Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-25, 11:42   #4381
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja płaciłam eKartą, więc jak wrócą pieniądze to one znajdą się na koncie, a karta, któą trzeba przed każdym zakupem załadować teoretycznie jest pusta, więc nie wiem...Czy mogliby ściągnąć z konta, do którego wydana jest eKarta ? Tylko jeśli rzeczywiście mogliby ściągnąć z konta, pomimo tego, że karta jest nie załadowana to byłoby trochę bez sensu ? Przed niczym wtedy to załadowanie czy nie załadowanie by nie chroniło ? Może jednak tak nie jest...
tylko,ze mi zwrocili i pobrali tego samego dnia...wiec jesli bedziesz sledzila historie i zobaczysz zwrot i szybko rozladujesz to tak...ale ja mialam te obie transakcje jednoczesnie..
ale pewnie u Ciebie bedzie ok, jednak ta e-karta jest lepsza....bo mi oczywiscie zwrocili iles tam USD i bank policzyl po kupnie kupna wyszlo w PLN mniej niz potem znow pobrali (bank przeliczyl po kupnie sprzedazy)
wiec teoretycznie jak karta pusta to nie beda mieli z czego pobrac, bo i zabraknie

i ten znów przypadek dowodzi wyższości e-karty nad zwykla kredytówką

btw...a czy w mBanku nie jest tak,ze jak np.zabraknie na e-karcie to bank i tak bierze z konta powiazanego?
no i jesliby miec konto w Mbanku tylko takie do transakcji np.na tru...to wystarczy placic ta z delfinkiem...ryzyko tez tylko do wysokosci srodkow na koncie (a mozemy tam trzymac np.600zł) - czy dobrze myślę?

aha, i jesli macie karte e-wirtualna w USD, to rozumiem,ze nie placicie juz prowizji za przewalutowanie tylko iles USD x aktualny kurs banku tak????
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 12:06   #4382
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
tylko,ze mi zwrocili i pobrali tego samego dnia...wiec jesli bedziesz sledzila historie i zobaczysz zwrot i szybko rozladujesz to tak...ale ja mialam te obie transakcje jednoczesnie..
ale pewnie u Ciebie bedzie ok, jednak ta e-karta jest lepsza....bo mi oczywiscie zwrocili iles tam USD i bank policzyl po kupnie kupna wyszlo w PLN mniej niz potem znow pobrali (bank przeliczyl po kupnie sprzedazy)
wiec teoretycznie jak karta pusta to nie beda mieli z czego pobrac, bo i zabraknie

i ten znów przypadek dowodzi wyższości e-karty nad zwykla kredytówką

btw...a czy w mBanku nie jest tak,ze jak np.zabraknie na e-karcie to bank i tak bierze z konta powiazanego?
no i jesliby miec konto w Mbanku tylko takie do transakcji np.na tru...to wystarczy placic ta z delfinkiem...ryzyko tez tylko do wysokosci srodkow na koncie (a mozemy tam trzymac np.600zł) - czy dobrze myślę?

aha, i jesli macie karte e-wirtualna w USD, to rozumiem,ze nie placicie juz prowizji za przewalutowanie tylko iles USD x aktualny kurs banku tak????
Właśnie kiedyś miałam przypadek, że wartość zamówienia było 120 zł Załadowałam kartę kwotą 125 zł. Po zakupie rozładowałam z tego co zostało - 5 zł. 120 zł było w zakładce blokady. Po dwóch dniach, kiedy pieniądze zostały ściągnięte i operacja pojawiła się w historii konta było pobrane 126 zł, czyli mimo, że załadowane było kwotą niższą to i tak pobrali sobie więcej z konta. Trochę tego nie rozumiem, bo dla mnie skoro rozładuję kartę to nikt-nawet bank- nie powinien mieć dostępu do ściągania innej kwoty. A gdybym na koncie miała 0 zł ?

Ja mam ekartę rozliczaną właśnie w USD, zeby uniknąć kosztów związanych z przewalutowaniem. Gdybym użyła tej karty teraz do zapłaty np w EUR-o to doszłyby takie koszty. Mając kartę rozliczaną w USD płaci się tylko za obowiązujący kurs dolara w banku.

Skoro mam już tę kartę to chyba ze swykłą kartą z delfinkiem nie będę kombinować.

