Lakiery hybrydowe cz.3 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-01, 23:35   #31
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 123
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Ja w zeszłym tygodniu po przeczytaniu kilku postów poleciałam po base extra u mnie w olsztynie do aury tam jest stanowisko neonail i pani mi na sile próbowała wcisnąć ze nie słyszała o żadnej extra jest tylko hard ....
Takze dalej zostaje z moim gelishem ☺
MarlenaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 00:35   #32
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Pokaż wiadomość
Ja w zeszłym tygodniu po przeczytaniu kilku postów poleciałam po base extra u mnie w olsztynie do aury tam jest stanowisko neonail i pani mi na sile próbowała wcisnąć ze nie słyszała o żadnej extra jest tylko hard ....
Takze dalej zostaje z moim gelishem �
. Dziwna sprawa.

Wysłane z mojego GT-I8190
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 01:31   #33
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Obsluga na stoiskach neonail nie jest zbyt wyedukowana. Na pewno nie sa to pasjonatki manicure. Jak kupowalam ostatnio hybryde, za chiny nie pamietalam nazwy, wiedzialam tylko ze w nazwie bylo coral. Pani mowila ze musi miec numerek bo inaczej nie znajdzie. Poszukalam wiec w necie i jej podalam. Tak oto stalam sie posiadaczka coral dream.
Idac tym tropem, odwiedz stoisko i pokaz im to zdjecie
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 07:14   #34
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez skrabek27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupuje ta baze z neonail i przy okazji chce kupić szablony pod paznokieć możecie powiedzieć które są dobre bo są tam różne rodzaje.
Wiecie może gdzie znajdę wzroniki ich kolorków?
o szablonach było nie tak dawno tylko nie pamiętam czy na lakierach hybrydowych cz.2 czy na wątku semilacowym. Były nawet zdjęcia. Poszukaj.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 07:15   #35
linka_so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 116
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Niestety chyba takie sytuacje mają miejsce na większości stoisk neonail. Sama pamietam jak szukałam lampy i rozmawiałam z paniami na stoiskach. Nie umiały wytłumaczyć i do doradzić... a niektóre były wręcz niemile.

Jednak wracając do lakierów neonail! Malowalam wczoraj pazurki czerwonym z nowej formuły, kolor Red Lipstick (chyba) i miałam duże wątpliwości co do krycia, ponieważ na przezroczystym wrorniku wydał mi sie słabo kryjący a wręcz lekko transparenty... ale na paznokciach bardzo miłe zaskoczenie! dwie warstwy i wygląda ładnie teraz zobaczymy jak z trwałością
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1441170830334.jpg (40,8 KB, 83 załadowań)
linka_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 09:25   #36
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Pokaż wiadomość
Ja w zeszłym tygodniu po przeczytaniu kilku postów poleciałam po base extra u mnie w olsztynie do aury tam jest stanowisko neonail i pani mi na sile próbowała wcisnąć ze nie słyszała o żadnej extra jest tylko hard ....
Takze dalej zostaje z moim gelishem ☺
Skąd ja to znam Miałam dokładnie to samo, wybrałam się na zakupy do Galerii Bałtyckiej, czytałam, ze mają tam stanowisko Neonail, więc szukałam szukałam aż w końcu znalazłam, podchodzę do pani i pytam czy ma tę bazę extra, a ona, że ma i wyciąga mi base hard, ja mówię, że nie tę tylko extra. Wielce zdziwiona, bo takiej w ogóle nie ma, nawet sprawdziła od razu na stronie i nic takiego jej nie wyskakiwało (pokazała mi). Mówiła, że to str neonail, a dziwne, bo ja rano wchodząc na ich stronę nie miałam problemu ze znalezieniem tej bazy, więc nie wiem na jakiej stronie ona była ;p A to było już jakiś czas temu, jak zrobiło się tu o niej głośno ;p
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 09:36   #37
Satia2004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 36
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
wybrałam się na zakupy do Galerii Bałtyckiej, czytałam, ze mają tam stanowisko Neonail, więc szukałam szukałam aż w końcu znalazłam,
A jak zaopatrzenie ich stoiska w Bałtyckiej? Mają hybrydy w małych pojemnościach i jakiś wzronik?
Satia2004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-02, 10:35   #38
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dziewczyny szukam rozbielonego koloru bieli - kryjący mocniej niż cover do frencha ale nie biały jak klasyczna biel.
Ktos coś?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 11:08   #39
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Satia2004 Pokaż wiadomość
A jak zaopatrzenie ich stoiska w Bałtyckiej? Mają hybrydy w małych pojemnościach i jakiś wzronik?
Szczerze mówiąc nie pamiętam, nie miałam zbytnio możliwości się przyjrzeć, ponieważ w tym samym czasie do lakierów dobrały się jakieś...dziewczyny, nie bardzo później był do nich dostęp ;p
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 11:19   #40
kadyrka
Rozeznanie
 
