Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-08, 09:31   #1651
paulakrakow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam,

mam pytanie do dziewczyn, który robiły zabieg laserem Light Sheer- jaką moc miałyście ustawioną?
Ja wczoraj byłam na depilacji, Pani, która wykonywała zabieg ustawiała moc 25-27 J/cm. Przyznam, że trochę bolało (miałam bikini i uda), ale dało się znieść. Czy następnym razem mam poprosić o większą moc.

Dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam
paulakrakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 10:00   #1652
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

milgos ja płacę w Dermeii 320zł, bo mają 20% rabatu teraz. jeśli byś tam szła, daj znać na priv - tam jest taka akcja, że kto poleci znajomym, ten później ma taniej
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 14:44   #1653
leweloff
Raczkowanie
 
Avatar leweloff
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 113
GG do leweloff
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

no wlasnie ta promocja skusila mnie do przekopania forum, ale jestem totalnie zagubiona. co to jest to RF? juz zdazylam ogarnac, ze jest roznica miedzy laserem diodowym, a IPL.
dodatkowo bony sa wazne przez 6 miesiecy, wiec niewiadomo czy da rade sie wyrobic z tymi 5cioma.
niektore z Was pisza, ze IPL nic im nie dal. nie wiem czy ryzykowac nawet te 600zl (powiedzmy, ze 4 zabiegi)...
__________________
.oO
leweloff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 13:02   #1654
callima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej wszystkim dziewczyny, proszę pomóżcie! Wiecie może gdzie warto poddać się depilacji laserowej w ŁODZI? Jestem już zdecydowana, ale nie chcę iść w ciemno i wolałabym coś sprawdzonego. Zastanawiam się również nad Nomasvello, czy może któraś z Was korzystała z łódzkiego? Proszę o odpowiedź, chciałabym zacząć od pażdziernika
callima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 10:09   #1655
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez callima Pokaż wiadomość
Hej wszystkim dziewczyny, proszę pomóżcie! Wiecie może gdzie warto poddać się depilacji laserowej w ŁODZI? Jestem już zdecydowana, ale nie chcę iść w ciemno i wolałabym coś sprawdzonego. Zastanawiam się również nad Nomasvello, czy może któraś z Was korzystała z łódzkiego? Proszę o odpowiedź, chciałabym zacząć od pażdziernika
Osobiście nie korzystałam, ale znajome polecają De-lux. To chyba jest gdzieś na ul. Zachodniej. Z tego co wiem, to depilacja dotyczyła wyłącznie nóg i pach, ale są zadowolone.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 20:15   #1656
engracado
Raczkowanie
 
Avatar engracado
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 133
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez callima Pokaż wiadomość
Hej wszystkim dziewczyny, proszę pomóżcie! Wiecie może gdzie warto poddać się depilacji laserowej w ŁODZI? Jestem już zdecydowana, ale nie chcę iść w ciemno i wolałabym coś sprawdzonego. Zastanawiam się również nad Nomasvello, czy może któraś z Was korzystała z łódzkiego? Proszę o odpowiedź, chciałabym zacząć od pażdziernika
a ja polecam Estetico, bylam u nich juz na 3ch sesjach i jestem bardzo zadowolona a dodam, ze dojezdzam tam ze slaska!
Pozdrawiam
__________________
0Rh-
engracado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 13:26   #1657
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja jestem po drugim zabiegu na diodowym.
pani miała taką fajną dmuchawę ,która zmniejszała ból o połowę.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 10:05   #1658
AguniaL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 30
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej! Ja skończyłam już depilację głębokiego bikini, a teraz jestem w trakcie depilacji pach i muszę wam powiedzieć, że jestem zachwycona efektami. Może i koszt nie jest mały, ale nie są to zmarnowane pieniądze. Ja swoje zabiegi wykonuję w studio laser, bo w tak istotnych kwestiach wolę oddać swoje ciało w profesjonalne i kompetentne ręce niż robić to w podejrzanym miejscu i na podejrzanym sprzęcie za mniejsze pieniądze.

