Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-30, 07:27   #1261
vivea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 47
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

witam,

Molly, ciagle nie moge kupic Covermarku, gdyz zastanawiam czy ma byc to nr 2 czy 7? Czy Ty /majac palete/ moglabys mi cos doradzic? Podobno musze uzywac chlodne odcienie, ale czy ta dwojka nie bedzie za jasna? Pisalas, ze kolory wydaja sie ciemniejsze. I gdzie sie kupuje kosmetki MAC-a?

pozdrawiam,
V
vivea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 13:29   #1262
wioletta33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cześć Dziewczyny!
Dawno się tutaj nie udzielałam, ale oczywiście czytałam wszystkie posty. Czy pamiętacie jeszcze o soczku z buraczków?? Czy któraś z Was pije?? Bo ja właśnie o tym chce napisać. Ja pije i to niesamowite ale są efekty!!
Ja miałam plamy na nosie i po obu stronach na policzkach tuż przy skrzydełkach. Pije buraki i stosuje Thiospot, ale TYLKO na nosie, bo tak mi wygodnie, na pozostała część twarzy stosuje inne kremy pielęgnacyjne. Moje plamy z policzków zniknęły! Zostały tylko na nosie ale znacznie jaśniejsze. Niewątpliwie zniknięcie plam z policzków jest zasługą buraków to nie stosuje tam żadnych kremów. Nawet mój facet namawia mnie i przypomina o codziennym piciu buraków, bo sam zauważył duże efekty.
Napiszcie jakie są Wasze doświadczenia ze skutecznym jak się okazuje soczkiem.

Pozdrawiam
wioletta33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 17:10   #1263
KLAUDULA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

molly dzięki za odpowiedz, a napisz mi jeszcze gdzie kupujesz ten acnefan w aptece? czy może w drogeri ? ja też się łuszcze,ale stosuje cos na noc i jeszcze w ciągu dnia na 4h. Musze mieć bardzo głęboko te plamki bo ciągle mi skórka schodzi a przebarwienia bardzo jasne ale wciąż są,dodam jeszcze że już jestem 4tygodniu kuracji. No nic musze wciąż walczyć żeby je wytępić! wioletta33 jak długo już pijesz te buraczki i po jakim czasie zobaczyłaś pierwsze efekty? GRATULUJE!
KLAUDULA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 17:47   #1264
kafe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny mam do Was pytanie. Wczoraj miałam maskę Cosmelan 1 i tak naprawdę nic się z moją skórą nie dzieje - niejest nawet zaczerwieniona. Czy któraś z Was też tak miała?
kafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 19:14   #1265
vivea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 47
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

witam ponownie!

Molly, jeszcze jedno pytanie: czy jest jakas nazwa tego kremu z filtrem 40' Clarins'a?

pozdr
V
vivea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 19:18   #1266
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witaj Kafe.
Ja jestem 7tyg.po pierwszej masce cosm.1,tydzien pozniej zrobilam druga maske i tak jak Ty nie bylam nawet zaczerwieniona.Nie przechodzilam tez jakiegos wiekszego luszczenia i bylam naprawde podlamana,szczegolnie ze zabieg zafundowalam sobie samodzielnie w domu i nie moglam liczyc na slowa pocieszenia ze strony swojego dermatologa,bo takiego nie mam.Pierwsze efekty rozjasnienia plam zauwazylam dopiero po 4-5tyg.co wydawalo mi sie niemilosiernie dlugo w porownaniu z innymi Cosmelankami.Teraz jestem naprawde zadowolona z tego jak moje plamki wyblakly(niestety nie zniknely calkowicie).Drugi tydzien smaruje plamy na cala noc dermamelanem,ktory podobno jest silniejszy w dzialaniu i niespodzianka-zero luszczenia,zero zaczerwienienia.Nie ma chyba reguly na to jak nasza skora zareaguje na cosmelan,kazda z nas jest inna.Popatrz na biedna Molly,ktora po godzinie z cosmelanem przechodzi katusze.Moze my jestesmy"gruboskorne":c onfused:Najwazniejsze,zeb y efekt koncowy byl taki jak sobie wszystkie zyczymy.Trzymam kciuki


