Jasny podkład - zbiorczy - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-23, 08:16   #781
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, dobrze wiedzieć, że Isadora ma tak jasne odcienie.
uzupełniam: isadora kolor Ivory Beige, ale 19, bo taki ma ten kolorek nr w Lift&Cover
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 13:12   #782
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
uzupełniam: isadora kolor Ivory Beige, ale 19, bo taki ma ten kolorek nr w Lift&Cover
Dzięki za sprostowanie, przyjrzę się temu odcieniowi.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 14:35   #783
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Dzięki za sprostowanie, przyjrzę się temu odcieniowi.
tylko jeśli dadzą, to weź próbkę, bo cały czas nie jestem pewna, czy nie ciemnieje i jeśli, to czy to nie od tego, że za szybko go pudruję
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 15:50   #784
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
tylko jeśli dadzą, to weź próbkę, bo cały czas nie jestem pewna, czy nie ciemnieje i jeśli, to czy to nie od tego, że za szybko go pudruję
Zawsze biorę próbki i je testuję, zanim kupię nowy podkład, bo przeważnie oferowane odcienie są dla mnie za ciemne i nie chcę niepotrzebnie tracić kasę. Chcę też przetestować pozostałe właściwości kosmetyku. Tak się składa, że w moim mieście jest drogeria ze stoiskiem Isadory, gdzie są testery. Już kiedyś sama brałam sobie próbki jakiegoś podkładu z testera. Mam własne pojemniczki, więc to nie problem.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 07:30   #785
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Zawsze biorę próbki i je testuję, zanim kupię nowy podkład, bo przeważnie oferowane odcienie są dla mnie za ciemne i nie chcę niepotrzebnie tracić kasę. Chcę też przetestować pozostałe właściwości kosmetyku. Tak się składa, że w moim mieście jest drogeria ze stoiskiem Isadory, gdzie są testery. Już kiedyś sama brałam sobie próbki jakiegoś podkładu z testera. Mam własne pojemniczki, więc to nie problem.
sama jestem ciekawa Twojej oceny
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 08:46   #786
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Wiem,ze Avon nie jest zbyt lubiany na Wizazu,ale fakt fakte,ze najjasiejsze podklady sa naprawde jasne.Tak samo Oriflame ma idealne opdklady dla bladolicych Ja jeszcze moge polecic Rimmel Recover

Za to Lirene Citty Matt,AA matujący-->najjaśniejsze kolorki zdecydowanie za ciemne
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 12:57   #787
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Wiem,ze Avon nie jest zbyt lubiany na Wizazu,ale fakt fakte,ze najjasiejsze podklady sa naprawde jasne.Tak samo Oriflame ma idealne opdklady dla bladolicych Ja jeszcze moge polecic Rimmel Recover

Za to Lirene Citty Matt,AA matujący-->najjaśniejsze kolorki zdecydowanie za ciemne
ja tam bardzo sobie cenię podkład avonu rozświetlająco-antystresowy, ma jasne kolorki i jeszcze nadaje się na filtry, czyli spełnia wszystkie warunki
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 13:15   #788
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
sama jestem ciekawa Twojej oceny
Jak tylko przetestuję, opiszę moje wrażenia.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Wiem,ze Avon nie jest zbyt lubiany na Wizazu,ale fakt fakte,ze najjasiejsze podklady sa naprawde jasne.Tak samo Oriflame ma idealne opdklady dla bladolicych Ja jeszcze moge polecic Rimmel Recover
Testowałam najjaśnieszy odcień Recovera i wcale nie był aż taki jasny, dla mnie był zdecydowanie za żółty, widać go było na twarzy mimo użycia naprawdę małej ilości. Ale może podpasować mniej bladym.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 14:43   #789
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Jak tylko przetestuję, opiszę moje wrażenia.



Testowałam najjaśnieszy odcień Recovera i wcale nie był aż taki jasny, dla mnie był zdecydowanie za żółty, widać go było na twarzy mimo użycia naprawdę małej ilości. Ale może podpasować mniej bladym.
wiesz z tymi odcieniami to jest tak, że jeśli ma się żółty odcień "jasności" to jasne, ale różowawe są zbyt ciemne, a jeśli różowawy to z kolei jasne żółte mogą się wydawać ciemne
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 21:16   #790
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
ja tam bardzo sobie cenię podkład avonu rozświetlająco-antystresowy, ma jasne kolorki i jeszcze nadaje się na filtry, czyli spełnia wszystkie warunki
Mi tez niektore podklady avonu bardzo odpowiadaja (min innymi ten,o ktorym piszesz)

