Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-12, 20:07   #751
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
O kochana ja musiałam wyjechać z miasta i w sklepie takim osiedlowym w małym miasteczku znalazłam super produkty tej firmy. Jakiś spray z jedwabiem na KWC polecany też. Nie miałam niestety kasy na kosmetyki tylko na pieluchy i nie kupiłam... Do tego ceny są super przyzwoite! Np zwykły szampon do blondu (jak Joanny) kosztował tylko 5,48zł a dodam że to był jeden z droższych sklepów w tym miasteczku
No wiesz,ja pochodzę z takiego małego miasteczka ale o dziwo nie mogę narzekać ze czegoś nie mogę tu dostać.Wiele dziewczyn miało wiele problemów z dostaniem nie których produktów a ja przypadkowo przechadzając się po sklepach natykałam się na nie.I tak samo było właśnie z produktami firmy Marion.Podejrzewam ze będzie fajnie leitowo ochładzać włoski a przy okazji nie zrobi mi fioletu na jaśniejszych pasmach.No i te ceny Oh Ach Nie martw się odbijesz sobie wszystko jak już pieluszki się skończą A Swoja droga to zazdroszczę Ci już drugiego dzidzia w drodze.Ja prawie 30 na karku a Tu jeszcze do dzieci daaaaleko.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 20:07   #752
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
O kochana ja musiałam wyjechać z miasta i w sklepie takim osiedlowym w małym miasteczku znalazłam super produkty tej firmy. Jakiś spray z jedwabiem na KWC polecany też. Nie miałam niestety kasy na kosmetyki tylko na pieluchy i nie kupiłam... Do tego ceny są super przyzwoite! Np zwykły szampon do blondu (jak Joanny) kosztował tylko 5,48zł a dodam że to był jeden z droższych sklepów w tym miasteczku

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------



Słuchaj najlepiej przejrzyj sobie ten poradnik na stronie Prosalonu:
http://www.prosalon.eu/admin/Editor/...CJA_srodek.pdf
Tam jest napisane co nieco o koloryzacji. A o mix tona to najlepiej spytaj fryzjerkę bo w końcu prosalon to profesjonalne farby i fryzjer powinien wiedzieć że jakieś tonery czy coś też istnieją. Ja się niestety nie znam.
dzięki;*

kurde dziewczyny jestem bezradna, nie wiem czy mam ścinać włosy czy nie, nie umiem się zdecydować pomóżcie...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 20:15   #753
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dzięki;*

kurde dziewczyny jestem bezradna, nie wiem czy mam ścinać włosy czy nie, nie umiem się zdecydować pomóżcie...
Ja tam ścięłam i jestem zadowolona.Wygoda taka,zamiast 1,5 godziny pielęgnacji teraz wyrabiam się w 30 minut.A jak odżyły Przecież aż tak długich nie masz żebyś potem nie żałowała(rok i odrosną) jak coś.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 20:57   #754
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ja tam ścięłam i jestem zadowolona.Wygoda taka,zamiast 1,5 godziny pielęgnacji teraz wyrabiam się w 30 minut.A jak odżyły Przecież aż tak długich nie masz żebyś potem nie żałowała(rok i odrosną) jak coś.
no wiem właśnie, ale problem w tym, że nie mogę się zdecydować na fryzurę. nie wiem czy wybrać bardzo krótką czy tylko trochę ściąć, jak myślicie dziewczyny?? a najlepsze w tym ścięciu będzie to że pozbęde się ciemnych i suchych końcówek
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 21:52   #755
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ja też ścięłam ze łzami w oczach ale na tak rozwalone kłaki to patrzeć nie mogłam. I tak mam jeszcze do wysokości oczu porozwalane ale tak krótko to się nie obetnę! Właśnie zmyłam szamponetkę, która na głowie miała kolor... czekoladowy. Franca mi spływała ale może za mocno zwilżone włoski miałam. Na razie koloru nie widzę wyraźnie bo mam mokre włosy ale jutro sobie obejrzę dokładnie.

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

A i Ewcia ja czasem wycinam sobie swoją twarz i dopasowuję do fryzury lub po prostu wycinam fryzurę i przymierzam do swojej twarzy. Wtedy jakoś to można u siebie zobaczyć.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 22:05   #756
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no wiem właśnie, ale problem w tym, że nie mogę się zdecydować na fryzurę. nie wiem czy wybrać bardzo krótką czy tylko trochę ściąć, jak myślicie dziewczyny?? a najlepsze w tym ścięciu będzie to że pozbęde się ciemnych i suchych końcówek
EEee no nie będzie tak źle, ja dziś byłam u fryzjera i się obcięłam do szyi na prosto, już dawno nie miałam tak krótkich włosów ale właśnie pozbyłam się tych suchych i ciemnych końcówek