Pozdrawiam cieplutko.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 19:31   #1267
kafe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziękuję bardzo za odpowiedź - jesteś Kochana! Właśnie się też dokopałam do Twoich wcześniejszych postów. Ja też zrobiłam maskę sama. Trzymałam ją 6 godzin. Dziś po raz pierwszy posmarowałam się Cosm2 ale ani mnie nie swędzi ani nie jestem czerwona, kompletnie nic. Może faktycznie powinnam dłużej trzymać maskę? Może ją powtórzę? A może powinnam grubiej posmarować się cos2? Byłam kiedyś u lekarza i powiedział mi że w moim przypadku maska powinna być trzymana 6 godzin. Mam dużą plamę na czole i podobno głębsze ale bardziej jednolite na reszcie twarzy. Chciałabym się już tego pozbyć
Pozdrawiam Was serdecznie i będę informować na bierząco
kafe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-30, 20:02   #1268
rene38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 22
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajcie kochane cosmelanki!
Już minął mój 3-ci tydzień od używania cos2 i co ...
piegów ubyłoduuużo,prawie ich nie widać ,ale w zimę zawsze są mniej widoczne ,ale może ten efekt będzie na stałe
Jednakże moja tlusta cera,łojotokowa nadal jest i rozszerzone pory
Może jakiś sposobik -moje drogie -byście na ten problem poradziły , a może żle stosuje cos. ,bo używam go tylko na noc i nie codziennie ?Bardzo zależy mi na zlikwidowaniu tych "dolków wulkanowych",jak je wygładzić?
P O M O C Y !!!!!!!!!!!!
rene38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 20:32   #1269
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny czy wiecie coś na temat peelingu rezorcynowego? podobno jest swietny na przebarwienia,ale nic konkretnego nie mogę w necie znależć. W moim przypadku cosmelan nie pomógł,ale o dziwo od miesiąca używam thiospotu i ....... albo sobie wmawiam,albo faktycznie plamy się delikatnie rozjaśniają.
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 23:41   #1270
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Czesc dziewczyny
Vivea, nr 2 jest okropnie jasny wiec jesli wybierasz pomiedzy 2 a 7 to napewno nr 7 bo jest tylko odrobinke ciemniejszy (prawie niezauwazalnie - probowalam na wierzchu dloni przed chwila) kolejna rzecz o ktora pytalas - kosmetyki Mac'a niestety na ich stronce nie mozna zamowic - nie wysylaja do Polski, sprobuj moze na allegro lub ebay'u(?)
Filtr Clarins'a to "UV PLUS" Protective Day Screen [Spf 40 anti-pollution]
Klaudula tak, acnefan w aptece
Wioletta ja pilam do niedawna ten ohydny sok ale przyznaje - od ok miesiaca pijam moze raz-dwa w tyg, moim zdaniem plamki rozjasnily sie przez Thiospot
Vivaxyz jestes kolejna osoba ktora widzi wybielajace efekty Thiospotu, kontynuuj i badz cierpliwa i pisz czesciej - ja wracam do Thiospot ja tylko skoncze z C2 (za ok tydzien)
Saga tak jak napisalas - kazda z nas inaczej reaguje na cosmelan, ja chyba jestem jedna z niewielu ktora tak wrazliwie reaguje na C2 (maski 1 nie mialam nakladanej) chociaz moze to i dobrze ze tak wlasnie reaguje(?) tylko dziwi mnie bo ja sie codziennie luszcze (druga aplikacja po 1.5 m-ca przerwy) tak naprawde to mam juz tego dosyc - jak mam wyjsc gdziekolwiek; broda luszczy mi sie najbardziej (a tam zero plamek) i to nie platami tylko taka "luska" ciezko to zatuszowac kur...de chyba odpuszcze C2 juz w tym tyg i od nastepnego zabieram sie za thiospot
Rene nie wiem co Ci poradzic na rozszerzone pory bo ja znow problemu z tym nie mam (chociaz C2 tak je 'zaciesnia' ze mi juz idealist niepotrzebny..) probowalas moze Lierac'a mat-chrono? nawilzajaca emulsja na dzien "anti-age" z witaminami A,C i E; swietna jest cala seria - poczytaj moze o niej, ja juz kupilam chyba 4 opakowania mat-chrono jak dla mnie rewelacja
http://www.apteka-centrum.pl/matchro...ca-p-2650.html
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 07:03   #1271
kafe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny - a czy któraś z Was używała ten Cosmelan new formula i jest zadowolona z efektów? Ja dziś wstałam wcześniej że by na cały dzień nałożyć jeszcze raz makę. Mam nadzie że coś pomoze bo inaczej
kafe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-01, 08:58   #1272
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

