problem z ch³opakiem - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-06-02, 20:48   #1
myloveforyou
Przyczajenie
 
Avatar myloveforyou
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 11
Question

problem z ch³opakiem


mam pewien problem. ch³opak który mi sie podoba jako¶ sie dziwnie zachowuje w stosunku do mnie... on potrafi rozmawiaæ z ka¿d± dziewczyn± o g³upotach itd a ze mn± nie.. tzn chodzi mi tak dok³adnie o to ze on jest ¶mia³y.. no i potrafi zagadaæ do dziewczyna, jak np widzi jak±¶ kole¿anke to pwie jej siema i jeszcze cos zagada, a ze mn± tak nie umie, powie tylko cze¶æ to wszystko, nic nie zagada ani nic. jak ja pierwsza sie odezwe to umie normalnie rozmawiaæ ale sam nie zagada... a na pewno nie jest taki dlatego ze wie ze mi sie podoba bo on sie niedawno podoba³ mojej kole¿ance i tez o tym wiedzia³, ona mu nawet mi³o¶æ wyzna³a, a z ni± umie normalnie gadaæ... jak my¶licie czemu taki jest ? dlaczego tak sie zachowuje? dodam jescze ze zawsze jak mnie widzi to sie na mnie patrzy.. i to nieraz tak ze jak sie patrze na niego on na mnie i czasem to on pierwszy spó¶ci wzrok? czy on mo¿e co¶ czuæ?. bo patrzy sie zawsze gdy tylko mnie widzi i nie tak ze spojrzy sie i ju¿, a patrzy sie przez kilka sek...
myloveforyou jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-02, 20:53   #2
Stonem
Raczkowanie
 
Avatar Stonem
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 244
Dot.: problem z ch³opakiem

Totalnie nie jest Tob± zainteresowany.
__________________
Mia³am dzi¶ du¿o spotkañ, ale postanowi³am odwo³aæ wszystkie, zostaæ w domu i pomalowaæ paznokcie.
Stonem jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-02, 20:54   #3
myloveforyou
Przyczajenie
 
Avatar myloveforyou
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: problem z ch³opakiem

a dlaczego tak uwa¿asz ???
myloveforyou jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-02, 20:58   #4
Stonem
Raczkowanie
 
Avatar Stonem
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 244
Dot.: problem z ch³opakiem

Bo on jest jak sama okre¶li³a¶ ¶mia³y, a z Tob± nie chce mu siê nawet gadaæ.

Twierdzisz, ¿e pewnie wie, ¿e mu siê podobasz. Byæ mo¿e i wie i w ten sposób nie wykazuj±c Tob± zainteresowania daje Ci znaæ, ¿e... nie jest Tob± zainteresowany.

A to o spojrzeniach, b³agam czysta nadinterpretacja.
__________________
Mia³am dzi¶ du¿o spotkañ, ale postanowi³am odwo³aæ wszystkie, zostaæ w domu i pomalowaæ paznokcie.
Stonem jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-02, 21:02   #5
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 5 272
Dot.: problem z ch³opakiem

zgadzam siê.. je¶li nie jest nie¶mia³y tzn ¿e nie jest zainteresowany. Pewnie odpowiada z czystej grzeczno¶ci a skoro nie wykazuje inicjatywy to nie ma na co liczyæ
__________________




Angel_00 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-02, 21:02   #6
Kaaef
Zadomowienie
 
Avatar Kaaef
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 1 430
Dot.: problem z ch³opakiem

Ka¿demu by siê wydawa³o, ¿e na niego patrzy. Jakby by³ Tob± zainteresowany to walczy³by jak lew o Twoj± uwagê
Kaaef jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-03, 01:32   #7
myloveforyou
Przyczajenie
 