Dziewczyny, ja już kliknęłam linerek czarny Clinique piankę Biotherm Biopur i Biotherm Roll-On Tak jako prezent poświąteczny Mam nadzieję, że przygody z e-mailami z tru o kod CVV już się skończyły i nie będą go znów chcieli bo się wścieknę

Linerki nadal są - to klikajcie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 12:27   #4383
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Linerki nadal są - to klikajcie
już nie ma, więc nie macie co klikać...ja czekam na swoj Shiseido, mam nadzieje,ze bedzie tak dobry w konsystencji jak Cliniqua...no bo pokusilam sie na "lepszy" pedzelek
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 12:30   #4384
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Też kliknęłam linerek, tylko Deep Brown a wczoraj tusz Surrealist HR w zestawie jeszcze ze świątecznej promocji Dobrze,że wypłata za tydzien bo już cieniutko przędę
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 12:37   #4385
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
już nie ma, więc nie macie co klikać...ja czekam na swoj Shiseido, mam nadzieje,ze bedzie tak dobry w konsystencji jak Cliniqua...no bo pokusilam sie na "lepszy" pedzelek
jest tak samo dobry, jesli nie lepszy
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 12:58   #4386
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Teraz pewnie następne specjalne oferty to będzie Dzień matki
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 13:01   #4387
Inermiss
Raczkowanie
 
Avatar Inermiss
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 72
GG do Inermiss
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny, znacie może ten sklep:

http://www.lookfantastic.com/

Może któraś z Was robiła w nim zakupy???

Proszę o opinie.
__________________
Twardo stąpam po ziemii
między pokusami świata...
Inermiss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 13:09   #4388
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
już nie ma, więc nie macie co klikać...ja czekam na swoj Shiseido, mam nadzieje,ze bedzie tak dobry w konsystencji jak Cliniqua...no bo pokusilam sie na "lepszy" pedzelek
O mateczko Ależ one szybko schodzą. Dzisiaj zajrzałam z ciekawości i pomyslałam sobie, że już chyba wizażanki się w niego zaopatrzyły pod dostatkiem to leżą sobie, to może sobie i ja go wezmę, a tu proszę okazuje się, że dalej jak ciepłe bułeczki

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Też kliknęłam linerek, tylko Deep Brown a wczoraj tusz Surrealist HR w zestawie jeszcze ze świątecznej promocji Dobrze,że wypłata za tydzien bo już cieniutko przędę
Ja kliknęłam czarny bo brązowy mam z Shiseido.

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
jest tak samo dobry, jesli nie lepszy
Dziewczyny czy one wszystkie mają taką strasznie gęstą konsystencję ? Tzn. taką niemal kruchą ? Myślałam, że pędzelek będzie można tak jakby w nim zamoczyć-nie dosłownie, ale, że będzie jak masło godzinę po wyjęciu z lodówki, a on jest taki jak masło jest zamarznięte w lodóce Takiep porównanie mi się nasunęło...

No tym razem moje zamówienie od razu ma status: sales is processing Co mnie przeogromnie cieszy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 13:23   #4389
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Bardzo chcialabym WAS o coś prosić. Mam zwykle malo czasu na oglądanie Truskawki i sprawdzanie nowości w sprzedaży po atrakcyjnych cenach. Rozumiem że truskawa co dzień wystawia coś nowego w poludnie tak?

Zwracam się z apelem , do dziewczyn które nałogowo wpadają na Truskawke aby czerwoną trzcionką pisać co nowego atrakcyjnego jest dziś w tym sklepie. Będzie to dla Nas wyraźniejsze bo sledzenie wątku zabiera duzo czasu. co Wy na to?
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 13:27   #4390
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Bardzo chcialabym WAS o coś prosić. Mam zwykle malo czasu na oglądanie Truskawki i sprawdzanie nowości w sprzedaży po atrakcyjnych cenach. Rozumiem że truskawa co dzień wystawia coś nowego w poludnie tak?

Zwracam się z apelem , do dziewczyn które nałogowo wpadają na Truskawke aby czerwoną trzcionką pisać co nowego atrakcyjnego jest dziś w tym sklepie. Będzie to dla Nas wyraźniejsze bo sledzenie wątku zabiera duzo czasu. co Wy na to?
ZGADZAM SIĘ! TEZ POPROSZĘ! Ja tez rzucam jedym okiem tu, drugim na Tru i dostaje rozbieznego zeza...

