Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i dekolcie - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-06, 17:45   #1051
ewelcia301
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 21
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Bardzo prosze o porade
mam 14 lat, moje plecy pokryte, sa tradzikiem
ie wiem co robić?
pomocy!!!!!!!
Kochana polecam z cała pewnoscia i świadomościa Aknemycin Plus-poproslekarza badz deramatologa +wapno i cynk
ewelcia301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 12:45   #1052
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 639
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

odkąd rzuciłam tabletki anty. i zaczęłam chodzić na aerobik pojawił mi się ten problem n aplecach. POlecam płatki oczyszczające Garniera (w takim niebieskim słoiczku), bardzo pomogły
bojkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 15:21   #1053
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

ja zaczęłam przemywać plecy wacikiem ze spirytusem salicylowym i naprawdę - pomogło.
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 10:54   #1054
sawcia84
Raczkowanie
 
Avatar sawcia84
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 201
pryszcze na plecach i dekoldzie pomocy

Witam mam problem mam ciagle pełno pryszczy szcególnie na plecach i dekoldzie dlaczego tak sie dzieje i jak sie ich pozbyc w koncu idzie wiosna i lato i trzeba pokazac troche ciala ale nie pryszcatego!!!! pomozcie
sawcia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 16:07   #1055
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: pryszcze na plecach i dekoldzie pomocy

Zawsze tak miałaś czy nagle Ci się zrobiły? Mi się często robią w tych miejscach na przełomie zimy i wiosny. Zwykle pomaga wystawienie się na słońce, oczywiście po posmarowaniu filtrem.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 19:58   #1056
Maaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 333
Dot.: pryszcze na plecach i dekoldzie pomocy

A ja Ci radzę iść do apteki i pani farmaceutka Ci doradzi.
Pewnie nie zrozumiem w 100% twojego problemu bo nigdy nie miałam ani jednego pryszcza na dekolcie i plecach, ale moje koleżanki miały więc wiem ze byly w aptece.
Maaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 09:53   #1057
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: pryszcze na plecach i dekoldzie pomocy

Idz raczej do kosmetyczki lub dermatologa,najpierw należy to zdiagnozować.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 22:06   #1058
laura999
Raczkowanie
 
Avatar laura999
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 164
Dot.: pryszcze na plecach i dekoldzie pomocy

Cytat:
Napisane przez sawcia84 Pokaż wiadomość
Witam mam problem mam ciagle pełno pryszczy szcególnie na plecach i dekoldzie dlaczego tak sie dzieje i jak sie ich pozbyc w koncu idzie wiosna i lato i trzeba pokazac troche ciala ale nie pryszcatego!!!! pomozcie
A może są to tzw. potówki.
Ja dostaję takiego czegoś gdy się spocę np.w nocy gdy jestem chora.

Hmm może mydło siarkowe?
laura999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 21:26   #1059
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: pryszcze na plecach i dekoldzie pomocy

zecieraj spirytusem salicylowym, wygrzewaj na słońcu - jeżeli to nie pomoże to dermatolog i przepisze ci maść robioną specjalnie na to.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 19:34   #1060
strawberry daiquiri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 148
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

A co na drobne niedoskonałości, podskórne krostki, blizny itp.? Właściwie wyleczyłam trądzik na plecach (raz na jakiś czas mi coś wyskoczy, ale szybko traktuję te niespodzianki maścią cynkową), ale zostały mi po tym ślady Na kurację kwasami chyba będę musiała poczekać do jesieni, na razie powinnam to opalić? Robić częstsze peelingi?
strawberry daiquiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 21:27   #1061
dancinqueen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

mi pomógł na plecy i dekolt AKNEROXID L, dzięki Bogu za niego :O używam też na łydki i włoski się już nie wrastają! na blizny dermatolog przepisała mi jakiś specyfik, który można kupić w Niemczech. wybieram się po niego w poniedziałek, zobaczymy, czy coś zdziała.
dancinqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 19:26   #1062
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