Avatar myloveforyou
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 11
Unhappy Problem z ch³opakiem

hej dziewczyny , mo¿e wy mi pomo¿ecie? bo ja ju¿ sama nie wiem co mam o tym my¶leæ, proszê o pomoc z góry bardzo wam dziêkujê

wydaje mi siê, ze ch³opak którego kocham te¿ co¶ do mnie czuje.Tylko ¿e on okazuje mi to tylko przez patrzenie zawsze gdy mnie widzi to sie na mnie patrzy... ale nie tak ze sie spojrzy tylko zawsze patrzy przez kilka sek. . nawet do mnie nie pisze i NIE ZAWSZE ODPISUJE jak ja do niego pisze....umie rozmawiaæ z ka¿d± dziewczyn± a ze mn± jako¶ nie za bardzo... sam do mnie nie zagada, tak jak do innych. ;/ On wie ze ja jestem w nim zakochana, i ¿e mi na nim zale¿y... Jak my¶licie dlaczego on tak sie zachowuje czemu np. boi siê okazaæ jej swoje uczucia ? przecie¿ wiadomo ¿e ja go nie odrzuce bo go kocham i chce z nim byæ...

w sumie to ja sie w stosunku do niego zachowuje tak samo te¿ nic innego nie robie tylko siê na niego patrze. no i jak siê nadarzy okazja to zagadam ale rzadko tak sie zdarza... napisa³bym do niego ale boje siê ze mi nie odpisze.

ale ten jego wzrok. on patrzy na mnie jako¶ inaczej. bo widze jak patrzy na inne dziewczyny a jak na mnie.. kurde noo.

tylko dlaczego taki jest ehh...

jak myslicie o co mu chodzi?? czemu tak dziwnie siê zachowuje w stosunku do mnie ?
myloveforyou jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-06-03, 07:49   #8
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 2 078
Dot.: Problem z ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez myloveforyou Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny , mo¿e wy mi pomo¿ecie? bo ja ju¿ sama nie wiem co mam o tym my¶leæ, proszê o pomoc z góry bardzo wam dziêkujê

wydaje mi siê, ze ch³opak którego kocham te¿ co¶ do mnie czuje.Tylko ¿e on okazuje mi to tylko przez patrzenie zawsze gdy mnie widzi to sie na mnie patrzy... ale nie tak ze sie spojrzy tylko zawsze patrzy przez kilka sek. . nawet do mnie nie pisze i NIE ZAWSZE ODPISUJE jak ja do niego pisze....umie rozmawiaæ z ka¿d± dziewczyn± a ze mn± jako¶ nie za bardzo... sam do mnie nie zagada, tak jak do innych. ;/ On wie ze ja jestem w nim zakochana, i ¿e mi na nim zale¿y... Jak my¶licie dlaczego on tak sie zachowuje czemu np. boi siê okazaæ jej swoje uczucia ? przecie¿ wiadomo ¿e ja go nie odrzuce bo go kocham i chce z nim byæ...

w sumie to ja sie w stosunku do niego zachowuje tak samo te¿ nic innego nie robie tylko siê na niego patrze. no i jak siê nadarzy okazja to zagadam ale rzadko tak sie zdarza... napisa³bym do niego ale boje siê ze mi nie odpisze.

ale ten jego wzrok. on patrzy na mnie jako¶ inaczej. bo widze jak patrzy na inne dziewczyny a jak na mnie.. kurde noo.

tylko dlaczego taki jest ehh...

jak myslicie o co mu chodzi?? czemu tak dziwnie siê zachowuje w stosunku do mnie ?
Po co za³o¿y³a¶ drugi taki sam w±tek. Dziewczyny ju¿ Ci odpowiedzia³y,¿e najwyra¼niej nie jest zainteresowany. A Ty sobie poprostu dopowiadasz.
lady17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-03, 08:22   #9
Milka199
Raczkowanie
 
