Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-01, 22:23   #4681
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
to wyślij kolejny z adnotacją, ze nie jesteś pewna czy poprzedni doszedł.
(...)
Rudziak
Ok



Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Przeczytaj jeszcze raz to co zaznaczyłam...


Mogę go kopnąć w jaja?
Oj, mam głaskacza <3
Ale nadal nie mam kogoś, kto mnie wyżywi A już miałam normalny wygląd, teraz znowu mi będzie wszystko sterczeć

Kop.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 22:31   #4682
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Oj, mam głaskacza <3
Ale nadal nie mam kogoś, kto mnie wyżywi A już miałam normalny wygląd, teraz znowu mi będzie wszystko sterczeć

Kop.
Ja stwierdzam, że on nie jest normalny. Rudziak, kiedy on Cię zostawił? A raczej przepraszam, od kiedy on Cię zwodzi?


Ja lubię kości biodrowe, możesz zostać moją żoną.
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 22:34   #4683
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Ja stwierdzam, że on nie jest normalny. Rudziak, kiedy on Cię zostawił? A raczej przepraszam, od kiedy on Cię zwodzi?


Ja lubię kości biodrowe, możesz zostać moją żoną.
Trzy miesiące. Nawet mi nie mów, jakbym umiała, to kopnęłabym go w dupę, co radzą mi i moi, i jego znajomi. Nawet jego najlepsza przyjaciółka zmieniła strony, jak się sprawie bliższej przyjrzała i mam kolejną dobrą kumpelę.

Kości są śliczne, obojczyki też. Ale jak sterczą mi żebra, chce mi się płakać.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 22:39   #4684
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Trzy miesiące. Nawet mi nie mów, jakbym umiała, to kopnęłabym go w dupę, co radzą mi i moi, i jego znajomi. Nawet jego najlepsza przyjaciółka zmieniła strony, jak się sprawie bliższej przyjrzała i mam kolejną dobrą kumpelę.

Kości są śliczne, obojczyki też. Ale jak sterczą mi żebra, chce mi się płakać.
Nazwałabym go odpowiednio ale chyba mi nie można.
Mam jeszcze raz rzucić Ci gadke o tym jaka jesteś młoda, piękna i mogłabyś mieć kogoś kto Cię doceni a nie będzie się Tobą bawił?

Żebra? Nununu.


Gdzie wszystkich wywiało?
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 22:56   #4685
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Nazwałabym go odpowiednio ale chyba mi nie można.
Mam jeszcze raz rzucić Ci gadke o tym jaka jesteś młoda, piękna i mogłabyś mieć kogoś kto Cię doceni a nie będzie się Tobą bawił?

Żebra? Nununu.
Nazywaj jak chcesz. Stara się, szczególnie teraz, kiedy ja jestem na etapie "wszystkomiobojętne", ale nadal... nie jesteśmy razem.

Co ja Ci zrobię? Jak schudnę jakoś cztery kilo, to wszystkie żebra mi będzie widać. A z pewnością schudnę więcej.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 23:02   #4686
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Nazywaj jak chcesz. Stara się, szczególnie teraz, kiedy ja jestem na etapie "wszystkomiobojętne", ale nadal... nie jesteśmy razem.

Co ja Ci zrobię? Jak schudnę jakoś cztery kilo, to wszystkie żebra mi będzie widać. A z pewnością schudnę więcej.
No tak i chce żebyś pałała większym optymizmem to będziecie razem.

Jak wyzdrowieje to Ci coś wyśle.
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 23:07   #4687
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
No tak i chce żebyś pałała większym optymizmem to będziecie razem.

Jak wyzdrowieje to Ci coś wyśle.
Tylko to błędne koło. póki będę się dołować, to do mnie nie wróci. Póki do mnie nie wróci, będę się dołować.

Nie trzeba, jakoś przeżyję
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-01, 23:13   #4688
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Chce jaśniejsze wloooosy! a nie chce farbować co tu zrobić?
O to to

Trelluś współczuję, że musisz się męczyć z taką babą. Normalnie zero zrozumienia
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 23:26   #4689
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Witam wszystkich czule

Nadrobiłam.