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Aha! A co do bólu to polecam przed zabiegiem maść emla. Uwierzcie, działa cuda ;-)
AguniaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 15:49   #1659
blondyna87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

sama testowałam wiele metod by pozbyć się nadmiernego owłosienia i nie powiem,że nie sprawiało mi to bólu.
Ale do czasu kiedy odważylam się pójść i spróbować laserowej depilacji, nie ukrywam że bardzo się bałam ale zdecydowałam się po rozmowie przyjaciółki która juz była w Instytucie. i uwierzcie nie bolało, a eftekty po 2 zabiegach są zadawalające. różnice same zauważycie, i zabieg wykonuje specjalista lekarz i atmosfera jest wspaniała i piękne wnętrze.
Idzie się uzależnić hehe
blondyna87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 17:38   #1660
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja chodze w Łodzi do gabinetu Estetico. Chyba najtaniej w Łodzi i dobry laser maja. Jestem po drugim zabiegu całego bikini, i jestem zadowolona. Wiadomo ze boli ale jak dla mnie jest to do wytrzymania i nie musze zadnej masci uzywac.
A potem jaki spokoj nie bedzie trzeba sie golic, wloski nie beda wrastac, same pozytywy takiego zabiegu!!
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."

Edytowane przez aniuska_90
Czas edycji: 2010-09-17 o 17:39
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 12:34   #1661
Mulen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

aniuska_90 ale ci zazdroszcze, ze jestes z Łodzi i mozesz chodzic do Estetico Tam sa chyba najlepsze ceny w Polsce. Sama sie tam wybieram, ale w koncu sie zdecydowalam na BB.
Mulen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 13:29   #1662
asteraki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 164
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja zrobilam wczoraj pierwsza sesje na pachy, ale robilam IPL, bo jest wiecej pozytywnych opini na temat tego lasera niz diodowki. brak poparzen, bezpieczniej itd. jedyny minus to taki ze tym sposobem trzeba zrobic o jeden zabieg wiecej. jak sie powiedzie to za rok zrobie bikini z kotrym mam tez mega problemy troche bolalo, ale dalo sie zniesc, poza tym trwalo to tylko 5 min, a chiwle po skonczeniu nie czulam juz nic. zero podraznien i zaczerwienien, a czytalam ze przy laserze sa z tym czesto problemy, za 6 tygodni kolejny. mam nadzieje ze w koncu sie pozbede na stale tych wlosow, bo wosk pomaga tylko na 4-5 dni, wiec wiecej jest zapuszczania niz czasu rodosci a sama golarka to w wakacje zabawa 2 razy dziennie :/
__________________
było 52
jest 55 znowu!!
cel 48-49

nie palę od 12.03.2011
asteraki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 16:05   #1663
adz1a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 51
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

życzę powodzenia, ale nie wierzę w te bajki, że IPL tylko jeden zabieg więcej niż laserem diodowym, ponadto zabieg musi trochę trwać, jeżeli osoba wykonująca go chce go zrobić dokładnie więc 5 minut to BARDZO szybko ! co do zabiegu laserem ja miałam robione bikini i na następny dzień goliłam się już golarką więc nie miałam żadnych podrażnień !

Kobietki 30 września jadę do estetico na kolajny zabieg już 3 na głębokie bikini oraz po raz pierwszy pachy oraz próbę czy da się usunąć włosy z łydek. Powiedzcie mi o ile mniej odrosło Wam włosków po 2 zabiegu ?? bo ja po 2 zabiegach nie mam jeszcze spektakularnego efektu ;/ może minimalnie mniej albo zapomniałam po prostu ile było wcześniej ! zabieg miałam robiony zalednie na 15 ! może to za mała moc ?? co o tym sądzicie ?

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

i jeszcze jedno pytanie jak długo nie golilyście się na nogach przed zabiegiem ??

