Jak podkreślić jasną cerę? - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-20, 11:13   #1981
Zielonooka Dorka
Raczkowanie
 
Avatar Zielonooka Dorka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

tak a propos korektora (bo CIAMPUREK wspomniała,że ma z tym problem) to usłyszalam ostatnio na TVN Style w "Salonie Piękności", że jeśli chcemy umiejetnie zamskowac cienie pod oczami to powinnyśmy użyc korektora troszke ciemniejszego od podkładu. Podobno bardzo jasne korektory w połaczeniu z cieniami pod oczami daja efekt szarości. Sprawdziłam to na sobie- co prawda nie miałam ciemniejszego korektora ale miałam podkład w tonacji beżowej i rzeczywiscie dało to dobry efekt.
Zielonooka Dorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-20, 14:36   #1982
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

A ja nie wiem czy jestem blada Tzn. wg mnie jestem,porównawczo do kolezanek,ale są jeszcze bledsze i nie wiem o jakim stopniu bladości Wy mówicie? Moze jest tu ktoś kto zna odcienie palety pudru Rimmela Stay Matte - więc powiem że mam 05 i jest trochę za ciemny (kupiłam go w lipcu, na lato był ok). Gdy zaczynałam przygodę z makijazem, kupiłam puder w kremie Under Twenty Erisa, taki zielony kolor naturalny i był mniej wiecej o 2-3 tony za ciemny! Więc jak mam prawo się tu odzywać? Czy jestem bladziochem?
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-20, 15:01   #1983
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

też mam jasną . .
jak nakładam puder to wraz taka sama . .
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-20, 20:16   #1984
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez pocahontas69 Pokaż wiadomość
Nie wpadłabym na ten pomysł z zielonymi cieniami dziękuję bardzo! Tylko zastanawiam się czy na codzien makijaz zielonymi cieniami nie będzie zbyt intensywny -> mam manię makijazu typu no make up i mimo że wszystkich naprawde umiem ładnie pomalowac , doradzić co i jak to sama sobie nic i nawet smooky eyes na wieczorną imprezę wydaje mi się na mnie zbyt ostry. wiem, dziwna jestem. Może dlatego że mam bardzo delikatną urodę... może wkleję zdjęcie i doradzicie coś?
Jasne, że wklej!
Może coś doradzimy, a nawet jeśli nie, to przynajmniej powiększysz galerię bladolicych piękności

Nie każde zielone cienie są intensywne - np. fajnym, delikatnym kolorem jest Bell Mousse 30 - taka pistacja przełamana złotem... To tak na szybko mi się przypomniało, ale na pewno znajdzie się dużo więcej propozycji.

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
A ja nie wiem czy jestem blada Tzn. wg mnie jestem,porównawczo do kolezanek,ale są jeszcze bledsze i nie wiem o jakim stopniu bladości Wy mówicie? Moze jest tu ktoś kto zna odcienie palety pudru Rimmela Stay Matte - więc powiem że mam 05 i jest trochę za ciemny (kupiłam go w lipcu, na lato był ok). Gdy zaczynałam przygodę z makijazem, kupiłam puder w kremie Under Twenty Erisa, taki zielony kolor naturalny i był mniej wiecej o 2-3 tony za ciemny! Więc jak mam prawo się tu odzywać? Czy jestem bladziochem?
Tego odcienia Rimmela nie kojarzę.
Ale jeśli Lasting Performance MF nr 102 jest dla Ciebie zbyt ciemny, to od ręki otrzymujesz licencję bladziocha
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-20, 21:25   #1985
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Oto Ja

Edytowane przez pocahontas69
Czas edycji: 2007-02-17 o 15:27
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-20, 21:27   #1986
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

wiem, że może tu nie wygladam na taką blada jak w reczywistości ale tu wszystko jest ciemniejsze: skóra i włoski
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-20, 23:17   #1987
Ewiyumi
Raczkowanie
 
Avatar Ewiyumi
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

pocahontas69 - no no no, sliczna kobieta z Ciebie
Ewiyumi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-21, 08:27   #1988
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez ANKA20 Pokaż wiadomość
Dziwne, bo dla mnie 101 LP jest zdecydowanie żółty
Dziewczyny jakich różow używacie? Ja mam teraz Blush Delice Strawberry Tart, używałam też Marshmallow Pink, oba bardzo ładne i pasują do jasnej cery
Miałam też Rosewood, ale był ciemniejszy i nie umiałam się nim poslugiwać Róże Bourjois jakoś mi nie podpasowały, mieszam w nich pędzlem i mieszam a na twarzy dalej nic nie widać :/
Dla mnie 101 i 100 też są żółte.Wyglądałabym w nich jakbym na żółtaczkę chorowała
Widziałam ostatnio Loreala True Match C1 (najjaśniejszy).Na testerze wpada w róż i jest baaardzo jasny,ale jak na twarzy?
No i cena spadła,tylko 40zł