Avatar kadyrka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 954
GG do kadyrka
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Witam się i ja . Udzielam się rzadko,ale czytam wszystko pilnie
__________________
KADYRKA

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 11:24   #41
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez julka29111 Pokaż wiadomość
Czy baza neonail dobrze odmacza się w acetonie? lepiej niż Semilac? używałyście cameleon http://www.neonail.pl/katalog/zele-u...-5ml.html?pa=4 ?

odmacza się lepiej, już było o tym pisane w poprzednim wątku. Co do żelu sie nie wypowiem bo nie używam
Cytat:
Napisane przez skrabek27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupuje ta baze z neonail i przy okazji chce kupić szablony pod paznokieć możecie powiedzieć które są dobre bo są tam różne rodzaje.
Wiecie może gdzie znajdę wzroniki ich kolorków?
ja ich wzorniki podglądam sjacjonarnie, w necie nic nie ma
Cytat:
Napisane przez MarlenaC Pokaż wiadomość
Ja w zeszłym tygodniu po przeczytaniu kilku postów poleciałam po base extra u mnie w olsztynie do aury tam jest stanowisko neonail i pani mi na sile próbowała wcisnąć ze nie słyszała o żadnej extra jest tylko hard ....
Takze dalej zostaje z moim gelishem ☺
w pobliżu mam dwa stoiska neonail, w dwóch różnych centrach handlowych. W jednym dziewczyna nie ma kompletnie o niczym pojęcia, na każde pytanie odpowiada "ja robie tylko żele". Za to na drugim stoisku dziewczyna jest rozgarnięta, zawsze doradzi itd edit: w tym pierwszym jak szukałam base extra to też mi wciskała base hard twierdząc, że tylko takie coś ma

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam rozbielonego koloru bieli - kryjący mocniej niż cover do frencha ale nie biały jak klasyczna biel.
Ktos coś?
może coś z tego? http://www.neonail.pl/katalog/lakier...owe-uv/?filter[1]=6+ml&filter[2]=odcie%C5%84+bieli
wydaje mi się że pierwszy i trzeci to coś w ten deseń.
Teraz zauważyłam że się link źle przekopiował. W każdym razie neonail ma kilka odcieni bieli, jak sie przefiltruje na stronie co trzeba to ładnie widać

ps. jade dziś lub jutro po nowe lakiery tak myśle ze 3 kupić

Edytowane przez eM_Ka_
Czas edycji: 2015-09-02 o 11:28
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-02, 11:29   #42
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

też je własnie obczajałam. Pierwszy jest metaliczny a trzeciego brak na stanie. W każdym razie szkoda że nie ma wzornika
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 11:39   #43
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

też nad tym ubolewam jak będe w neonail to zagadam czy moge zrobić fotki wzorników i wrzuce je na forum tylko że jak dobrze kojarze część wzorników malowana było baaaardzo dawno temu wiec kolory wypłowiały. Ale lepsze to niż nic
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 12:00   #44
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Neonail ma strasznie malutkie te wzorniki. Ja jakos nie potrafie na nich znalezc nic sensownego.
Dziewczyny jak tam wasz fireworks? Moj oczywiscie zolty, pod lampa zrobil sie przezroczysty. A dzien pozniej zzolkl na paznokciu. Co prawda uzylam topu bez blokera ale nie wiem czy bloker by pomogl...
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 12:06   #45
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Jakie kolorki sa wsze ulubione z neonail?