Nie będę cytowac, bo za nic nie podołam Powiem tylko, że wszystkie pazurki, które sie na tych 59876767632 stronach ukazały były zachwycające

Zainteresowanym powiem tylko, że tę wierzchnią, zniszczoną warstwę włosów można ratowac maskami z dodatkiem keratyny hydrolizowanej (ja dodatkowo podgrzewam kitkę suszarką). W załączniku wrzucam obiecane wcześniej zdjęcia po jednej z takich maseczek. Może nie widać tego dokladnie, ale w dotyku nie byly już ani trochę sianowate, tylko takie mięsiste i elastyczne



Postaram się być już na bieżąco.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b 001.jpg (44,5 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b 002.jpg (37,2 KB, 51 załadowań)
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 06:51   #4690
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36859352]
Prawka nie zdałam. [/QUOTE]
z tego co pamiętam, pozwolił ci wrócić samej bo to nie był poważny błąd zagrażający ruchowi drogowemu. Jakbyś wymusiła np to by cię przesiadł od razu. A tak dał ci szansę poćwiczyć jeszcze przez godzinę, normalnie zapłaciłabyś za to w swojej szkole jazdy...
wiem, ze ciebie to pewnie bardziej zmęczyło niż cokolwiek innego, ale przynajmniej wiesz, że jeździsz dobrze! Uważam też, że mógł ci tego typu błąd puścić płazem.. no chyba, ze tam był zakaz zawracania - to wtedy niestety..

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Zainteresowanym powiem tylko, że tę wierzchnią, zniszczoną warstwę włosów można ratowac maskami z dodatkiem keratyny hydrolizowanej (ja dodatkowo podgrzewam kitkę suszarką). W załączniku wrzucam obiecane wcześniej zdjęcia po jednej z takich maseczek. Może nie widać tego dokladnie, ale w dotyku nie byly już ani trochę sianowate, tylko takie mięsiste i elastyczne
jezu jakie włosy!!!!! I faktycznie wyglądają rewelacyjnie, nie sądziłam, ze da się tak zregenerować!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 07:01   #4691
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

dzieeń dobry!
witam się, życzę miłego dnia, i uciekam na 10-godzinny maraton szkoła-uczelnia-szkoła.


buziaki!
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-02, 07:38   #4692
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36859352]ż
Prawka nie zdałam. [/QUOTE]

Rozumiem że Cie to wymęczyło strasznie, bo to jednak duży stres, ale myślę że wyjdzie Ci to na dobre w końcu jechałaś z gościem, po trasach egzaminowych, kolejna godzinka jazdy no i szło Ci potem dobrze to bądź dobrej myśli.

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
W załączniku wrzucam obiecane wcześniej zdjęcia po jednej z takich maseczek. Może nie widać tego dokladnie, ale w dotyku nie byly już ani trochę sianowate, tylko takie mięsiste i elastyczne
witamy również czule

umarłam z zazdrości normalnie

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
dzieeń dobry!
witam się, życzę miłego dnia, i uciekam na 10-godzinny maraton szkoła-uczelnia-szkoła.


buziaki!
powodzenia...
ja też lecę
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 08:52   #4693
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cześć

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ale już ożyłaś co?
Z grubsza...
A nie, czekaj... właśnie sobie przypomniałam o tym cudzie i znowu padłam

Poważnie - jest jakiś schemat malowania tego czy bierzesz pędzelek i tak po prostu "jazda"?
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Gratulacje A ja nadal nie wiem, jak się przesuwa te kwadraciki...
Hmm... klikasz mysią na kwadracik i przeciągasz go w wybrane miejsce, upuszczasz. Ja nie umiałam tego obsłużyć smatrfonem, musiałam sie na kompa przesiąść.
Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Zadzwoniła do mojej babci z pretensjami, że mnie nie ma w szkole. Babcia jej wytłumaczyła co mi jest a ta do niej z twarzą 'proszę nie kręcić!'. Odpowiedziała, że może mnie jej do szkoły przyprowadzić i pokazać jak ja rano wyglądam a ona, że dobrze wie jak rodzice bronią swoje dzieci jak uciekają i powiedziała, że nie będzie marnować pieniędzy na taką rozmowę po czym powiedziała do widzenia. Jutro babcia idzie do dyrektorki, pokazać wszystkie moje badania i skierowania.
Matko, co za bladź...