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy one wszystkie mają taką strasznie gęstą konsystencję ? Tzn. taką niemal kruchą ? Myślałam, że pędzelek będzie można tak jakby w nim zamoczyć-nie dosłownie, ale, że będzie jak masło godzinę po wyjęciu z lodówki, a on jest taki jak masło jest zamarznięte w lodóce Takiep porównanie mi się nasunęło...
Mój Clinique Deep Brown jest raczej jak miękkie, ciepłe masełko
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 13:29   #4391
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Bardzo chcialabym WAS o coś prosić. Mam zwykle malo czasu na oglądanie Truskawki i sprawdzanie nowości w sprzedaży po atrakcyjnych cenach. Rozumiem że truskawa co dzień wystawia coś nowego w poludnie tak?

Zwracam się z apelem , do dziewczyn które nałogowo wpadają na Truskawke aby czerwoną trzcionką pisać co nowego atrakcyjnego jest dziś w tym sklepie. Będzie to dla Nas wyraźniejsze bo sledzenie wątku zabiera duzo czasu. co Wy na to?

super pomysl
cos ostatnio mało nowosci est z tego co sledze tru
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 13:32   #4392
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Wiem Malwiiiina ale czasem coś rzucają w oferte a ja zanim coś znajde... Tu tyle sokolich oczu i razem zawsze szybciej i sprawniej.

Zresztą na forum czeskim też dziewczyny dzialają. Mamy konkurencje I tak np. nie mam szans z zakupem eyeliniera Shiseido czy Clinique. Wolalabym Shiseido czarny
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 13:39   #4393
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Wiem Malwiiiina ale czasem coś rzucają w oferte a ja zanim coś znajde... Tu tyle sokolich oczu i razem zawsze szybciej i sprawniej.

Zresztą na forum czeskim też dziewczyny dzialają. Mamy konkurencje I tak np. nie mam szans z zakupem eyeliniera Shiseido czy Clinique. Wolalabym Shiseido czarny

ja akurat trafiłam na liner clinique i jestem super zadowolona
poza tym udało mi sie upolowac babboo za 59zl
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 13:39   #4394
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Czy jak Tru zwraca cło to tylko na kartę która płacono, czy tez jest możliwość zwrotu na inną kartę, Paypala?
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 13:54   #4395
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Wiem Malwiiiina ale czasem coś rzucają w oferte a ja zanim coś znajde... Tu tyle sokolich oczu i razem zawsze szybciej i sprawniej.

Zresztą na forum czeskim też dziewczyny dzialają. Mamy konkurencje I tak np. nie mam szans z zakupem eyeliniera Shiseido czy Clinique. Wolalabym Shiseido czarny
Dołączam się do tej prośby.

Właśnie dzięki takiej informacji - zamieszczonej chyba przez Madlaine - "załapałam" się na Diorskin Poudre Shimmer (właśnie dzisiaj do mnie przybył bez postoju w UC, przy okazji serdecznie pozdrawiam pracowników tegoż urzędu w Warszawie).
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 14:06   #4396
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Mój Clinique Deep Brown jest raczej jak miękkie, ciepłe masełko [/quote]

No to będę mogła porównać z Clinique, czemu mój Shiseido taki "ciasny" w konsystencji jest

Ponawiam prośbę..Czy ktoś mógłby zamieścić przykładowego maila do truskawy nt. tego, że produkt jest przetrminowany ? Byłabym bardzo wdzięczna. Jedno zdanko, please
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 14:14   #4397
mag11111111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: s
Wiadomości: 141
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

W końcu moja pierwsza paczka wróciła z Uc i nawet nie naliczyli mi jednak cła. Czekam teraz na następne.

Mam pytanie: teściowa chce abym kupiła jej tę szminkę lancoma (duopack)co teraz jest w promocj 2 za 41 zł a może lepszy byłby clarins (taki koralow0-czerwony) za 25 zł . Jak myślicie? Aha i tylko ta półka cenowa - nie lubi wydawać na kosmetyki.
mag11111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 14:20   #4398
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Dołączam się do tej prośby.

Właśnie dzięki takiej informacji - zamieszczonej chyba przez Madlaine - "załapałam" się na Diorskin Poudre Shimmer (właśnie dzisiaj do mnie przybył bez postoju w UC, przy okazji serdecznie pozdrawiam pracowników tegoż urzędu w Warszawie).
Diorskin Poudre Shimmer
mialam wlasnie go klikać ,ale zniknał-teraz juz wiem przez kogo
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 14:25   #4399
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez mag11111111 Pokaż wiadomość
W końcu moja pierwsza paczka wróciła z Uc i nawet nie naliczyli mi jednak cła. Czekam teraz na następne.

