Essence cz. VI - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-24, 20:16   #4921
martita666
Raczkowanie
 
Avatar martita666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 273
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
zgadnij

....Ty? szczęściara! Co dostałaś???
__________________

martita666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:24   #4922
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

martito moja droga, przeczytaj jeszcze raz cały cytowany przez mnie (i pogrubiony) post
(nie, nikt nie wygrał)
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:26   #4923
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez martita666 Pokaż wiadomość
....Ty? szczęściara! Co dostałaś???

przepraszam, ale rozwala mnie jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem

Kaszo, brawa
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:32   #4924
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość

przepraszam, ale rozwala mnie jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem

Kaszo, brawa
Oj tam, żeby jednak martitę do konkursów Essence'owych zachęcić pochwalę się (a co nie pierwszy, nie ostatni raz), że w styczniu? lutym? wygrałam w innym ich konkursie (zdaje się Be a Trendmaker czy coś takiego) śliczny różowy aparat a Iguanaiguana jako druga Wizażanka - komplet kosmetyków .
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:36   #4925
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Oj tam, żeby jednak martitę do konkursów Essence'owych zachęcić pochwalę się (a co nie pierwszy, nie ostatni raz), że w styczniu? lutym? wygrałam w innym ich konkursie (zdaje się Be a Trendmaker czy coś takiego) śliczny różowy aparat a Iguanaiguana jako druga Wizażanka - komplet kosmetyków .
awda, awda (jak to moja pani od biologi mówiła). sama bym chętnie coś wygrała, bo kasy brak a nowe kosmetyki to nowa radość
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:38   #4926
martita666
Raczkowanie
 
Avatar martita666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 273
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
martito moja droga, przeczytaj jeszcze raz cały cytowany przez mnie (i pogrubiony) post
(nie, nikt nie wygrał)

wybacz, tak to jest jak się czyta jednocześnie kilka innych wątków
poza tym muszę się przyznać, że z taką prędkością piszecie posty, że ostatnio przyjęłam taktykę nie wczytywania się we wszystkie posty

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Oj tam, żeby jednak martitę do konkursów Essence'owych zachęcić pochwalę się (a co nie pierwszy, nie ostatni raz), że w styczniu? lutym? wygrałam w innym ich konkursie (zdaje się Be a Trendmaker czy coś takiego) śliczny różowy aparat a Iguanaiguana jako druga Wizażanka - komplet kosmetyków .
No właśnie cos mi świtało w głowie, że wygrałaś kiedyś konkurs essence Często zdarzaja się konkursy?
__________________


Edytowane przez martita666
Czas edycji: 2010-11-24 o 20:40
martita666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:50   #4927
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez martita666 Pokaż wiadomość
wybacz, tak to jest jak się czyta jednocześnie kilka innych wątków
poza tym muszę się przyznać, że z taką prędkością piszecie posty, że ostatnio przyjęłam taktykę nie wczytywania się we wszystkie posty

No właśnie cos mi świtało w głowie, że wygrałaś kiedyś konkurs essence Często zdarzaja się konkursy?
no i masz za swoje.

Nie za często, no i czasem nie są np. dla Polaków (bo jest wybór krajów w formularzu). Zauważyłam, że na forum essence (na stronie jest przekierowanie) można co jakiś czas coś wygrać, ale ja wolę tak niezobowiązująco, ze strony głównej.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 21:39   #4928
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Essence cz. VI

