Atrederm - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-23, 12:20   #4351
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Atrederm

nie chcę krakać, ale ten Linoderm Plus tez będzie Ci kleił włosy, za to ma w składzie jeszcze witamine F z oleju lnianego, witaminę E i alantolinę
no niestety, trzeba swoje odcierpieć

kiedyś przy kuracji kwasem migdałowym ( który notabene spalił mi skórę przy nosie i ustach, brrr ) używałam tej lanoliny:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...rzensalbe.html
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 12:23   #4352
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
nie chcę krakać, ale ten Linoderm Plus tez będzie Ci kleił włosy, za to ma w składzie jeszcze witamine F z oleju lnianego, witaminę E i alantolinę
no niestety, trzeba swoje odcierpieć

kiedyś przy kuracji kwasem migdałowym ( który notabene spalił mi skórę przy nosie i ustach, brrr ) używałam tej lanoliny:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...rzensalbe.html

Hm, no trudno Lepsze to niż to straszne podrażnienie, które mi jeszcze na policzkach zostało (atre nakładałam w niedzielę na noc).
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 13:32   #4353
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Atrederm

i jeszcze jeśli idzie o pielęgnację podtrzymującą efekt złuszczania, ja w czasie kiedy już skończę kurację Atrederm, a skóra już mocno odzywiona, rozjaśniona i uspokojona stosuję ten krem na noc:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...tises-050.html
poza tym samorobionego toniku z glukonoloktanem, mocznikiem i witaminą b3 ( doskonale nawilża )
a zmarchy i bruzdy traktuję od czasu do czasu Voluplus, ze skawalnem z oliwek w proporcji 1:1
szczerze, to uważam ze mam skórę w lepszej kondycji niż moje o 10 lat młodsze koleżanki, a startowalam z przebarwieniami, wypryskami tu i owdzie, zaskórnikami, sporymi zmarchami i naprawdę uważam, że w obecneij chwili to zasługa Atre i reszty specyfików, o których napisałam

nie wspomnę, o mądrym odżywianiu ( nie pale papierochów, za to nie gardzę winem ) wypijaniu conajmniej 2 litrow wody mineralnej dziennie, bo to podstawa

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

sporo praktycznych informacji o Atre na tym blogu ( nie ze wszystkimi się zgadzam, ale dla początkujących zdzieraczek może być przydatny ) :
http://kosmostolog.blogspot.com/2012...skornikow.html

Edytowane przez Dorota-Coco
Czas edycji: 2014-10-23 o 14:05
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 13:33   #4354
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Ja nakładam punktowo póki co, wole nie ryzykować zawału u klientów na mój widok
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 13:41   #4355
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm

Dorota a ile lat już stosujesz Atre?
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 14:00   #4356
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Atrederm

od paru lat, w sezonie jesień-zima, przez dwa, trzy tygodnie i finito
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 15:26   #4357
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
od paru lat, w sezonie jesień-zima, przez dwa, trzy tygodnie i finito

A jak wyglądał Twój pierwszy rok?
Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że pozbyłaś się tych wszytskich problemów w 2-3 tygodnie.
I jak wygląda ta obecna kuracja, taka 2-3 tygodnie o której wspominasz?
i na jakie miesiące przypada te 3 tygodnie? Zaraz po lecie czy już bliżej wiosny?

ja rok temu używalam 2 miesiące, najpierw co 5 dni, a w ostatnim miesiącu codziennie!
Nie muszę pisać jak wyglądałam te dwa miesiące
Efekty były, ale do ideału nadal było mi bardzo daleko. Dlatego jestem zdziwiona, że aż tak bardzo Ci atre pomógl!
I jeszcze której wersji używasz.
A bloga kosmostolog znam i ona mnie zainteresowała atredermem, a może bardziej dziewczyby komentujące jej bloga, bo ja już dawno spisałam swoją skórę na straty.
__________________
12.01.2013

