymierzałyśmy te buty i jak spacerowałyśmy w nich do lustra. W pewnym momencie popatrzyłam na niego, a on jak w transie - żadnej reakcji, tylko wpatruje się w moje stopy. Było to dla mnie dziwne i krępujące.

Co innego mój facet - nie przeszkadzałoby mi, gdyby był fetyszystą. Lubię moje stopy, mam je zawsze zadbane i uwielbiam ich pieszczoty.

Edytowane przez mmm87
Czas edycji: 2009-11-21 o 20:31
mmm87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 21:26   #30
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Fetyszyści stóp - co o nich myślicie ?

RoberttPL pracujesz w sklepie obuwniczym?
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-07 00:28:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.