Avatar Milka199
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 396
Dot.: Problem z ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez myloveforyou Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny , mo¿e wy mi pomo¿ecie? bo ja ju¿ sama nie wiem co mam o tym my¶leæ, proszê o pomoc z góry bardzo wam dziêkujê

wydaje mi siê, ze ch³opak którego kocham te¿ co¶ do mnie czuje.Tylko ¿e on okazuje mi to tylko przez patrzenie zawsze gdy mnie widzi to sie na mnie patrzy... ale nie tak ze sie spojrzy tylko zawsze patrzy przez kilka sek. . nawet do mnie nie pisze i NIE ZAWSZE ODPISUJE jak ja do niego pisze....umie rozmawiaæ z ka¿d± dziewczyn± a ze mn± jako¶ nie za bardzo... sam do mnie nie zagada, tak jak do innych. ;/ On wie ze ja jestem w nim zakochana, i ¿e mi na nim zale¿y... Jak my¶licie dlaczego on tak sie zachowuje czemu np. boi siê okazaæ jej swoje uczucia ? przecie¿ wiadomo ¿e ja go nie odrzuce bo go kocham i chce z nim byæ...

w sumie to ja sie w stosunku do niego zachowuje tak samo te¿ nic innego nie robie tylko siê na niego patrze. no i jak siê nadarzy okazja to zagadam ale rzadko tak sie zdarza... napisa³bym do niego ale boje siê ze mi nie odpisze.

ale ten jego wzrok. on patrzy na mnie jako¶ inaczej. bo widze jak patrzy na inne dziewczyny a jak na mnie.. kurde noo.

tylko dlaczego taki jest ehh...

jak myslicie o co mu chodzi?? czemu tak dziwnie siê zachowuje w stosunku do mnie ?
Tak masz racjê wydaje Ci siê tylko ¿e on co¶ do Ciebie czuje. Ch³opak nie jest Tob± zainteresowany. Bo gdyby by³ napewno wykona³ by jaki¶ krok by chocia¿ umówiæ siê z Tob± na randkê.
Milka199 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-03, 08:28   #10
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomo¶ci: 1 733
Dot.: Problem z ch³opakiem

Cytat:
Napisane przez Milka199 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak masz racjê wydaje Ci siê tylko ¿e on co¶ do Ciebie czuje. Ch³opak nie jest Tob± zainteresowany. Bo gdyby by³ napewno wykona³ by jaki¶ krok by chocia¿ umówiæ siê z Tob± na randkê.
Dok³adnie. A to, ¿e Ciê traktuje tak a nie inaczej? Skoro wie, ¿e Ty co¶ do niego czujesz to zwyczajnie nie chce narobiæ Ci nadziei swoim zachowaniem, ¿e równie¿ co¶ do Ciebie czuje
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-03, 08:35   #11
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 7 346
Dot.: problem z ch³opakiem

Patrzy, bo siê gapisz. Nie rozmawia z Tob±, nie umawia siê, nie pisze, nie odpisuje. Nie podobasz mu siê. Odpu¶æ dla dobra ogó³u.
__________________
Tu wyja¶niam w prostych s³owach trening, dietê i g³owê: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-03, 09:37   #12
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Problem z ch³opakiem

wydaje ci sie, ze cos do ciebie czul. gdyby tak bylo to by chetnie odpisywal na twoje wiadomosci. ba, sam by do ciebie pisal i umowilby sie z toba. nie dopowiadaj sobie niepotrzebnie.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-04, 21:12   #13
myloveforyou
Przyczajenie
 
Avatar myloveforyou
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 11
Question zachowanie nie¶mia³ego ch³opaka w stosunmku do dziewczyny

Czy mo¿e byæ ch³opak a¿ tak bardzo nie¶mia³y ze potrafi patrzeæ na dziewczyne, zerkaæ k±tem oka i nawet nawi±zaæ kontakt wzrokowy na d³u¿ej, no a nawet pierwszy odwróci wzrok ale je¿eli chodzi o rozmowe to nie odezwie sie do dzieczczyny która mu siê podoba nawet s³owem pierwszy. a jak ona sie odezwie to rozmawia praktycznie normalnie.. nawet jak sa sam na sam to pierwszy nie zagada dopóki ona sie nie odezwie ? co to mo¿e znaczyæ ze nie chce z ni± gadaæ czy ze jest nie¶mia³y bardzo...?