Co różu to ja używam Lumene 02 Charming Blush.Nie wiem skąd ten szał na Bourjous,testowałam i mnie nie zauroczył
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-21, 11:04   #1989
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Tego odcienia Rimmela nie kojarzę.
Ale jeśli Lasting Performance MF nr 102 jest dla Ciebie zbyt ciemny, to od ręki otrzymujesz licencję bladziocha

W poniedziałek pojdę do rossmana i wypróbuję testerek. Prawda wyjdzie na jaw
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-21, 11:53   #1990
miss_holland
Raczkowanie
 
Avatar miss_holland
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Pocahontas, jakiego podlkladu pudru uzywasz ? aaa i masz takie naturalne oczy czy soczewki ?
miss_holland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-21, 20:18   #1991
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez miss_holland Pokaż wiadomość
Pocahontas, jakiego podlkladu pudru uzywasz ? aaa i masz takie naturalne oczy czy soczewki ?

uzywam teraz nowego ColorStaya z Revlonu z technologią Soft Flex, odcien bardzo jasny - buff. pokład ( a przynajmniej ten jasny odcien) jest sredniokryjacy, ładnie wyrównuje skórę, przy czym wyglada naprawdę bardzo naturalnie.

jeżeli chodzi o NATURALNOŚĆ to mam :
naturalne włosy, jasniutki blond
naturalne blond brwi- lubię moje jasne brwi i nigdy nie maluję ich cieniami czy kredką
naturalna blada skóra - nie przyciemniam ;D
naturalne długachne rzęsy - to nie są doklejane
naturalny kolor tęczówki
naturalne piegi na nosie - nie dorysowywałam kredką sephory ;D

mam nadzieje ze wszystko wszystkim wyjasniłam i uprzedziłam ewentualne pytania co do mojego wygladu
pozdrawiam
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-21, 20:40   #1992
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Moje Drogie, skoro już mnie zobaczyłyscie to możecie mi teraz pomóc jak mogę podkreslić swoją delikatna, blada urode. mam na mysli taki makijaz dzienny, żebym jako bladzioszek wygladała zdrowo i świeżo - bo jak same wiecie duzo ludzi posądza nas o chorobę ze względu na lico koloru kości słoniowej a tak byc nie może!
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-21, 21:04   #1993
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez pocahontas69 Pokaż wiadomość
wiem, że może tu nie wygladam na taką blada jak w reczywistości ale tu wszystko jest ciemniejsze: skóra i włoski
Przede wszystkim wyglądasz pięknie
Na widok Twojej ślicznej cery i długaśnych rzęs po prostu umieram z zazdrości

Przy tak idealnej cerze powinnaś obowiązkowo używać jakiegoś rozświetlacza. W sygnaturce Pogody są linki do jej postów, gdzie podane są konkretne marki.
Ta złota zieleń, o której pisałam, powinna Ci bardzo pasować Jeśli masz możliwość gdzieś ją sobie obejrzeć, to zachęcam. Cienie Bell Mousse mają to do siebie, że w zalezności od sposobu aplikacji można dość mocno różnicować efekt, więc i delikatny makijaż mogłabyś spokojnie wykonać. Dodać do tego jeszcze troszkę beżu...

A czy próbowałaś kiedyś, jak wyglądasz w brązowej maskarze?
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-21, 21:04   #1994
restless
Raczkowanie
 
Avatar restless
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 375
GG do restless
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

http://www.invisionplus.net/forums/i...dheads&act=idx

kopalnia rudych zdjęć,przykład poniżej

(poza tym fajne opinie do poczytania w celu podbudowania się dla rudych niedokomplementowanych )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg post-3-1154427255.jpg (96,1 KB, 58 załadowań)
restless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-21, 21:06   #1995
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez pocahontas69 Pokaż wiadomość
Moje Drogie, skoro już mnie zobaczyłyscie to możecie mi teraz pomóc jak mogę podkreslić swoją delikatna, blada urode. mam na mysli taki makijaz dzienny, żebym jako bladzioszek wygladała zdrowo i świeżo - bo jak same wiecie duzo ludzi posądza nas o chorobę ze względu na lico koloru kości słoniowej a tak byc nie może!
Jesteś bardzo ładna . Masz śliczną cerę. Rozświetlasz ją jakimś kosmetykiem?