P.S próba laserowa jest za darmo ??
__________________
walcze ze slabosciami

Edytowane przez adz1a
Czas edycji: 2010-09-18 o 15:57
adz1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 20:48   #1664
AguniaL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 30
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

To zupełnie normalne, że po drugim zabiegu włosów nie wypada już tak dużo jak po pierwszym więc może się wydawać, że nie ma efektów, ale trzeci jest już tym kluczowym (usuwa wszystko, ewentualnie zostaje kilka pojedynczych włosków).
Co do depilacji to 5 tygodni przed zabiegiem nie można włosków wyrywać, ale nie ma przeciwwskazań do używania maszynki i to do ostatniej chwili.
AguniaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 14:28   #1665
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

=
Cytat:
adz1a;22145955]życzę powodzenia, ale nie wierzę w te bajki, że IPL tylko jeden zabieg więcej niż laserem diodowym, ponadto zabieg musi trochę trwać, jeżeli osoba wykonująca go chce go zrobić dokładnie więc 5 minut to BARDZO szybko ! co do zabiegu laserem ja miałam robione bikini i na następny dzień goliłam się już golarką więc nie miałam żadnych podrażnień !
czasem trzeba przekonać się na własnej....kieszeni,aby uwierzyć.

Cytat:
Kobietki 30 września jadę do estetico na kolajny zabieg już 3 na głębokie bikini oraz po raz pierwszy pachy oraz próbę czy da się usunąć włosy z łydek. Powiedzcie mi o ile mniej odrosło Wam włosków po 2 zabiegu ??
ja jestem po drugim,więc ci nie powiem.po pierwszym wypadło około 40 %

Cytat:
bo ja po 2 zabiegach nie mam jeszcze spektakularnego efektu ;/ może minimalnie mniej albo zapomniałam po prostu ile było wcześniej ! zabieg miałam robiony zalednie na 15 ! może to za mała moc ?? co o tym sądzicie ?
pierwszy raz miałam na 30,teraz na 40 jakiś tam amperów

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
i jeszcze jedno pytanie jak długo nie golilyście się na nogach przed zabiegiem ??

P.S próba laserowa jest za darmo ??
to nie ma znaczenia.możesz golić codziennie i przed wizytą,ważne jest ,abyś nie usuwała z cebulkami
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:58   #1666
asteraki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 164
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

no tak, od 2 dni nie robie nic innego tylko czytam fora i przeszukuje internet. wyglada na to ze zrobilam duzy blaaad z tym IPLem szukam juz lasera diodowego u mnie w trojmiescie - szkoda kasy na eksperymenty. znalazlam kilka adresow gdzie maja ten wychwalany przez was laser ale ceny faktycznie sa wieksze w porownaniu z IPL. z glebokie bikini 400 zl dziewczyny z trojmiasta moze polecicie jakis sprawdzone miejsce, bo same robilyscie i jestescie cale i zdrowe

a tak przy okazji. zastanawiam sie nad glebokoscia bikini. chcialam zrobic cale i zostawic tylko pasek, bo skoro sie meczyc to potem przynajmniej juz niczego nie golic, ale nie wiem czy to dobry pomysl. jak myslicie?

i ostatnie pytanie: co ile sie robi laser na bikini (mniej wiecej oczywiscie). co 6 czy raczej co 8 tygodni?
__________________
było 52
jest 55 znowu!!
cel 48-49

nie palę od 12.03.2011

Edytowane przez asteraki
Czas edycji: 2010-09-19 o 20:09
asteraki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 21:17   #1667
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asteraki Pokaż wiadomość
no tak, od 2 dni nie robie nic innego tylko czytam fora i przeszukuje internet. wyglada na to ze zrobilam duzy blaaad z tym IPLem szukam juz lasera diodowego u mnie w trojmiescie - szkoda kasy na eksperymenty. znalazlam kilka adresow gdzie maja ten wychwalany przez was laser ale ceny faktycznie sa wieksze w porownaniu z IPL. z glebokie bikini 400 zl dziewczyny z trojmiasta moze polecicie jakis sprawdzone miejsce, bo same robilyscie i jestescie cale i zdrowe

a tak przy okazji. zastanawiam sie nad glebokoscia bikini. chcialam zrobic cale i zostawic tylko pasek, bo skoro sie meczyc to potem przynajmniej juz niczego nie golic, ale nie wiem czy to dobry pomysl. jak myslicie?