A wiesz, miałam coś takiego w LO... Co czwartek rano historia, którą zdawałam na maturze, a ja akurat w czwartki często się zwalniałam z pierwszych lekcji do lekarzy. Akurat tak głupio przypadło że musiałam porobić różne badania kardiologiczne a to tylko w czwartki rano było możliwe. Takiego szamba mi historyca narobiła, u wychowawczyni i w ogóle... Nagle wychowawczyni (polonistka) mnie przestała lubić i dziwnym trafem z czwórek i piątek zleciałam na dwóje z obu przedmiotów. Straszenie, że mnie nie dopuszczą do matury, odpytywanie na każdej lekcji - potem dwa na świadectwie maturalnym i tekst, którego nie zapomnę: "Ja ci stawiam tą dwóję, chociaż powinno być jeden, ale byś mi tu na pewno problemów narobiła, bo ja znam takie typy jak ty! Ale matury i tak nie zdasz." Zdałam. Prawie najlepiej spośród wszystkich zdających historię "pod jej skrzydłami".

Pewnie Ci to humoru nie poprawi, więc czemu to opowiadam? Bo moim zdaniem niektórzy nauczyciele się wyraźnie minęli z powołaniem i powinni raczej na strażników więziennych startować. Zero zrozumienia, mściwość - tylko za co?
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Jeszcze z Kubą jest jakoś... powiedział mi wprost, że jak zacznę być bardziej optymistyczna, to do mnie wróci.
Rudziaczku, ja przepraszam że się wtrącam w nieswoje sprawy, ale szlag mnie trafia jak czytam takie rzeczy. Ja wiem, że Wy sobie nic nie ślubowaliście, ale zobacz jak to wygląda z punktu widzenia obcej osoby. On by chciał mieć obok siebie uśmiechniętą lalę, optymistyczną i bezproblemową. Czyli nie jest z tobą na dobre i na złe (wiem, wyświechtany slogan), jak będzie git, to on łaskawie Cię do siebie dopuści. No przepraszam... Zbytek łaski jaśnie panie... Chcesz być z kimś, na kim ewidentnie nie możesz polegać, kiedy masz gorsze chwile?

Jeszcze raz wybacz że się wypowiadam, chociaż pewnie nie powinnam.
[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36859352]
Prawka nie zdałam. W 25 min powiedział że nie zdałam, potem kazał dalej jechać Kazał wykonać mi te zadanie co mi nie wyszło(zawróciłam zamiast skręcić w lewo , coś mi się pomieszało strasznie wąski przejazd był). A teraz uwaga. Mój egzamin w sumie trwał 1h i 10 min!!!! Myślałam że mu się rozmyśliło i jednak pozwolił mi dalej zdawać. Nawet do wordu wjechałam sama. Jakiś nienormalny tak męczyć człowieka Po co mi kazał jeździć 40 min dodatkowo Po tym jak powiedział że nie zdałam kazał mi robić zawracanie z bramą, parkowanie, ronda itp. wszystko mi wyszło. Nawet zawiózł mnie tam gdzie błąd zrobiłam i się poprawiłam. 1h 10 min [/QUOTE]
Wiem, że to męczące, ale popatrz na to tak: wiesz jak wygląda cały egzamin, następnym razem mało co będzie Cię w stanie zaskoczyć. Taki chrzest bojowy. Nie miałabym o to pretensji do egzaminatora. Przynajmniej nie uwalił Cię złośliwie, żeby szybciej wrócić do WORDu na kawusię, tylko poświęcił czas i pracę.

Następnym razem zdasz na pewno!


