Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-09, 12:10   #3751
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 66
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Adzi07 ja używam Palette Rozświetlony Popielaty blond, na odrostach trzymam 40 minut. Od razu po spłukaniu mam lekko żółte/rude i po 3 myciach wysrebrzającym szamponem ten dziwny połysk się spłukuje.
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 12:12   #3752
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[QUOTE=agusiajnw;17742704]a to powiedz mi czym farbowałaś te pozostałe włosy, że odrostu nic nie chce pokryć? Bo przecież jak robisz tą samą farbą to 2 farbowanie powino zrównać wszystkie włosy[/QUCala Reszta jest wstępnie rozjaśniana przed nakładaniem farby.Ale za to bardzo już zniszczona i chce znaleźć farbę która będzie sobie radzić z moimi odrostami bez wstępnego rozjaśnia rozjaśniaczem.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 12:16   #3753
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Adzio wyjdzie ci na 99.9%! Tylko teraz tak- kładź odrost, trzymaj jakieś 40 minut, a potem resztę na resztę wybranych pasemek od góry. Trzymaj wszystko jeszcze jakieś 20 minut a potem nad wannę i polej lekko i masuj jeszcze z 5 minut, żeby rozcieńczona farba wszędzie lekko nadała odcień. Nie bój się trzymania tak długo, musisz pozbawić odrost żółtości a inaczej nie dasz rady. Wstaw foty jak skończysz.

Dolcegabbana gdzie ja byłam? na paznokciowym bo jestem stylistką
Ale miło mi że mogę wam pomóc.

Kate zrób tak jak poradziłam Adzio, odrost 40 min., reszta jeszcze ok.20. tylko patrz co ci wyjdzie bo może trzeba będzie krócej lub dłużej to już zobaczysz.

Sophe skoro wolisz popiel niż złoto to: albo dalej farbujesz tym majirelem a jak się spłucze to płukanką srebrną, albo wypróbuj palette C10 lub C12 z nowej serii bo dają zbliżony kolor do twojego. Na pewno włosom nie zaszkodzisz bo masz krótkie więc nic nie powinno im być.
C10 platyna jest popielato-złota a C12 bardziej mroźna popielata.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-03-09 o 12:30
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 12:18   #3754
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[1=360cd8870e6496ab44e5ee2 6887f94fc52465381;1774274 0]Adzi07 ja używam Palette Rozświetlony Popielaty blond, na odrostach trzymam 40 minut. Od razu po spłukaniu mam lekko żółte/rude i po 3 myciach wysrebrzającym szamponem ten dziwny połysk się spłukuje.[/QUOTE]
No widzę ze tez rozjaśnia od 2-4 tonów.Ciekawe czy maja taka sama wodę i jak sie sprawdza bo ta 218 czysty blond ma 9%. Ja mam włosy które się ciężko rozjaśniają.Tak zawsze słyszałam od fryzjerek.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 12:19   #3755
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[QUOTE=Adzi07;17742796]
Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
a to powiedz mi czym farbowałaś te pozostałe włosy, że odrostu nic nie chce pokryć? Bo przecież jak robisz tą samą farbą to 2 farbowanie powino zrównać wszystkie włosy[/QUCala Reszta jest wstępnie rozjaśniana przed nakładaniem farby.Ale za to bardzo już zniszczona i chce znaleźć farbę która będzie sobie radzić z moimi odrostami bez wstępnego rozjaśnia rozjaśniaczem.
a czyli o to w tym chodzi no to powiem Ci szczerze że wydaje mi się że musisz się pomęczyć bo pewnie żeby uzuskać taki odcień jak po rozjaśniaczu musisz równie silnej farby użyć, co mija się z celem
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 12:24   #3756
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[QUOTE=agusiajnw;17742978]
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
a czyli o to w tym chodzi no to powiem Ci szczerze że wydaje mi się że musisz się pomęczyć bo pewnie żeby uzuskać taki odcień jak po rozjaśniaczu musisz równie silnej farby użyć, co mija się z celem
Wiem ze to trudne będzie ale może jakimś cudem to się stanie.Jak za peltte się chytam to jestem bardzo zdesperowana.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 12:28   #3757
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 66
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ta moja A10 ma 12%.
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 12:37   #3758
Sophe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

