zabieg mikrodermabrazji na przebarwienia po trądziku? Ktos coś wie? Prosze o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-03, 10:52   #1
monika_em
Raczkowanie
 
Avatar monika_em
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 330
GG do monika_em

zabieg mikrodermabrazji na przebarwienia po trądziku? Ktos coś wie? Prosze o pomoc


Moja znajoma, po zakończeniu leczenia trądziku, zafundowała sobie zabieg, tylko teraz już nie pamiętam czy to była mikrodermabrazja, czy coś podobnego, jednak bardzo sobie zachwalała i cieszyła się z poprawy stanu skóry.
Czy któraś z Was, a może Pani Danuta, mogłaby mi coś na ten temat powiedzieć? Kiedy taki zabieg się robi, gdzie najlepiej go zrobić i jak on wygląda?
Mam 18 lat, nie mam jakiegoś potwornego trądziku, ale od jakiegoś roku strasznie męczę się z zaskórnikami i plamkami po nich, chciałabym to w końcu wyleczyć i znowu mieć ładna gładka buzie. Cena dla mnie nie gra roli, twarz mam tylko jedną i nie będę na niej oszczędzać, dlatego każda informacja będzie dla mnie bardzo przydatna,
Dziękuję z góry
__________________




monika_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 11:24   #2
Karolinka:):)
Raczkowanie
 
Avatar Karolinka:):)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 439
Dot.: zabieg mikrodermabrazji na przebarwienia po trądziku? Ktos coś wie? Prosze o po

ja miałam robioną mikrodermabrazje, ale wydaje mi sie że nie mozna jej robić na wypryski tylko na same przebarwienia
Karolinka:):) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 12:03   #3
dionizy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 8
Dot.: zabieg mikrodermabrazji na przebarwienia po trądziku? Ktos coś wie? Prosze o po

a może lepiej peeling? np. migdałowy albo kawitacyjny?
dionizy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 20:00   #4
kleopatraaa852403
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: zabieg mikrodermabrazji na przebarwienia po trądziku? Ktos coś wie? Prosze o po

Ja miałam zabieg mikrodermabrazji dwa miesiące temu. Nie miałam problemu z trądzikiem, ale po tym zabiegu moja twarz wygląda TRAGICZNIE:-( Ok. 2 tygodni temu byłam u innego dermatologa, który mi powiedziała, że mam trądzik. Zapytałam, jak to jest możliwe, skoro nigdy nie miałam takich problemów,na to Pani dr powiedziała mi, że nie wie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kleopatraaa852403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 21:54   #5
monika_em
Raczkowanie
 
Avatar monika_em
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 330
GG do monika_em
Dot.: zabieg mikrodermabrazji na przebarwienia po trądziku? Ktos coś wie? Prosze o po

Cytat:
Napisane przez dionizy Pokaż wiadomość
a może lepiej peeling? np. migdałowy albo kawitacyjny?

Nie, mnie właśnie chodzi konkretnie o ta mikrodermavrazję, tylko się boje że mi twarz zmasakrują;/
__________________




monika_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 00:12   #6
Lloret
Przyczajenie
 
Avatar Lloret
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: zabieg mikrodermabrazji na przebarwienia po trądziku? Ktos coś wie? Prosze o po

Wiele razy miałam wykonywany zabieg mikrodermabrazji u dermatologa, ale dopiero wtedy, kiedy twarz już miałam wyleczoną tzn. nie miałam większych zmian trądzikowych. Ale skoro Ty nie masz potwornego trądziku to myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie.
Na pierwszym zabiegu (i na następnych czasem też, w zależności od tego w jakim stanie była moja skóra) dermatolog obeszła się ze mną raczej delikatnie. Nigdy nie miałam zmasakrowanej twarzy Może leciutko zaczerwienioną, ale po 2 godz. znów byłam bladziuchna.
Efekty były takie: po początkowych zabiegach, buzia była zdecydowanie gładsza, pory oczyszczone... Przebarwienia i blizny zaczęły znikać dopiero po ok 4, 5 zabiegu.
Ale warto było, warto
__________________
Czy wiesz, że... w swoim życiu, w czasie snu zjadasz około 70 insektów i 10 pająków?
Lloret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 10:14   #7
Mika-m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 78
GG do Mika-m
Dot.: zabieg mikrodermabrazji na przebarwienia po trądziku? Ktos coś wie? Prosze o po