Mam ten sam problem, jeśli chodzi o natężenie makijażu. Zawsze wydaje mi się, że jest zbyt mocny. Podoba mi się smooky eyes i nawet kilka razy próbowałam oswoić się z makijażem tego typu w domu, ale niestety nie wyszło.

Moim zdaniem ślicznie będziesz wyglądała w szarym makijażu. Blondynkom bardzo pasuje ten kolor. Moja propozycja jest taka: na dół ruchomej powieki nałóż szary cień, następnie wzdłuż lini rzęs namaluj kreskę eye linerem lub kredką, jak wolisz. Lekko wycieniuj. Przy lini dolnych rzęs też maźnij szarym i ewentualnie kredką lub eye linerem, jak wolisz. Osobiście nie maluję kreski na całej długości, mniej więcej do 1/4 i na zewnątrz. Wewnętrzne kąciki oczu rozświetlam jaśniejszym cieniem, żeby optycznie je powiększyć.

Specem nie jestem, ale mam nadzieję, że coś pomogłam .
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-21, 21:56   #1996
Zielonooka Dorka
Raczkowanie
 
Avatar Zielonooka Dorka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez restless Pokaż wiadomość
http://www.invisionplus.net/forums/i...dheads&act=idx

kopalnia rudych zdjęć,przykład poniżej

(poza tym fajne opinie do poczytania w celu podbudowania się dla rudych niedokomplementowanych )
Oj suppperrrrr to forum!!! Jednak rudowłose bledziochy są najpiękniejsze!!!
Zielonooka Dorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-21, 21:57   #1997
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Dziewczyny, ale jestescie kochane w zyciu codziennym wiele dziewczyn ktore mnie nie zna ma do mnie uprzedzenia ze wzgledu ze mam np. dlugie rzesy czy naturalne blond wlosy.a tu taka mila niespodzianka ja uwazam że kazda z nas ma coś pięknego w sobie i powinnismy to eksponować a nie popadac w kompleksy bo ktostam ma costam... no i wspierac się!

gosik.s- eksperymentowałam z podkładami rozświetlającymi - min. słynnym Recoverem Rimmela i troszke mniej znanym fluidem L'oreala z wit C ( nie pamietam nazwy) posmarowana takimi specyfikami zawsze czułam się jak latarka i jak księżyc w pelni bo buzię mam kwadratową i do tej pory nie moge się przemóc. nie mam problemu ze świeceniem sie skóry ale czy szerokiej buzce pasują rozświetlacze? no bo przeciez wszystko co jasne i świecące powiększa...

maskar miałam baaardzo dużo- czarne, granatowe, niebieskie ( color trend avon) i tzw electric blue Gosha - specyficzny kolor bo żarówiasty niebieski, turkusowy ( tez avon), brazowy, sliwkowy, ciemozielony, i moro-zielony ( bourjois Coup de theathre) Jednym słowem w tuszach jestem obeznana. ale szczerze mówiąc... ja nie widzę specjalnej różnicy w którym kolorze mi lepiej... to chyba osoba "z zewnatrz" musiałaby ocenic

Gosiu, twierdzisz żebym spróbowała złota zieleń..znam te cienie bell mouse...tylko zastanawiam się czy pasuje mi złota zieleń bo typ kolorystyczny mam zdecydowanie chłodny...

anies5 - nie uzywam rozświetlacza bo się... boję ktos mi kiedys poradził cien do powiek w kolorze gołebiej szarosci... pójdę do drogerii i się maźnę, zobaczymy co z tego wyjdzie czrana kredeczke u góry rzęs albo eyeliner uwielbiam...daja takie kocie oko bardzo podoba mi się propozycja Twojego makijazu dla mnie

ale się rozpisałam.... dziękuję jeszcze raz
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-21, 22:11   #1998
Zielonooka Dorka
Raczkowanie
 
Avatar Zielonooka Dorka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Gdzies kiedyś w naszym wątku ktoś wspominał, że nie wkejamy polskich gwiazd-jasnolicych. Otóż wczoraj przez przypadek w serialu "pogoda na piatek" zobaczyłam śliczna aktorke- Agnieszkę Wielgosz( rzadko ja widać w filmach i serialach) Jest piękna karnacja marzenie i do tego rude włosy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wielgosz.jpg (41,8 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wielgosz_13_mini.jpg (4,1 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wielgosz_14_mini.jpg (5,4 KB, 62 załadowań)
Zielonooka Dorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-22, 00:34   #1999
Leo$
Zadomowienie
 
