Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-13, 09:55   #2011
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
nie
potem napisze jakie sa promocje


fajne masz podejście, podoba mi się


gratuluję zakupów
Dziękuję!!! Ta maskara do dolnych rzęs całkiem przyzwoita, wiem,że to zbędny wydatek, ale wyszukuje różnych głupot, bo właściwie, nic mi nie brakuje, a tak kupiłam brązowa, to jeszcze musze kupić czarną i tak sie kręci
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 10:23   #2012
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
fajne masz podejście, podoba mi się
Dzięki, Milka

Żeby nie było tak całkiem off-topic, w Douglasie online tym razem kosmetyczka Cacharel do zakupów powyżej 180 PLN. Może już od jakiegoś czasu, do mnie właśnie mail przyszedł

Edytowane przez Sala
Czas edycji: 2012-03-13 o 10:28
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 10:27   #2013
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Aaa, nie zajarzyłam w takim razie Myślałam, że masz na myśli szanownego małżonka, i w tym sensie piszę, że we dwójkę lepiej.

Co do pasażera na gapę, to czasem się zastanawiam, co sobie z tego zapamięta, w sensie czy się tak nie przyzwyczai, że się go między 6 a 7 rano kołysze, że nam po urodzeniu żyć nie da, no bo o tej porze to on sobie życzy być kołysany i nie ma bata
to sobie sprawisz chuste, zawiesisz sobie malca na brzuchu lub pleckach i lecimy
[co do malza to faktycznie w dwojke razniej - zazdraszczam - mojego kanapowego TZa to na spacer ciezko wyciagnac, o bieganiu juz nie wspominam ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 10:44   #2014
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
to sobie sprawisz chuste, zawiesisz sobie malca na brzuchu lub pleckach i lecimy
[co do malza to faktycznie w dwojke razniej - zazdraszczam - mojego kanapowego TZa to na spacer ciezko wyciagnac, o bieganiu juz nie wspominam ]
Po którejś nieprzespanej nocy, bieganie to będzie ostatnia rzecz, o której pomyśli
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:06   #2015
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
to sobie sprawisz chuste, zawiesisz sobie malca na brzuchu lub pleckach i lecimy
Ano właśnie, najśmieszniejsze jest to, że spora szansa, że tak się to skończy

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Po którejś nieprzespanej nocy, bieganie to będzie ostatnia rzecz, o której pomyśli
A widzisz, i próbuj tu człowieku myśleć pozytywnie, to Cię od razu brutalnie na ziemię sprowadzą
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:19   #2016
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Ano właśnie, najśmieszniejsze jest to, że spora szansa, że tak się to skończy


A widzisz, i próbuj tu człowieku myśleć pozytywnie, to Cię od razu brutalnie na ziemię sprowadzą
Życie samo brutalnie sprowadza :P Moja młoda po 3 miesiącu zaczęła noce przesypiać... wcześniej łapałam się każdej chwili, żeby pospać
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 11:24   #2017
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Życie samo brutalnie sprowadza :P Moja młoda po 3 miesiącu zaczęła noce przesypiać... wcześniej łapałam się każdej chwili, żeby pospać
Moja młodsza córa całą noc przespała dopiero po 2 latach. Teraz za to odbija sobie. Kładzie spać się o ósmej , a o siódmej nie mogę jej dobudzić do szkoły
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 12:37   #2018
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Moja młodsza córa całą noc przespała dopiero po 2 latach. Teraz za to odbija sobie. Kładzie spać się o ósmej , a o siódmej nie mogę jej dobudzić do szkoły
Niektórym to nie przechodzi nawet po skończeniu szkoły
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 15:29   #2019
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Kluczowe jest tylko do tego się zabrać, a nie jedynie planować, rozmyślać i odkładać na jutro

Btw, może to komuś pomoże, ale ja ogólnie polecam bieganie rano, zaraz po wstaniu -- człowiek często jest na tyle nieprzytomny, że się nie zdąży dobrze zastanowić, czy mu się chce, czy nie. Po południu nieraz trudno się zmobilizować, zawsze jest się zmęczonym/ objedzonym/ jeszcze chwilkę się posiedzi/ jeszcze raz sprawdzi maile i tak do wieczora czas mija.

