Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-26, 22:54   #151
moniaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

dziewczyny chcę trochę wybielić zęby, mam okropnie żółte i nie liczę na jakieś cuda, chcę tylko trochę
ale mam porcelanowa jedynkę już kilka lat, więc ta jedynka jest jaśniejsza od reszty
przy wybielaniu to akurat dobrze bo może reszta się do niej upodobni
choć i tak boje sie czy zęby nie będą za jasne do niej
poza tym mam pytanko: czy nie uszkodzę tej porcelanowej jedynki ?
moniaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 01:11   #152
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Ja wybielałam Blend-a-Med 4 lata temu i byłam super zadowlona, a że blask zebów jest już mniejszy postanowiłam odnwoić kurację, i chyba tym razem wybiore chwalone przez Was .. Crest'y
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 19:57   #153
Domie
Przyczajenie
 
Avatar Domie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 14
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Mam pytanie, bo jestem chyba trochę tępawa... To jak zakładamy te paski? Łuk dolny i górny rano i to samo wieczorem, czy najpierw jeden potem drugi i to samo za drugim razem? A może rano górny, wieczorem dolny?
Domie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 16:50   #154
*AvRiLkA*
Raczkowanie
 
Avatar *AvRiLkA*
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 166
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Jak komu wygodnie Niektóre dziewczyny zakładały najpierw na góre potem na doł (albo odwrotnie), bo niewygodnie im było z oby dwoma paskami naraz. Ogólnie zakłada się na góre i dół, czeka pół godziny (rano, czy po południu) , a następnie wieczorem powtarza się tą samą czynność drugi raz. I tak przez 7 dni. Nic trudnego
__________________
'. like my own personal brand of heroin .'
*AvRiLkA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 22:09   #155
malwinia2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Smile Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

witajcie
używałam i tych i tych pasków. polecam zdecydowanie te z blendamed.

w wakacje uzywalam blendamed, rozjasniły mi o wiele tonow, prawie kazdy zobaczyl roznice.
teraz skusiłam sie na cresty (wlasnie zakonczylam kuracje). mimo tego, ze efekt z blendamed jeszcze sie swietnie utrzymywal, chcialam miec jeszcze bielsze
po tych z cresta mialam straszne nadwrażliwości, a w blendamed tylko raz, jak za dlugo potrzymalam. te z cresta z reszta łatwiej mi sie odklejały i ogólnie non stop zsuwały. co do efektów wybielania to myslałam ze beda lepsze, choc nie narzekam.

takze wybór pozostawiam Wam, ale rekomenduje blendamed.
malwinia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 19:31   #156
mercier
Raczkowanie
 
Avatar mercier
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 482
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Witam serdecznie
Zamówiłam na allegro u polecanego wcześniej sprzedawcy paski Crest o 10 % zawartości nadtlenku wodoru. Przysłał instrukcję na maila, przeczytałam i...zapomniałam Nie zaczęłam kuracji wcześniej ze wzgl. na sesję bo niestety hektolitry kawy Chciałam zacząć teraz ale moja mama (jej konto) usunęła tą wiadomość z instrukcją xD

Przez to nie wiem na jak długo nakładać paski na zęby, czy czas zależy od ilości nadtlenu wodoru?
Pomóżcie, proszę
__________________

mercier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 19:39   #157
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

No to tak. Przed użyciem pasków ( i po ) nie wolno myć zębów (po użyciu przepłukać wodą). Paski w opakowaniu z napisem lower (w przypadku crest supreme to takie w białym opakowaniu) są na dolną szczękę, upper (w niebieskim są na gorną.)

Musisz oderwać pasek z tego usztywnianego 'panelu, zaczynając od strony ze wzorkiem (takiej jakby 'łamanej'). Poźniej naklejasz pasek stroną pokrytą żelem na zęby- zaczynając od lini dziąseł, a resztę zawijając pod spód zębów.


Ja nosiłam oba paski na raz - na górne i dolne zeby jednocześnie, a mozna robic po kolei .