annemon,dla mnie Recover jest ok.Jakoś nie widzę,żeby był bardzo żółty,albo żeby cokolwiek było z nim nie tak Świetnie się stapia ze skórą Ale jeszcze mu się przyjżę Może wychodzi na to,że nie jestem aż tak blada
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 05:47   #791
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
wiesz z tymi odcieniami to jest tak, że jeśli ma się żółty odcień "jasności" to jasne, ale różowawe są zbyt ciemne, a jeśli różowawy to z kolei jasne żółte mogą się wydawać ciemne
Coś w tym jest, ja mam chłodny odcień cery i właśnie jasne odcienie wpadające w żółć są dla mnie za ciemne. Z kolei nie mogą też być zbyt różowe, bo też byłyby widoczne. Ciężko jest utrafić w odpowiedni odcień.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
annemon,dla mnie Recover jest ok.Jakoś nie widzę,żeby był bardzo żółty,albo żeby cokolwiek było z nim nie tak Świetnie się stapia ze skórą Ale jeszcze mu się przyjżę Może wychodzi na to,że nie jestem aż tak blada
A może masz ciepły odcień karnacji? Jeśli tak, to faktycznie może być dla Ciebie ok. Niestety dla mnie Recover ma za ciemne odcienie.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-30, 10:10   #792
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
A może masz ciepły odcień karnacji? Jeśli tak, to faktycznie może być dla Ciebie ok. Niestety dla mnie Recover ma za ciemne odcienie.
Ja uz czasami sama nie wiem Napewno jestem zima,typowa krolewna sniezka.Zawsze mialam problem z podkladami,bo wlasnie byly za ciemne i za zolte.Ale ten ladnie stapai mi sie ze skora Dlatego przy nim zostaje,bo mam dosc kolejnych eksperymentow,albo rozjasniania podkladu dermacolem,co tworzy lekka maseczkę
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 11:36   #793
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Nie wicie, gdzie ja mogę dostać Lumene Double Stay 00? Bo ten jeszcze znośny był, a w mojej okolicy ta marka zniknęła, jak za dotknięciem czarodziejskiej różczki (złego czarownika )
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 12:25   #794
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Coś w tym jest, ja mam chłodny odcień cery i właśnie jasne odcienie wpadające w żółć są dla mnie za ciemne. Z kolei nie mogą też być zbyt różowe, bo też byłyby widoczne. Ciężko jest utrafić w odpowiedni odcień.



A może masz ciepły odcień karnacji? Jeśli tak, to faktycznie może być dla Ciebie ok. Niestety dla mnie Recover ma za ciemne odcienie.
ja kupiłam w piątek Maca fix studio 15NC i on jest jasny i ani różowy, ani żółty

evelinek Kattrina uzyskała info, że został wycofany, zresztą zawsze możesz skierować do niej pytanie wątku, jak podkreślić jasną cerę i zajrzeć do wyszukiwarki
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 12:59   #795
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Spytałam ;( Ale dzięki. Szkoda, niezły był.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 13:01   #796
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
ja kupiłam w piątek Maca fix studio 15NC i on jest jasny i ani różowy, ani żółty
A gdzie można kupić kolorówkę Maca? W Sephorze, Douglasie itp.? Do najbliższych sklepów tego typu mam 200 km.
Na razie używam X-Ceptional Wear, Porcelain i jest to właśnie odcień neutralny.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 13:16   #797
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
A gdzie można kupić kolorówkę Maca? W Sephorze, Douglasie itp.? Do najbliższych sklepów tego typu mam 200 km.
Na razie używam X-Ceptional Wear, Porcelain i jest to właśnie odcień neutralny.
o ile wiem, to tylko w złotych tarasach w wawie
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 16:12   #798
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
A gdzie można kupić kolorówkę Maca? W Sephorze, Douglasie itp.? Do najbliższych sklepów tego typu mam 200 km.
Na razie używam X-Ceptional Wear, Porcelain i jest to właśnie odcień neutralny.
Ja widziałam Mac'a w Sephorze, ale bliżej się nie przyglądałam, bo ceny jak dla mnie nieco zaporowe. Ale skoro ma tam być jakieś cudo dla bladolicych, to jednak muszę oblukać.