Avatar Leo$
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 025
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez leeloo Pokaż wiadomość

mysle ze troche zmienia sie swiadomosc spoleczna na temat opalenizny
nie jest ona dla mnie synonimem piekna - zlaszcza kiedy widze młode i pomarszczone jak podeschniete jabłko dziewczyny


To prawda.
Te milosc do bladej skory widac przede wszystkim w krajach gdzie jest duze zroznicowanie etniczne. Np. w NY blada skora jest powodem do dumy, ostatnio tez zauwazylam, ze wzbudza zazdrosc i zawisc. ( czytaj: nienawistne spojrzenia ciemnoskorych).

Bardzo sie ciesze, ze w PL nie ma juz takiego "cisnienia" na solarium, ale niestety uplynie jeszcze sporo czasu zanim ulice zapelnia sie zafiltrowanymi cialkami.

Pozdraiwam


p.s Pocahontas - wygladasz swietnie ( arystokratyczna dama z klasa )
Leo$ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-22, 08:35   #2000
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Zielonooka Dorka Pokaż wiadomość
Ja to się nie przejmuje, że nam nic nie sprzyja Jesteśmy klasycznie piękne a do tego bedziemy miały dłużej młoda skóre w przeciwieństwie do solarianek! Jakoś nie wpadam w kompleksy jak stoje przy jakiejś solariowej tipsiarze, wręcz przciwnie! A nawet kiedys pewne solariówki powiedziały mi, że mimo ze same sa fankami opalonej skóry to ja wygladam z moja uroda wyjatkowo, jak Nicole i że im sie podba. Mi się tam podoba styl zimnej hitchcockowskiej blondynki.
A tak swoja drogą to przy jasnej karnacji podobaja sie wam bardziej smoky eyes czy czerwone usta??

mi osobiście do jasnej cery pasuje jedno i drugie, byle nie razem - to ewentualnie tylko na jakąś mroczną imprezę na codzień akurat sama częściej podkreślam usta - ale to tylko dlatego, że noszę okulary i zrobienie smokey eyes tak, żeby dobrze wyglądało z okularami, tzn, żeby nie "wyszło" poza oprawki, jest dość trudne.. częściej robię kreskę na górnej lub dolnej powiece (albo na obu), jakiś lekki cień, albo nic - i usta w kolorze czerwonym, bordowym lub fioletowym.. jeśli cera jest doprowadzona do porządku i zatuszuje się niedoskonałości, według mnie wygląda to bardzo dobrze z kolei kiedy założę szkła kontaktowe (tylko na specjalne okazje, bo nie toleruję ich najlepiej) - to porcelanowa cera i ciemne przydymione oczy komponują się bardzo dobrze ehhh, czasem żałuję, że mam cerę w chłodnym odcieniu, bo kuszą mnie złote brązy, miedzie, złoto.. ale niestety - kompletnie mi nie pasują

Pocahontas - ależ Ty masz dobrze, że nie nosisz okularów też mam dość długie rzęsy i... nie mogę ich malować na codzień, bo nawet jak nie są umalowane, ciągle "szorują" mi po okularach - a jeśli pociągnę je tuszem, to gorszy będzie się kruszył, a lepszy tak usztywni rzęsy, że "odpychają" mi okulary od oka na szczęście mam naturalnie czarne i nie muszę malować. ale czasami chętnie bym się pozbyła swoich "ramek" na stałe..
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-22, 08:53   #2001
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

jak widze wsze problemy z podkładami to naprawdę to naprawdę idzie się załamać...
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-22, 09:28   #2002
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Czy nie macie wrażenia,że pogoda w tym roku wybitnie nie sprzyja bladolicym i filtromaniaczką?