Czy mo¿na po takim zachowaniu okre¶liæ np. ¿e dziewczyna siê podoba takiemu ch³opakowi i ze on co¶ do niej czuje ??? no bo gdyby nic do niej nie mia³ to chyba by siê nie patrzy³ na ni± je¿eli by mu sie nie podoba³a....

no tak ja rozumiem. ze je¿eli chodzi o prace czy co¶ to takie co¶ jest bez znaczenia... jestem nastolatk±.. i jest taki ch³opak w szkole co który w³a¶nie siê tak zachowuje jak napisa³am... jak jeste¶my na dyskotece czy gdzie¶ gdzie jest duu¿o du¿o osob to nie patrzy na nikogo innego tylko na mnie... oczywi¶cie nie ca³y czas, ale bardzo bardzo czêsto... no i dlatego tak sie o to pytam zale¿y mi na nim ale jestem nie¶mia³a i boje siê ze on nic nie czuje a jak bym ja zacze³a robic 1 krok to by mnie wy¶mia³ czy co¶... spróbujcie mnie zrozumieæ...

Edytowane przez myloveforyou
Czas edycji: 2012-06-04 o 21:58
myloveforyou jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-04, 21:24   #14
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: zachowanie nie¶mia³ego ch³opaka w stosunmku do dziewczyny

Cytat:
Napisane przez myloveforyou Poka¿ wiadomo¶æ
Czy mo¿e byæ ch³opak a¿ tak bardzo nie¶mia³y ze potrafi patrzeæ na dziewczyne, zerkaæ k±tem oka i nawet nawi±zaæ kontakt wzrokowy na d³u¿ej, no a nawet pierwszy odwróci wzrok ale je¿eli chodzi o rozmowe to nie odezwie sie do dzieczczyny która mu siê podoba nawet s³owem pierwszy. a jak ona sie odezwie to rozmawia praktycznie normalnie.. nawet jak sa sam na sam to pierwszy nie zagada dopóki ona sie nie odezwie ? co to mo¿e znaczyæ ze nie chce z ni± gadaæ czy ze jest nie¶mia³y bardzo...?

Czy mo¿na po takim zachowaniu okre¶liæ np. ¿e dziewczyna siê podoba takiemu ch³opakowi i ze on co¶ do niej czuje ??? no bo gdyby nic do niej nie mia³ to chyba by siê nie patrzy³ na ni± je¿eli by mu sie nie podoba³a....
to by znaczy³o, ¿e mam co¶ do ka¿dego faceta, którego mijam na ulicy, bo na niego zerkam k±tem oka?
jak s³owo dajê, nie wiem, sk±d ludzie bior± A¯ TAK¡ sk³onno¶æ do nadinterpretacji
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-04, 21:27   #15
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: sk±din±d
Wiadomo¶ci: 9 099
Dot.: zachowanie nie¶mia³ego ch³opaka w stosunmku do dziewczyny

Cytat:
Napisane przez myloveforyou Poka¿ wiadomo¶æ
Czy mo¿e byæ ch³opak a¿ tak bardzo nie¶mia³y ze potrafi patrzeæ na dziewczyne, zerkaæ k±tem oka i nawet nawi±zaæ kontakt wzrokowy na d³u¿ej, no a nawet pierwszy odwróci wzrok ale je¿eli chodzi o rozmowe to nie odezwie sie do dzieczczyny która mu siê podoba nawet s³owem pierwszy. a jak ona sie odezwie to rozmawia praktycznie normalnie.. nawet jak sa sam na sam to pierwszy nie zagada dopóki ona sie nie odezwie ? co to mo¿e znaczyæ ze nie chce z ni± gadaæ czy ze jest nie¶mia³y bardzo...?

Czy mo¿na po takim zachowaniu okre¶liæ np. ¿e dziewczyna siê podoba takiemu ch³opakowi i ze on co¶ do niej czuje ??? no bo gdyby nic do niej nie mia³ to chyba by siê nie patrzy³ na ni± je¿eli by mu sie nie podoba³a....
Nie wiem jak Ty, ale ja miewam takie bezinteresowne odruchy patrzenia siê na obcych facetów. I generalnie to nic nie znaczy.
W Twoim przypadku znaczy, ¿e widzisz o wiele za du¿o i wiele te¿ na pewno dopowiadasz sobie.
ogolnie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-04, 21:28   #16
myloveforyou
Przyczajenie
 
Avatar myloveforyou
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: zachowanie nie¶mia³ego ch³opaka w stosunmku do dziewczyny

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;34511716]to by znaczy³o, ¿e mam co¶ do ka¿dego faceta, którego mijam na ulicy, bo na niego zerkam k±tem oka? [/QUOTE]

nie chodzi o to ¿e za ka¿dym razem gdy spotka t± dziewczyne czy gdzie¶ s± razem a on wtedy na ni± zerka, patrzy i to po kilka razy...