Odkąd zmieniałam godziny pracy też biegam rano i faktycznie jest to bardzo dobra taktyka. Fajny sposób na rozpoczęcie dnia i naładowanie się dobrą energią . Choć faktycznie, by tak zacząć dzień raczej nie można rozpoczynać pracy w okolicach godziny 7-mej.
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 17:24   #2020
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;32896607]Niektórym to nie przechodzi nawet po skończeniu szkoły
[/QUOTE]
witaj w klubie!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 18:15   #2021
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Dziś testowałam sobie podkład Mufe HD. Zacznę może od tego, że standardowo dostałam za ciemny kolor miał się dopasować do mojego koloru cery - nie zrobił tego.
Konsystencja super, nakłada się go bardzo łatwo, nie ma możliwości, żeby zrobić jakieś smugi. Nie robi maski - jest na twarzy lekki i prawie niewidoczny. Niestety, świeciłam się już po godzinie...
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 19:59   #2022
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Ja też może trochę o bieganiu. Biegam rzadko, ale motywująco działa na mnie miejsce - biegam w Łazienkach, oczywiście rano, bo później można zostać zadeptanym przez tłumy. I powiem tak, że nigdy nie ruszyłabym cielska, żeby biegać po osiedlu czy stadionie, ale kręci mnie to że mogę biegać wśród pląsających pawi, wiewiórek i wszechobecnych pałaców A druga rzecz którą niedawno odkryłam to aplikacja na smartfonie Imapmyrun, która pokazuje na mapie dystans który się pokonało. To też w jakiś sposób może zmotywować
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 20:48   #2023
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

dziewczyny a są jakieś kody na d online? Bazę Lancome muszę nową sobie sprawić ;d
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 21:02   #2024
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

kod KOBIETA88 już nie działa, ale spróbuj VISA2012 (kod na 25 zł)
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 22:19   #2025
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Gdybyś chciała wypróbować LipFusion to zapraszam na mój wątek wymiankowy - mam 2 nowe błyszczyki
Ja lubie je i polecam. Sama mam 3 i trudno mi zejsc na dno

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość

Właśnie złożyłam zamówienie na iherb bo w koncu zdecydowałam się na pędzel ecotools i zadziwili mnie. Pędzel kosztuje 8,50$ z czego przyznali mi zniżkę w wysokości 8dolców na pierwsze zakupy. Zapłaciłam za przesyłkę 6$

Extra Discounts:
  • March Special: $8 off for first time customers instead of $5.00. Ends Tuesday, March 13th, 2012 at 2 pm. PST –Referral code provided


Z konta zniknęło mi 20zł z grosikami więc normalnie zakupy roku hehe
Ja wlasnie sobie zrobilam zakupki Czekam a paczke.
Jak ktos szuka aromatu do ciast o smaku kawowym, to powiem, ze ja zabralam ostatnie 2 . Poza tym wzielam jedna paczke proszkowanej maslanki i ukochana czekolade Ghirardelli w proszku. Dotychczas mialam tylko w tabliczkach. Trudno ja namierzyc w logicznych cenach. Iherb RULEZ!
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:28   #2026
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ja też może trochę o bieganiu. Biegam rzadko, ale motywująco działa na mnie miejsce - biegam w Łazienkach, oczywiście rano, bo później można zostać zadeptanym przez tłumy. I powiem tak, że nigdy nie ruszyłabym cielska, żeby biegać po osiedlu czy stadionie, ale kręci mnie to że mogę biegać wśród pląsających pawi, wiewiórek i wszechobecnych pałaców A druga rzecz którą niedawno odkryłam to aplikacja na smartfonie Imapmyrun, która pokazuje na mapie dystans który się pokonało. To też w jakiś sposób może zmotywować
Zgadzam się w 100%! My mieszkamy na wsi i biegamy po okolicy -- nie ma to jak na porannej wycieczce spotkać kilka stad saren (nieraz jeszcze zaspanych i zaskoczonych na tyle, że można do nich podejść na parę metrów), kilka zajęcy, wystraszyć bażanty, a teraz jeszcze przeloty gęsi są -- baby, ruszać się, nie wiecie co tracicie!
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 09:18   #2027
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Skoro już offtopujemy o bieganiu to biegaczki, powiedzcie mi, czy te buty Reeboka nadają się do biegania? Niby mają napisane, że są do biegania, ale jakoś tak sceptycznie do tego podchodzę...
http://marionex.pl/product-pol-2535-...eactivate.html
http://marionex.pl/product-pol-2534-...eactivate.html
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 11:26   #2028
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Skoro już offtopujemy o bieganiu to biegaczki, powiedzcie mi, czy te buty Reeboka nadają się do biegania? Niby mają napisane, że są do biegania, ale jakoś tak sceptycznie do tego podchodzę...
http://marionex.pl/product-pol-2535-...eactivate.html
http://marionex.pl/product-pol-2534-...eactivate.html
Wg mnie jak najbardziej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 11:43   #2029
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Skoro już offtopujemy o bieganiu to biegaczki, powiedzcie mi, czy te buty Reeboka nadają się do biegania? Niby mają napisane, że są do biegania, ale jakoś tak sceptycznie do tego podchodzę...
http://marionex.pl/product-pol-2535-...eactivate.html
http://marionex.pl/product-pol-2534-...eactivate.html