i ostatnie pytanie: co ile sie robi laser na bikini (mniej wiecej oczywiscie). co 6 czy raczej co 8 tygodni?
poza tym nie prawda jest ,ze musisz chodzić na zabiegi regularnie.to tylko naciąganie na kasę.
rozmawiałam z kosmetyczką i termin odstępu jest przestrzegany w min ,ale nie w max .nie możesz zrobić częściej niż w 1,5 mies odstępie czasowym,ale kolejny możesz zrobić po pół roku.ważne jest,abyś nie wyrywała włosów ,tylko goliła na 2 mies przed zabiegiem

ceny sa porwnywalne w całej polsce,więc nie jest tak źle,a efekt już widoczny po 2 razach,więc jeśli jesteś perfekcjonistką i musisz miec 100% to musisz liczyc się z 4 zabiegami.mnie chyba wystarczą narazie 2

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-09-19 o 21:19
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 22:48   #1668
asteraki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 164
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
poza tym nie prawda jest ,ze musisz chodzić na zabiegi regularnie.to tylko naciąganie na kasę.
rozmawiałam z kosmetyczką i termin odstępu jest przestrzegany w min ,ale nie w max .nie możesz zrobić częściej niż w 1,5 mies odstępie czasowym,ale kolejny możesz zrobić po pół roku.ważne jest,abyś nie wyrywała włosów ,tylko goliła na 2 mies przed zabiegiem
o! tego nie wiedzialam, myslalam ze jest to max 8-10 tyg w bikini, a potem efekty sa gorsze. no to super, bo czasami jest tak ze wypada cos waznego i kasy nagle nie ma, dlatego chcialam pierw odlozyc na te min 3 zabiegi. ale skoro tak to moglabym pojsc juz na poczatku pazdziernika, a potem sie zobaczy kiedy. bardzo dziekuje za pomocna odpowiedz

mam jeszcze takie troche intymne pytanie do dziewczyn ktore robily glebokie bikini. bo ja mam tez wloski po wewn. stronie warg, nie bardzo gleboko ale jednak i zastanawiam sie czy to tez bedzie robione. poza tym to chyba bardzo krepujace jest tak duzo komus pokazywac. i dlatego zastanawiam sie ze moze jednak zostawic sobie waski paseczek na koncu tych warg?
__________________
było 52
jest 55 znowu!!
cel 48-49

nie palę od 12.03.2011
asteraki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 09:12   #1669
AguniaL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 30
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Mi z kolei Kosmetyczka powiedziała, że bardzo ważne jest zachowanie zalecanych odstępów czasu między zabiegami. Wytłumaczyła mi, że włosy znajdują się w różnej fazie wzrostu i dlatego ważne jest przeprowadzenie depilacji w taki sposób, aby wyeliminować każdą z wzrastających faz. Jak dla mnie brzmi to dość logicznie, bo jak ogólnie wiadomo włosy odrastają w określonych przedziałach czasu.

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Aha! Ważny jest termin trzymania się 3 pierwszych zabiegów. 4 może być zrobiony w dowolnym późniejszym terminie.

