Borowki - Holandia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-29, 17:36   #1
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410

Borowki - Holandia


Witajcie wszystkie forumowiczki.

Czy ktoras z Was byla kiedykolwiek zatrudniona przy zbieraniu borowek gdzies za granica?

Czy moglybyscie cos mi na ten temat napisac? Tzn ile w ciagu dnia da sie zebrac, czy bardzo ciezko Wam szlo itp?

W srode wyjezdzam na borowki do holandii i szukam informacji od innych, ktorzy w podobnej pracy byli.

Zaznaczam, ze nie jest to chodzenie po lesie i szukanie krzaczkow, tylko zbieranie na polu hodowlanym.
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 13:48   #2
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: Borowki - Holandia

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Witajcie wszystkie forumowiczki.

Czy ktoras z Was byla kiedykolwiek zatrudniona przy zbieraniu borowek gdzies za granica?

Czy moglybyscie cos mi na ten temat napisac? Tzn ile w ciagu dnia da sie zebrac, czy bardzo ciezko Wam szlo itp?

W srode wyjezdzam na borowki do holandii i szukam informacji od innych, ktorzy w podobnej pracy byli.

Zaznaczam, ze nie jest to chodzenie po lesie i szukanie krzaczkow, tylko zbieranie na polu hodowlanym.
W szukajce mi się wyświetliło kilka postów od dziewczyn, które pracowały/lub ich znajomi przy borówkach, poczytaj.

Praca na akord, w różnych warunkach pogodowych, a więc nastaw się, że będzie deszcz (jak to w Holandii), ale także i upał, i komary, które mogą uprzykrzać pracę. Zaopatrz się w odpowiedni ubiór na daną pogodę.

A mogę spytać, przez jaką firmę jedziesz?
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 16:19   #3
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Borowki - Holandia

Nie jade przez zadna firme.

Jest to zalatwiane przez dobrych znajomych, jest to praca sprawdzona.

Wiem, ze pogoda moze byc rozna.

Ale zastanawiam sie ile mozna uzbierac takich borowek w jakim czasie.
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 17:53   #4
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: Borowki - Holandia

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Nie jade przez zadna firme.

Jest to zalatwiane przez dobrych znajomych, jest to praca sprawdzona.

Wiem, ze pogoda moze byc rozna.

Ale zastanawiam sie ile mozna uzbierac takich borowek w jakim czasie.
Norma to ok. 50kg/dzień.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-30 18:53:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.