rany, tyle preparatów polecacie, ze nie wiem na co sie zdecydować
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 09:18   #1063
beta123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: olsztyn
Wiadomości: 2
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Mnie nie pomógł nawet dermatolog, a cierpię na wypryski już od wielu lat. Sama zaczęłam szukać informacji o specyfikach w internecie i na forach , bo każdy ma coś do dodania. Spisyawłam sobie nazwy wszystkich wyczytanych nazw , a potem czytałam o ich skuteczności , cenach itd. W końcu znalazłm to co mi naprawdę pomaga i uważam ,że to może pomóc innym. Za 5,50 kupiłam w aptece calcium z kwercetyną oraz cynk za 8,35. Oprócz tego , w zależności od potrzeby nakładam sobie maseczkę z zielonej glinki - można kupić w drogerii gotową w podwójnych saszetkach za 5,00-to naprawdę działa. Stosuję od trzech tygodni i widzę ogromne zmiany na skórze -jestem w pełni zadowolona. Dodatkowo można stosować pilling głęboko oczyszczający, maść cynkową albo clotrimazolum za 2,30 co daje dodatkowe efekty.
Moja skóra jest widocznie oczyszczona, gładka. Zauważyłam również , że białe gródki , których nie dało się niczym usuną zaczęły się delikatnie wchłaniać.Jak widać niewiele kosztuje ,a działa.
beta123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 13:34   #1064
tadex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: EL , DE Emsland
Wiadomości: 443
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cytat:
Napisane przez dancinqueen Pokaż wiadomość
mi pomógł na plecy i dekolt AKNEROXID L, dzięki Bogu za niego :O używam też na łydki i włoski się już nie wrastają! na blizny dermatolog przepisała mi jakiś specyfik, który można kupić w Niemczech. wybieram się po niego w poniedziałek, zobaczymy, czy coś zdziała.
jaki to produkt na blizny kupiłas w De pomóż prosze bo mam takie blizny a tu lato idzie plzi
tadex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 15:25   #1065
m0niq
Zadomowienie
 
Avatar m0niq
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 245
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Dziewczyny Was też chcę zapytać o ile można.
planuje zakup toniku antybakteryjnego, ale nie znam się i tyle ich jest, że nie wiem.
znacie jakieś dobre??
__________________

Aby stać się lepszym, nie musisz czekać na lepszy świat.`




m0niq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 20:42   #1066
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 639
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cytat:
Napisane przez m0niq Pokaż wiadomość
Dziewczyny Was też chcę zapytać o ile można.
planuje zakup toniku antybakteryjnego, ale nie znam się i tyle ich jest, że nie wiem.
znacie jakieś dobre??
mi bardzo pomógł z vichy normaderm
bojkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 11:23   #1067
tadex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: EL , DE Emsland
Wiadomości: 443
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cytat:
Napisane przez bojkka Pokaż wiadomość
mi bardzo pomógł z vichy normaderm
vichy tak dobre drogie a coś mocniejszego ktoś zna na blizny głębokie np.
tadex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 13:53   #1068
beta123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: olsztyn
Wiadomości: 2
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cytat:
Napisane przez tadex Pokaż wiadomość
vichy tak dobre drogie a coś mocniejszego ktoś zna na blizny głębokie np.

Witam, myślę, że w twoim przypadku będzie niezbędna wizyta u dermatologa ( lekarza dermatologii estetycznej).

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez beta123 Pokaż wiadomość
Witam, myślę, że w twoim przypadku będzie niezbędna wizyta u dermatologa ( lekarza dermatologii estetycznej).
Zapomniałam dodać , jeżeli oczekujesz pomocy ,to należy opisać jakiego rodzaju są te blizny i w jakich okolicach ciała.
beta123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 14:03   #1069
tadex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: EL , DE Emsland
Wiadomości: 443
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cytat:
Napisane przez beta123 Pokaż wiadomość
Witam, myślę, że w twoim przypadku będzie niezbędna wizyta u dermatologa ( lekarza dermatologii estetycznej).