Edytowane przez myloveforyou
Czas edycji: 2012-06-04 o 21:29
myloveforyou jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-04, 21:29   #17
201701300922
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 9 327
Dot.: zachowanie nie¶mia³ego ch³opaka w stosunmku do dziewczyny

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;34511716]to by znaczy³o, ¿e mam co¶ do ka¿dego faceta, którego mijam na ulicy, bo na niego zerkam k±tem oka?
jak s³owo dajê, nie wiem, sk±d ludzie bior± A¯ TAK¡ sk³onno¶æ do nadinterpretacji [/QUOTE]
Zgadzam siê w zupe³no¶ci No i w pracy te¿ czêsto zagadujê do ineresantów czy innych pracowników, patrzê na nich, u¶miecham siê, wiêc wszyscy mi siê podobaj±? O matko, ale¿ jestem niezdecydowana, bo ich jest a¿ tyyyylu
201701300922 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-04, 21:30   #18
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: zachowanie nie¶mia³ego ch³opaka w stosunmku do dziewczyny

Cytat:
Napisane przez myloveforyou Poka¿ wiadomo¶æ
nie chodzi o to ¿e za ka¿dym razem gdy spotka t± dziewczyne czy gdzie¶ s± razem a on wtedy na ni± zerka, patrzy i to po kilka razy...
no to chyba te¿ normalne, ¿e jak kogo¶ spotykam, to na niego patrzê, a nie wgapiam siê we w³asne buty?
czy mo¿e to tylko ja mam jakie¶ spaczone pogl±dy
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-04, 21:31   #19
201701300922
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 9 327
Dot.: zachowanie nie¶mia³ego ch³opaka w stosunmku do dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Dysia1990 Poka¿ wiadomo¶æ
Zgadzam siê w zupe³no¶ci No i w pracy te¿ czêsto zagadujê do ineresantów czy innych pracowników, patrzê na nich, u¶miecham siê, wiêc wszyscy mi siê podobaj±? O matko, ale¿ jestem niezdecydowana, bo ich jest a¿ tyyyylu
A tak serio autorko, gdy facetowi naprawdê podoba siê kobieta, jest ni± zainteresowany, to zrobi jakikolwiek krok w kierunku, ¿eby j± lepiej poznaæ, gdzie¶ wyj¶æ razem... Same takie spojrzenia nic nie znacz±.
201701300922 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-04, 21:32   #20
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 6 913
Dot.: zachowanie nie¶mia³ego ch³opaka w stosunmku do dziewczyny

Ja siê patrze na gor±c± 30latkê w pracy.. i co? i nic fajna jest, ale nic poza tym a, ¿e jestem mi³y to cze¶æ powiem i pomogê w papierach i nadal mimo to NIC do niej nie mam.. da siê? DA!
normalnyFacet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-04, 21:38   #21
AnnaLynneMcCord
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: zachowanie nie¶mia³ego ch³opaka w stosunmku do dziewczyny

Ja znam podobny przypadek
Pewnego faceta od roku spotyka³am na tych samych imprezach , na ulicy , dos³ownie wszêdzie , wydawa³ mi siê pewny siebie i mia³am nawet wra¿enie,,¿e patrzy tak na mnie jakbym mu rodzinê wymordowa³a czu³am siê obserwowana , ale zawsze po chwili odwraca³ wzrok . Po jakim¶ roku w koñcu do mnie podszed³ i zagada³ ( po alkoholu ) , okaza³o siê , ¿e jest nie¶mia³y
Jakbym podesz³a pierwsza do niego,to zapewne rozmawia³by normalnie Pewnie ba³ siê odrzucenia,wiêc nic nie robi³
AnnaLynneMcCord jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-04, 21:40   #22
eudoxia
Raczkowanie
 