Edytowane przez blogerka
Czas edycji: 2014-10-23 o 15:28
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-23, 15:39   #4358
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Atrederm

nie, nie, nieee
to wszystko dzieje się stopniowo, nie ma cudów
samo Atre cudów nie zdziała, to jest systematyczna orka na ugorze
o swojej skórze mogę tak napisać teraz, po kilku latach mądrej pielegnacji

pierwsze użycie Atre nie zrobilo mi specjalnego kuku, ale jak pisałam - ja miałam juz skórę przygotowaną, zaprawioną w bojach z przeróznymi wczesniej kwasami ( migdał, aha, pha )
nigdy nie używam Atre dlużej niż miesiąc ( czasami robię przerwę tygodniową, dwutygodniową jesli muszę gdzieś w swiecie bywać zawodowo, trudno pokazywać się ludziom z zaognioną twarzą )
nie trzymam sie też specjalnie konkretnego miesiąca, np. tegoroczny pazdziernik jest bardzo sloneczny, więc odpada, wybieram czas pochmurny, bez słonca

używam wersji 0,25%
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 15:42   #4359
mayasilver
Przyczajenie
 
Avatar mayasilver
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: London Baby!
Wiadomości: 7
Dot.: Atrederm

Ja teraz stosuje kuracje 'na szalenca' tj. 5-7 dni z rzędu na noc i w tym czasie nie stosuje nic innego i nie nawilżam. Potem na noc nakladam „opatrunek” i zaczynam od nowa.

Przeczytalam o tym tutaj: http://kosmostolog.blogspot.com
Cytat:
W przypadku tej kuracji celowo wywołujemy poparzenie skóry. Bo co się dzieje w skórze poparzonej? Procesy regeneracyjne zachodzą w niej ze wzmożona siłą, namnażają się komórki, produkuje kolagen i substancja podporowa skóry- kwas hialuronowy. Stara zewnętrzna struktura zostaje zrzucona (jak u węża) a na jej miejsce pojawia się nowa, piękna, cudownie gładka i jędrna skóra, zaskórniki zaś ZNIKAJĄ- po prostu trafia je szlag
Stosuje Atrederm 0,05% po miesiecznej przygodzie z 0,025%

Dorota-Coco dziekuje za wszystkie wskazowki!
__________________
Kobieta, która nie ma swoich ulubionych perfum, jest jak kobieta bez przyszłości.- Coco Chanel

mayasilver jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 15:46   #4360
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez mayasilver Pokaż wiadomość
Ja teraz stosuje kuracje 'na szalenca' tj. 5-7 dni z rzędu na noc i w tym czasie nie stosuje nic innego i nie nawilżam. Potem na noc nakladam „opatrunek” i zaczynam od nowa.

Przeczytalam o tym tutaj: http://kosmostolog.blogspot.com


Stosuje Atrederm 0,05% po miesiecznej przygodzie z 0,025%

Dorota-Coco dziekuje za wszystkie wskazowki!
To jest cos ala metoda kligmana kiedys probowalam tego - przez kilka dni nakladalam atre 3 razy dziennie. Chetnie bym do tego wrocila, ale musialabym wziac chyba urlop

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 15:53   #4361
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez mayasilver Pokaż wiadomość
Ja teraz stosuje kuracje 'na szalenca' tj. 5-7 dni z rzędu na noc i w tym czasie nie stosuje nic innego i nie nawilżam. Potem na noc nakladam „opatrunek” i zaczynam od nowa.

Dorota-Coco dziekuje za wszystkie wskazowki!
robię w podobny sposób, zabawa w pojedyńcze apikacje trwałaby u mnie miesiącami
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-23, 16:09   #4362
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez mayasilver Pokaż wiadomość
Ja teraz stosuje kuracje 'na szalenca' tj. 5-7 dni z rzędu na noc i w tym czasie nie stosuje nic innego i nie nawilżam. Potem na noc nakladam „opatrunek” i zaczynam od nowa.

Przeczytalam o tym tutaj: http://kosmostolog.blogspot.com


Stosuje Atrederm 0,05% po miesiecznej przygodzie z 0,025%

Dorota-Coco dziekuje za wszystkie wskazowki!

Czytałam o tej metodzie rok temu i sama przetrwalam tak chyba 3 tygodnie, dzien w dzien bez przerwy.

Jak to jest u Ciebie? Masz 5-7 dni nakldania atre, pozniej gojenie skory i jaka przerwa przed nastepna kuracja?

