Najlepsze utwardzenie paznokci!!! Tydzien bez odpryskow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-22, 20:07   #1
nadia97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1

Najlepsze utwardzenie paznokci!!! Tydzien bez odpryskow


Dziewczyny! Jestem tu nowa, czesto korzystalam z rad na wizazu ale nigdy nie zalozylam konta...teraz jednak postanowilam podzielic sie moim odkryciem...stosowalam rozne urwardzacze do lakieru(inglot,essence, seche vite, golden rose) ale zawsze z ktoryms cos bylo nie tak. Po wielu probach najlepsze byly dwa ale kazdy w innej kategorii:
Essence gel look top coat - okropnie dlugo wysycha,czasami mialam wrazenie ze to nigdy nie wysycha, na paznokciach wszystko sie odbija nawet po dlugim czasie od nalozenia,robia sie bable ALE...lakier nie odpryskiwal tydzien lub wiecej...
Seche vite- hit na wielu forach i zgadzam sie-cudne nakladanie,blyskawiczne wysychanie,ladny wyglad,ale co do odprysku-bardzo mnie zawiodl...trzy dni max i odpadal platami;/
Az ktoregos dnia(moze nie pierwsza na to wpadlam ) po prostu uznalam ze naloze dwa...POLECAM POLECAM POLECAM!!! Najpierw essence,na to seche vite- IDEAL! Calosc jest tak szybko sucha na dotyk jak seche vite,wyglada pieknie zelowo jak seche vite,nie ma babli jak seche vite, ale trzyma sie spokojnie tydzien lub dluzej jak essence ...mam nadzieje ze ktos z tego skorzysta i bedzie rownie zachwycony jak ja

Edytowane przez nadia97
Czas edycji: 2014-10-22 o 20:11
nadia97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 15:44   #2
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Najlepsze utwardzenie paznokci!!! Tydzien bez odpryskow

Nie korzystam. W zasadzie jeśli chodzi o kosmetyki do paznokci to nie zamierzam niczego zmieniać, bo te z których korzystam dają mi super efekt - po prostu mam cały czas zdrowe paznokcie. Nie widzę sensu zmian ;-)
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-23 16:44:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:18.