mam teraz baze i top 2w1 z indygo, kupuje ta baze z neonail, i pytanie czy moge te 2w1 uzywac tylko jako top do tej bazy?
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 12:11   #46
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Jakiś czas temu był poruszany temat pieczenia paznokci w lampie. Mam lampe ccfl i niestety bez względu na to co utwardzam zawsze okropnie pieką mnie paznokcie w trakcie utwardzania czy to 30sek czy 60sek. Próbowałam już z 3 różnymi bazami, baa nawet utwardzając drugą warstwę koloru paznokcie wręcz palą. Na to samo skarży się moja mama, siostra i koleżanka, którym czasem robię hybrydy. Czy to jest bezpieczne dla paznokci?
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 12:22   #47
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu był poruszany temat pieczenia paznokci w lampie. Mam lampe ccfl i niestety bez względu na to co utwardzam zawsze okropnie pieką mnie paznokcie w trakcie utwardzania czy to 30sek czy 60sek. Próbowałam już z 3 różnymi bazami, baa nawet utwardzając drugą warstwę koloru paznokcie wręcz palą. Na to samo skarży się moja mama, siostra i koleżanka, którym czasem robię hybrydy. Czy to jest bezpieczne dla paznokci?
A jakiej marki hybryd używasz?
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 12:25   #48
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
A jakiej marki hybryd używasz?
Kolorówkę mam z semilac i indigo. Bazy miałam semilac, semilac hard aktualnie polecaną neonail i wszystkie strasznie pieką
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 12:26   #49
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Neonail ma strasznie malutkie te wzorniki. Ja jakos nie potrafie na nich znalezc nic sensownego.
Dziewczyny jak tam wasz fireworks? Moj oczywiscie zolty, pod lampa zrobil sie przezroczysty. A dzien pozniej zzolkl na paznokciu. Co prawda uzylam topu bez blokera ale nie wiem czy bloker by pomogl...
mam dokładnie ten sam problem. Znajoma mi ostatnio zadzwoniła że jeszcze tego samego dnia po zrobieniu mani jej biały z fireworksem zrobił się żółty na innych kolorach tak sie nie dzieje, tylko na białym (ale na innych może nie być tego widać). Top eco więc bloker był
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-02, 12:28   #50
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Kolorówkę mam z semilac i indigo. Bazy miałam semilac, semilac hard aktualnie polecaną neonail i wszystkie strasznie pieką
Może spróbuj zrobić sobie tak tydzień przerwy i nacieraj pazurki oliwką, być może za mocno przytarlas płytkę, albo to są objawy jakiegoś uczulenia..
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 12:33   #51
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

ja odczuwam pieczenie tylko przy przedłużaniu paznokcia gdy jest mocno złamany, tuż przy samym opuszku. Ale np. moją mame piecze każda warstwa, z tym że ona ma bardzo wrażliwą skóre
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 12:38   #52
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Ja ostatnio przy ccfl czuje takie jakby mrowienie. Przy uv tego nie mialam
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 12:38   #53
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Może spróbuj zrobić sobie tak tydzień przerwy i nacieraj pazurki oliwką, być może za mocno przytarlas płytkę, albo to są objawy jakiegoś uczulenia..
Tylko właśnie ja nie noszę hybryd non stop, ostatnio miewałam ją raz max dwa w tygodniu i nie matowie płytki gdyż bez tego sie trzyma, może po prostu nie pisana mi jednak hybryda

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja odczuwam pieczenie tylko przy przedłużaniu paznokcia gdy jest mocno złamany, tuż przy samym opuszku. Ale np. moją mame piecze każda warstwa, z tym że ona ma bardzo wrażliwą skóre
Właśnie mnie też piecze każda warstwa i momentami jest to nie do zniesienia i wyciągam palce z lampy nigdy nie miałam problemów z żadnymi uczuleniami nadwrażliwością itp może człowiek się starzeje ale chyba dla własnego bezpieczeństwa pozostanę przy hybrydach na większe okazje
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 13:21   #54
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Pokaż wiadomość
Ja w zeszłym tygodniu po przeczytaniu kilku postów poleciałam po base extra u mnie w olsztynie do aury tam jest stanowisko neonail i pani mi na sile próbowała wcisnąć ze nie słyszała o żadnej extra jest tylko hard ....
Takze dalej zostaje z moim gelishem �
No jeśli zatrudniają w aurze takie mało gramtone osobki jak moja znajoma to się nie dziwię ze taka obsługa ;p Ogólnie to głównie studentki majac wywalone na robotę aby kasa byla

nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 13:26   #55
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dziewczyny pieczenie teraz to normalka, ponieważ przez te upały ciało, a co za tym idzie również paznokcie są bardziej wrażliwe. Rzadko mi się przez wakacje zdarza żeby kogoś nie piekło. Ja mam bardzo wrażliwe paznokcie nawet bez upałów, więc teraz również hybryda mnie piecze. Ogólnie chodzi o to, że kiedy żel/hybryda "twardnieje" ulega polimeryzacji w tej reakcji czasteczki łącza się w łańcuchy,ale aby do tego doszło to te czasteczki pocierają o siebie i wówczas tworzy się ciepełko, a nawet mocne pieczenie.
Jedyny sposób na to, to kiedy już czujecie grzanie to wyciągnijcie dłoń z lampy, odczekajcie chwilę i znowu włóżcie i tak nawet z 2-3 razy. Można też wyciągnąć dłoń i docisnąć palce mocno do stolika. Powinno pomóc
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 13:42   #56
mall26
Raczkowanie
 