Do Dziewczyn, dyskutujących o jasnych odcieniach IsaDory:
Wygląda na to, że w tej firmie każdy rodzaj podkładu ma inną numerację dla tego samego odcienia, bo piszecie, że Ivory Beige to 19 i 49, a ja mam ten sam odcień z Hydralight i tam ma on numer 59.
Zapewne to miało służyć jakiemuś niby kodowaniu typu podkładu, ale moim zdaniem kiepski pomysł, tylko zamęt wprowadza.

Sam odcień świetny, jak na razie najlepiej mi przypasował.

Natomiast Rimmel Recover Ivory - o wiele za ciemny...


Pytanie do Wszystkich:
Czy może ktoś porównać stopień jasności L'Oreala Translucide 15 w stosunku do Gosha X-Ceptional Wear Porcelain???


Ktoś tam wcześniej wspomniał Nivea Visage Young...
Ludzie, no bez jaj. Przecież on jest stosowny dla mulatek
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 17:55   #799
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
o ile wiem, to tylko w złotych tarasach w wawie
Jeśli tak jest faktycznie, to kiepsko, bo do Warszawy nie mam żadnej możliwości się wybrać. Raz, że to daleko (jakieś 500 km ode mnie), a dwa - brak czasu.

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Ja widziałam Mac'a w Sephorze, ale bliżej się nie przyglądałam, bo ceny jak dla mnie nieco zaporowe. Ale skoro ma tam być jakieś cudo dla bladolicych, to jednak muszę oblukać.

A w jakim mieście widziałaś go? Jestem skłonna zaoszczędzić nieco, gdyby faktycznie było tam jakieś cudo i było dostępne gdzieś w miarę blisko ode mnie, t.j do 200 km.

Do Dziewczyn, dyskutujących o jasnych odcieniach IsaDory:
Wygląda na to, że w tej firmie każdy rodzaj podkładu ma inną numerację dla tego samego odcienia, bo piszecie, że Ivory Beige to 19 i 49, a ja mam ten sam odcień z Hydralight i tam ma on numer 59.
Zapewne to miało służyć jakiemuś niby kodowaniu typu podkładu, ale moim zdaniem kiepski pomysł, tylko zamęt wprowadza.

Sam odcień świetny, jak na razie najlepiej mi przypasował.

Natomiast Rimmel Recover Ivory - o wiele za ciemny...
Pytanie do Wszystkich:
Czy może ktoś porównać stopień jasności L'Oreala Translucide 15 w stosunku do Gosha X-Ceptional Wear Porcelain???
Zgadza się, też widziałam, że każdy rodzaj ma inną numerację dla tego samego odcienia. Ostatnio oglądałam stoisko Isadory i chyba się zaopatrzę w jakiś podkład o najjaśniejszym możliwym odcieniu. Mam tylko nadzieję, że te nowe odcienie nie będą dla mnie za ciemne.
Co do porównania Translucide 15 i Porcelain 11, to jak dla mnie ten pierwszy był zdecydowanie za żółty i mogłam go używać jedynie w minimalnej ilości. Był to ciepły odcień, a ja mam chłodny odcień karnacji. Natomiast Porcelain pasuje mi, ale nie miałabym nic przeciwko temu, by był jeszcze jaśniejszy. Wg mnie jest odcieniem neutralnym.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-30, 18:13   #800
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Dziewczyny, a czy ktoras z was sprawdzala juz Vichy Area Teint? Odcien Opal numer 12? Cos nie moge obadac w internecie, chyba czas na probki z apteki.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 20:53   #801
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Zgadza się, też widziałam, że każdy rodzaj ma inną numerację dla tego samego odcienia. Ostatnio oglądałam stoisko Isadory i chyba się zaopatrzę w jakiś podkład o najjaśniejszym możliwym odcieniu. Mam tylko nadzieję, że te nowe odcienie nie będą dla mnie za ciemne.
Co do porównania Translucide 15 i Porcelain 11, to jak dla mnie ten pierwszy był zdecydowanie za żółty i mogłam go używać jedynie w minimalnej ilości. Był to ciepły odcień, a ja mam chłodny odcień karnacji. Natomiast Porcelain pasuje mi, ale nie miałabym nic przeciwko temu, by był jeszcze jaśniejszy. Wg mnie jest odcieniem neutralnym.
Czyli zastrzeżenia do Translucide masz tylko co do jego żółtawej tonacji, a do jasności nie? Jeśli tak, to muszę go sprawdzić Bo ja żółtek jestem, lico me potraktowane Goshem 11 w stosunku do szyi wygląda jak u prosiaczka (i też nie miałabym nic przeciwko temu, by był jaśniejszy).