Sophe skoro wolisz popiel niż złoto to: albo dalej farbujesz tym majirelem a jak się spłucze to płukanką srebrną, albo wypróbuj palette C10 lub C12 z nowej serii bo dają zbliżony kolor do twojego. Na pewno włosom nie zaszkodzisz bo masz krótkie więc nic nie powinno im być.
C10 platyna jest popielato-złota a C12 bardziej mroźna popielata.
hmm ok, spróbuję i dziękuję, choć niektórzy mówią, że powinnam spróbować opalizującego koloru..
Sophe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 12:41   #3759
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Opalizujące kolory szybko się wymywają bo mają dodatek fioletu
Podobnie jak popiele. Po prostu o te kolory trzeba bardziej dbać, łatwiejszy w obejściu jest beż.
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 12:47   #3760
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Adzi07- daj znać jak wyszło, jestem bardzo ciekawa. Ja niestety tej farby u mnie nie dostałam, a też na nią polowałam (na odrosty).
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 12:54   #3761
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Wiem ze to trudne będzie ale może jakimś cudem to się stanie.Jak za peltte się chytam to jestem bardzo zdesperowana.
no chyba tak ale życzę Ci żeby Ci ten palette dobrze się spisał
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 12:57   #3762
Sophe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Opalizujące kolory szybko się wymywają bo mają dodatek fioletu
Podobnie jak popiele. Po prostu o te kolory trzeba bardziej dbać, łatwiejszy w obejściu jest beż.

to co spróbować ten beż? ale jaką firmę, poza paletą?
Sophe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 12:59   #3763
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

femme ale ta 218 naturals powoli jest wycofywana natomiast 218 deluxe to to samo. Wierzcie mi. Tak samo 100 deluxe i 100 naturals też to samo.
Więc możecie kombinować bez obaw.

sophe może jakiś welli? albo loreal, chociaż drogo... tylko ja tych palet kolorów nie widziałam to już nie doradzę.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-03-09 o 13:00
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 13:10   #3764
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Korci mnie aby nałożyć na odrosty ta palette ale przecież w zeszłym tygodniu (we wtorek i czwartek dwa razy robiłam tym loreal raz 10.21 jasny perłowy blond a w czwartek tym stokholmem) wiedz chyba jeszcze za wcześnie co?

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
no chyba tak ale życzę Ci żeby Ci ten palette dobrze się spisał
Dzieki dziewczynki na pewno jak zawsze zdam wam relacje.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 13:12   #3765
Sophe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
femme ale ta 218 naturals powoli jest wycofywana natomiast 218 deluxe to to samo. Wierzcie mi. Tak samo 100 deluxe i 100 naturals też to samo.
Więc możecie kombinować bez obaw.

sophe może jakiś welli? albo loreal, chociaż drogo... tylko ja tych palet kolorów nie widziałam to już nie doradzę.
ale nie tak drogo jak majirel która kosztuje 25zł plus koszty przesyłki kolejne 10zł. spróbuję dzieki za porady bardzo bardzo
Sophe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 13:16   #3766
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

blond bunny myślisz ze ta farbka pokryje ten odrost z Twojego doświadczenia.A masz je spore jak widać
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 13:29   #3767
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

blond banny bardzo mocno dziękuję za cenne porady
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 14:14   #3768
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

blond bunny:
chyba tak zrobię tylko napisz proszę co powinnam mniej wiecej powiedziec żeby mi nie zniszczyła i nie zepsuła włosków?? bo nie chce mieć nie wiadomo czego na głowie...

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Kate12345:
a jak tam Twoje dążenie do blondu hmm??
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 14:37   #3769
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Korci mnie aby nałożyć na odrosty ta palette ale przecież w zeszłym tygodniu (we wtorek i czwartek dwa razy robiłam tym loreal raz 10.21 jasny perłowy blond a w czwartek tym stokholmem) wiedz chyba jeszcze za wcześnie co?

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------


Dzieki dziewczynki na pewno jak zawsze zdam wam relacje.