Zlakobieta... matko ależ Ty masz włosiska

Mgiełko jak zawsze:


Dziwna sprawa. Piłuję na migdałki... paznokcie wydają mi się mega szpiczaste, robię fotki... i gdzieś mi ten szpic znika. Poważni, jakbym jeszcze ciut spiłowała, to po bokach byłoby wklęśnięcie... Chyba muszę poczekać aż jeszcze trochę urosną, do prawdziwych migdałków
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 09:00   #4694
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36859352]Hej. Pewnie teraz już nie będę tak często tu zaglądać. W grupie mam tylko 3 dziewczyny w tym jedna bardziej podchodzi pod chłopaka, opowiadała jak to jej kondensatorki spaliły się na płycie główej. Już po pierwszych zajęciach widzę, że matma jest strasznie strasznie ciężka, ale czego mogłam się spodziewać idąc na matematyczny kierunek.
Prawka nie zdałam. W 25 min powiedział że nie zdałam, potem kazał dalej jechać Kazał wykonać mi te zadanie co mi nie wyszło(zawróciłam zamiast skręcić w lewo , coś mi się pomieszało strasznie wąski przejazd był). A teraz uwaga. Mój egzamin w sumie trwał 1h i 10 min!!!! Myślałam że mu się rozmyśliło i jednak pozwolił mi dalej zdawać. Nawet do wordu wjechałam sama. Jakiś nienormalny tak męczyć człowieka Po co mi kazał jeździć 40 min dodatkowo Po tym jak powiedział że nie zdałam kazał mi robić zawracanie z bramą, parkowanie, ronda itp. wszystko mi wyszło. Nawet zawiózł mnie tam gdzie błąd zrobiłam i się poprawiłam. 1h 10 min [/QUOTE]

PadłamWie m o co Ci chodziło, ale mnie to ubawiło

Jest tak (przynajmniej u mnie), że jeśli nie popełniłaś błędu skutkującego natychmiastowym przerwaniem egzaminu, np. wymusiłaś pierwszeństwo, to możesz jechać dalej i zrobić wszystkie pozostałe zadania i wrócić samej do WORD-u. W końcu zapłaciłaś nie mało, to przynajmniej jak najbardziej wykorzystaj tę kasę. Niestety u mnie też by Cię za to oblali Powinna być możliwość korekty tego. Przecież każdemu się może zdarzyć.

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Witam wszystkich czule



Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
dzieeń dobry!
witam się, życzę miłego dnia, i uciekam na 10-godzinny maraton szkoła-uczelnia-szkoła.

buziaki!
Trzymaj się


Rudzia, chętnie pomogę Trelle i skopię mu zad. Nie znam gościa, ale mnie irytuje i wkurza.

Nefty, na migdałkach to ja sie nie znam, ale kolor... Cóż to Jaśnie Pani?
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.

Edytowane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Czas edycji: 2012-10-02 o 09:04
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 09:14   #4695
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Dzień dobry
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 09:14   #4696
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Dzień dobry wszystkim znad kawy

Złapałam bakcyla żywieniowo-ćwiczeniowego
Na dobre mi chyba wyszła ta afera wrześniowa

Prezio, będziesz zamawiała ten puder? Bo ja już nic nie mam, a znalazłam Jadwigę w Radomiu i nie wiem czy się napalać

Edytowane przez cooone
Czas edycji: 2012-10-02 o 09:50
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 09:38   #4697
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Zainteresowanym powiem tylko, że tę wierzchnią, zniszczoną warstwę włosów można ratowac maskami z dodatkiem keratyny hydrolizowanej (ja dodatkowo podgrzewam kitkę suszarką). W załączniku wrzucam obiecane wcześniej zdjęcia po jednej z takich maseczek. Może nie widać tego dokladnie, ale w dotyku nie byly już ani trochę sianowate, tylko takie mięsiste i elastyczne
Zżera mnie z zazdrości.. On są przecudowne.
A teraz cofam się do Twojego posta w którym wszystko opisałaś (Boże, jak ja go znajde?) i zrobie na swoich kłaczkach to co Ty masz u siebie..
Po prostu padłam.
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3686464 2]
Pewnie Ci to humoru nie poprawi, więc czemu to opowiadam? Bo moim zdaniem niektórzy nauczyciele się wyraźnie minęli z powołaniem i powinni raczej na strażników więziennych startować. Zero zrozumienia, mściwość - tylko za co?