witajcie dziewczyny!!!!

ostatnio przeczytalam w "urodzie" porady dermatologow. Dr. Ewa Chlebus proponuje zamiast specjalnego kremu pod oczy krem Nanobase (do mniej wiecej 30 roku zycia) - pod oczy -. Zachecona jej wypowiedzia kupilam ten krem. na wizazu rowniez ma bardzo dobre opinie (choc nie tylko). I tak sie zastanawiam (bo jego sklad i konsystencja sa dosc tluste i lepkie ale to chyba przez sklad roznych olejow) - chyba bylby bardzo dobrym rozwiazaniem na buzke po cosmelanie. Ulotka dolaczona do opakowania nie tylko opisuje krem ale przede wszystkim stawiane sa pytania typu: dlaczego skora staje sie sucha, funkcja skory itp oraz odpowiedzi. taki niby mini artykul o pielegnacji. zacytuje te dotyczace samej odzywki (na opakowaniu pisze ze nie jest to krem czy masc ale odźywka): " Nanobase zawiera i dostarcza skorze ceramidy i niezbedne lipidy. Przenikaja one gleboko do warstw skory gdzie moga stanowić dodatkowe zapasy użyte w razie potrzeby. Dzieki temu Nanobase mozna stosowac tylko raz dziennie, uzyskujac skuteczną naprawę bariery ochronnej skory. Ponadto, Nanobase zawiera także inne lipidy, ktore powoduja lepsza ochrone przed nadmierna utrata wilgoci niz zwykle kremy, nawet podczas pierwszych 4-6 godzin po ich zastosowaniu. Nanobase nie zawiera substancji zapachowych, koloryzujacych ani srodkow konserwujacych." ja zaplacilam za ten kremik 27,10 zl.

juz za 2 tygodnie bede robic sama cosmelan, zaopatrzylam sie juz w avene maseczke, avene cicalfate i bepanthen...

mam jeszcze takie pytanie: poniewaz caly czas czytam ze gdy uzywacie cosmelan buzia jest zaczerwieniona i sie luszczy (czyli wg mnie nie jest ladna), a to luszczenie i zaczerwienienie jest non stop gdy uzywa sie krem cosmelan 2, no a z drugiej strony ze buzka jest cudownie ladna, stad moje pytanie: kiedy ona bedzie ladna, skoro caly czas stosuje sie cosmelan no a przez to jest buzia caly czas czerwona i luszczaca?? wiem ze pytanie jest trywialne, ale jedno wyklucza drugie, wiec troche to mnie niepokoi... bede miec 3 tygodnie urlopu, i bardzo chcialabym zeby po tym czasie moja buzia juz byla taka normalna, a nie ciagle czerwona mimo stosowania cosm 2. czy to mozliwe?

buzial
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 09:02   #1273
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

jeszcze takie pytanie: czy ktoras z was stosowala podklad Dr Hauschke?

probuje znalezc na wizazu recenzje kremu: Dior Creme Legere Hydra-Protectrice SPF 20, hydrAction Visible Defense, ale nie moge znalezc. nie wiem czy zle szukam czy nie ma recenzji tego kremu??
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 10:54   #1274
vivea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 47
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

czesc i czolem!