Mam pytanie: teściowa chce abym kupiła jej tę szminkę lancoma (duopack)co teraz jest w promocj 2 za 41 zł a może lepszy byłby clarins (taki koralow0-czerwony) za 25 zł . Jak myślicie? Aha i tylko ta półka cenowa - nie lubi wydawać na kosmetyki.
dziewczyny pisały że ten duo pak jest przestarzały i strasznie śmierdzi a clarins nie wiem
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 14:43   #4400
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Bardzo chcialabym WAS o coś prosić. Mam zwykle malo czasu na oglądanie Truskawki i sprawdzanie nowości w sprzedaży po atrakcyjnych cenach. Rozumiem że truskawa co dzień wystawia coś nowego w poludnie tak?

Zwracam się z apelem , do dziewczyn które nałogowo wpadają na Truskawke aby czerwoną trzcionką pisać co nowego atrakcyjnego jest dziś w tym sklepie. Będzie to dla Nas wyraźniejsze bo sledzenie wątku zabiera duzo czasu. co Wy na to?
tez sie dolaczam sie do tej prosby

chce upolowac teraz lancoma fever gloss nr 330 i estee lauder pure color quartz 01 chociaz w sklepie pisze 101
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 14:46   #4401
mag11111111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: s
Wiadomości: 141
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

ok, to przynajmniej duopack wykluczam, dzięki
mag11111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 14:47   #4402
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
Diorskin Poudre Shimmer
mialam wlasnie go klikać ,ale zniknał-teraz juz wiem przez kogo


Też nie wierzyłam, że się pojawił na Tru, ale był, a dziś jest w moich rękach (002 Amber Diamond), jest piękny.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 15:05   #4403
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
Diorskin Poudre Shimmer
mialam wlasnie go klikać ,ale zniknał-teraz juz wiem przez kogo
nawet wczoraj mi mignął, ok. 8 rano, ale jak wróciłam z kawą, już go nie było
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 15:11   #4404
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Czy jak Tru zwraca cło to tylko na kartę która płacono, czy tez jest możliwość zwrotu na inną kartę, Paypala?
Zwracają tylko na tę kartę, z której było płacone. Próbowałam kiedyś pisac do nich o zwrot na inną kartę, ale nic z tego.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 15:18   #4405
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Mój Clinique Deep Brown jest raczej jak miękkie, ciepłe masełko

Mariola13 napisała:


No to będę mogła porównać z Clinique, czemu mój Shiseido taki "ciasny" w konsystencji jest

Ponawiam prośbę..Czy ktoś mógłby zamieścić przykładowego maila do truskawy nt. tego, że produkt jest przetrminowany ? Byłabym bardzo wdzięczna. Jedno zdanko, please [/quote]




Dear Sir/Madam,

I recently bought ...(tu dokładna nazwa kosmetyku) in your shop (my confirmation number is...). When I tried to use it, I discovered taht these cosmetics are past their sell-by date, their expiry date is (tu wpisz datę przydatności do użycia jeśli masz) albo wpisz their date of production is ... (wpisz datę produkcji).
I look forward to your replay and hope this matter can be sorted out quickly.

Yours sincerely,
podpis



To na szybko (nie pisałam jeszcze do Tru w sprawie przeterminowanych kosmetyków) później mogę coś precyzyjniejszego wyskrobać. Używałam liczby mnogiej, bo nie wiem, ile tych kosmetyków reklamujesz. W temacie maila możesz napisać letter of complain.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 16:23   #4406
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Wiem Malwiiiina ale czasem coś rzucają w oferte a ja zanim coś znajde... Tu tyle sokolich oczu i razem zawsze szybciej i sprawniej.