A jeżeli mogę Ci coś poradzić to jak nie jesteś w 100% pewna to wybierz dłuższą wersję, lepiej potem iść znowu niż płakać.
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 22:27   #757
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
A jeżeli mogę Ci coś poradzić to jak nie jesteś w 100% pewna to wybierz dłuższą wersję, lepiej potem iść znowu niż płakać.
Popieram, popieram!
No i jeszcze weź pod uwagę to czy fryzura nadaje się tylko do wyjścia po wizycie u fryzjera czy jak wstaniesz rano trochę się poczeszesz też będzie ok. Zazwyczaj te fajne fryzurki na fotach trzeba długo modelować szczotką przy suszarce itp a ja lubię taki fryz aby wstać rano i od razu się mężowi pokazać
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 00:08   #758
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

hej, znowu ja słuchajcie znacie się lepiej niż ja to pewne
jakiej farby użyć by uzyskać na jasnych blond włosach <rozjaśniane> taki kolorek złoty?
Garnier 9.13 ok czy za jasny?
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 05:57   #759
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Popieram, popieram!
No i jeszcze weź pod uwagę to czy fryzura nadaje się tylko do wyjścia po wizycie u fryzjera czy jak wstaniesz rano trochę się poczeszesz też będzie ok. Zazwyczaj te fajne fryzurki na fotach trzeba długo modelować szczotką przy suszarce itp a ja lubię taki fryz aby wstać rano i od razu się mężowi pokazać
no zgadzam się z Wami dziewczyny, ja też wolę takie fryzury, ale ja mam np tak, że jak po umyciu włosów je wyprostuje to trzymają mi się do następnego umycia, a swoje naturalne mam takie nijakie, ni to falowane ni kręcone ni proste, ale bardziej bym zaliczyła je do prostych
a jak myślicie ta druga fryzura, ta dłuższa będzie odpowiednia?? żeby jej za dużo nie układać??;*
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 08:04   #760
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
ja myślę, że mój popielaty blond się raczej nie zmyje do jakiegoś karmelu... OBY!
trzymam kciuki żeby Tobie się tak nie wymywało

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dzięki;*

kurde dziewczyny jestem bezradna, nie wiem czy mam ścinać włosy czy nie, nie umiem się zdecydować pomóżcie...
Ja ostatnio tez się nad tym duzo zastanawiałam i ścięłam i z jednej strony jest mi smutno bo nie mam juz az tak długich ale z drugiej włosy wreszcie nie wyglądają jak miotła więc polecam ściecie bo chyba lepiej mieć troche krótsze ale zdrowo wyglądające, niż długie ale miotełkowate

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no zgadzam się z Wami dziewczyny, ja też wolę takie fryzury, ale ja mam np tak, że jak po umyciu włosów je wyprostuje to trzymają mi się do następnego umycia, a swoje naturalne mam takie nijakie, ni to falowane ni kręcone ni proste, ale bardziej bym zaliczyła je do prostych
a jak myślicie ta druga fryzura, ta dłuższa będzie odpowiednia?? żeby jej za dużo nie układać??;*
moja koleżanka ma taką fryzure no i niestety musi ją codziennie układać, bo inaczej nie za dobrze to wygląda jak są trochę dłuższe to zawsze na szybko można kucyk zrobic a przy takich może być z tym problem... Ale fryzurka bardzo ładna i chyba warta zachodu
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 08:12   #761
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Jak dla mnie fryzura nr 2 bez okrągłej szczotki sie nie obejdzie.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 08:43   #762
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ja tez boję się ścięcia, bo zapuszczam rok i 4 miesiące.. z takich pocieniowanych od czubka króciutkich . I tył włosów juz mnie na długosc satyfsakcjonuje, przód jeszcze wygryziony.. i ta nieszczesna grzywka, która zapuszczam na równo.. Zal mi jak diabli, ale, te włoski co były dekoloryzowane musza pojsc do konca pod nóz, bo szybko sie niszcza. Choc gdybym chciała wsyztsko ściac.. musiałabym sie opitolic do ucha.. a na to nie pojde. ALbo poczekam do konca wakacji. Mozna wiązac w kucyk i miec w pupie resztę
Ewcia, tak na marginesie, to ja mam buzię owalną. A Ty na pewno nie masz kwadratowej. Wahałam się między trojkatna a okragła Z przodu mamy podobną długosc
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-05-14 o 08:11
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 09:18   #763
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Jowitka dziękuję! Śliczne odcienie ale u mnie problem z kolorem jest taki, że szukam szamponu a nie farb. Coś bez amoniaku do tych kilkudziesięciu myć. Kupiłam sobie szamponetkę Marion na 4-8 myć o kolorze orzechowy brąz bo wyglądał na próbniku jak orzechowy blond palette shampoo. Zobaczymy...
Powiem tylko, że kiedy już w końcu wybrałam odcień na próbniku i zobaczyłam saszetkę jaką daje mi babeczka to spojrzałam na nią i spytałam czy to napewno ten kolor. Na opakowaniu kolor tak paskudny i nic nie przypominający w ogóle jakiś nijako obrzydliwy. Jednak jak dobrze odwiedzić sklep i zobaczyć na żywo na próbniku kolor bo osobiście nigdy tego bym nie kupiła patrząc tylko na opakowania produktów. Nie rozumiem tej firmy bo przecież to właśnie opakowanie najpierw przykuwa uwagę potencjalnego klienta. No zobaczymy co i jak z tym będzie i dobrze że to na kilka myć a jak kolor w miarę rozsądny to może ten palette kupię. Pewnie wyjdzie ciut ciemno ale o to mi chodzi
I nie wiem czy któraś czytała stronę czy dwie wcześniej (pisałam) o nowym szamponie z Mariona. Gdybym była blondi na pewno bym się skusiła. Tu go macie na allegro: http://www.allegro.pl/item940751525_...asnionych.html