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------



Zapomniałam dodać , jeżeli oczekujesz pomocy ,to należy opisać jakiego rodzaju są te blizny i w jakich okolicach ciała.
blizny mam głownie na twarzy ale i na plecach czy dekoldzie sa dość głebokie głownie na kościach żuchwy brodzie. dermatolog zalecił cepan maśc ale nie pomaga blizny sa dość głebokie.
tadex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 15:06   #1070
wiolka fiolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: krostki na dekolcie

Zmagałam się z podobnym problemem, który pojawił się z nienacka. Miałam idealny dekolt i nagle...co najdziwniejsze w wieku 27 lat zaczęły się moje problemy.
Pojawiały się drobne krostki, które jeden dermatolog zdiagnozował jako wynik alergii na słońce (leki antyalergicznie nie pomogly, z resztą trudno mi w to było uwierzyć bo zimą nie wystwaiam dekoltu na działanie promieni), inny powiedział, że potówki (absurd, higiena i regularne oczyszczanie dekoltu wykluczayby takie szopki), aż w końcu trafiłam do lekarza, który powiedział, że to zwyczajny trądzik. I tu się zaczęły kłopoty, bo trądzik wcale nie tak latwo wyleczyć. Teraz stosuję skuteczny lek (niestety silny) i problem mam z głowy, a wlaściwie z dekoltu, oby na zawsze. Tak czy inaczej - dobry dermatolog (powtarzam dobry a nie taki, który tylko mysli jak sie ciebie najszybciej pozbyć przepisując kolejne drogie kosmetyki firm, ktrór mają bardzo aktywnych przedstawicieli handlowych) może naprawdę pomóc.
Powodzenia
wiolka fiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 15:25   #1071
Cisteczko
Przyczajenie
 
Avatar Cisteczko
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 19
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Co zrobić mam 2 czerwone plamki na dekolcie i niewiem co z nimi zrobić moze jakaś maść ale jaka
Cisteczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 17:58   #1072
strawberry daiquiri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 148
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cytat:
Napisane przez Cisteczko Pokaż wiadomość
Co zrobić mam 2 czerwone plamki na dekolcie i niewiem co z nimi zrobić moze jakaś maść ale jaka
jeśli te "plamki" to świeże wypryski, to cynkowa.
strawberry daiquiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 21:13   #1073
sweett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5
GG do sweett
Tłusta cera i krosty na dekoldzie ramionach i plecach

Mam tłustą,trądzikową cerę i prosiłabym o jakąś radę jakich konkretnych kosmetyków których mogłabym spokojnie używać do tego rodzaju cery.
Oraz jeszcze jedno ;
Na ramionach, dekoldzie i plecach wyskakują mi pryszcze ; / Po których mam ciemne ślady. Przez pewien czas myłam plecy mydłem siarkowym.. ale nie wiem czy nastąpiła jakakolwiek różnica, a nowo powstałe krosty smaruję Sudocremem.Jest już ciepło i wakacje nie długo a ja marzę o włożeniu bluzki na ramiączka lub wymarzonej bokserki. Proszę o rady ; )
sweett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 09:34   #1074
Ona.
Raczkowanie
 
Avatar Ona.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 319
Dot.: Tłusta cera i krosty na dekoldzie ramionach i plecach

Od kilku lat chodzę do dermatologa i również miałam krostki na dekolcie i plecach, polecił mi Benzacne(5%) bo mówił ze nie warto kupować na plecy i ramiona jakichś drogich specyfików bo ten i tak pomoże, a do twarzy mam inne W aptece kosztuje ok.10zł i dosyć szybko widać efekty, stosuje się go na noc ale oprócz tego dobrze by było gdybyś właśnie myła plecy i dekolt mydłem siarkowym, ale twarz również Jeszcze co do twarzy, to moja siostra używa Benzacne i bardzo jej pomógł
Ona. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 09:51   #1075
iv85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 201
Dot.: Tłusta cera i krosty na dekoldzie ramionach i plecach