Patrząc na zdjęcia, bo nie widziałam ich " na żywo " to podeszwę mają taką samą lub bardzo podobną do mocno przereklamowanych easy tone. Raczej bym kupiła te co wcześniej pokazywała Damon.
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 12:04   #2030
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Patrząc na zdjęcia, bo nie widziałam ich " na żywo " to podeszwę mają taką samą lub bardzo podobną do mocno przereklamowanych easy tone. Raczej bym kupiła te co wcześniej pokazywała Damon.
Ale Damon chyba pokazywała buty nie z tej serii modelującej Reebok, tylko jakieś inne, po prosut do biegania, nic nie robiące

A zarąbiste buty do biegania to ja już mam bo biegam od 3 lat Interesowały mnie jedynie opinie na temat konkretnie tych butów Reeboka - czy faktycznie nadają się do biegania. Bo dla mnie napis "do biegania" niewiele mówi. W końcu obuwie do biegania posiada w swojej ofercie buty przeznaczone na różne podłoża oraz dla różnych rodzajów stóp, i w taki sposób powinno się je dobierać.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 12:12   #2031
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Ale Damon chyba pokazywała buty nie z tej serii modelującej Reebok, tylko jakieś inne, po prosut do biegania, nic nie robiące

A zarąbiste buty do biegania to ja już mam bo biegam od 3 lat Interesowały mnie jedynie opinie na temat konkretnie tych butów Reeboka - czy faktycznie nadają się do biegania. Bo dla mnie napis "do biegania" niewiele mówi. W końcu obuwie do biegania posiada w swojej ofercie buty przeznaczone na różne podłoża oraz dla różnych rodzajów stóp, i w taki sposób powinno się je dobierać.
Tak, Damon pokazywała buty nie z serii easy tone. A te, które Ty pokazałaś wydają się bardzo do easy tonów podobne i dlatego ja bym ich bo biegania nie polecała.

A jakie masz buty do biegania
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 12:51   #2032
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Tak, Damon pokazywała buty nie z serii easy tone. A te, które Ty pokazałaś wydają się bardzo do easy tonów podobne i dlatego ja bym ich bo biegania nie polecała.

A jakie masz buty do biegania
Jakieś adidaski, na różne podłoże i ze średnią stabilizacją (wedle jakiś tam pomiarów, co pani mi w sklepie robiła, właśnie takie powinnam mieć ). Biegam w nich już długo i muszę przyznać, że nadal są w niezłym stanie, problemów z nogami też nie mam, nawet na kolana się nie skarżę
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 13:11   #2033
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%! My mieszkamy na wsi i biegamy po okolicy -- nie ma to jak na porannej wycieczce spotkać kilka stad saren (nieraz jeszcze zaspanych i zaskoczonych na tyle, że można do nich podejść na parę metrów), kilka zajęcy, wystraszyć bażanty, a teraz jeszcze przeloty gęsi są -- baby, ruszać się, nie wiecie co tracicie!
Dziś rano widziałam parę żurawi. Ale wielkie ptaszyska!!!U nas często można sptkać takie osobliwości, często widziałam dudki i orły.

Za każdym razem jak biegnę, to przeklinam miejsce, w którym mieszkam. Przylądek jest wzgórzem i w którąkolwiek stonę pobiegnę, powrót zawsze mam pod górę. Wolałabym odwrotnie...