Adzio będziesz dziś robić tą Palette? Daj znać jak wyszło... odcień wybrałaś śliczny, sama jestem ciekawa jak wyjdzie
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 15:06   #3770
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Adzio będziesz dziś robić tą Palette? Daj znać jak wyszło... odcień wybrałaś śliczny, sama jestem ciekawa jak wyjdzie
Korci mnie strasznie ale chyba dam na wstrzymanie.W zeszłym tyg.robiłam dwu krotnie w przeciągu dwóch dni i boje się o moje klaczki.Ale tak ślęczę nad ta farbka i czytam wszystko od dechy i dochodzę do wniosku ze jak mi palette silno żrąca nie pomoże to chyba nie mam co liczyć ze wogole żadna nie da im rady.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 17:03   #3771
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kate12345 Pokaż wiadomość
Ps.sorki ze tak z bledami ale klawiatura mi szwankuje i tam gdzie ma byc y jest z i odwrotnie jak i tez nie moge dac u z kreska i wogole z tymi kreseczkami literki.
Mam nadzieje ze zrozumiale napisalam
naciśnij jednoczenie ctrl shift i klawiatura bedzie działac poprawie

Cytat:
Napisane przez Sophe Pokaż wiadomość
blond banny Twoje rady są bardzo pomocne, zatem i ja spróbuję się Ciebie poradzić.
Mam bardzo podatne włosy, naturalne mocno siwe z przodu, gdyż w wielku 16 lat przeżyłam tragedię i zaczęłąm siwieć, z tyłu mam piękne ciemno brązowe.
Farbowałam na czarno paletą wiele lat, potem bez problemu zrobiłam się na rudo, czerwono etc.
Jednak siwe były bardzo widoczne przy odrostach i zaczęłam farbować na b. jasny blond. Oczywiście też bez problemów, bo mam podatne włoski.
Obecnie mam farbowane Marjial 10,13 b. jasny popielaty popielato-złocisty blond.
Kolor popielu jednak szybko schodzi i pozostaje jasny blond, wolę jednak mieć ten popiel, ale nie ciemny, bo wyglądam jak babcia, tylko mniej wiecej taki jak teraz, ale już pomału robi się złocisty.
Czy masz jakąś radę, po którą farbę sięgnąć?
Oczywiście może być inna firma, gdyż ta jest nieco za droga, a mogę farbować włoski raz na 3 tyg spokojnie, gdyż są b. b. gęste i nic a nic nie zniszczone.
Proszę o poradę i dziękuję, jesteś wielka
chodzi ci o farbe MAJIREL ? A na jakiej wodzie utleniasz włoski
Kupujac tubke na allegro na twoich wloskach spokojnie starczy ci na dwa razy a farbujac same odrosty i lekko przeciagajac na całe pasma to nawet na trzy wiec mysle ze to jest oplacalny zakup nawet jesli wydasz te 30 zł
Farba jest naprawde dobra i na pewno mniej niszczy niz np Pallete.lepiej wydac wiecej na farbe niz pozniej stawac na głowie zeby jakos wloski pielęgnacja ratować.
Pamietaj ze wlosy u nasady rozjaśniają sie szybciej dlatego czesto wychodzi zolty odcien,spowodowane jest to tym ze skora glowy jest ciepla-cieplo powoduje przyspieszenie reakcji utleniania,drugi powód to fakt ze wlosy u nasady sa mniej zniszczone łuski nie pootwierane wiec ciezej tez farbie "pracować".
skoro kupujesz sobie oxydant osobno i farbe osobna masz ta mozliwosc najpierw polozenia na odrosty odrobiny samego oxydantu i wmasowania we włosy co otworzy luski i wloski ladnie sie beda poddawały procesowi koloryzacji w dalszym etapie
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 17:40   #3772
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy któraś używała garnier 100% color odcień 102 ultrajasny opalizujący blond?