___

wiecie co .. Ja chyba tez sprobuje kilka dni z rzedu nakladac a pozniej zaleczac skore i po przerwie od nowa. Myslalam, zeby na spokojnie podejsc do tego, ale fakt jest taki, ze i tak prawie tydzien laze z jakims liszajem, wiec w sumie jaka to roznica? A pewnie rezultaty takiej hardcorowej kuracji beda lepsze.
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-24, 09:30   #4363
mayasilver
Przyczajenie
 
Avatar mayasilver
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: London Baby!
Wiadomości: 7
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
Czytałam o tej metodzie rok temu i sama przetrwalam tak chyba 3 tygodnie, dzien w dzien bez przerwy.

Jak to jest u Ciebie? Masz 5-7 dni nakldania atre, pozniej gojenie skory i jaka przerwa przed nastepna kuracja?

___

wiecie co .. Ja chyba tez sprobuje kilka dni z rzedu nakladac a pozniej zaleczac skore i po przerwie od nowa. Myslalam, zeby na spokojnie podejsc do tego, ale fakt jest taki, ze i tak prawie tydzien laze z jakims liszajem, wiec w sumie jaka to roznica? A pewnie rezultaty takiej hardcorowej kuracji beda lepsze.

Ja robilam blad i uzywalam peelingu enzymatycznego zeby chociaz troche pozbyc sie tych skorek. Takie produkty maja w sobie 'nawilzacze', 'natluszczacze' itp
Babeczka w aptece powiedziala mi zebym byla dzielna i to przetrwala bez zadnych inncyh produktow bo inaczej ten proces bd sie ciagnal bardzo dlugo.

Plus (co pewnie kazdy wiedzial oprocz mnie )

Cytat:
Po otwarciu słoiczek Atredermu jest ważny tylko miesiąc, ponieważ tretinoina się utlenia, weźcie to pod uwagą planując Wasze kuracje. Jeśli zamierzacie stosować płyn rzadko i na małą powierzchnię od razu poporcjujcie go w małe buteleczki a zapas trzymajcie w lodówce.
Takze stwierdzilam ze fajnie ta butelke wykorzystac cala i tak jak blogerka nakladam pary razy dziennie. Przerwy robie juz tak krotkie jak sie da o ile widze ze jest jeszcze cos co moze zejsc. Jezeli kiedys obudze sie i zobacze 'miecho' wtedy chyba bd nalezalo zaprzestac
__________________
Kobieta, która nie ma swoich ulubionych perfum, jest jak kobieta bez przyszłości.- Coco Chanel

mayasilver jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 10:13   #4364
kas0709
Przyczajenie
 
Avatar kas0709
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 14
Dot.: Atrederm

Kochane.. Jutro dobijam do 2 miesięcy z Atre.. z tego co zauważyłam to nic się nie zmieniło.. raz jest lepiej, a raz jest gorzej (wysyp) choć dałam mu 6 miesięcy na działanie.. zastanawiam się nad sensem dalszej kuracji. Po 2 miesiącach powinno być choć trochę mniej tego cholerstwa
kas0709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 12:18   #4365
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez kas0709 Pokaż wiadomość
Kochane.. Jutro dobijam do 2 miesięcy z Atre.. z tego co zauważyłam to nic się nie zmieniło.. raz jest lepiej, a raz jest gorzej (wysyp) choć dałam mu 6 miesięcy na działanie.. zastanawiam się nad sensem dalszej kuracji. Po 2 miesiącach powinno być choć trochę mniej tego cholerstwa
jesteś pewna?
Ja efekty zobaczyłam dopiero po jakiś 3 tygodniach od całkowitego odstawienia atre, kiedy skora doszła do siebie, i było lepiej niż przed.
Używałam od połowy lutego do końca kwietnia.
Całą kurację wyglądałam tragicznie, jak trędowata, rodzina pytała "co ja sobie zrobiłam?" mówili "zniszczyłaś sobie całkiem twarz tym atredermem"
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 12:42   #4366
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Atrederm

Ja mam wrażenie, że po atre mam ciągły wysyp. Używam go od ponad 6msc i skóra dalej nie wygląda lepiej, tylko gorzej. Tam gdzie zaskórników nie miałam, tam mi się pojawiły a w dodatku zrobiły mi się grudki(więc to na pewno nie oczyszczanie się skóry z zaskórników). Nie wiem czy to może nie jest wina wit. E w składzie W czwartek idę do deratologa po coś innego
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."