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy ktoras z was sprawdzala juz Vichy Area Teint? Odcien Opal numer 12? Cos nie moge obadac w internecie, chyba czas na probki z apteki.
Ja nie sprawdzałam, ale generalnie wszystkie Vichy zawsze były dla mnie o wiele za ciemne, gdyby ten okazał się inny, byłoby to miłym zaskoczeniem. BTW w żadnej z aptek, w których pytałam, nigdy nie mieli próbek
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 22:20   #802
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Czyli zastrzeżenia do Translucide masz tylko co do jego żółtawej tonacji, a do jasności nie? Jeśli tak, to muszę go sprawdzić Bo ja żółtek jestem, lico me potraktowane Goshem 11 w stosunku do szyi wygląda jak u prosiaczka (i też nie miałabym nic przeciwko temu, by był jaśniejszy).
Co do jego jasności, też mam pewne zastrzeżenia, bo wszelkie żółte odcienie są dla mnie za ciemne/odznaczające się. Dla mnie Porcelain Gosha jest dużo jaśniejszy.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 22:34   #803
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Dziewczęta, ja co prawda jasna nie jestem, ale ze swojej strony polecam Bourjois Happy Light (najjaśniejszy, chyba nr 10)

Jest jasny i neutralny w odcieniu W załączniki - próbka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (28,0 KB, 145 załadowań)
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 22:47   #804
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Dziewczęta, ja co prawda jasna nie jestem, ale ze swojej strony polecam Bourjois Happy Light (najjaśniejszy, chyba nr 10)

Jest jasny i neutralny w odcieniu W załączniki - próbka
Ale on już jest wycofywany z racji wprowadzenia 10h sleep effect.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 08:30   #805
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ale on już jest wycofywany z racji wprowadzenia 10h sleep effect.
Wiem, jednak w dużej liczbie mniejszych drogerii i nawet czasem w niektórych sieciowych perfumeriach mozna go dostać
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 11:52   #806
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Co do jego jasności, też mam pewne zastrzeżenia, bo wszelkie żółte odcienie są dla mnie za ciemne/odznaczające się. Dla mnie Porcelain Gosha jest dużo jaśniejszy.
No tak, skąd ja to znam...
Mam tak samo, tylko w drugą stronę, wszystkie chłodne odcienie tak mi się odznaczają, a jak już znajdę jakiś ciepły, to jest za ciemny. Z desperacji zaczęłam się już nawet oswajać z myślą o konieczności przetestowania Diora 100, który jakoby ma być bardzo jasny. Chyba muszę w Sephorze wziąć próbkę, żeby mieć, nomen omen, jasność w temacie

Pakosto, dzięki za podpowiedź Na pewno go sprawdzę, jeśli tylko gdzieś jeszcze będzie.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-01, 19:07   #807
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

A propos wypowiedzi Gosik.s, coś mi się wydaje, że faktycznie muszę się zaznajomić z wyższą półką w kwestii znalezienia odpowiednio jasnych (czytaj: prawie białych) odcieni. Już nieraz czytałam na forum, że im wyższa półka, tym większe prawdopodobieństwo znalezienia odpowiednio jasnego odcienia.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 17:21   #808
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Już nieraz czytałam na forum, że im wyższa półka, tym większe prawdopodobieństwo znalezienia odpowiednio jasnego odcienia.
I tak jest w rzeczywistosci. Nie wiem jak mam znalesc jakis jasny podklad i tani jednoczesnie bo potrzebny jest mi tylko jednorazowo Z tych tańszych sa same marchewy Możecie cos polecic? Musi byc jasny (beżowy, kremowy), tani i żeby "trzymal sie" te 3-4 h na mieszanej cerze PS. Wiem ze jest cały watek o tym ale nie mam czasu czytac.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 17:55   #809
Maninja
Raczkowanie
 
Avatar Maninja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

a próbowałas tego? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=187085 (to link do mojej recenzji jednoczesnie.)
Maninja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 21:11   #810
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

No wlasnie...Ja mam juz dosc tej tzw. nizszej polki Nie uzywam podkladu na codzien, wiec zamierzam zaszalec i zainwestowac w Shiseido. I tak starczy mi na rok, a odcienie typu "very light ivory" wydaja sie byc idealne Mam l'oreal ten odcien, ktory wycofali zamowiony na allegro..Ale jak dla mnie jest za ciezki. Wole lzejsze, bardziej nawilzajace podklady. No i bron boze rozowe. Jestem cieplym typem urody Niestety nic ponizej 100zl dla siebie nie znalazlam.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.