Zresztą na forum czeskim też dziewczyny dzialają. Mamy konkurencje I tak np. nie mam szans z zakupem eyeliniera Shiseido czy Clinique. Wolalabym Shiseido czarny
Jeszcze chciałabym dodać, że informacja, która by mi się przydała, dotyczy nie tylko nowości, czy jakichś super okazji
ale w ogóle - co się pojawiło, co warto kupić
Nie mam aż takiego rozeznania, dlatego każdy cynk jest na wagę złota dla mnie
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 16:50   #4407
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

właśnie dziewczyny, napiszcie proszę coś o kremikach, beżykach i całej reszcie, bo ja tu uschnę bez doradzania człowiek nawet nie może się wypowiedzieć z nudów zaczynam się wymieniać na różne ampułki, tak jakby nie można omówić, kto jaki wymyślił sobie image na wiosnę..
właśnie, jakie cienie obstawiacie na wiosnę? ja tak myślę o wściekłym fiolecie i zieleni, oczywiście kontrolnie w postaci kreski
mam również nowe czarne cienie chanelkowe i muszę w końcu je wypróbować, coprawda miały czekać na jakiś porządniejszy pędzelek, ale coś nie mam czasu jechać do tarasów, żeby maca zobaczyć, ani coś mi się ręka nie porywa na złotą skuwkę od sisleya
tak jakby nie mogli zrobić gorszego pędzla, żebym ich zwymyślała, ja nie wiem doprawdy kto tam pracuje w tym Sisleyu, że co rusz to jakiś dobry produkt wyprodukują. no nie wytrzymam! przetestowałam u nich już chyba wszystkie produkty i wszystkie są doskonałe! To okropne! a;propos, gdyby ktoś się chciał odchudzać i zakupić jakiś antycelulit, to z pewnością trafi w 10, jeżeli wybierze ichni preparat, oczywiście antycelulity nie działają, ale ten jest na tyle dziwny, że jednak działa i to mocno. w perf. 5 stówek, na Tru 2,8.
kto jeszcze co fajnego poleci, albo już kupił?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 16:54   #4408
mutacumliquida
Rozeznanie
 
Avatar mutacumliquida
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: LPL
Wiadomości: 627
GG do mutacumliquida
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

alkapone - chyba dla każdej taki "cynk" to będzie złoto


szczerze, to nawet nie liczę, że się załapię na jakąś super okazję, bo jest miliard chętnych trumaniaczek, które wytrwale siedzą i wypatrują nowości, ja jakoś nie mam cierpliwości... póki co czekam na puderek borghese, zdaję sobie sprawę, że moze to być zamiast special, niewypał, ale za grosze był...


Z innej beczki, szukam podkładu, bardzo jasny w tonacji różu, dla skóry suchej, duże krycie niepotrzebne co polecacie?


czy magic hr ten jaśniejszy, jest dobry dla bladziochów, ukryje cienie pod oczami?

czy często są róze clinique na tru?


Koniec pytań...
__________________

mutacumliquida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 16:57   #4409
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Mariola13 napisała:

No to będę mogła porównać z Clinique, czemu mój Shiseido taki "ciasny" w konsystencji jest

Ponawiam prośbę..Czy ktoś mógłby zamieścić przykładowego maila do truskawy nt. tego, że produkt jest przetrminowany ? Byłabym bardzo wdzięczna. Jedno zdanko, please



Dear Sir/Madam,

I recently bought ...(tu dokładna nazwa kosmetyku) in your shop (my confirmation number is...). When I tried to use it, I discovered taht these cosmetics are past their sell-by date, their expiry date is (tu wpisz datę przydatności do użycia jeśli masz) albo wpisz their date of production is ... (wpisz datę produkcji).
I look forward to your replay and hope this matter can be sorted out quickly.

Yours sincerely,
podpis



To na szybko (nie pisałam jeszcze do Tru w sprawie przeterminowanych kosmetyków) później mogę coś precyzyjniejszego wyskrobać. Używałam liczby mnogiej, bo nie wiem, ile tych kosmetyków reklamujesz. W temacie maila możesz napisać letter of complain.[/quote]

Wiekla buźka
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 17:09   #4410
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Bardzo chcialabym WAS o coś prosić. Mam zwykle malo czasu na oglądanie Truskawki i sprawdzanie nowości w sprzedaży po atrakcyjnych cenach. Rozumiem że truskawa co dzień wystawia coś nowego w poludnie tak?

Zwracam się z apelem , do dziewczyn które nałogowo wpadają na Truskawke aby czerwoną trzcionką pisać co nowego atrakcyjnego jest dziś w tym sklepie. Będzie to dla Nas wyraźniejsze bo sledzenie wątku zabiera duzo czasu. co Wy na to?
mam pytanie, oprocz tej ceny ktora widnieje tam obok produktu (ja mam w zlotoweczkach bo w dolarach niewielka roznica) to placi sie jakies dodatkowe koszty?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.