Cytat:
Napisane przez Ona. Pokaż wiadomość
Od kilku lat chodzę do dermatologa i również miałam krostki na dekolcie i plecach, polecił mi Benzacne(5%) bo mówił ze nie warto kupować na plecy i ramiona jakichś drogich specyfików bo ten i tak pomoże, a do twarzy mam inne W aptece kosztuje ok.10zł i dosyć szybko widać efekty, stosuje się go na noc ale oprócz tego dobrze by było gdybyś właśnie myła plecy i dekolt mydłem siarkowym, ale twarz również Jeszcze co do twarzy, to moja siostra używa Benzacne i bardzo jej pomógł
Tak jak ona używałam Benzacne (tyle że 10%) i byłam b. zadowolona, ekspresowo rozwiązał problem. Obecnie raz na jakiś czas coś wyskoczy, wówczas też smaruję punktowo.
Odradzałabym jednak mydło siarkowe, Benzacne samo w sobie mocno wysusza. W komplecie z tym mydłem miałabyś maprawdę suchą i ściągniętą skórę na plecach Kup sobie gąbkę z rączką i je poprostu codziennie myj. Jeżeli ktoś może Cię wyręczyć w smarowaniu pleców to dobrze, ja sama zawsze nakłądałam za dużo. Skutek uboczny jakiego na 100% możesz się spodziewać to odbarwiona piżama i bielizna.

Odnośnie tłustej cery to od zawsze taką masz, czy może to efekt wysuszającej kuracji przeciw trądzikowej? Skóra na przesuszenie, które wcale nie musi być widoczne, reaguje nadmierną produkcją sebum. Ja sobie poradziłam z tym poprzez nawilżanie i stosowanie olejku regulującego dr Hauschki.

Edytowane przez iv85
Czas edycji: 2009-06-06 o 09:53
iv85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 16:51   #1076
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Tłusta cera i krosty na dekoldzie ramionach i plecach

Cytat:
Napisane przez sweett Pokaż wiadomość
Mam tłustą,trądzikową cerę i prosiłabym o jakąś radę jakich konkretnych kosmetyków których mogłabym spokojnie używać do tego rodzaju cery.
o trądziku i przetłuszczającej się skórze jest mnóstwo wątków.
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 10:48   #1077
gabri92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 70
Red face Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Witam Ja sama borykam się z problemem trądziku. Rok temu wyzbyłam się go, ale objawy powróciły;/ Mam zaskórniki, pojedyncze blizny i ranki po innych wągrach oraz oczywiście problem świecenia się skóry istnieje w mym przypadku. Na szczęście moje drogie kobitki ^^ teraz wakacje więc śmiało będzie można podleczyć swoją twarzyczkę ;D

Z tego powodu pragnę pomóc Wam i polecić kilka sposobów na wyleczenie swej buzi. Sama na wakacjach będę się stosowała do tego co teraz napiszę. A powiem Wam, że rok temu pomogło mi to w oka mgnieniu. Niestety pewne czynniki takie jak stres, szkoła a także skutek opalania się, nie wpłynął na mnie korzystnie. Stan mojej skóry się pogorszył. Jednak używając kosmetyki [ które stoswałam kiedy miałam większy trądzik] jakie zaraz wymienię, jestem pewna że poradzicie sobie z problemem niekorzystnej cery

Po pierwsze polecam mycie twarzy żelem z Avonu przeciwko wągrom. Dobrze wysusza pryszcze, skóra nie błyszczy się. Dobry jest także z Nivea Visage Clean Deeper, ale jego radziłabym stosować jak zmiany trądzikowe ulegną poprawie.

Kremy: Tutaj mogę polecić Acnederm. Usuwa dość szybko przebarwienia, pryszcze , oczywiście przy regularnym stosowaniu. Cena ok. 20 zł.
Vichy Normaderm Kren na dzień: cena około 60 zł. Kosmetyk dość drogi, ale jego także stosowałam i mi pomogł, dobrze działa na pory.matuje skórę i odbudowywuje naskórek. Skóra wydaje się rozjaśniona, jakby "odnowiona".