Dziwna sprawa. Piłuję na migdałki... paznokcie wydają mi się mega szpiczaste, robię fotki... i gdzieś mi ten szpic znika. Poważni, jakbym jeszcze ciut spiłowała, to po bokach byłoby wklęśnięcie... Chyba muszę poczekać aż jeszcze trochę urosną, do prawdziwych migdałków [/QUOTE]
Moja wychowawczyni-matematyczka ma zupełnie inne wykształcenie.. Uczy w mojej szkole bo nie mogła znaleźć pracy, jest tylko po kursie.

Bardzo trudna była historia na maturze? Jakie książki czytałaś dokształcające?

Bardzo ładne.
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli
[B
Rudzia[/B], chętnie pomogę Trelle i skopię mu zad. Nie znam gościa, ale mnie irytuje i wkurza.
Ja mu skopie jedno jajo Ty drugie.


Udało mi się odkręcić mojego CC!
To teraz biore się za malowanie tylko czekam aż Śniegowa odpowie mi jak rozglucić INM.
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 09:48   #4698
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Prawie nadrobiłam. reszta później. Przepraszam, że znowu bez cytowania, ale się nie wyrabiam
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 10:06   #4699
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość


A patrzyłaś za Wild at Heart może ?
O kurka... No na śmierć zapomniałam.....

Ale to dlatego, że na ten sted nie chciałam zerkać, by nie wypatrzyć czegoś ładnego i nie miec pokusy na lakier za 17... Ma to sens?

Przepraszam Cię.

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
I tak umrę z głodu

Jeszcze z Kubą jest jakoś... powiedział mi wprost, że jak zacznę być bardziej optymistyczna, to do mnie wróci.
Ale jak ja mam być optymistyczna, jak mam przed sobą przynajmniej dwa miesiące na zupkach chińskich i to najlepiej co drugi dzień, żebym nie zbankrutowała. Ogólnie, czeka mnie przymusowa dieta.
Do tego dochodzi fakt, że nie mam porządnej pracy (ba, żadnej nie mam), nie wiem, czy uda mi się taką znaleźć, nie wiem, czy nie wyląduję pod mostem.
Poza tym, zaczął się rok akademicki, a Kuba i jego uczelnia, zajęcia z migowego, sesje w planszówki i sesje rpg nie będą mieli dla mnie czasu. Ciekawe, kiedy on ma mnie zamiar dokarmiać, jak ma tylko jedno popołudnie w tygodniu wolne, a w weekendy ja się będę od niego z daleka trzymać, bo jego tato.
I do tego dochodzi to, że mogą mnie pokroić, jak mi torbiel nie zacznie się wchłaniać porządnie. I to, że mogą pokroić moją mamę.
I ogólnie, wszystko się pieprzy, ja potrzebuję kogoś, kto by mnie mógł wesprzeć, przytulić, pogłaskać po główce, ale też po prostu być przy mnie, czasem postawić obiad, a jak trzeba, to może nawet jakąś drobną sumę pożyczyć.

Wygadałam się. I wcale mi nie lepiej.
Raany ale palant.

Nie no sorry, ale to tylko potwierdza to, ze jest egoistą.

