Farbowane włosy brązowe - jak utrzymać kolor? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-10, 16:37   #1
strussia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Question

Farbowane włosy brązowe - jak utrzymać kolor?


Witam serdecznie,

potrzebuję pomocy, a widzę że jest tu kopalnia wiedzy i doświadczenia. Niniejszym witam wszystkich

Mam farbowane na brązowo włosy (średni brąz, tonacja w zasadzie neutralna, lekko ciepła) i niestety problem, który utrzmuje sie już któreś z kolei farbowanie - po ok 2 tygodniach zaczyna "wychodzić" na wierzch przede wszystkim żółty barwnik, przez co włosy zaczynają w poświacie przypominać blond, a nie brąz .

Co mogę zrobić? Czy macie jakieś doświadczenia z zachowywaniem koloru?

Próbowałam już kilku odcieni, sytuacja się powtarza, więc będę wdzięczna za dobre rady i pomoc

Serdecznie pozdrawiam
Małgorzata
strussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 17:14   #2
Kizia2910
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Dot.: Farbowane włosy brązowe - jak utrzymać kolor?

Hmm ciężka sprawa . Miałam identyczny problem jak ty. Udałam się do fryzjerki która poleciła mi pewien środek który kupiłam w aptece, wiem ,że dodaje się go do mieszanki farby. Ja zawsze używam farb z joaany. Wystarczyło pare kropelek do farby i kolor nie zmywał się i utrzymywał sie ; ) jedyne co musiałam robić to zamalowywać odrosty co lepsze . Kiedy zamalowałam tylko odrosty nie było żadnej róznicy. To samo jakbym pomalowała całe włosy . Tylko niestety bij mnie lub zabij nie pamietam nazwy tego środku. A kobieta ktora mi poleciła nie mieszka juz w polsce. Postaram sie przez nk dowiedzieć i wtedy dam Ci znać.
Ja mam problem taki,że mam pomalowane włosy na czerwień ciemny, i chce wrocić do naturalnego koloru. I nie wiesz moze ,czy farba wziełaby mi na brąz? z resztą jestem tu nowa mam dopiero 2 wątki ,możesz zajrzeć

Pozdrawiam Kinga
Kizia2910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 12:20   #3
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Farbowane włosy brązowe - jak utrzymać kolor?

tu masz cały wątek poświęcony brązowowłosym farbowanym
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=574289&page=121
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 12:57   #4
Oosia
Raczkowanie
 
Avatar Oosia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Z komputera ;)
Wiadomości: 221
Dot.: Farbowane włosy brązowe - jak utrzymać kolor?

Cytat:
Napisane przez Kizia2910 Pokaż wiadomość
Hmm ciężka sprawa . Miałam identyczny problem jak ty. Udałam się do fryzjerki która poleciła mi pewien środek który kupiłam w aptece, wiem ,że dodaje się go do mieszanki farby. Ja zawsze używam farb z joaany. Wystarczyło pare kropelek do farby i kolor nie zmywał się i utrzymywał sie ; ) jedyne co musiałam robić to zamalowywać odrosty co lepsze . Kiedy zamalowałam tylko odrosty nie było żadnej róznicy. To samo jakbym pomalowała całe włosy . Tylko niestety bij mnie lub zabij nie pamietam nazwy tego środku. A kobieta ktora mi poleciła nie mieszka juz w polsce. Postaram sie przez nk dowiedzieć i wtedy dam Ci znać.
Ja mam problem taki,że mam pomalowane włosy na czerwień ciemny, i chce wrocić do naturalnego koloru. I nie wiesz moze ,czy farba wziełaby mi na brąz? z resztą jestem tu nowa mam dopiero 2 wątki ,możesz zajrzeć

Pozdrawiam Kinga
Czerwony barnik bardzo ciężko usunąć z włosa. Jak pofarbujesz na brąz to i tak będziesz miała poświatę/prześwity czerwieni.
__________________
everyday I'm shufflin'
Oosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 16:01   #5
strussia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Farbowane włosy brązowe - jak utrzymać kolor?

O, dziekuje bardzo zaraz tam zajrze, mam nadzieje ze znajde cos ciekawego.

Poki co testuje szapmony do wlosow brazowych - na razie Timotei, troche daje efekt, ale dosc cieply.

Kizia - kiedys mialam rude wlosy (ja juz mialam wszystkie kolory ) i czerwony barwnik u mnie splukiwal sie w blyskawicznie, moze u Ciebie tak samo szybko wyparuje?

Pozdrawiam
strussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 18:20   #6
Kizia2910
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Dot.: Farbowane włosy brązowe - jak utrzymać kolor?

Cytat:
Napisane przez Oosia Pokaż wiadomość
Czerwony barnik bardzo ciężko usunąć z włosa. Jak pofarbujesz na brąz to i tak będziesz miała poświatę/prześwity czerwieni.

Hmm.. mam bardzo duże odrosty a włosy malowałam dość dawno. Mój czerwień podchodzi pod brąz. Mam nadzieje,ze nie będzie tak jak mówisz ; o
Kizia2910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 12:27   #7
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Farbowane włosy brązowe - jak utrzymać kolor?

Cytat:
Napisane przez strussia Pokaż wiadomość
Poki co testuje szapmony do wlosow brazowych - na razie Timotei, troche daje efekt, ale dosc cieply.
ja przetestowalam już chyba wszystkie szampony do brązów Timotei jest średni, daje taki rudawy odcień, polecam Accent z Rossmanna, dla mnie jest bezkonkurencyjny
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-29, 11:14   #8
Monia_K84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Dot.: Farbowane włosy brązowe - jak utrzymać kolor?

Długo tu już nic się nie działo, dlatego odświeżam wątek. Między farbowaniami można też użyć maski odświeżającej kolor. Sama używam maski Artego w kolorze jagody do włosów blond, ale są też do włosów brązowych. Maska nie tylko odświeża kolor, ale świetnie nawilża włoski. efekt widoczny już po pierwszym użyciu. Zamiast męczyć włosy kolejnym farbowaniami, można je trochę poodżywiać

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2014-08-31 o 10:49
Monia_K84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-29 12:14:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.