Jak nie sprzyjam


Ale tak na poważnie to muszę się zgodzić
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-22, 13:12   #2003
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez IlonaMarianna Pokaż wiadomość

Pocahontas - ależ Ty masz dobrze, że nie nosisz okularów też mam dość długie rzęsy i... nie mogę ich malować na codzień, bo nawet jak nie są umalowane, ciągle "szorują" mi po okularach
IlonaMarianna- noszę okulary i soczewki! tzn noszę jedną soczewkę na jednym oku poza domem, w domu okulary. Na zdjeciu jestem w 1 soczewce I oczywisie znam to uczucie gdy rzęsy szurają po szkłach - to jest okropne - gdy jestem w domu i zakładam okulary to zmywam tusz bo inaczej bym nie wytrzyłamała. Jednakże najgorzej jest w lecie gdy moj makijaz ogranicza się do tuszu i pudru sypkiego a że slońce świeci i okulary przeciwlosłoneczne tzreba nosić... grrr. Wtedy posiadanie długich rzęs wkurza Ale i tak kocham moje rzęsiska są moim znakiem rozpoznawczym

aha - ja musze malowac rzeski bo mam blond, a ty czarne więc nie narzekaj
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-22, 13:59   #2004
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez pocahontas69 Pokaż wiadomość
aha - ja musze malowac rzeski bo mam blond, a ty czarne więc nie narzekaj
nie chcę się wtrącać, ale na to też jest sposób - henna ja sobie raz na jakiś czas robię hennę na same rzęsy i mam spokój ewentualnie używam potem tylko zalotki i wodoodpornego tuszu, który niewiele daje (oprócz tego, że nie spływa jak mi oczy łzawią) żeby rzęsy były podkręcone i nie szurały po szkłach, bo czasem też im się zdarza
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-22, 14:45   #2005
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

właśnie henna to świetny sposób sama jej używam od wielu lat ,ale tylko czarnej ,bo brązowa wychodzi na moich białych rzęsach rudo
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-22, 15:48   #2006
matine
Raczkowanie
 
Avatar matine
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 298
Smile Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez restless Pokaż wiadomość
http://www.invisionplus.net/forums/i...dheads&act=idx

kopalnia rudych zdjęć,przykład poniżej

(poza tym fajne opinie do poczytania w celu podbudowania się dla rudych niedokomplementowanych )
zamieszczam trochę zdjęć z tej stronki, mam nadzieję, że się nie pogniewasz ja równiez uwielbiam białą skórę i po wakacyjnym słońcu i chęci podtrzymania opalenizny balsamami brązującymi dość dużo czasu zajeło mi powracania do swojego naturalnie jasnego koloru ostatnio podkreśliłam jeszcze kolor skóry kasztanowym kolorem włosów i stwierdziłam że bardziej mi pasuje niż ciemno brązowy na który farbowałam ok 3 lata pozdrawiam białolice
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 29qpbcx5.jpg (22,8 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 90a550e34ff2efab7ef2d273d54de703.jpg (48,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 74849_Jessica_Stam_Fashion_Feb05_02_573lo.JPG (19,9 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 74910_Jessica_Stam_Fashion_Feb05_06_555lo.JPG (43,9 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bryce2vj3.jpg (39,3 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bryce4pc9.jpg (37,3 KB, 37 załadowań)
matine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-22, 15:50   #2007
matine
Raczkowanie
 
Avatar matine
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 298
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

c.d. zdjęć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bryce6fk6.jpg (32,1 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CB338.jpg (30,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CB350.jpg (28,8 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cintiadickercloseup115oy.jpg (88,8 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image5cz8.jpg (28,6 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image14no9.jpg (63,0 KB, 32 załadowań)
matine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-22, 15:52   #2008
matine
Raczkowanie
 
Avatar matine
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 298
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

następne...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg normalhm106yl.jpg (21,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg post-3-1137756278.jpg (38,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg post-4-1133720182.jpg (27,9 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg post-4-1133720355.jpg (20,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg post-4-1134121183.jpg (20,1 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg post-4-1134851270.jpg (27,4 KB, 26 załadowań)
matine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-22, 15:54   #2009
matine
Raczkowanie
 
Avatar matine
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 298
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

ostatnie na dziś mam nadzieję że sie spodobają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ronh7.jpg (39,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg post-4-1151344368.jpg (76,1 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg post-4-1139457101.jpg (61,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg post-4-1137167458.jpg (79,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg post-4-1136757661.jpg (12,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg post-4-1134854687.jpg (36,3 KB, 18 załadowań)
matine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-22, 15:55   #2010
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
właśnie henna to świetny sposób sama jej używam od wielu lat ,ale tylko czarnej ,bo brązowa wychodzi na moich białych rzęsach rudo
dokładnie tak


EDIT: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1161528711 <- ideał wychodzi moje zboczenie na punkcie białej skóry i czerwonych włosów.. ja też tak chce! a tymczasem mam na głowie coś bordowobrązowego? ciężkie to do zidentyfikowania.. ale już nie miałam czasu na siedzenie kolejnych 2h u fryzjera i poprawki
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.