Co do depilacji głębokiego bikini to należy dogadać się indywidualnie z Kosmetyczką do jakiego momentu ma wykonać depilację. Krępujące to jest faktycznie, ale za to jakie efekty
AguniaL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-20, 09:45   #1670
asteraki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 164
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja mysle ze wszystkie wlosy, ktore widac sa w fazie wzrostu. ale moge sie mylic jesli jest to jednak wazne kiedy sie robi nastepny zabieg to ile jest mniej wiecej odstepu miedzy jednym, a drugim? 8 tygodni?

dziewczyny ktore macie zrobione cale bikini na gladziudko, czy w stroju nie odznacza wam sie "rowek z warg" (nie wiem jak inaczej to nazwac)? chciakabym na zero, ale tak sobie mysle ze potem jak bede stara i obwisla to nie bedzie to tak ladnie wygladac jak teraz
__________________
było 52
jest 55 znowu!!
cel 48-49

nie palę od 12.03.2011
asteraki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 10:37   #1671
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[QUOTE=asteraki;22169191]no tak, od 2 dni nie robie nic innego tylko czytam fora i przeszukuje internet. wyglada na to ze zrobilam duzy blaaad z tym IPLem szukam juz lasera diodowego u mnie w trojmiescie - szkoda kasy na eksperymenty. znalazlam kilka adresow gdzie maja ten wychwalany przez was laser ale ceny faktycznie sa wieksze w porownaniu z IPL. z glebokie bikini 400 zl dziewczyny z trojmiasta moze polecicie jakis sprawdzone miejsce, bo same robilyscie i jestescie cale i zdrowe

a tak przy okazji. zastanawiam sie nad glebokoscia bikini. chcialam zrobic cale i zostawic tylko pasek, bo skoro sie meczyc to potem przynajmniej juz niczego nie golic, ale nie wiem czy to dobry pomysl. jak myslicie?


Hej!!
Szczerze Tobie polecam Studio urody Prestiż w Gdańsku!!!
poszłam tam bo skusiła mnie koleżanka, która powiedziała, że była i praktycznie jej nie bolało bo mają tam nowy laser diodowy!
Nie chciało mi się w to wierzyć bo już wcześniej byłam na takim zabiegu i nie mogłam wytrzymać z bólu!!
Uwierzcie mi!!! Nic praktycznie nie bolało i robiłam głębokie bikini!!

Głębokie bikini to super sprawa!!! Dla mnie to jest wielka wygoda!!!
I tam powiedzieli, że bikini najlepiej robić co 4 tygodnie
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 11:13   #1672
asteraki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 164
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

wlasnie dzownilam sobie po roznych miejscach zeby sie dowiedziec ile gdzie ksoztuje, jaki sprzet itp i w jednym z gabinetow dermatologicznych pani mi powiedziala ze maja laser aleksandytowy czy jakos tak. cena glebokiego bikini to tez 400 zl i zabieg przeprowadza lekarz, ale nie wiem co to za rodzaj laseru. czy ktoras miala nim robione bikini i moze mi cos wiecej na ten temat powiedziec?
__________________
było 52
jest 55 znowu!!
cel 48-49

nie palę od 12.03.2011
asteraki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 11:27   #1673
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez AguniaL Pokaż wiadomość
Mi z kolei Kosmetyczka powiedziała, że bardzo ważne jest zachowanie zalecanych odstępów czasu między zabiegami. Wytłumaczyła mi, że włosy znajdują się w różnej fazie wzrostu i dlatego ważne jest przeprowadzenie depilacji w taki sposób, aby wyeliminować każdą z wzrastających faz. Jak dla mnie brzmi to dość logicznie, bo jak ogólnie wiadomo włosy odrastają w określonych przedziałach czasu.

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Aha! Ważny jest termin trzymania się 3 pierwszych zabiegów. 4 może być zrobiony w dowolnym późniejszym terminie.