Avatar eudoxia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 273
Dot.: zachowanie nie¶mia³ego ch³opaka w stosunmku do dziewczyny

myloveforyou ja Ciê rozumiem, te¿ mam tak± sytuacjê, ¿e chcia³abym wierzyæ, ¿e on nie wychodzi z inicjatyw±, bo jest nie¶mia³y, ale obawiam siê, ¿e moi przedmówcy maj± racjê
eudoxia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-04, 21:59   #23
myloveforyou
Przyczajenie
 
Avatar myloveforyou
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: zachowanie nie¶mia³ego ch³opaka w stosunmku do dziewczyny

no tak ja rozumiem. ze je¿eli chodzi o prace czy co¶ to takie co¶ jest bez znaczenia... jestem nastolatk±.. i jest taki ch³opak w szkole co który w³a¶nie siê tak zachowuje jak napisa³am... jak jeste¶my na dyskotece czy gdzie¶ gdzie jest duu¿o du¿o osob to nie patrzy na nikogo innego tylko na mnie... oczywi¶cie nie ca³y czas, ale bardzo bardzo czêsto... no i dlatego tak sie o to pytam zale¿y mi na nim ale jestem nie¶mia³a i boje siê ze on nic nie czuje a jak bym ja zacze³a robic 1 krok to by mnie wy¶mia³ czy co¶... spróbujcie mnie zrozumieæ...

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

no tak ja rozumiem. ze je¿eli chodzi o prace czy co¶ to takie co¶ jest bez znaczenia... jestem nastolatk±.. i jest taki ch³opak w szkole co który w³a¶nie siê tak zachowuje jak napisa³am... jak jeste¶my na dyskotece czy gdzie¶ gdzie jest duu¿o du¿o osob to nie patrzy na nikogo innego tylko na mnie... oczywi¶cie nie ca³y czas, ale bardzo bardzo czêsto... no i dlatego tak sie o to pytam zale¿y mi na nim ale jestem nie¶mia³a i boje siê ze on nic nie czuje a jak bym ja zacze³a robic 1 krok to by mnie wy¶mia³ czy co¶... spróbujcie mnie zrozumieæ...
myloveforyou jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-04, 22:00   #24
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomo¶ci: 1 733
Dot.: zachowanie nie¶mia³ego ch³opaka w stosunmku do dziewczyny

Cytat:
Napisane przez myloveforyou Poka¿ wiadomo¶æ
no tak ja rozumiem. ze je¿eli chodzi o prace czy co¶ to takie co¶ jest bez znaczenia... jestem nastolatk±.. i jest taki ch³opak w szkole co który w³a¶nie siê tak zachowuje jak napisa³am... jak jeste¶my na dyskotece czy gdzie¶ gdzie jest duu¿o du¿o osob to nie patrzy na nikogo innego tylko na mnie... oczywi¶cie nie ca³y czas, ale bardzo bardzo czêsto... no i dlatego tak sie o to pytam zale¿y mi na nim ale jestem nie¶mia³a i boje siê ze on nic nie czuje a jak bym ja zacze³a robic 1 krok to by mnie wy¶mia³ czy co¶... spróbujcie mnie zrozumieæ...

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

no tak ja rozumiem. ze je¿eli chodzi o prace czy co¶ to takie co¶ jest bez znaczenia... jestem nastolatk±.. i jest taki ch³opak w szkole co który w³a¶nie siê tak zachowuje jak napisa³am... jak jeste¶my na dyskotece czy gdzie¶ gdzie jest duu¿o du¿o osob to nie patrzy na nikogo innego tylko na mnie... oczywi¶cie nie ca³y czas, ale bardzo bardzo czêsto... no i dlatego tak sie o to pytam zale¿y mi na nim ale jestem nie¶mia³a i boje siê ze on nic nie czuje a jak bym ja zacze³a robic 1 krok to by mnie wy¶mia³ czy co¶... spróbujcie mnie zrozumieæ...
Staramy siê zrozumieæ ju¿ 3 w±tek o tym bez zmian akcja jest wiêc nic nowego nie wymy¶limy
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-05, 07:58   #25
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój w³asny ¶wiat
Wiadomo¶ci: 2 222
GG do magica
Dot.: zachowanie nie¶mia³ego ch³opaka w stosunmku do dziewczyny