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36859352]Hej. Pewnie teraz już nie będę tak często tu zaglądać. W grupie mam tylko 3 dziewczyny w tym jedna bardziej podchodzi pod chłopaka, opowiadała jak to jej kondensatorki spaliły się na płycie główej. Już po pierwszych zajęciach widzę, że matma jest strasznie strasznie ciężka, ale czego mogłam się spodziewać idąc na matematyczny kierunek.
Prawka nie zdałam. W 25 min powiedział że nie zdałam, potem kazał dalej jechać Kazał wykonać mi te zadanie co mi nie wyszło(zawróciłam zamiast skręcić w lewo , coś mi się pomieszało strasznie wąski przejazd był). A teraz uwaga. Mój egzamin w sumie trwał 1h i 10 min!!!! Myślałam że mu się rozmyśliło i jednak pozwolił mi dalej zdawać. Nawet do wordu wjechałam sama. Jakiś nienormalny tak męczyć człowieka Po co mi kazał jeździć 40 min dodatkowo Po tym jak powiedział że nie zdałam kazał mi robić zawracanie z bramą, parkowanie, ronda itp. wszystko mi wyszło. Nawet zawiózł mnie tam gdzie błąd zrobiłam i się poprawiłam. 1h 10 min [/QUOTE]

Współczuję


Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Buu, ale gdyby było coś fajnego to pamiętaj o mnie.
Właśnie, Kochana przypomnij mi czym się 'rozglucia' INM bo nie pamiętam?
Jak bedę szła to powiem. Krzyknij na mnie wtedy.

Spirytusem

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Zainteresowanym powiem tylko, że tę wierzchnią, zniszczoną warstwę włosów można ratowac maskami z dodatkiem keratyny hydrolizowanej (ja dodatkowo podgrzewam kitkę suszarką). W załączniku wrzucam obiecane wcześniej zdjęcia po jednej z takich maseczek. Może nie widać tego dokladnie, ale w dotyku nie byly już ani trochę sianowate, tylko takie mięsiste i elastyczne


.
Niesamowita poprawa. jestem pod wrazeniem

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3686464 2]Rudziaczku, ja przepraszam że się wtrącam w nieswoje sprawy, ale szlag mnie trafia jak czytam takie rzeczy. Ja wiem, że Wy sobie nic nie ślubowaliście, ale zobacz jak to wygląda z punktu widzenia obcej osoby. On by chciał mieć obok siebie uśmiechniętą lalę, optymistyczną i bezproblemową. Czyli nie jest z tobą na dobre i na złe (wiem, wyświechtany slogan), jak będzie git, to on łaskawie Cię do siebie dopuści. No przepraszam... Zbytek łaski jaśnie panie... Chcesz być z kimś, na kim ewidentnie nie możesz polegać, kiedy masz gorsze chwile?
(...)
Dziwna sprawa. Piłuję na migdałki... paznokcie wydają mi się mega szpiczaste, robię fotki... i gdzieś mi ten szpic znika. Poważni, jakbym jeszcze ciut spiłowała, to po bokach byłoby wklęśnięcie... Chyba muszę poczekać aż jeszcze trochę urosną, do prawdziwych migdałków [/QUOTE]

Dokładnie tak samo to widzę...

To tak zawsze jest
Też mi się wydaje na golaskach że są już karykaturalnie szpiczaste, a po malowaniu... obłe wręcz.

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Złapałam bakcyla żywieniowo-ćwiczeniowego
Na dobre mi chyba wyszła ta afera wrześniowa
Super! Najtrudniej jest zacząć.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-02, 10:12   #4700
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Bardzo trudna była historia na maturze? Jakie książki czytałaś dokształcające?

Bardzo ładne.
No właśnie w tym rzecz... Nie była trudna. Specjalnie pod maturę nie czytałam nic. Ale... od zawsze czytałam różne książki popularnonaukowe, oglądałam programy w TV, swojego czasu brałam udział w rekonstrukcjach historycznych (raz nawet nagrodę do stałam za pierwsze miejsce - własnoręcznie uszyta suknia średniowieczna) - dla mnie to była pasja a nie nauka. Tym bardziej wkurzało mnie traktowanie przez nauczycielkę.


I dziękuję
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 10:16   #4701
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

zlakobieta śliczne loczki, takie tititi

Cytat:
Piłuję na migdałki... paznokcie wydają mi się mega szpiczaste, robię fotki... i gdzieś mi ten szpic znika.
Norma. Ja piłuje na okrągłe, robię zdjęcie i jeden paznokieć wydaje się kwadratowy... Ładny kolorek, taki subtelny na zdjęciu wyszedł

MgielkaM poluje na takie kolorki ale nie mogę się zmotywować do kupna. Widać, że paznokcie ładnie podrosły

Byłam wczoraj w drogerii- wyszłam tylko z tuszem, pogardziłam lakierami Jestem z siebie dumna!
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 10:22   #4702
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jak bedę szła to powiem. Krzyknij na mnie wtedy.