Trzymałam 30 minut zgodnie z zaleceniami.
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 23:18   #158
artikas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Witam, przeczytałam to co piszecie o crest'ach i mam pytanie co do plomb na zębach światłoutwrdzanych.Czy one również ulegną wybieleniu czy niestety kolor pozostanie taki jak był??Interesuję mnie to bo prawie na każdym mam plombę . Pozdrawiam
artikas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 12:11   #159
ultraviolet21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 371
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

mam zamiar kupic dwa opakowania paskow crest supreme, sotsowalam je juz dwa razy ale tylko po 28 paskow co stanowi pol kuracji -zastanwia mnie fakt,czemu sprzedawcy z allegro nie informuja ze kuracja powinna trwac najmiej dwa tygodnie czyli 56 paskow!!!

musze sobie kupic srodek na nadwrazliwosc bo ocipieje z bolu ale warto,bo efekty sa
ultraviolet21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 20:00   #160
mercier
Raczkowanie
 
Avatar mercier
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 482
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
No to tak. Przed użyciem pasków ( i po ) nie wolno myć zębów (po użyciu przepłukać wodą). Paski w opakowaniu z napisem lower (w przypadku crest supreme to takie w białym opakowaniu) są na dolną szczękę, upper (w niebieskim są na gorną.)

Musisz oderwać pasek z tego usztywnianego 'panelu, zaczynając od strony ze wzorkiem (takiej jakby 'łamanej'). Poźniej naklejasz pasek stroną pokrytą żelem na zęby- zaczynając od lini dziąseł, a resztę zawijając pod spód zębów.


Ja nosiłam oba paski na raz - na górne i dolne zeby jednocześnie, a mozna robic po kolei .


Trzymałam 30 minut zgodnie z zaleceniami.

Dziękuję ślicznie
__________________

mercier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 21:42   #161
agamat6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Witam serdecznie...:0.Właśnie siedzę z plastrami na zębach...Jaki będzie efekt na pewno dam znać....
na chwilę obecną to czuję jak plastry "pracują"i nie wiem jak u Was,ale ja czuję lekkie pieczenie języka...
agamat6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 20:16   #162
nANcY:*
Zadomowienie
 
Avatar nANcY:*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 606
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Też właśnie siedzę z paskami. Kupiłam z Cresta do wrażliwych zębów. Nie wiem czy dadzą coś efekt, teraz dopiero natrafiłam na ten wątek, może mogłam się zdecydować na coś mocniejszego hmm..

p.s. Ale strasznie się ślinie wsadziłam sobie kawałek chusteczki (tak jak u dentysty),o wiele lepiej.
__________________



Be happy. It drives people crazy.
nANcY:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 09:39   #163
agamat6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Jeżeli chodzi o ślinę to ja mam też pełną buzię... i zastanawiałam się,czy wypluwać,czy połykać....
poza tym u mnie efekt jest już widoczny po 3 użyciach...Nakładam paski raz dziennie i mi wystarcza.
Nie wiem jak u Was,ale wczoraj i dzisiaj mam przerwę,bo wystąpiła straszna nadwrażliwość zębów...
agamat6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 21:40   #164
misiata7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez agamat6 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o ślinę to ja mam też pełną buzię... i zastanawiałam się,czy wypluwać,czy połykać....
poza tym u mnie efekt jest już widoczny po 3 użyciach...Nakładam paski raz dziennie i mi wystarcza.
Nie wiem jak u Was,ale wczoraj i dzisiaj mam przerwę,bo wystąpiła straszna nadwrażliwość zębów...
U mnie to samo wlasnie... Efektu nie ma o dziwo a zostal jeden dzien do konca tygodniowej kuracji paskow Crest Supreme i nie wiem czy nie jest spowodowane wlasnie przez te sline... jesli tak to bzdura jest to ze mozna sobie w tych paskach chodzic itd.
Dodam ze chcialabym uzyskac sniezno bialy usmiech a nie tylko "nie zolte zabki" (przed kuracja moje zeby nie mialy zlego koloru a mimo tej kuracji jakos nie zauwazylem zadnych efektow...)
Jesli jutro konczy mi sie ta kuracja tygodniowa i moje pytanie teraz czy moge zakupic sobie ponownie paski i po raz kolejny wybielic ?? (bo byc moze jakos zle stosowalam... watpie w to ze taki slaby efekt mi dalo skoro piszecie ze sa takie swietne) czy moze sprobowac czegos innego co pozwoli mi uzyskac efekt o jakim marzylam ??
misiata7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 09:59   #165
agamat6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Wydaje mi się,że jakąś przerwę trzeba zrobić...Ja powiem szczerze,że kuracji nie dokończyłam z powodu(jak już napisałam)nadwrażliwości zębów....Poza tym byłam u swojej Pani stomatolog i nałożyła mi na zęby specjalną pastę,którą miałam na zębach przez całą noc...To chroni przed ogromną nadwrażliwością i do tego dostałam jeszcze specjalny żel elmex,którym szczotkuje się zęby po uprzednim umyciu i zostawia nie płucząc jamy ustnej....
Ja robię kolejne podejście po przygotowanych zębach....
Szczerze powiem,że nie mam pojęcia dlaczego niektórzy nie widzą różnicy-u mnie jest widoczna i to jak napisałam po 3 użyciach raz dziennie...
agamat6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 14:05   #166
pimpek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Question Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Czy ma ktoś instrukcję w języku polskim? Kupiłam paski, ale instrukcji nie dołączyli Proszę o pomoc.
------
Dziękuję, już mam.