Pięknie dziękuję za odzew już piszę do Martity, bo o ile dobrze przejrzałam wątek pierwsza zechciała się pozbyć
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 22:51   #4929
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. VI

czarny eyeliner DW poszedł na allegro za 24 zł (w tym przesyłka)
czaiłam się na niego, ale w końcu uznałam, że się obędzie już lepiej w tej cenie elfa kupic albo inglota
a teraz powiedzcie że dobrze zrobiłam
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 23:13   #4930
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
czarny eyeliner DW poszedł na allegro za 24 zł (w tym przesyłka)
czaiłam się na niego, ale w końcu uznałam, że się obędzie już lepiej w tej cenie elfa kupic albo inglota
a teraz powiedzcie że dobrze zrobiłam
dobrze też nie mogłam odżałować tych linerów, ale z elfa sobie kupię wypatrzyłam fajne kolory, poczekam na dostawę i zaopatrzę się przy okazji w prezenty świąteczne
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 23:43   #4931
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
czarny eyeliner DW poszedł na allegro za 24 zł (w tym przesyłka)
czaiłam się na niego, ale w końcu uznałam, że się obędzie już lepiej w tej cenie elfa kupic albo inglota
a teraz powiedzcie że dobrze zrobiłam
Ja też się czaiłam na ten liner . I stwierdziłam to samo co Ty . Za drogo, to w końcu Essence. A jaki liner byłby lepszy? Inglot czy ELF?
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 02:57   #4932
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Ja z każdej kupuję min. 1 rzecz. Albo znów, jak było z Creamylicious, kupiłam tylko krem do rąk, a z wymianek skubnęłam 2 cienie, 2 błyszczyki i brązerek .

Straszne uzależnienie .
Ja też zawsze minimum jedną rzecz, żeby nie żałować. A potem siostra napada mi na dom i się cieszy
Straszne uzależnienie. Wyobrażacie sobie jakby teraz wprowadzili nam zakaz na kupowanie więcej niż jednej rzeczy w miesiącu z Essence?

---------- Dopisano o 03:57 ---------- Poprzedni post napisano o 03:56 ----------

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Moim skromnym zdaniem tytuł wątku powinien brzmieć: "Essence- wchodzący tu, porzućcie wszelką nadzieję"

Co do linera z metallics, to widzę, że nie tylko ja zauważyłam to, że nie wysycha do końca, mimo to bardzo odpowiada mi jego kremowość, ale znów z drugiej strony wkurza mnie, kiedy po kilku godzinach w pracy blaknie mi straszecznie Nie jestem do tego przyzwyczajona bo mój poprzedni płynny liner siedzi mi na powiece jak przyspawany cały boży dzień bez utraty koloru. Ogółem rzecz biorąc liner jest taki se, znam lepsze i dlatego tak wybrzydzam
Ja już dawno straciłam nadzieję.
Dzie pod wpływem tego okropnego wątku nabyłam pasiaka i różo-brązer dla blondynek. Jakbym nie miała już innych w domu, ale nie. Musiałam bo bym chyba padła
Wszystko przez Was

---------- Dopisano o 03:57 ---------- Poprzedni post napisano o 03:57 ----------

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Ja też się czaiłam na ten liner . I stwierdziłam to samo co Ty . Za drogo, to w końcu Essence. A jaki liner byłby lepszy? Inglot czy ELF?
Z tego co wiem to Elf lepszy.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 08:13   #4933
flooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 86
Dot.: Essence cz. VI

postanowiłam zużyć trochę swoich błyszczyków essence i dla lepszej efektywności postawiłam sobie 2 na biurku w pracy iiiii ubywa
przy tym zauważyłam, że błyszczyk z CaH świetnie nawilża mi usta jestem w szoku...

a co do wcześniejszej dyskusji nt. panów ochroniarzy w drogeriach i macania przez klientki pełnowartościowych produktów...
przedwczoraj przy mnie ochroniarz chodził od szafy do szafy, jednocześnie rozmawiając z kimś przez telefon (pewnie jego kobieta albo coś w tym stylu) i otwierał dosłownie każdy tusz, sprawdzał szczoteczkę i dokładnie opisywał rozmówcy wygląd i konsystencję
mało co się nie przewróciłam...

i oczywiście 2 lakiery do paznokci, które kupiłam w domu okazały się... używane!
flooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 08:51   #4934
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez flooo Pokaż wiadomość
postanowiłam zużyć trochę swoich błyszczyków essence i dla lepszej efektywności postawiłam sobie 2 na biurku w pracy iiiii ubywa
przy tym zauważyłam, że błyszczyk z CaH świetnie nawilża mi usta jestem w szoku...