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Tak, Damon pokazywała buty nie z serii easy tone. A te, które Ty pokazałaś wydają się bardzo do easy tonów podobne i dlatego ja bym ich bo biegania nie polecała.
Ja bym tych butów do biegania nie kupiła. Dobry but biegowy, ma podeszwę tak ukształtowaną, żeby stopa stabilnie się trzymała i nieuległa jakiemuś skręceniu. Dlatego jest szersza niż cały but.A w tych reetonach podeszwa według mnie, nie jest w stanie zapewnić pewnego oparcia dla stopy. No, chyba że się biega po chodnikach, ale w teren to na pewno nie będą odpowiednie.


I jeszcze pochwalę się dziesiejszym sukcesem mojej ośmiolatki-zdobyła srebry medal w pływaniu na zawodach międzyszkolnych Ale jestem z niej dumna
__________________


insta

It's gonna be a good day

Edytowane przez damon
Czas edycji: 2012-03-14 o 13:14
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 13:19   #2034
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Dziś rano widziałam parę żurawi. Ale wielkie ptaszyska!!!U nas często można sptkać takie osobliwości, często widziałam dudki i orły.

Za każdym razem jak biegnę, to przeklinam miejsce, w którym mieszkam. Przylądek jest wzgórzem i w którąkolwiek stonę pobiegnę, powrót zawsze mam pod górę. Wolałabym odwrotnie...



Ja bym tych butów do biegania nie kupiła. Dobry but biegowy, ma podeszwę tak ukształtowaną, żeby stopa stabilnie się trzymała i nieuległa jakiemuś skręceniu. Dlatego jest szersza niż cały but.A w tych reetonach podeszwa według mnie, nie jest w stanie zapewnić pewnego oparcia dla stopy. No, chyba że się biega po chodnikach, ale w teren to na pewno nie będą odpowiednie.


I jeszcze pochwalę się dziesiejszym sukcesem mojej ośmiolatki-zdobyła srebry medal w pływaniu na zawodach międzyszkolnych Ale jestem z niej dumna
Dzięki Damon (a także inne Dziewczyny) za odpowiedzi odnośnie butów

W ogóle Damon, jak ja Ci zazdroszczę! Też bym chciała biegać w takich okolicach Ale i tak mam lepiej niż niejedna dziewczyna, blisko łąka, las, park I gratuluję córci medalu!
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 13:25   #2035
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Damon dla Corci
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 13:30   #2036
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Dziękuję w jej imieniu
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 13:35   #2037
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Damon gratuluję córki i zazdroszczę terenu, ja to sobie mogę po parku paskudnym pobiegać, ale i tak raczej wybieram bieżnię.
A mnie po roku przerwy kiedy to mi się nic nie podobało znowu wciągnęła jedna z moich dwóch największych słabości - portfel sie boi
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 13:51   #2038
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Mnie ostatnio wciagnęły perfumy i już od jakiegoś czasu próbuję powiedzieć sobie STOP

Odnośnie odchudzania - moja zmiana odżywiania daje już jakieś efekty, waga drgnęła mimo że się nie głodzę. W sobotę planuję pobiegać, choć u mnie z systematycznością będzie problem, przed pracą nie mam jak, a po pracy będę lecieć stęskniona do maluszka, potem to już ciemno... Choć zaraz zmieniają czas, więc może mi się skończyć wymówka

A powiedzcie, dziewczyny, może polecacie jakiś suplement wspomagający odchudzanie?? Tak sobie pomyślałam o połączeniu kilku elementów, tzn zmiana sposobu odżywiania, większa dawka ruchu + na wspomożenie jakieś tabsy Dobry pomysł czy niekoniecznie?
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 14:23   #2039
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Suplementy odradzam, szkoda zdrowia. I jeszcze trzeba wierzyć w efekt placebo albo notorycznie się przeczyszczać.

Nie ma co wierzyć w magiczne działanie chemii/ ziółek, jakby to działało, to nie byłoby na świecie milionów kobiet, które wytrwale i długimi latami próbują schudnąć.

Powodzenia w walce metodami naturalnymi!
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 14:38   #2040
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

jak suplementy do odchudzania to ja polecam wiesiołek w kapułach lub ewentualnie olej lniany pić z rana na czczo. Zawarty kwas GLA wpływa na wypłukiwanie złego tłuszczu w organizmie i zastąpienie go dobrym tłuszczem.
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.