Edytowane przez pimpek
Czas edycji: 2009-04-08 o 08:52 Powód: aktualizacja
pimpek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 23:26   #167
Aretse508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez misiata7 Pokaż wiadomość
U mnie to samo wlasnie... Efektu nie ma o dziwo a zostal jeden dzien do konca tygodniowej kuracji paskow Crest Supreme i nie wiem czy nie jest spowodowane wlasnie przez te sline... jesli tak to bzdura jest to ze mozna sobie w tych paskach chodzic itd.
Dodam ze chcialabym uzyskac sniezno bialy usmiech a nie tylko "nie zolte zabki" (przed kuracja moje zeby nie mialy zlego koloru a mimo tej kuracji jakos nie zauwazylem zadnych efektow...)
Jesli jutro konczy mi sie ta kuracja tygodniowa i moje pytanie teraz czy moge zakupic sobie ponownie paski i po raz kolejny wybielic ?? (bo byc moze jakos zle stosowalam... watpie w to ze taki slaby efekt mi dalo skoro piszecie ze sa takie swietne) czy moze sprobowac czegos innego co pozwoli mi uzyskac efekt o jakim marzylam ??
A stosowałaś podczas używania pasków tzw. białą dietę? Żadnej kawy, herbaty, czerwonego wina, buraków, ogólnie tylko potrawy mające kolor biały (ziemniaki, kalafior, woda). Jest to ważne, ponieważ zęby podczas wybielania są bardziej niż zazwyczaj podatne na "nabieranie kolorów" z pokarmów. Dzisiaj rozpoczęłam kurację paskami CREST SUPREME i trochę przeraził mnie Twój post, że nie podziałały.. Poszperałam w internecie i znalazłam informację (angielski sie przydaje ), że przyczyną może być właśnie niestosowanie się do białej diety.. Jestem strasznie głodna, a w domu nie mam nic do jedzenie białego. Obróciłam już pół puszki zielonego groszku z totalnymi wyrzutami sumienia, ale usprawiedliwiam się że to dopiero pierwszy dzień.. ;P
Aretse508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 21:27   #168
crestsupreme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Mam pytanie. Czy używając tych pasków odklejałyscie ten żel i przyklejałyscie do ząbków czy cały pasek nakładałyscie na zęby? BO to jest niewygodnie i się właśnie zatsnawiam czy dobrze robie? Prosze o szybką odpowiedz.
crestsupreme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 08:47   #169
pimpek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez crestsupreme Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Czy używając tych pasków odklejałyscie ten żel i przyklejałyscie do ząbków czy cały pasek nakładałyscie na zęby? BO to jest niewygodnie i się właśnie zatsnawiam czy dobrze robie? Prosze o szybką odpowiedz.
Jak już pisała "yes" kilka postów wyżej: po otwarciu saszetki musisz oderwać pasek z tego usztywnianego "panelu", zaczynając od strony ze wzorkiem (takiej jakby łamanej). Poźniej naklejasz pasek stroną pokrytą żelem na zęby, zaczynając od linii dziąseł, a resztę zawijajasz pod spód zębów.
A jak chciałaś odkleić żel??
Ps. Nikt nie mówił że to będzie wygodne albo przyjemne

Edytowane przez pimpek
Czas edycji: 2009-04-08 o 08:50
pimpek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 15:05   #170
crestsupreme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Hehe nie doczytałam dokładnie Czyli mam 4 paseczki zmarnowane bo wkładałam do buzi razem z tym plastikowym "panelem" nameczyłam sie strasznie ale dzieki, że dałas znać wieczorem będę próbować od nowa z nakładaniem samego żelu
crestsupreme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 15:24   #171
*AvRiLkA*
Raczkowanie
 