Ale co innego doros³y ch³op-tacy raczej przechodz± do czynów- a co innego ch³opak w szkole. Ja uwa¿am, ¿e jest szansa, ¿e mu siê podobasz. Mia³am w szkole jednego kolegê, który wzdycha³ miesi±cami do jednej laski, ale nic nie robi³ z tym, bo w stosunku do niej by³ nie¶mia³y- co ciekawe, sam w sobie nie by³ wcale taki cichy, mia³ znajomych, umia³ siê bawiæ...ale do niej ba³ siê zagadaæ. Koñczy³o siê na zerkniêciach.
Masz go w znajomych na fb :P ? Mo¿e tam przypu¶æ atak na niego. FB to wybawiciel nie¶mia³ych
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTE¦ PIÊKNIEJSZA NI¯ CI SIÊ WYDAJE-klik

to s³owo(nie "te s³owo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-05, 08:24   #26
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 5 272
Dot.: zachowanie nie¶mia³ego ch³opaka w stosunmku do dziewczyny

W ostatnim w±tku pisa³a¶ ¿e nie jest nie¶mia³y.... tylko z Tob± nie rozmawia wiêc co tu jeszcze mamy pisaæ?
__________________




Angel_00 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-05, 20:32   #27
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój w³asny ¶wiat
Wiadomo¶ci: 2 222
GG do magica
Dot.: Problem z ch³opakiem

Mo¿e on cierpi na paczaizm, st±d te spojrzenia?

Wiesz, bêdac w szkole mia³am na oku wielu takich, którzy siê patrzyli. Te¿ s±dzi³am, ¿e o co¶ im chodzi. Mija³y miesiace , lata, oni znajdowali sobie dziewczyny i wci±¿ siê na mnie patrzyli A wiesz czemu? Bo ludzie maj± oczy , a ¿e w zasiêgu ich wzroku s± zazwyczaj inni ludzie to ich spojrzenia musz± czasem siê krzy¿owaæ. Tak bywa na tym ¶wiecie.

Gdyby do mnie napisa³a osoba, która mi siê podoba, na pewno poci±gnê³abym rozmowê. On tego nie robi. Nie dlatego, ¿e jest nie¶mia³y. A mo¿e trochê jest...bo nie¶mia³o daje Ci do zrozumienia, ¿e... raczej nic z tego nie bêdzie.

Mia³am kiedys adoratora. tez siê paczy³ na mnie, i to jak. Ma¶lane oczy rodem z reklamy Ramy. By³ mega nie¶mia³y, ale:
-zagadywa³
-zaprasza³ do kina
-pisa³ na gg
-dawa³ prezenty

Dzi¶ jest moim najlepszym przyjacielem
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTE¦ PIÊKNIEJSZA NI¯ CI SIÊ WYDAJE-klik

to s³owo(nie "te s³owo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-30, 23:21   #28
myloveforyou
Przyczajenie
 
Avatar myloveforyou
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 11
Co mam zrobiæ ¿eby On chcia³ siê spotkaæ??