Avatar mall26
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Lipowo
Wiadomości: 41
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Za Waszą namową kupiłam extra base od neonail i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam też silky nude (bardzo delikatny nudziak) i yellow energy (odpowiednik fresh lime semilaca). Przyznam, że bardzo podobają mi się te lakiery i dobrze się kładą. Szkoda że mają taki mało przyjemny zapach.

Zastanawiam się nad zakupem kolejnych kolorków - szkoda że brak wzorników. Na fb napisali że pracują nad nimi.... jest tylko jeden - "morski"
mall26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 15:29   #57
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez nieznajoma19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pieczenie teraz to normalka, ponieważ przez te upały ciało, a co za tym idzie również paznokcie są bardziej wrażliwe. Rzadko mi się przez wakacje zdarza żeby kogoś nie piekło. Ja mam bardzo wrażliwe paznokcie nawet bez upałów, więc teraz również hybryda mnie piecze. Ogólnie chodzi o to, że kiedy żel/hybryda "twardnieje" ulega polimeryzacji w tej reakcji czasteczki łącza się w łańcuchy,ale aby do tego doszło to te czasteczki pocierają o siebie i wówczas tworzy się ciepełko, a nawet mocne pieczenie.
Jedyny sposób na to, to kiedy już czujecie grzanie to wyciągnijcie dłoń z lampy, odczekajcie chwilę i znowu włóżcie i tak nawet z 2-3 razy. Można też wyciągnąć dłoń i docisnąć palce mocno do stolika. Powinno pomóc
Ja miałam tak i bez upałów dlatego wydało mi się to niepokojące i chyba niezbyt dobre dla paznokci gdyż piecze niemiłosiernie. Kiedyś już dziewczyny pisały o tych cząsteczkach
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 15:30   #58
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Pokaż wiadomość
Ja w zeszłym tygodniu po przeczytaniu kilku postów poleciałam po base extra u mnie w olsztynie do aury tam jest stanowisko neonail i pani mi na sile próbowała wcisnąć ze nie słyszała o żadnej extra jest tylko hard ....
Takze dalej zostaje z moim gelishem ☺
Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam Miałam dokładnie to samo, wybrałam się na zakupy do Galerii Bałtyckiej, czytałam, ze mają tam stanowisko Neonail, więc szukałam szukałam aż w końcu znalazłam, podchodzę do pani i pytam czy ma tę bazę extra, a ona, że ma i wyciąga mi base hard, ja mówię, że nie tę tylko extra. Wielce zdziwiona, bo takiej w ogóle nie ma, nawet sprawdziła od razu na stronie i nic takiego jej nie wyskakiwało (pokazała mi). Mówiła, że to str neonail, a dziwne, bo ja rano wchodząc na ich stronę nie miałam problemu ze znalezieniem tej bazy, więc nie wiem na jakiej stronie ona była ;p A to było już jakiś czas temu, jak zrobiło się tu o niej głośno ;p
Ja bym przy tym stoisku wyciągnęła swój telefon i sama weszła na stronę Neonail i pokazała tej pani. Może by się trochę zawstydziła, że klientki lepiej od niej znają asortyment, który sprzedaje.

W załączniku wrzucam fotki wzorników jakie znalazłam gdzieś w internecie. Niestety nie pamiętam już gdzie. Możliwe, że nawet na tym forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg neonail1.jpg (142,6 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg neonail2.jpg (61,4 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg neonail3.jpg (89,1 KB, 63 załadowań)
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 16:05   #59
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Czy warte uwagi kolorki neonail sa tylko te "nowe" czy wszystkie jakościowo są dobre?
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-02, 18:06   #60
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez skrabek27 Pokaż wiadomość
Czy warte uwagi kolorki neonail sa tylko te "nowe" czy wszystkie jakościowo są dobre?
Ja mam 2 ze starej, te tansze. Dla mnie sa super
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-16 14:31:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:26.