Podobno nie wolno łączyć kremów dermatologicznych z tymi kosmetycznymi, ale u mnie nie było jakiś złych obajwów w trakcie stosowania tychże dwóch specyfików.

Dodatkowo używałam i używam Dalacin T- [ płyn do stosowania na skórę 1%] antybotyk na bazie klindymycyny. Bardzo skuteczny.Usuwa pryszcze każdego rodzaju. Począwszy od tych głębokich bardzo bolących a kończywszy na tych mniejszych. Cena ok. 57 zł. Ale opłaca się i starcza na długo ;D

Często też używałam krem Acnosan, maść cynkową. Wszystkie kremy podczas leczenia umiejetnie stosowałam w zależności od stanu swojej skóry. Acnederm i Dalacin kiedy było żle a pozostałe kiedy buzia wyglądała lepiej. Bo po co faszerować swoją skórę mocnymi środkami kiedy nie jest tragicznie?

Oczywiście nie należy zapominać o maseczkach itp: dobra jest maseczka z herbaty, okłady z cebuli, parówki z tymianku a także przecrieranie skóry wacikiem nasączonym sokiem z aloesu. (Sok można kupić w aptece, dośc spora butla ponad 15 zł) Przyznam , że ALOES działa niesamowicie: szybko i skutecznie wysusza i wygładza skórę.

Dieta: Ja piłam herbate z bratka, wodę mineralną ( 1 butelka wody)
Jadłam dużo warzyw owoców. Oraz spożywałam Capivit A+E.

Ważne jest też by nie siedzieć w domu przed telewizorem tylko wyjśc na powietrze i dotlenić swoją skórę. Poranny bieg np wkoło parku ma dobroczynny wpływ.

Jeśli chodzi o kamuflowanie niedoskonałości itp. Polecam puder z Vichy Normateint specjalnie do skóry trądzikowej. Posiada olejki które wchłaniają się błyskawicznie i zapobiegają błyszczeniu cery. Na dodatek zawierają składniki zapobiegające powstawaniu pryszczy.

Jeśli macie jakieś pytanie to po prostu pytajcie. Mam nadzieje, że pomogłąm w jakiś sposób.
gabri92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 16:28   #1078
sweett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5
GG do sweett
Dot.: Tłusta cera i krosty na dekoldzie ramionach i plecach

"Odnośnie tłustej cery to od zawsze taką masz, czy może to efekt wysuszającej kuracji przeciw trądzikowej? Skóra na przesuszenie, które wcale nie musi być widoczne, reaguje nadmierną produkcją sebum. Ja sobie poradziłam z tym poprzez nawilżanie i stosowanie olejku regulującego dr Hauschki.[/quote]"


Cerę tłustą mam od zawsze ; )
sweett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 19:00   #1079
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Dziewczyny, przepraszam, że tu tak wyskakuję ni z gruchy ni z pietruchy, ale dopiero zobaczyłam, że jest taki wątek. Chcę tylko napisać co mi pomogło na na blizny takie dość małe, punktowe na plecach, a w między czasie trochę doczytam od początku. Kosmetyczka poradziła mi mikrodermabrazję + kwas migdałowy. Zdecydowałam się bo wybierałam się na wesele, sukienka z odkrytymi plecami i chciałam żeby jakoś to wyglądało. Byłam na dwóch zabiegach w odstępach 3 tygodniowych. I pomogło, blizny nie zeszły całkowicie, ale bardzo się rozjaśniły, żadne nowe niespodzianki też nie wyskakują. W dniu wesela tylko makijażystka położyła na nie korektor i przypudrowała plecy i nic nie było widać. Także polecam coś takiego.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 14:44   #1080
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 639
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

moje ostatnie odkrycie:
płatki intensywnie oczyszczające do twarzy SYNERGEN, do kupienia w ROSSMANIE, 30 płatków , cena jakies 5 zł (małe niebieskie)
Używam ich od jakiegoś tygodnia a już widzę znaczną poprawę
nie są tak mocno nasaczone alkoholem jak garniera
bojkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-21 13:52:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.