Co do depilacji głębokiego bikini to należy dogadać się indywidualnie z Kosmetyczką do jakiego momentu ma wykonać depilację. Krępujące to jest faktycznie, ale za to jakie efekty
no właśnie ,tak powiedziała ci kosmetyczka,ktorej zależy na kasie i kolejnej wizycie u niej.
na chłopski rozum,każdy odrastajacy włos jest w fazie wzrostu,więc ten co zgolisz po 2 miesiącach jest w fazie wzrostu i gotowy do zniszczenia cebulki włosowej?
tu raczej chodzi o szybki efekt depilacji,nie skuteczności
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 12:41   #1674
asteraki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 164
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez klucha2217 Pokaż wiadomość
Hej!!
Szczerze Tobie polecam Studio urody Prestiż w Gdańsku!!!
poszłam tam bo skusiła mnie koleżanka, która powiedziała, że była i praktycznie jej nie bolało bo mają tam nowy laser diodowy!
Nie chciało mi się w to wierzyć bo już wcześniej byłam na takim zabiegu i nie mogłam wytrzymać z bólu!!
Uwierzcie mi!!! Nic praktycznie nie bolało i robiłam głębokie bikini!!

Głębokie bikini to super sprawa!!! Dla mnie to jest wielka wygoda!!!
I tam powiedzieli, że bikini najlepiej robić co 4 tygodnie
weszlam sobie na ich strone i nic nie pisza o zabiegach laserem, jest tylko w uslugach wymieniona epilacja twarzy. w cenniku tez nie maja wyszczegolnionej takiej uslugi jak wroce do domu to do nich przedzwonie.
czyli bikini masz zrobione cale na zero (nawet te wloski ktora sa bardziej w srodku)? ile czasu temu skonczylas zabiegi?

weszlam sobie na ich strone i nic nie pisza o zabiegach laserem, jest tylko w uslugach wymieniona epilacja twarzy. w cenniku tez nie maja wyszczegolnionej takiej uslugi jak wroce do domu to do nich przedzwonie. i dziwi mnie czas 4 tyg. bo tyle sie mowi ze na twarzy, na bikini wszedzie pisza min 6 tyg, a mi wszedzie jak dzwonie mowia 7-8 tyg.

czy ktoras z was slyszala o laserze Elos? czytam sporo dobrych opini o nim, ale nie wiem czy faktycznie jest lepszy od tego light sheer.

przepraszam ze tyle pytan zadaje, ale mysle ze fora to najlepsze miejsce na uzyskanie opini
__________________
było 52
jest 55 znowu!!
cel 48-49

nie palę od 12.03.2011

Edytowane przez asteraki
Czas edycji: 2010-09-20 o 12:52
asteraki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 14:29   #1675
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hmm może weszłaś na złą stronę!!!
nie wiem czy ja mogę tu podać adres??!! więc wyślę Ci w prywatnej wiadomości.
Tak robiłam calutkie bikini nawet z włoskami na wargach i przy odbycie :/
Brzmi strasznie ale warto!!
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 15:25   #1676
asteraki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 164
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez klucha2217 Pokaż wiadomość
Hmm może weszłaś na złą stronę!!!
nie wiem czy ja mogę tu podać adres??!! więc wyślę Ci w prywatnej wiadomości.
Tak robiłam calutkie bikini nawet z włoskami na wargach i przy odbycie :/
Brzmi strasznie ale warto!!
dziekuje bardzo, dostalam adres. szkoda tylko ze maja tak drogo u mnie w gdyni za ten sam zabieg jest za 400 zl ze znieczulenie w aerozolu. ale ten twoj ma laser duo, czytalam ze mnie boli i wieksza powierzchnie obejmuje na raz.
__________________
było 52
jest 55 znowu!!
cel 48-49

nie palę od 12.03.2011
asteraki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 16:05   #1677
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Zdradzę Tobie, że ja też wcześniej robiłam dokładnie za 400zl bo bylo taniej
Ale tak bolało, że poszłam do prestiżu (bo już wolałam dopłacić 50zł więcej bo Emla na znieczulenie też tyle kosztuje)
I tak rozmawiałam podczas zabiegu i powiedziałam, że tam płaciłam 400 (to wyszło jakoś w trakcie rozmowy)
A na koniec jak już doszło do płacenia to Pani powiedziała , że są troszkę elastyczni i też weźmie 400 zamiast 450 Bo najważniejsze, żeby klient był w 100% zadowolony.