Spirytusem
Dobrze.

A ile kropli...? Bo nie chcę przesadzić..
Może być salicylowy?
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3686565 0]No właśnie w tym rzecz... Nie była trudna. Specjalnie pod maturę nie czytałam nic. Ale... od zawsze czytałam różne książki popularnonaukowe, oglądałam programy w TV, swojego czasu brałam udział w rekonstrukcjach historycznych (raz nawet nagrodę do stałam za pierwsze miejsce - własnoręcznie uszyta suknia średniowieczna) - dla mnie to była pasja a nie nauka. Tym bardziej wkurzało mnie traktowanie przez nauczycielkę.[/QUOTE]
Może dam radę..
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 10:23   #4703
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To tak zawsze jest
Też mi się wydaje na golaskach że są już karykaturalnie szpiczaste, a po malowaniu... obłe wręcz.
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Norma. Ja piłuje na okrągłe, robię zdjęcie i jeden paznokieć wydaje się kwadratowy... Ładny kolorek, taki subtelny na zdjęciu wyszedł
Toście mnie pocieszyły

Ameljja ten kolorek jest ciut bardziej oliwkowy w rzeczywistości, ale fakt, jest subtelny bardzo

Hej... interesowałby kogoś INM Out The Door (15ml) jakby był dostępny na allegro?

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Może dam radę..

Na pewno dasz radę
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 10:43   #4704
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Spirytusem
Myślisz, że do Seche i zwykłych lakierów też się sprawdzi czy lepiej kupić rozcieńczalnik?

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Super! Najtrudniej jest zacząć.
Najtrudniej jest codziennie tyłek z łóżka ruszyć:P
Bardzo ubolewam, że tak mi się nie chce ćwiczyć No ale do wszystkiego się można przyzwyczaić, codziennie chociaż pół godzinki.
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 10:49   #4705
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3686565 0] (raz nawet nagrodę do stałam za pierwsze miejsce - własnoręcznie uszyta suknia średniowieczna) [/QUOTE]
WOOOW!!!

Masz fotki?
Jak pracę dyplomową robiłam, to miałam zrobić stylizację łączącą motyw
przyrody i historii ubioru.
Rzadko kto sam robił krój stroju, a jeszcze mniej osób szyło go własnoręcznie....
Ja zrobilam obie rzeczy.
Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
A ile kropli...? Bo nie chcę przesadzić..
Może być salicylowy?
Ja dolewam po kilka, mieszam i sprawdzam konsystencję. Ciężko przesadzić.
Nie niestety nie może.

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3686583 1]
Hej... interesowałby kogoś INM Out The Door (15ml) jakby był dostępny na allegro?
[/QUOTE]
Niee... Wczoraj nabyłam 75 czy jakoś tak

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Myślisz, że do Seche i zwykłych lakierów też się sprawdzi czy lepiej kupić rozcieńczalnik?



Najtrudniej jest codziennie tyłek z łóżka ruszyć:P
Bardzo ubolewam, że tak mi się nie chce ćwiczyć No ale do wszystkiego się można przyzwyczaić, codziennie chociaż pół godzinki.
Do INM jest ok, bo występuje dość wysoko w składzie. W innych nie wiem...


Pół godzinki dziennie to jest dobry wynik
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 11:10   #4706
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3686565 0]No właśnie w tym rzecz... Nie była trudna. Specjalnie pod maturę nie czytałam nic. Ale... od zawsze czytałam różne książki popularnonaukowe, oglądałam programy w TV, swojego czasu brałam udział w rekonstrukcjach historycznych (raz nawet nagrodę do stałam za pierwsze miejsce - własnoręcznie uszyta suknia średniowieczna) - dla mnie to była pasja a nie nauka. Tym bardziej wkurzało mnie traktowanie przez nauczycielkę.