Molly, wielkie dzieki. Dziewczyny, co bym bez Was zrobila Buzka!

pozdrawiam,
V
vivea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 20:08   #1275
rene38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 22
Cool Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Pozdrawiam i dziękuję MOLLY za rady -jesteś niezastąpiona
Życzę wszystkim cosmelankom pięknej bużki !
POWODZENIA!!!!!
rene38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-02, 22:08   #1276
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajcie Cosmelanki,
anne28 - pytasz, kiedy z "kaczątka brzydkiego stajemy się łabądkami" po stosowaniu cosmelanu - to dość trudne pytanie, bo jak zauważyłaś, sledząc posty różnie to z nami bywa - jeżeli zastosujesz cos1 i później rozsądnie (powiedzmy tylko na noc przez miesiąc) cos2 to na pewno te 3 tygodnie urlopu wystarcza, abyś wszystkich (a przede wszystkim siebie) zachwyciła, czego gorąco Tobie życzę - łuszczenie przechodzi, kiedy cos2 nakładasz cienka warstwą, ale o tym, jak będziesz ten cos2 stosować, zadecydują pewnie efekty cos1 - czekamy na relację z Twoich doświadczeń!technicznie, logistycznie jesteś już świetnie przygotowana do zabiegu (można podziwiać Twój arsenał kosmetyków "przygotowawczych", ale to bardzo dobrze, nie będziesz zaskoczona - świetnie też jesteś przygotowana merytorycznie - od dawna śledzisz nasz "wątek", zatem "do dzieła"!!!
molly - dermablend stosowałam w kolorze nr 25 - nude - może znasz ten kolor? i poradzisz mi, jaki zastosować wariant kolorystyczny covermarku? Piszesz o tej łuszczącej się brodzie - ja tez to zauważyłam, że na brodzie, na której nie ma plamek po cos2 robi się coś w postaci "rybiej łuski" i dość trudno jest z tego "wyjść" na prostą - ja stosowałam tłuste konsystencje (maść) na te "okolice" - maść arnikową, bepanthen - to troszkę pomaga;

Dobrej nocki
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 08:07   #1277
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

dziekuje Lidio za mile slowa fakt ze to dzieki temu watkowi zdecydowalam sie na cosmelan i dzieki wam narazie teoretycznie jestem tak przygotowana !! (mam nadzieje ze w praktyce tez sie to dobrze zakonczy) dlatego wielkie dzieki za rozne porady !!! juz nie moge sie doczekac urlopiku. oczywiscie bede relacjonowac jak moja buzka przyjmie ten zabieg...

milego tygodnia
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 13:55   #1278
vivea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 47
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

witam!

Molly, znowu pytanie do Ciebie, obiecuje, ze ostatnie dot. podkladu Covermark. Co sadzisz o nr 8. Jest do cery opalonej na chlodny braz. Odcien chlodny mi odpowiada, a moze bedzie lepszy niz dwojka?

pozdrawiam,
V
vivea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 13:47   #1279
JUSTAK2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 19
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

HEJ
Długo mnie nie było ale nadrobiłam wszystkie zaległości. Co do moich plam to zniknęły!!!! Stosowałam C2 co 3-4 dni bo strasznie się łuszczyłam. Dalej go stosuję ale teraz juz rzadziej. Zastanawiam sie nad kupnem kolejnego słoiczka. Aha i biorę yasminelle.
Moll_y zachwalasz Lierac tą emulsję Chromo- mat ( czy mat- chromo)nawilżającą a stosowałas ta wygładzajacą? Jestem ciekawa Twojej opinii.
JUSTAK2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-04, 13:49   #1280
JUSTAK2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 19
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Aha zapomniałam napisac ze 2 lata walczyłam z plamami wszystkimi mozliwymi kremami. Poza Thiospotem i C2 nic na mnie nie działało.
JUSTAK2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 14:47   #1281
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez vivea Pokaż wiadomość
witam!