cze¶æ!
na pocz±tek powiem ¿e mam 16 lat! i....:
mam pewien problem.. chcia³abym sie spotkaæ z pewnym ch³opakiem, kocham go i bardzo mi na nim zale¿y. chcia³abym powiedzieæ mu co czuje, bo to wszystko mnie ju¿ mêczy.! nie pisze z nim. on do mnie nie pisze, ani ja do niego bo nie chce sie narzucaæ. ten ch³opak zawsze gdy mnie widzi patrzy na mnie. znamy sie bardzo bardzo d³ugo. kiedy¶ gadali¶my nomalnie. kumplowali¶my sie. no ale ja zacze³am co¶ czuæ. poszlismy do innych szkó³ on do gim. ja jeszcze do podstawówki. i wszystko sie skoñczy³o a ja nie umia³am ju¿ pó¿niej z nim gadaæ przez to uczucie do niego. on nigdzie nie wychodzi. nie spotyka sie z kolegami. nie mam gdzie go z³apaæ zeby z nim pogadaæ bo zawsze jest z rodzicami gdy go widze, albo u niego na ogródku. co mam zobiæ ¿eby sie z nim spotkaæ, albo co mu napisaæ zeby jako¶ go zachêciæ do spotkania ze mn± ??
myloveforyou jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-30, 23:43   #29
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 1 004
Dot.: Co mam zrobiæ ¿eby On chcia³ siê spotkaæ??

Nie mo¿esz go kochaæ skoro w³a¶ciwie nawet siê nie spotykacie, nie mówi±c ju¿ o g³êbszym poznaniu. ¦wiadczy to o Twoim niedojrza³ym pogl±dzie na t± sprawê. Narzucanie siê to jest gdy kto¶ ci±gle kogo¶ osacza, gdy ten tego sobie nie ¿yczy. Po prostu napisz do niego "co s³ychaæ?" (skoro gadali¶cie kiedy¶ ze sob± normalnie, to nie bêdzie to nietaktem). I zobaczysz jak sprawa siê rozwinie.. I dodatkowa rada: nie napalaj siê tak na niego bo to nigdy nie pomaga, podejd¼ do tego na luzie.

---------- Dopisano o 00:43 ---------- Poprzedni post napisano o 00:41 ----------

Cytat:
Napisane przez myloveforyou Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ!
na pocz±tek powiem ¿e mam 16 lat! i....:
mam pewien problem.. chcia³abym sie spotkaæ z pewnym ch³opakiem, kocham go i bardzo mi na nim zale¿y. chcia³abym powiedzieæ mu co czuje, bo to wszystko mnie ju¿ mêczy.! nie pisze z nim. on do mnie nie pisze, ani ja do niego bo nie chce sie narzucaæ. ten ch³opak zawsze gdy mnie widzi patrzy na mnie. znamy sie bardzo bardzo d³ugo. kiedy¶ gadali¶my nomalnie. kumplowali¶my sie. no ale ja zacze³am co¶ czuæ. poszlismy do innych szkó³ on do gim. ja jeszcze do podstawówki. i wszystko sie skoñczy³o a ja nie umia³am ju¿ pó¿niej z nim gadaæ przez to uczucie do niego. on nigdzie nie wychodzi. nie spotyka sie z kolegami. nie mam gdzie go z³apaæ zeby z nim pogadaæ bo zawsze jest z rodzicami gdy go widze, albo u niego na ogródku. co mam zobiæ ¿eby sie z nim spotkaæ, albo co mu napisaæ zeby jako¶ go zachêciæ do spotkania ze mn± ??
cytujê
__________________
Nigdzie nie jeste¶my bardziej samotni, ni¿ le¿±c w ³ó¿ku,
z naszymi tajemnicami i wewnêtrznym g³osem,
którym ¿egnamy lub przeklinamy mijaj±cy dzieñ.
skaz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-01, 07:07   #30
loloona_79
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 747
Dot.: Co mam zrobiæ ¿eby On chcia³ siê spotkaæ??

Zgadzam siê z powy¿szym - nie ma mowy tu o "kocham"
Facet Ci siê po prostu podoba. Nie chcê zabrzmiec jak stara ciotka ale " w Twoim wieku" ;D tez tak mia³am , zakochiwa³am siê ¶rednio raz w miesi±cu i to tak na zaboj ze hej

po prostu pogadaj z nim, napisz co¶ niezobowi±zuj±cego
albo zobacz czy w okolicy nie ma jakiej¶ imprezy któr± by by³ zainteresowany: festiwalu, koncertu, i zapytaj czy siê wybiera
__________________
Udany sex to taki, po którym nawet s±siedzi wychodz± zapaliæ....
loloona_79 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-03-23 16:20:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.