a co do wcześniejszej dyskusji nt. panów ochroniarzy w drogeriach i macania przez klientki pełnowartościowych produktów...
przedwczoraj przy mnie ochroniarz chodził od szafy do szafy, jednocześnie rozmawiając z kimś przez telefon (pewnie jego kobieta albo coś w tym stylu) i otwierał dosłownie każdy tusz, sprawdzał szczoteczkę i dokładnie opisywał rozmówcy wygląd i konsystencję
mało co się nie przewróciłam...

i oczywiście 2 lakiery do paznokci, które kupiłam w domu okazały się... używane!
Ochroniarze. Albo śledzą albo dobijają
Ja musiałam przeszukać pasiaki i dopiero za 4 trafiłam na niemacaną sztukę. Jak już się doczekałam ich dostawy to musiałam grzebać, że aż kochany ochroniarz wziął mnie na cela bardziej niż zwykle.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 09:17   #4935
flooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 86
Dot.: Essence cz. VI

ja zawsze biorę kosmetyki "z tył"
pierwsze zawsze są macane... no ale cóż.. znowu wzięłam z tył, nawet nie ostatni tylko przedostatni i co z tego jak był obsmarowany... rozpacz granatowa mnie dopada

jedyna pocieszajka, że korektor z essence taki w różowym opakowaniu był zafoliowany fabrycznie. powinni całą kolorowke tak robić.. skłonna bym była dopłacić nawet do kosmetyku, żeby mieć pewność, że nikt w nim paluchami nie grzebał
flooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 09:58   #4936
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Essence cz. VI

Astra Wrocław, stan z godziny 9 - stand wypełniony limitowanką po brzegi. Wszystkiego pełno, nawet rozświetlaczy komplet. Chyba Panie przed otwarciem DH uzupełniły szafę.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 10:00   #4937
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Essence cz. VI

w rossmanie wiem ze przekladaja lakiery z przodu do tylu :P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 10:01   #4938
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Ja też się czaiłam na ten liner . I stwierdziłam to samo co Ty . Za drogo, to w końcu Essence. A jaki liner byłby lepszy? Inglot czy ELF?
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to Elf lepszy.
Właśnie sama się zastanawiałam. Dzięki mejaczku
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Dzie pod wpływem tego okropnego wątku nabyłam pasiaka i różo-brązer dla blondynek. Jakbym nie miała już innych w domu, ale nie. Musiałam bo bym chyba padła Wszystko przez Was
I jak różobrązer? bo u mnie tez jest następny w kolejności
Cytat:
Napisane przez flooo Pokaż wiadomość
postanowiłam zużyć trochę swoich błyszczyków essence i dla lepszej efektywności postawiłam sobie 2 na biurku w pracy iiiii ubywa
przy tym zauważyłam, że błyszczyk z CaH świetnie nawilża mi usta jestem w szoku...
No ba błyszczyki z essence świetnie nawilżają. Sun club to mój absolutny faworyt
Cytat:
Napisane przez flooo Pokaż wiadomość
a co do wcześniejszej dyskusji nt. panów ochroniarzy w drogeriach i macania przez klientki pełnowartościowych produktów...
przedwczoraj przy mnie ochroniarz chodził od szafy do szafy, jednocześnie rozmawiając z kimś przez telefon (pewnie jego kobieta albo coś w tym stylu) i otwierał dosłownie każdy tusz, sprawdzał szczoteczkę i dokładnie opisywał rozmówcy wygląd i konsystencję
mało co się nie przewróciłam...
coooo
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 10:39   #4939
flooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 86
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
w rossmanie wiem ze przekladaja lakiery z przodu do tylu :P
o tego nie wiedziałam
kupowałam w naturze...