Molly, znowu pytanie do Ciebie, obiecuje, ze ostatnie dot. podkladu Covermark. Co sadzisz o nr 8. Jest do cery opalonej na chlodny braz. Odcien chlodny mi odpowiada, a moze bedzie lepszy niz dwojka?
Vivea jestesmy tu po to zeby sobie pomagac mozesz pytac jeszcze 100 razy jak mi sie cierpliwosc wyczerpie to bede dawac sygnaly duzo wczesniej ja posiadam wlasnie nr 8 a znajomi twierdza ze jestem dosc blada, nawet w testerze ktory otrzymalam przed zakupem mieszalam nr 7 i 8 ale w koncu doszlam do wniosku ze ta mieszanka jest troche za jasna i zostalam przy 8 i jestem bardzo zadowolona od czerwca przy codziennym uzywaniu zostalo mi jeszcze tego podkladu do ok polowy stycznia (a moze i lutego) naprawde jest mega wydajny jednak na wypadek wojny tudziez plajtu firmy CM - juz zamowilam kolejny nr 8
Justak - nie stosowalam emulsji wygladzajacej chociaz polowalam a probki - bezskutecznie, "emulsje wygladzajaca" to ja posiadam w formie bazy wygladzajacej pod make-up Mac'a spf +50, bardzo ladnie wygladza moja paszcze i swietnie sie wchlania, zero swiecenia i ten wysoki filtr ..ach!
Lidio - bardzo mi przyjemnie ze zechcialas mnie obarczyc wirtualnym zadaniem w doborze koloru, postaram sie doradzic, jesli polegasz na moich zdolnosciach to naprawde milo nr 25 to ten przed 35 ktorego uzywalam, mialam kiedys probke 25 i dla mnie byl za jasny, ja Ci polecam nr 7 bo dwojka jest baaardzo jasna a nr 3 jest jakby w brzoskwini (ew.rozu?) dziek's za porady co do luszczacej sie brody, dostalam probke biodermy hydrabio (cudo!) i luska zniknela po 1 nocy chociaz mozliwe ze miala juz zniknac bo ilez mozna
pozdrawiam
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 15:50   #1282
mimoza69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Chciałabym się przywitać i poprosić o radę jednocześnie.
Przebrnęłam przez prawie wszytskie wypowiedzi na temat cosmalanu, bo miałam zamiar się zdecydować na ten zabieg, jednak mam teraz wiele wątpliwości i pytań, liczę na Wasza pomoc
1/ Z tego co czytałam rozumiem, że może się tak zdarzyc, że przez kilka tygodni nie będe mogła się pokazać ludziom na oczy po zabiegu cosmelanem 1 i w trakcie kuracji cosmelanem 2. Wiem już że kuracja taka nie kwalifikuje się żeby dostac zwolnienie lekarskie. Ja niestety pracuję codziennie od 8-16 i potem jeszcze 4 razy w tygodniu dodatkowo od 17-22. Jak sobie poradziłyście z połączeniem kuracji i obowiązków pozadomowych? Szkoda mi urlopu, zresztą w tym roku juz go w całosci wykorzystałam. Nie chce zeby kuracja na długo mnie wyłaczyła z życia.
2/ w zasadzie to po obejrzeniu niektórych zamieszczonych tu zdjęc zastanawiam się czy warto inwestowac taką kasę i tyle męczenia się ze złażącą skórą dla tych przebarwień których jestem posiadaczką. Mianowicie mam 2 nieregularne plamki, dosyć ciemne o średnicy 3 mm po dwóch stronach górnej częsci nosa (tak jakby około 1 cm w lini prostej od wewnętrznych kącików oczu) i jedną na środku policzka o srednicy 7 mm ale duzo jaśniejszą, i jeszcze malenkie skupisko malutkich niezbyt ciemnych piegów na kości policzkowej pod prawym okiem. Lekarz mówi że cosmelan bedzie ok, ale widzę że Wasza plamiastość jest duzo bardziej problemowa i rozległa niż moja, wiec moze ja przesadzam?? Zresztą obawiam sie ze te kropki w okolicach oczu nie zostaną dosięgniete przez zbawienny cosmelan z uwagi na koniecznosć ochrony oczu??
3/Zauwazyłam tez że wiele z Was kontynuuje przez dłuuuuugi czas kurację cosmelanem 2, a przecież to dość kosztowne, jak sobie radzicie finansowa z tym fantem?? (Pytam, bo osobiście założyłam sobie że jak raz wydam 1500 zł i pozbęde sie problemu to jakoś przezyje, ale jak ma się okazać że musze wydawać dodatkowo 500 zł co miesiąc na nowy cocmelan 2 to cienko widze mój portfel)
4/ Czy oprócz usuwania przebarwień ten cosmelan daje coś jeszcze?? Jakieś dodatkowe efekty dla których warto sie w to bawić??

byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedzi, może pomoga mi podjąć ostateczną decyzję.
Poizdrawiam serdecznie.
mimoza69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 11:27   #1283
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

mimoza69 może spróbuj najpierw z neostratą HQ lightening?

podaję link http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16023
ja zapłaciłam w aptece ok 107 zł.
w poprzednich postach pisałam o wrażeniach po zastosowaniu tego rozjaśniacza
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 11:42   #1284
KLAUDULA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajcie! Molly prosze napisz mi w której aptece w Krakowie moge dostać thiospot?i czy po skończniu kuracji cosmelanem( zostało mi już bardzo mało,a plamki bardzo jaśniutkie ale wciąz widze ich zarys)mogę zaraz stosować thiospot ?czy zrobić sobie przerwe?
KLAUDULA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 13:05   #1285
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez KLAUDULA Pokaż wiadomość
Witajcie! Molly prosze napisz mi w której aptece w Krakowie moge dostać thiospot?i czy po skończniu kuracji cosmelanem( zostało mi już bardzo mało,a plamki bardzo jaśniutkie ale wciąz widze ich zarys)mogę zaraz stosować thiospot ?czy zrobić sobie przerwe?
Klaudula jestes z Krakowa(?) ja kupowalam 2 razy Thiospot w aptece w Plazie, ostatnio widzialam tez w galerii Kazimierz na dole w aptece.
Ja odczekalam tydzien po C2 i znow uzywam Thiospot, jestem zla na C2 z jednej strony (byc moze przez moja glupote albo nadgorliwosc) bo po jednej (pierwszej) aplikacji C2 wyszly mi symetrycznie plamki pod oczami ojejuuuu jaka jestem wsciekla mam nadzieje ze thiospot nadal wymiata i pozbede sie tego bo wlasciwie tylko to teraz widze
(cale szczescie ze juz inne osoby tego nie widza z moja przyjaciolka include - ktora zobaczy wszystko i o wszystkim powie ..bo chyba lupe ma w oczach)
pozdrawiam Was dziewczynki
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 13:11   #1286
mimoza69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