Avatar *AvRiLkA*
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 166
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez crestsupreme Pokaż wiadomość
Hehe nie doczytałam dokładnie Czyli mam 4 paseczki zmarnowane bo wkładałam do buzi razem z tym plastikowym "panelem" nameczyłam sie strasznie ale dzieki, że dałas znać wieczorem będę próbować od nowa z nakładaniem samego żelu
Próbuje sobie to wyobrazić heh
__________________
'. like my own personal brand of heroin .'
*AvRiLkA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 15:37   #172
Aretse508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

3 dzień używania pasków Crest Supreme no i jakąś tam różnice zauważyłam.. Na pewno nie jakąś spektakularną, ale coś tam jednak jest lepiej ;P Co do tej nadwrażliwośći której tutaj tak większość się obawia, u mnie jak narazie nic takiego nie wystąpiło, ale sądzę że u każdego to zależy od zębów.. Ciekawa jest dnia 7, czy aby na pewno nie zmarnowałam pieniędzy..
Aretse508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 15:37   #173
crestsupreme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Nie dostałam żadnej instrukcji używania tych pasków. I powiem szczerze patrze na nie i dalej nie wiem jak to dokładnie zrobić. A dziąsła mam lekko pocharatane od tego plastiku haha
crestsupreme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 18:18   #174
pimpek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Hmm, może podam linki do dwóch obrazków to będzie Ci łatwiej:
http://www.eldarin.nazwa.pl/marek/pasek.jpg
http://www.magazyndomowy.pl/wybielan...zdjecie/11074/
A jeśli to też nie pomoże to obejrzyj ten filmik, na początku (dokładnie po minucie i 20 sekundach) chłopak pokazuję jak założyć paski:
http://www.youtube.com/watch?v=zEvYik93V-k

I jeszcze tutaj: http://bargainrazorblades.com/ebay1/...structions.jpg

Daj znać czy pomogłam

Edytowane przez pimpek
Czas edycji: 2009-04-08 o 18:42
pimpek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 18:35   #175
MoniX24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 241
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Swego czasu uzywalam paskow Crest supreme przez tydzien,codziennie po 30 min nosilam paski i to mi w zpelnosci wystarczylo.Zeby rzeczywiscie duzo sie wybielily,dla podtrzymania uzywam pasty wybielajacej,odrzucilam kawe.Problemow z nadwrazliwoscia nie mialam,chyba dlatego,ze zamiast 2 razy dziennie uzywalam paskow raz.Blend-a-med'ow nie probowalam,ale korci mnie zeby sprobowac dla porownania.
MoniX24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 19:45   #176
crestsupreme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

hehehe dziekuje bardzo, a ja sie meczyłam z tym plastikiem i nie mogłam nawet buzi zamknąć ))
crestsupreme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 14:06   #177
agamat6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Ty paski nałożyłaś z tym plastikiem....Sorry, ale nie potrafię sobie tego wyobrazić...
agamat6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 18:47   #178
pimpek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Question Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Dziewczyny, w oryginalnej instrukcji jest informacja, że paski Crest Supreme trzeba nosić przez 21 dni, po 2 razy dziennie przez 30 minut. Ja kupiłam tylko na 7 dni. Czy któraś z Was stosowała przez 21 dni? Czy efekt będzie naprawdę lepszy niż po używaniu przez 7 dni? Pytam, bo dziś mija 5 dzień, a efekt taki sobie średni :-/
pimpek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 12:40   #179
Aga_ta22
Raczkowanie
 
Avatar Aga_ta22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 136
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cześć! A czy ktoś używał może 5-minutowych pasków crest? takich jak na załączonym zdj? właśnie je dostałam i chciałabym poznać opinie przed użyciem. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie010.jpg (36,5 KB, 131 załadowań)
Aga_ta22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 19:00   #180
domiboc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Natknęłam się na ten wątek i niezwykle mnie zaintrygował. Moim odwiecznym kompleksem są właśnie zęby, a właściwie ich kolor. Zdecydowana byłam nawet na zabieg laserowy u dentystki, ale chyba spróbuję czegoś bezpieczniejszego i o wiele tańszego jak te paski. Jeśli to nie poskutkuje, to będę kombinować dalej. A zaznaczyć muszę, że mam żółtą kość, do tego też paliłam, więc zadanie mam utrudnione Dlatego cieszę się, że znalazłam to forum i chyba wypróbuje paski Cresta, skoro tak wszystkie polecacie pozdrawiam
domiboc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-01 22:32:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.