no ale jak tu się nie denerwować... zwłaszcza, że nie wszystkie marki maja próbniki lakierów... no ale żeby każda sztuka była już otwierana i sprawdzana?
... a jaką ja mam pewność, że panie z natury sobie codziennie nie maluja paznokci przed otwarciem sklepu produktami z szafy.. i później odkładają na miejsce

a essence to już są wybitnie u mnie wymacane... trafić na nieruszany produkt można świeżo po dostawie, albo grzebać za nim pół godziny
flooo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 10:51   #4940
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Oj tam, żeby jednak martitę do konkursów Essence'owych zachęcić pochwalę się (a co nie pierwszy, nie ostatni raz), że w styczniu? lutym? wygrałam w innym ich konkursie (zdaje się Be a Trendmaker czy coś takiego) śliczny różowy aparat a Iguanaiguana jako druga Wizażanka - komplet kosmetyków .
ale suuuuper!!

ja ostatnio widzialam jak dziewczyna otworzyla blyszczyk essence, miznela na rece, zakrecila i odlozyla- i luuuuzik...
a pozniej ktos kupi...
chcialam jej cos powiedziec, ale jak na mnie popatrzyla to mi sie juz slabo zrobilo, ze jeszcze mnie trzasnie

jakby ktoras chciala rozswietlacz z RtP to mowic bo u mnie ich pelno!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 11:00   #4941
flooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 86
Dot.: Essence cz. VI

a pomyśl o tym, że przychodzisz do drogerii, patrzysz, przy szafach stoi ochroniarz, więc myślisz, że tu teraz na pewno nikt nie maca kosmetyków i nagle on podchodzi i po kolei otwiera wszystkie tusze i je dla kogoś relacjonuje

btw. bronzer z sun clubu pięknie pachnie *_* takim kokoskiem
cudowny jest i taki aksamitny
flooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 11:16   #4942
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. VI

Warszawa

Czy w którymś Daglasie ostały się jeszcze pędzelki i zielone paletki z Metallics?
Proszę o info...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 11:39   #4943
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: Essence cz. VI

Dziewczyny wchodzę dziś do natury patrzę na stand ale pełny RTP , no ale nic nie chciałam więc ok, innej limitki nie ma, przesuwam wzrok i szok druga szafa prawie pełna, no to wracam się po koszyk bo szłam bez bo tylko zobaczyćbiorę co potrzebuję i się odwracam i drugi szok szafa Catrice choć nie wszystko jeszcze wyłożone, znowu biorę co chciałam i już bez oglądania na co inne biegiem do kasy żebym już nic więcej nie kupiła. Ale i tak 100 poszła. Także możecie dopisać do pierwszego postu Ruda Śląska-Wirek Plaza 2 szafa.

Edytowane przez lorek1
Czas edycji: 2010-11-25 o 11:42
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 12:16   #4944
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

No widzicie, Essence w Gdańsku mamy dużo, a o Catrice w ogóle nie pomyślą
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 12:36   #4945
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VI

Wczoraj bylam na Starowislnej: z RtP same resztki, zostal tylko chyba fioletowawy byszczyk , lakiery (pomaranczowy i chyba ten najjasniejszy) i cienie.
Mialam juz w koszyku zestawik cyrkonii (nie ta karuzleka tylko to takie pudeleczko) ale odlozlyam..




Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Niedobre baby, znowu kuszą ja miałam zawsze wersję dla brunetek, matowego i pasiaka sun club, ale różobrązer dla blondynek już mnie ma

Wiem Sexi o czy mówisz, miałam okazję kiedyś być w MACu w Krakowie no i porazka zwracają uwagę tylko na jakieś wylansowane babki (takie które wyglądają i zachowują się jakby były gotowe kupic kosmetyki za 1000 zł za jednym zamachem) i potrafią się nimi zajmować nie zwracając uwagi na resztę klientek, a ja akurat byłam normalnie ubrana no i pochodziłam po sklepie kilka minut, podziwiałam i wyszłam bo straciłam cierpliwość następnego dnia znów poszłam i znów to samo więcej tam nie wejdę, Inglot spokojnie dorównuje MACowi a tyle nie kosztuje.hmm. niedługo do mnie pewnie przyjdą, więc nie omieszkam się wypowiedzieć
Co do tego, ze dorownoje Inglotowi to mysle, ze dziewczyny z "macowego" watku by sie nie zgodzily . Ja jeszcze specem od MACa nie jestem, ale powoli sie wkrecam i dla mnie Inglota nie mozna porownywac do niego - ale wiadomo kazdemu pasuje co innego.