A jak z efektami po takim zabiegu? Długo się utrzymują? Czy jest konieczność szybkiego powtórzenia?
Ja wybieram się na mikro od września/października i zależy mi na spłyceniu blizn po ospie,które mam na czole i na ogólnym oczyszczeniu oraz zredukowania porów w strefie T :/. Wydatek takiej kasy mnie przeraża, liczę na poprawę po ok 5 zabiegach ...
Mika-m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-12, 11:06   #8
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: zabieg mikrodermabrazji na przebarwienia po trądziku? Ktos coś wie? Prosze o po

blizny usuwane są na trwałe - naskórek jest ścierany, więc blizny się nie odnawiają. Przebarwienia - znikają. Ale jeżeli będziesz opalała się bez filtra to zapewne kiedyś pojawią się nowe - wszytsko zalezy od późniejszej pielęgnacji. Pory również będą spłycone, jednak nie da sie ich pozbyć na stałe - efekt gładkiej cery bez porów utrzyma sie ok 2 miesięcy. Jeżeli jednak ptem będziesz czesto wykonywała delikatny peeling do twarzy myślę, że na długo będziesz się cieszyła ładną buzią
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 12:39   #9
Mika-m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 78
GG do Mika-m
Dot.: zabieg mikrodermabrazji na przebarwienia po trądziku? Ktos coś wie? Prosze o po

Dzięki za szybką odpowiedź na codzień używam filtra +50 ze względu na Acnederm i kwasy BHA, a opalać się nie lubię... do solarium nie chodzę w ogóle, jedyne co,to pozwoliłam sobie na 3 dni słońca w te wakacje nad morzem (filtrując się przy tym). Z przebarwieniami póki co nie mam problemów

I jeszcze jedno : czy warto zainwestować w zestaw do domowej mikrodermabrazji L'oreala/Vichy/Oriflame? Czy takie preparaty mogą mi zastąpić wizytę w salonie kosmetycznym?
Mika-m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 03:32   #10
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: zabieg mikrodermabrazji na przebarwienia po trądziku? Ktos coś wie? Prosze o po

... a może by tak WYSZUKIWARKA

edit
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=313515

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=36420

ehhhh
__________________

Edytowane przez effulla
Czas edycji: 2009-08-13 o 03:42
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 12:15   #11
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: zabieg mikrodermabrazji na przebarwienia po trądziku? Ktos coś wie? Prosze o po

Cytat:
Napisane przez Mika-m Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno : czy warto zainwestować w zestaw do domowej mikrodermabrazji L'oreala/Vichy/Oriflame? Czy takie preparaty mogą mi zastąpić wizytę w salonie kosmetycznym?

Nie - zabieg mikrodermabrazkji w salonie wykonuje się za pomocą mikrokryształków tlenku glinu, które przy pomocy odpowiedniego ciśniania i zasysania ścierają naskórek - domowy zestaw tego nie zapewni Bardziej zadziała jako nieco silniejszy peelinig
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 10:54   #12
Martasik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: zabieg mikrodermabrazji na przebarwienia po trądziku? Ktos coś wie? Prosze o po

Cytat:
Napisane przez monika_em Pokaż wiadomość
Moja znajoma, po zakończeniu leczenia trądziku, zafundowała sobie zabieg, tylko teraz już nie pamiętam czy to była mikrodermabrazja, czy coś podobnego, jednak bardzo sobie zachwalała i cieszyła się z poprawy stanu skóry.
Czy któraś z Was, a może Pani Danuta, mogłaby mi coś na ten temat powiedzieć? Kiedy taki zabieg się robi, gdzie najlepiej go zrobić i jak on wygląda?
Mam 18 lat, nie mam jakiegoś potwornego trądziku, ale od jakiegoś roku strasznie męczę się z zaskórnikami i plamkami po nich, chciałabym to w końcu wyleczyć i znowu mieć ładna gładka buzie. Cena dla mnie nie gra roli, twarz mam tylko jedną i nie będę na niej oszczędzać, dlatego każda informacja będzie dla mnie bardzo przydatna,
Dziękuję z góry
ja tez dołączam się do pytania - słyszałam o tym zabiegu, szukałam miejsc w Warszawie i znalazłam: http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/mikrodermabrazja.html, ktoś tam może robił?
Martasik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 22:31   #13
mosia07
Raczkowanie
 
Avatar mosia07
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 469
Dot.: zabieg mikrodermabrazji na przebarwienia po trądziku? Ktos coś wie? Prosze o po

Dziewczyny pomóżcie! Byłam dzisiaj u dermatologa na mikrodermabrazji, ale po pierwsze nie poinformował mnie on czy jest ona diamentowa czy korundowa. Wiem że miał takie urządzenie zakończone taką gumową nasadką i miałam wrażenie że przysysa się to do mojej twarzy ale w niektórych momentach czułam też jakby przejeżdżał mi czymś na prawdę ostrym, wiecie może jaki to jest rodzaj tej mikrodermabrazji? Zapłaciłam za nią 180zł. Powiedział żebym za dwa tygodnie przyszła znowu i wtedy wykona mi ponownie ją plus peeling migdałowy i że po tym zabiegu (który ma kosztować 280zł!) będzie duża poprawa moich blizn potrądzikowych. Nie wiem co mam robić.... boje się że wydam pieniądze w błoto... doradźcie PROSZĘ!
mosia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.