Edytowane przez Burza_1994
Czas edycji: 2014-10-25 o 12:48
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 13:45   #4367
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że po atre mam ciągły wysyp. Używam go od ponad 6msc i skóra dalej nie wygląda lepiej, tylko gorzej. Tam gdzie zaskórników nie miałam, tam mi się pojawiły a w dodatku zrobiły mi się grudki(więc to na pewno nie oczyszczanie się skóry z zaskórników). Nie wiem czy to może nie jest wina wit. E w składzie W czwartek idę do deratologa po coś innego

jesteś pewna, że to jest wysyp?
Bo ja miałam "wysyp" przez 3 miesiace, a okazło się, że jest to silne podrażnienie, po odstawieniu atre .. minęło po jakiś 2 - 3 tygodniach, za to nowa skóra miała lepszy koloryt niż wcześniej. I nowe wypryski pojawiły się dopiero po wakacjach (nadmierna ekspozycja na słońce, mimo filtra 50)
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 21:23   #4368
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
jesteś pewna, że to jest wysyp?
Bo ja miałam "wysyp" przez 3 miesiace, a okazło się, że jest to silne podrażnienie, po odstawieniu atre .. minęło po jakiś 2 - 3 tygodniach, za to nowa skóra miała lepszy koloryt niż wcześniej. I nowe wypryski pojawiły się dopiero po wakacjach (nadmierna ekspozycja na słońce, mimo filtra 50)
jeśli nie wysyp, to jedynie zostaje mi zapychanie porów
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-25, 22:11   #4369
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 488
Dot.: Atrederm

Wydaje mi się, że u mnie atre też powodował dodatkowy wysyp Tak jakby ta złuszczająca się skóra jeszcze bardziej zatykała pory.
No nic, muszę znowu do dermatologa się przejść.
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-27, 07:35   #4370
mayasilver
Przyczajenie
 
Avatar mayasilver
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: London Baby!
Wiadomości: 7
Dot.: Atrederm

A oprocz Atre co jeszcze kladziecie na buzke?

Ja w momencie gdy przestalam uzywac inncyh produktow i nakladam tylko i wylacznie Atre (tj zero kremow, podkladow, pudrow itp.) pozbylam sie zaskornikow.

Nie wiem jak to bedzie jak kuracja sie skonczy ale na chwile obecna jest super.
__________________
Kobieta, która nie ma swoich ulubionych perfum, jest jak kobieta bez przyszłości.- Coco Chanel

mayasilver jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 20:35   #4371
amanda332
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 104
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez mayasilver Pokaż wiadomość
A oprocz Atre co jeszcze kladziecie na buzke?

Ja w momencie gdy przestalam uzywac inncyh produktow i nakladam tylko i wylacznie Atre (tj zero kremow, podkladow, pudrow itp.) pozbylam sie zaskornikow.

Nie wiem jak to bedzie jak kuracja sie skonczy ale na chwile obecna jest super.
a nie pogłębiły Ci się zmarszczki , wgłębienia jeśli nie nawilżałaś skóry ?
amanda332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 19:56   #4372
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Mi by chyba twarz odpadła....
Znacie jakieś dania które mogą powodować wysyp? Od miesiąca mam takie bolesne gule i nie wiem co jest przyczyną...
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 20:08   #4373
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Mi by chyba twarz odpadła....
Znacie jakieś dania które mogą powodować wysyp? Od miesiąca mam takie bolesne gule i nie wiem co jest przyczyną...
Mleko, nabiał .. to u wielu osób powoduje wysyp.
Podobno też ostre jedzenie.
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 20:41   #4374
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Mi by chyba twarz odpadła....
Znacie jakieś dania które mogą powodować wysyp? Od miesiąca mam takie bolesne gule i nie wiem co jest przyczyną...
brałas pod uwagę problemy hormonalne?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 21:17   #4375
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
Mleko, nabiał .. to u wielu osób powoduje wysyp.
Podobno też ostre jedzenie.
Mleko pije w małych ilościach, kiedyś fakt litrami...





Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
brałas pod uwagę problemy hormonalne?
brałam hormony wiele lat i w trakcie tez miałam trądzik. Przeszło dopiero po izoteku. I aż do września było całkiem ok z małym wyjątkiem zeszłej jesieni. Ale wtedy to był pikuś w porównaniu z tym co jest teraz. Cała szyja jest wysypana i trochę na policzkach. Tylko ze w większości ta są takie bolące krosty nie do wycisniecia.
Jedyne co mi przychodzi do głowy to jajka. Od sierpnia jem ich znacznie więcej. Wiem też ze salami mnie uczula wiec go unikam. To wszystko...
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 21:27   #4376
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Mleko pije w małych ilościach, kiedyś fakt litrami...






brałam hormony wiele lat i w trakcie tez miałam trądzik. Przeszło dopiero po izoteku. I aż do września było całkiem ok z małym wyjątkiem zeszłej jesieni. Ale wtedy to był pikuś w porównaniu z tym co jest teraz. Cała szyja jest wysypana i trochę na policzkach. Tylko ze w większości ta są takie bolące krosty nie do wycisniecia.
Jedyne co mi przychodzi do głowy to jajka. Od sierpnia jem ich znacznie więcej. Wiem też ze salami mnie uczula wiec go unikam. To wszystko...
to faktycznie cięzko mi siwreidzić?

Może jajka? spróbuj odstawic rzeczy które sprwiaja ci wątpliwości i zobaczysz co sie bedzie działo, i moze spróbuj masc ichtiolowa żeby wyciągneła rope na wierzch?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 21:43   #4377
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Spróbuję bo po kilku dniach przestaje boleć ale pod skórą zostaje taka twarda kulka.
Z jajek ciężko będzie zrezygnować :-D są w wielu daniach plus ciasta ale spróbuję przez tydz, potem ewentualnie ograniczę...
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 22:41   #4378
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 488
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez mayasilver Pokaż wiadomość
A oprocz Atre co jeszcze kladziecie na buzke?

Ja w momencie gdy przestalam uzywac inncyh produktow i nakladam tylko i wylacznie Atre (tj zero kremow, podkladow, pudrow itp.) pozbylam sie zaskornikow.

Nie wiem jak to bedzie jak kuracja sie skonczy ale na chwile obecna jest super.
To brzmi dość boleśnie Najdłużej udało mi się 5 razy pod rząd, z tym że rano nakładałam jakiś krem nawilżający. W 6 wieczór moja skóra już błagała o grubą warstwę cethapilu
Ale w sumie może warto pokonać ból
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 12:37   #4379
Rukarolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: Atrederm

Lek pomaga ale trzeba ostrożnie stosować wiadomo jest bardzo mocny ale wyraźnie pisze w ulotce żę skóra może sie łuszczyć i byc zaczerwieniona i z czasem się przyzwyczai. Ja stosowałam Atre na twarz i skóra schodziła mi strasznie ale mówiąc szczerze po wypróbowaniu juz prawie całego repertuaru leków przeciw tradzikowych to ostatni preparat w który wierzę bo naprawdę działa.
--------------------
Ekstrawaganckie i najlepsze e papierosy
Rukarolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 19:27   #4380
amanda332
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 104
Dot.: Atrederm

dziewczyny , mam takie pytanie .. może trochę głupie ale jednak mnie zastanawia ,,,, od jakiegoś czasu zauważyłam , że jakby zmieniły mi się rysy twarzy ? a dokładnie moje policzki wydają mi się bardziej opadnięte , tak jak jeszcze niedawno były znacznie pelniejsze, teraz są bardziej wklęsłe, co nie wygląda zbyt fajnie i tak się zastanawiam, czy to może być przez atre ? może tylko optycznie mi się wydaje przez atre , bo może moja skóra jest odwodniona , sucha , bardziej widoczne są wgłębienia wargowo-nosowe przez jakiś czas przez 'efekt staruszki ' jaki daje atre itp ? ? co myślicie dziewczyny ?
amanda332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:21.