A co do tej obslugi to nie wiem czy ja na innej planecie mieszkam ja w MACu bywam dosc czesto i zawsze jak cos chcialam sie dowiedziec czy kupic to panie byly bardzo mile, doradzaly, ogolnie staraly sie zeby pomoc ale tez nie byly nachalne. I swoja droga zawsze maja fajny makijaz




Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
już zmatowiłam go dla Ciebie efekt trochę jak matowa/satynowa bombka w każdym razie ja mam takie bombki na choinkę
Teraz czekam tylko na siostrę, żeby powiedziała mi, gdzie wsadziła aparat i zrobię zdjecia


edit
proszę
nie jestem mistrzem aparatu w rzeczywistości efekt jest ładniejszy
Bardzo ladnie wyglda w macie
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 12:42   #4946
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Essence cz. VI

Fairy cd
http://anonymous-beautyholic.blogspo...e-le-haul.html
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 12:56   #4947
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Co do tego, ze dorownoje Inglotowi to mysle, ze dziewczyny z "macowego" watku by sie nie zgodzily . Ja jeszcze specem od MACa nie jestem, ale powoli sie wkrecam i dla mnie Inglota nie mozna porownywac do niego - ale wiadomo kazdemu pasuje co innego.

Też się nie zgodzę, mnie niektóre (te prostokątne takie) cienie inglota nie zachwycają - utleniają się, rolują nawet na bazie, a szminki wysuszają bardzo... Z macem nie miałam takich problemów
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 13:37   #4948
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. VI

Co do tego porównania Inglot / MAC to może faktycznie trochę przedobrzyłam Inglot dorównuje MACowi nie w tym sensie, że jest równie dobry ale że nie tak wiele mu brakuje mam trochę cieni z Inglota i z wszystkich jestem bardzo zadowolona... nie rolują się, piękne kolory itd. mam też pigmenty MACa i nie widzę jakiejś znacznej róznicy. Może i są trochę lepsze, ale nie na tyle, żeby kupować znacznie droższego MACa (przynajmniej dla mnie )
Co nie zmienia faktu że np. MACowe szminki wymiatają, zaś te z Inglota nie dorastają im do pięt
Cytat:
Napisane przez flooo Pokaż wiadomość
btw. bronzer z sun clubu pięknie pachnie *_* takim kokoskiem
cudowny jest i taki aksamitny
zgadzam się
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 14:03   #4949
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Widać, że łososiowy cień będzie miał z cieni największe wzięcie . Lubię wszelkie brzoskwinki i łososie

Ciekawe kiedy u nas się Fairytale pojawi (i pytanie w Naturach czy Douglasach ).

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Co do tego porównania Inglot / MAC to może faktycznie trochę przedobrzyłam Inglot dorównuje MACowi nie w tym sensie, że jest równie dobry ale że nie tak wiele mu brakuje mam trochę cieni z Inglota i z wszystkich jestem bardzo zadowolona... nie rolują się, piękne kolory itd. mam też pigmenty MACa i nie widzę jakiejś znacznej róznicy. Może i są trochę lepsze, ale nie na tyle, żeby kupować znacznie droższego MACa (przynajmniej dla mnie )
Co nie zmienia faktu że np. MACowe szminki wymiatają, zaś te z Inglota nie dorastają im do pięt

zgadzam się
Szminki z Inglota to porażka ale z MACa też mam jedną bardzo nie fajną
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 14:27   #4950
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. VI

ja czuję, ze Fairytale będzie w naturach, a że mi się nic nie podoba to i tak nie będę się cieszyc
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.