Czerwień plus beż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-30, 11:10   #1
Gosiu
Rozeznanie
 
Avatar Gosiu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675

Czerwień plus beż


Mam takie pytanko... Przejrzałam forum, googlowałam i niestety nic nie znalazłam...

Po pierwsze: Czy czerwone usta pasują do dziewczyny o rudych włosach? Bo mam straszny dylemat Jestem ruda farbowana (fałszywa ), strasznie podobają mi się czerwone usta (jak u Alby na zdjęciu) ale nie wiem, czy takie połączenie nie będzie zbyt "ogniste". Jeszcze będę się farbować przed to może jakiś konkretny odcień, bardziej zgaszony (np bursztyn z L'Oreala)?
Na imprezę mam beżowy komplet, bluzeczka + spódniczka z lekkimi falbankami do połowy uda. Nie wiem też, jakie dodatki do niej dobrać. Chciałam jakieś czerwone buty właśnie, ale skoro (jeśli będą pasować) usta są już takie to sama nie wiem
Jeszcze jedno, czy do takich ust zęby muszą być IDEALNIE białe? Bo naturalnie mam już lekko żółte, ale tragedii nie ma
Może do tego beżu turkus? Tylko nie czarny, bo już mam pół szafy takich ubrań i dodatków to chciałam spróbować czegoś innego

Z góry dziękuję za rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 091107_alba_400X400.jpg (29,0 KB, 32 załadowań)
Gosiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 13:33   #2
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Czerwień plus beż

Czerwień pasuje każdemu, trzeba tylko dobrać właściwy odcień. Jeśli chodzi o rude włosy to czerwień powinna współgrać z ich kolorem, czyli ten czerwony powinien być lekko wpadający w pomarańcz.
Z zębami bym nie przesadzała, ze muszą być idealnie białe
Myślę, ze czerwone buty będą odpowiednie, ale jeszcze raz podkreślam, ze muszą być w kolorze ciepłej czerwieni, bo wiśniowe np. by się strasznie "gryzły". A turkus mi jakoś nie pasuje, ale tak naprawdę, żeby ocenić jakieś połączenie kolorów to trzeba je widzieć, bo czasem coś nas może zaskoczyć.

Edytowane przez BabciaGienia
Czas edycji: 2009-04-30 o 13:35 Powód: dopisek
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 20:27   #3
Gosiu
Rozeznanie
 
Avatar Gosiu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
Dot.: Czerwień plus beż

Po prostu pomyślałam, że beżowy byłby dobrym tłem dla bardziej wyrazistych dodatków Tylko nadal nie wiem, jakich
Gosiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 23:05   #4
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Czerwień plus beż

ja mysle ze czerwień i bez jak najbardziej ida w parze oczywiscie wszystko rozbija sie o odcienie ale chyba sobie poradzisz z tym, co do włosów tez jak najbardziej i znowu...wszystko zalezy od odcienia
Bez Twojego zdjecia trudno jest cos doradzic ,moze jakas sensowna konsultantka w drogerii moglaby Ci konkretnie doradzic ?
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 09:14   #5
Gosiu
Rozeznanie
 
Avatar Gosiu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
Dot.: Czerwień plus beż

No bym zapytała w Sephorze albo Douglasie, ale to bedzie chyba tak, że "może to, a może to albo to?" i będę miała taki zawrót w głowie, że w końcu się nie zdecyduję w ogóle
Zdjęcia na razie nie mam co dawać, bo mi się rudy sprał ale farbuję za tydzień to wtedy
Gosiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 13:02   #6
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Czerwień plus beż

A próbowałaś może w Inglocie? Pamiętam jak byłam przed sylwestrem z moją rudą koleżanką w Inglocie, bo chciała czerwoną szminkę, to panie jej tam świetnie doradziły i nie było problemu Uważam, że czerwona szminka zupełnie ciekawie wygląda z rudymi włosami, a koleżanka miała jeszcze na sobie sukięnkę w pięknym butelkowym kolorze co dało efekt niezwykle wyrazisty
__________________
"For me music and my life are all about style"
Miles Davis
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 14:48   #7
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Czerwień plus beż

Po pierwsze zalezy jaki masz odcien tej rudosci-do kazdego mozna dobrac idealny odcien. Uwazam ze rudym-zwlaszcza marchewkowo rudym pasuje czerwien na ustach- pierwsze skojarzenie to pomidorowa czerwien. Wyprubuj moze pomadke lancome colour fever 150. To jest taki pomidorowy odcien. Ale nie wiem czy dobrze sobie wyobrazam kolor Twoich wlosow. Moze chociaz dasz jakies nie Twoje zdjecie ze zblizonym kolorkiem.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.