Retix-c xylogic, kiedy po zastosowaniu kwasy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-15, 20:17   #1
monika_pajor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1

Retix-c xylogic, kiedy po zastosowaniu kwasy?


Witam, mam pytanie jak w temacie. Przeprowadzilam na sobie zabieg retixem c 6 dni temu, wcześniej dwa razy kwas glikolowy ok 30% w odstępach tygodniowych. Po kwasie miałam lekki wysyp wyprysków, wypełnionych płynem, którym dał radę alantan plus. Po ostatnim zabiegu kwasem glikolowym doczekałem 10 dni i zastosowalam retix c. Aktualnie jestem w trakcie "zrzucania naskórka" . Mam 40 lat, trochę przebarwień i blizn potrądzikowych w postaci wgłębień, no i lekkie zmarszczki i dość widoczną bruzdę nosowo-wargową. Chciałabym pozbyć się tego. Proszę o radę, czy po retix c zastosować ponownie kwas glikolowy (jak długo czekać po retixie) czy jeszcze raz retix? Kupiłam też maść Glyco-A. Zostało mało czasu do wiosny a ja chciałabym coś jeszcze zrobić dla mojej skóry . Z góry dziękuję za profesjonalne rady
monika_pajor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-08, 11:29   #2
Natalia_kosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar Natalia_kosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: Retix-c xylogic, kiedy po zastosowaniu kwasy?

Witam Pani Moniko po zabiegu Retix C nie zaleca się w tak krótkim czasie nakładania innych peelingów chemicznych. Najlepiej ten zabieg wykonac w serii ok 4x w odstępach miesięcznych (na jesień). Jeżeli chodzi o widoczne bruzdy nosowo-wargowe, to peelingi chemiczne moga sobie z nimi nie poradzić (ciężko doradzać bez widocznych zdjęć ). Jezeli nie chce Pani zabiegów przy uzycia kwasu hialuronowego na ten obszar, to dodatkowo do serii Retix C poleciłabym mezoterapię igłowa. Pozdrawiam
Natalia_kosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 12:10   #3
94monika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1
Dot.: Retix-c xylogic, kiedy po zastosowaniu kwasy?

Witam Mam pytanie związane z kuracją Retix C. Po jakim czasie od wykonania zabiegu laserem można nałożyć Retix C? Bardzo proszę o odpowiedź Pozdrawiam
94monika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 11:00   #4
Alina12111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1
Dot.: Retix-c xylogic, kiedy po zastosowaniu kwasy?

Hej, ja przedzwoniłam do firmy hyaloo.pl ponieważ zastanawiałam się nad tym zabiegiem oraz nad samym zakupem bo mają pojedyncze sztuki w sprzedaży Retix C.
Alina12111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-26 11:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.