Znalazłam też w tym wątku post dziewczyny która farbowała się garnierem 100% color XL1 (zdjęcie na 38str sam początek), kładła na ciemny blond i bardzo ładnie jej to wyszło 8joja8 też farbowała tą farbką i kolorek także fajnie wyszedł ale podobno szybko żółkł..
Któraś się może jeszcze wypowie na temat tych dwóch farbek? A może jeszcze jakieś foto
Ja robiłam XL1 odrosty i wyszły pomarańczowo-żółte, a włosy mam jasne, więc uważam, że jakiś superrozjaśniający to on nie jest.
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 18:16   #3773
Sophe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
naciśnij jednoczenie ctrl shift i klawiatura bedzie działac poprawie


chodzi ci o farbe MAJIREL ? A na jakiej wodzie utleniasz włoski
Kupujac tubke na allegro na twoich wloskach spokojnie starczy ci na dwa razy a farbujac same odrosty i lekko przeciagajac na całe pasma to nawet na trzy wiec mysle ze to jest oplacalny zakup nawet jesli wydasz te 30 zł
Farba jest naprawde dobra i na pewno mniej niszczy niz np Pallete.lepiej wydac wiecej na farbe niz pozniej stawac na głowie zeby jakos wloski pielęgnacja ratować.
Pamietaj ze wlosy u nasady rozjaśniają sie szybciej dlatego czesto wychodzi zolty odcien,spowodowane jest to tym ze skora glowy jest ciepla-cieplo powoduje przyspieszenie reakcji utleniania,drugi powód to fakt ze wlosy u nasady sa mniej zniszczone łuski nie pootwierane wiec ciezej tez farbie "pracować".
skoro kupujesz sobie oxydant osobno i farbe osobna masz ta mozliwosc najpierw polozenia na odrosty odrobiny samego oxydantu i wmasowania we włosy co otworzy luski i wloski ladnie sie beda poddawały procesowi koloryzacji w dalszym etapie


Super rady, ale ja nie mam problemów z odrostami, bardzo równomiernie mi się farbują odrosty siwo ciemno-brązowe. Może rozdzielałabym farbę na 3 razy, ale bałabym się, że źle wymierzę oxydant. Oczywiście używam 9%, fryzjerka mówiła, żebym używała 12%, ale po co jak działa przy tym..
Dziś kupiłam nie MAJIREL tylko zasugerowałam się jednak BEŻEM, wedle wskazówek, bo i tak popiel mi schodzi, wcześniej używałam jaśniutkie mahoniowe kolory oj śliczne były, ale schodziły dosłownie po 3, 4 myciach i pozostawał na włosach super jasny blond. Potem robiłam popiele i są okej, ale też się zmywają i pozostają złote, co średnio mi się podoba, bo widać siwe refleksy.
Teraz mam GARNIER 13 bardzo jasny beżowy blond rozjaśniający belle color, zapłacone 17zł, oczywiście za 2 tygodnie dodam foty co mi wyszło na głowie.
Ale kocham to forum , dziewczyny świetnie radzicie, a te, które dodają zdjęcia są bardzo pięknymi kobietami, czuję się jak na wybiegu jak oglądam te fotki
Niżej fotka farbki
Pozdrawiam blondyneczki

Edytowane przez Sophe
Czas edycji: 2010-03-23 o 18:45
Sophe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 18:20   #3774
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny a jak można dowiedzieć się z czego są maseczki do włosów dołączane do farb bo w mojej palette deluxe nie ma nic napisane na saszetce poza tym, że to jakaś kaszmirowa czy coś. Składu nie mogłam znaleźć nigdzie. Zastanawia mnie to bo po tych maseczkach włosy są super gładkie i błyszczące przez kilka dni. Żadna sklepowa mi takich nie robiła i dlatego tak sobie zaczęłam kombinować aby taką maseczkę znaleźć do kupienia. Albo chociaż podobny skład znaleźć...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 18:29   #3775
Sophe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak można dowiedzieć się z czego są maseczki do włosów dołączane do farb bo w mojej palette deluxe nie ma nic napisane na saszetce poza tym, że to jakaś kaszmirowa czy coś. Składu nie mogłam znaleźć nigdzie. Zastanawia mnie to bo po tych maseczkach włosy są super gładkie i błyszczące przez kilka dni. Żadna sklepowa mi takich nie robiła i dlatego tak sobie zaczęłam kombinować aby taką maseczkę znaleźć do kupienia. Albo chociaż podobny skład znaleźć...
no właśnie sam kaszmir super działa na włoski. podobnie jedwab.
jak zależy Ci naprawdę na super odzywce to na allegro kupisz jaka tylko chcesz fryzjerska, poproś o skład, na pewno ci napiszą, bo to dość drogie odżywki