sylwia, a czy tą neostrate można kupić w aptece? Bo w kilku pytałam i nie mają. W jednej mieli ale już nie mają bo podobno USA wstrzymało produkcję? Nie wiesz o co chodzi??
mimoza69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 20:46   #1287
KLAUDULA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Molly tak jastem z Krakowa,dzięki za udzielenie iformacji.Mam jeszcze pytanko czy po thiospocie są jakieś skutki uboczne(chodzi mi o zaczerwienienie lub łuszczenie się tak jak przy cosmelanie)?troche mnie zasmuciłaś twoimi plamkami czy dobrze zrozumiałam że w trakcie stosowania cos. wyszły ci nowe plamy?Jak narazie jestem zadowolona z kuracji,ale cały czas się martwie(patrząc na wasze wypowiedzi)by te paskudztwa znów się nie pojawiły!!!Molly Lidio dzięki za rade bym stosowała grubą maske cosmelanu2 bo widzę że to przynosi lepsze efekty,niż cienka warstwa o której mówił dermatolog.POZDRAWIAM:ehe m:
KLAUDULA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 23:12   #1288
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez KLAUDULA Pokaż wiadomość
Molly tak jastem z Krakowa,dzięki za udzielenie iformacji.Mam jeszcze pytanko czy po thiospocie są jakieś skutki uboczne(chodzi mi o zaczerwienienie lub łuszczenie się tak jak przy cosmelanie)?troche mnie zasmuciłaś twoimi plamkami czy dobrze zrozumiałam że w trakcie stosowania cos. wyszły ci nowe plamy?
Tak, z tym ze ja nie mialam nakladanej maski C1, po miesiecznej kuracji Thiospot kupilam C2 i po pierwszej aplikacji (a tak uwazalam zeby z daleka od oczu) kiedy bylam bordowa nazajutrz rano - zadnych plamek nie bylo widac (efekt opisywany przez wiekszosc dziewczyn po C1) i tak bylam czerwona przez nastepne 3 dni, potem czerwony kolor zlagodnial a moja paszcza zaswiecila prosiaczkowym rozem, pod oczami zauwazylam wyrazny kontrast i juz wtedy mi sie to nie podobalo ale postanowilam zaczekac az zbledne zupelnie zeby ocenic czy te plamki to rzeczywiscie plamki czy tez tak mi sie tylko wydaje niestety zludzenie to jednak nie bylo i tak jest do tej pory
Klaudula - po Thiospot nic sie nie dzieje tylko ze - jesli masz tendencje do pekajacych naczynek (ja nie ale dziewczyny pisaly o tym pamietam) to ponoc po dluzszym stosowaniu moga pekac w delikatnych okolicach (chodzilo o skrzydelka nosa) ale nie jest to grozne tak pisaly dziewczyny, ktos polecal zel arnikowy dla ochrony.
Reasumujac - w tarkcie thiospotowej kuracji: zadnego luszczenia, zadnego zaczerwienienia a efekty (przynajmniej u mnie) po miesiacu byly jak pisalam takie, ze chcialam o filtrach zapomniec (..szalenstwo )
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 01:17   #1289
sylvi81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 79
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witam wszystkich
Od dłuższego czasu zaglądałam na Wasze forum, ale dziś postanowiłam, że w końcu się zarejestruję, gdyż oczywiście łączy mnie z Wami ten sam problem- uciążliwe plamki, które są moim kompleksem od jakiś 2 lat.
Z tym, że wcześniej, kiedy pojawiła mi się pierwsza plama, która nie utrudniała życia, aż tak bardzo, opalałam się dalej, oczywiście nie zdawając sobie sprawy z tego co robię. Wiecie już napewno co stało się póżniej, przebarwienia rozprzestrzeniły się na twarzy, ale byłam gupia!!!
I tak właśnie z nie dłużej plamki na czole zrobiła się dużo, dużo większa, a do tego 'rozlała' się w okolicach nosa jak i również delikatnie nad nosem.
Także dopiero wtedy zaczęłam interesować się tematem przebarwień i dowiedziałam się więcej.
Niestety nie próbowałam zbyt wielu produktów, gdyż nie wiedziałam, które będę dla mnie najlepsze, jedyne co zakrywa te plamki to fluid, którego używam.
Zdecydowana nawet jestem na jakikolwiek zabieg, ale co wybrać???
Zwłaszcza, że ogromnym utrudnieniem dla mnie jest to, że niestety nie mieszkam w Polsce, tylko w Anglii, a w kraju jestem co prawda co 4 miesiące na tydzień, ale to stanowczo za krótko, aby podjąć się jakiegoklowiek zabiegu, lekarz mówił, że np. zabieg laserem trzeba powtórzyć, oczywiście w odstępie tygodniowym, albo dłuższym.
Już prwie byłam godna poświęcenia na zabieg w polecanym miejscu z Łodzi, ale przed moim przyjazdem rozmawiałam z Panią z recepcji w tym instytucie i powiedziała mi, że wszystko zależy jak goji się moja skóra po zabiegu, czyli, tzn.,że po laserze mogą zostać blizny, itd.
Rozczarowałam się i przestraszyłam, oczywiście zrezygnowałam.
Czy są osoby, które zdecydowały się na laser, jakie efekty???
Widzę, że większość z Was próbowała już prawie wszystkiego, ale co z efektami???
Zastanawiam się nad cosmelanem również, ale czy są osoby, którym plamki zeszły całkowicie???
Mam nadzieje, żę choć jedna osoba odpowie na moją wiadomość.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie))
sylvi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 11:31   #1290
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajcie Plameczki,
molly - dzięki, dzieki, dzięki! za wirualną poradę w doborze koloru; ja bladolica pewnie powinna sobie kupić właśnie covermark w kolorze "7" - będę pisać o swoich doswiadczeniach z tym podkladem! Mam Mac-a, ale lubię mieć takze jakąś "alternatywę"!


Pozdrawiam cieplutko
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.