I dziękuję [/QUOTE]

Kiedy zdawałaś? Mój kumpel bierze udział w rekonstrukcjach. Wielki pasjonat Wstawisz fotkę, musi być śliczna...
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 11:31   #4707
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
WOOOW!!!

Masz fotki?
Jak pracę dyplomową robiłam, to miałam zrobić stylizację łączącą motyw
przyrody i historii ubioru.
Rzadko kto sam robił krój stroju, a jeszcze mniej osób szyło go własnoręcznie....
Ja zrobilam obie rzeczy.
O mamo... nie mam niestety zdjęć, to było w 2005 roku. Próbowałam teraz znaleźć coś w mrokach internetu ale przepadło, mnóstwo stron www z tamtych czasów już nie istnieje. Muszę zapytać kogoś, kto jeszcze w tym siedzi o jakieś archiwum, bo faktycznie sama dla siebie chciałabym to odzyskać...

Ta moja to była suknia mieszczańska z pierwszej połowy XV wieku, z wełenki, zapinana na maleńkie guziczki, z podszewką lnianą, do tego kapturek "gremlinek", bielizna (łącznie z pończoszkami z wełny) i takie tam duperelki Bardzo to lubiłam, nawet innym szyłam za kasę żeby sobie trochę dorobić... bo to niestety dość kosztowne hobby. A tą moją też potem sprzedałam koleżance, kto wie - może jeszcze sobie gdzieś jeździ na turnieje

A miałam takiego fajnego Pdf'a "medieval tailors assistant" - szablony wykrojów, ściegi, wszystko tam było

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Kiedy zdawałaś?
O mamo... jakie trudne pytania zadajesz Czekaj, byłam pierwszym rocznikiem zdającym nową maturę, czyli... 2005. Musiałam sobie policzyć

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Mój kumpel bierze udział w rekonstrukcjach. Wielki pasjonat Wstawisz fotkę, musi być śliczna...
O, a od dawna? Może go kiedyś gdzieś spotkałam
No właśnie nie wstawię... Spróbuję odzyskać jakies fotki bo nic teraz nie mam, jak mi się uda i jeszcze będziecie chciały to wstawię
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 11:44   #4708
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Ruda coś a propos miłości fejsbukowej.

http://2.bp.blogspot.com/-aNihIgCEkz...295658-580.jpg

ameljja- rodzice byli w tym roku w Egipcie i mówili dokładnie to samo Można z hotelu nie wychodzić, jest jak w raju. Wychodzisz poza mury i dzielnice Egipskie przyprawiają o torsje :p
Ale pozwiedzali, pojeździli na wielbłądach, wybyczyli się i wrócili mega zadowoleni

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Virtual London fog
Idealna nazwa
Śliczne!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Witam wszystkich czule
Jakie sprężyny
I nową kiecę widzę
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 12:42   #4709
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3686583 1]

Na pewno dasz radę [/QUOTE]

Mam jeszcze 2,5 roku to może się naucze..
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Masz fotki?
Jak pracę dyplomową robiłam, to miałam zrobić stylizację łączącą motyw
przyrody i historii ubioru.


Ja dolewam po kilka, mieszam i sprawdzam konsystencję. Ciężko przesadzić.
Nie niestety nie może.
Masz fotki?


Dolałam 1 i chyba jest ok..
Ile kosztuje butla 75 ml?
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 12:46   #4710
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Pół godzinki dziennie to jest dobry wynik
Dzisiejsze pół już zaliczone
Ogólnie "brzydzę" się wysiłku fizycznego ale zauważyłam, że dobrze na mnie teraz działa. Po ostatnich przeżyciach wejdę na stepper i się wyżyję na nim, endorfiny działają i jakoś mi tak lżej, mam zajęcie przynajmniej i uwalniam się od złych wspomnień...


Ciekawe jak tam Misia w wielkim mieście Łódź

Edytowane przez cooone
Czas edycji: 2012-10-02 o 12:50
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.