przykład składu i tego co zawiera odżywka farouk:
CHI Silk Infusion zawiera duże molekuły naturalnych protein jedwabnych oraz protein soi i pszenicy, witaminy, zioła wraz z wyciągami z roślin.
Ta wspaniała odżywka regeneruje włosy, nadając im niewiarygodną miękkość. Odżywia je nadając im niesamowity blask i zdrowy wygląd.
CHI silk infusion nie obciąża włosów i chroni je przed wysoką temperaturą i utratą wilgoci.
Jest doskonałym wyborem gdy używają Państwo suszarki lub żelazka, ochrania włosy przed skutkami chemii fryzjerskiej i przed skutkami obcowania włosów z zanieczyszczonym środowiskiem.
Jest bardzo ekonomiczny jedna kropla wystarczy, żeby ochraniać Twoje włosy przez długi czas.

PODAM ci jeszcze skład mojej odzywki dołączonej do Garniera:
woda, hydrogen peroxide, cetearyl alkohol, sodium stannate, trideceth-2 carboxamide mea, pentasodium pentetate, cereareth-25, tetrasodium gliceryn.

Na każdym opakowaniu papierowym powinnaś znaleźć składniki jakie posiada Twoja farba, oxydant i balsam lub załączona odżywka

Edytowane przez Sophe
Czas edycji: 2010-03-09 o 18:43
Sophe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 18:34   #3776
mikusia08
Przyczajenie
 
Avatar mikusia08
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 29
Pasemka zamienia na cale w blondzie:)

Mam do was pytanko.Z natury jestem ciemna blondynka jednak od kilku lat bylam czarnulka,brunetka.
Jakies pol roku temu chcialam przemiany poszlam do fryzjera na pasemka raz drugi raz i tak na glowce mam seme pasemka blond w roznych odcieniach... wyglada to fajnie jednka chce na calej glowie uzyskac blond...
Zaczely mnie denerwowac odrosty i czeste wizyty u fryzjera tak wiec kupilam farbe casting loreala i polozylam ja na calej glowie najpierw na odrost (brazowy) pozniej na reszte wlosow jednak odrost choc trzymalam i tak dluzej niz pisalo wyszedl hm ciemny blond .
Moje pytanie to jak uzyskac na calej glowie jednolity blond ?
oraz jak likwidowac odrosty bo przeciez gdy bede je sama farbowala zawsze wyjda o wiele ciemniejsze niz reszta wlosow...

pozdrawiam i czekam na rady
mikusia08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 18:39   #3777
lauraconti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 34
Wyślij wiadomość przez MSN do lauraconti
Dot.: Najlepsze farby BLOND

A u mnie na półeczce leży już opakowanko garniera color naturals 111 teraz tylko czekam aż będę miała troszkę czasu i ... farbowanko!Będzie to mój debiut jeśli chodzi o garniera, więc napewno dam tu jakieś foteczki i moją opinię buziaki blondyneczki
__________________
Chciałabym mieć jakiś twórczy podpis... Ale nic ciekawego nie przychodzi mi do głowy!
lauraconti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 18:45   #3778
Sophe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez lauraconti Pokaż wiadomość
A u mnie na półeczce leży już opakowanko garniera color naturals 111 teraz tylko czekam aż będę miała troszkę czasu i ... farbowanko!Będzie to mój debiut jeśli chodzi o garniera, więc napewno dam tu jakieś foteczki i moją opinię buziaki blondyneczki

robiłam tym kolorem, wychodzi bardzo ładnie, ale na moich włoskach spłukuje się po kilku myciach i pozostaje super jasny blond Powodzenia
Sophe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 18:46   #3779
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

na każde efekty udokumentowane fotkami czekamy z niecierpliwością
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 18:51   #3780
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczynki jaka farbka powinna dać taki efekt jak na zdjęciu??
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.