Strasznie mi się to spodobało dlatego polecam to miejsce.
Tak myślę, że też byś mogła się dogadać
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 16:42   #1678
katarzyna34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam Was Babeczki!Naczytałam sie sporo o depilacji laserowej,ale nie znalazłam nikogo z Białegostoku,kto ma doswiadczenie z miejscowymi lekarzami i kosmetyczkami tym zajmującymi sie.Czekam aż zejdzie letnia opalenizna i chce w białym usunać włoski z pach i bikini.Prosze o kontakt i namiary na sprawdzone gabinety.Biore pod uwage Białystok i okolice,bo nie mam czasu (praca) jezdzić gdzieś daleko.Wielkie dzieki za wszelkie doniesienia.Pozdrawiam!
katarzyna34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 21:46   #1679
AguniaL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 30
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
no właśnie ,tak powiedziała ci kosmetyczka,ktorej zależy na kasie i kolejnej wizycie u niej.
na chłopski rozum,każdy odrastajacy włos jest w fazie wzrostu,więc ten co zgolisz po 2 miesiącach jest w fazie wzrostu i gotowy do zniszczenia cebulki włosowej?
tu raczej chodzi o szybki efekt depilacji,nie skuteczności
Chyba nie bardzo mnie zrozumiałaś. Nie kwestionuję faktu, że nieregularnie wykonywana depilacja przynosi rezultaty. Bo przynosi, jak najbardziej i to bez względu na to czy wykonasz następny zabieg za rok, dwa czy trzy. Bardziej chodzi mi o to, że na danym obszarze ciała włosy znajdują się w różnych fazach wzrostu (anagen, katagen i telogen), a depilacja skuteczna jest jedynie na etapie anagen. Trzymanie się określonych odstępów czasu powoduje, że faza ta ujednolica się i łatwiej jest kontrolować, w której znajdują się aktualnie. W związku z tym za jednym razem można się ich więcej pozbyć, a co za tym idzie potrzebna jest mniejsza ilość zabiegów. Rozciąganie depilacji w czasie powoduje, że etapy wzrostu włosa ponownie się różnicują i dlatego potrzebna jest większa ilość zabiegów, aby je wszystkie "wyłapać" w odpowiedniej fazie.
AguniaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 23:15   #1680
asteraki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 164
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez klucha2217 Pokaż wiadomość
Zdradzę Tobie, że ja też wcześniej robiłam dokładnie za 400zl bo bylo taniej
Ale tak bolało, że poszłam do prestiżu (bo już wolałam dopłacić 50zł więcej bo Emla na znieczulenie też tyle kosztuje)
I tak rozmawiałam podczas zabiegu i powiedziałam, że tam płaciłam 400 (to wyszło jakoś w trakcie rozmowy)
A na koniec jak już doszło do płacenia to Pani powiedziała , że są troszkę elastyczni i też weźmie 400 zamiast 450 Bo najważniejsze, żeby klient był w 100% zadowolony.

Strasznie mi się to spodobało dlatego polecam to miejsce.
Tak myślę, że też byś mogła się dogadać
dobrze ze mam jeszcze troche czasu na przemyslenie, bo to w koncu wazna decyzja gdzie sie zrobi taki zabieg, to nie malowanie paznokci chcialam zrobic juz w pazdzierniku, ale tak sobie pomyslalam ze poczekam to grudnia, az bede miala na te min 2 zabiegi, zeby potem sie mi nie stresowac ze moze zabraknac.

ile robilas tam zabiegow? mialas np. po 3 taniej o 50%?
__________________
było 52
jest 55 znowu!!
cel 48-49

nie palę od 12.03.2011
asteraki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.