Rozumiem, musiałam przeoczyć posta
a nad tymi sie zastanawiałaś? Pierwsze są chyba do 8 myć a drugie do 24. Tymi pierwszymi kiedyś sama robiłam i byłam bardzo zadowolona, włoski zdrowe, błyszczące i kolor śliczny, równomierny równo też się wypłukiwał, bez plam itp. (link do KWC:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...loryzujace.htm
Co do tych niebieskich to nie próbowałam na sobie, ale są bez amoniaku to może mogą Cię zainteresować, a kolorki chyba też mają ładne
Multisoft podobno ma ładny odcien czekoladowy brąz (poniżej równiez link do KWC
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...loryzujacy.htm

a co do tego szamponu fioletowego z delii to żadna z Was nie próbowała? Jeszcze nim nie myłam, zainteresował mnie też ten , który polecała Kachula z Marion może będzie to mój następny zakup


Widzę, że debatujecie na temat ścięcia włosów. Ja też mam miotełki. włoski mam teraz długości kawałek za obojczyk, musiałabym ściąć do brody (są to pozostałości po pasemkach robionych rozjaśniaczem w tamtym roku). Postanowiłam ścinac je stopniowo centymetr po centymetrze. W moim przypadku jest tak, że gdy zapuszczam, a potem drastycznie zetnę włosy, to zanim urosną do obecnej długości to znów bedą zniszczone i bedę musiała znów je ściąc (wtedy z zapuszczania nici). Zauwazyłam, że po używaniu jedwabiu i odżywek gliss kura na końcówki, proces niszczenia się zahamował, dlatego (jak radził mi fryzjer) mogę bez problemu podcinać po centymetrze stopniowo pozbywając się pozostałości po pasemkach. Ale jeśli coś by sie zmieniło i włosy zaczęły by mi się strasznie plątać to chciał nie chciał bedę ścinać.

edit: załączniki
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-05-13 o 09:30
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 10:43   #764
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Jowitka właśnie ta Joanna w niebieskim bardzo mnie zastanawia bo ponoć śliczne włoski po niej są. Niestety odcieni mają tyle co nic i albo robię sobie bardzo ciemne albo jasne ale jasnych nie chce
Obiecałam mężowi, że powróci ta gorąca brunetka czy jaka tam byłam jak mnie poznał Przy dwójce ciemny kolor to dla mnie zbawienie bo odrosty się nie rzucają w oczy a i łatwiej o nie dbać. Może jeszcze popróbuję ciemnych blondów ale muszę jakiś ładny znaleźć bo niestety i one są w różnych odcieniach. Na razie z kolorami bez amoniaku i w miarę rozsądną ceną wygrywa Palette. Jak jej nie używać jak ma do wyboru tyle odcieni!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 13:12   #765
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
Ja ostatnio tez się nad tym duzo zastanawiałam i ścięłam i z jednej strony jest mi smutno bo nie mam juz az tak długich ale z drugiej włosy wreszcie nie wyglądają jak miotła więc polecam ściecie bo chyba lepiej mieć troche krótsze ale zdrowo wyglądające, niż długie ale miotełkowate

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------


moja koleżanka ma taką fryzure no i niestety musi ją codziennie układać, bo inaczej nie za dobrze to wygląda jak są trochę dłuższe to zawsze na szybko można kucyk zrobic a przy takich może być z tym problem... Ale fryzurka bardzo ładna i chyba warta zachodu
chyba się zdecyduje na tą fryzurkę, bo i tak włosy prostuje, więc nie będzie z nią problemu, albo po prostu zetnę swoje włosy tak z 3-4cm trochę je wystopniuje ale nie za bardzo i już jak myślicie co lepiej??;*

mysia m, ale wiesz jeżeli chodzi o kształt twarzy to pasują mi wszystkie kryteria z owalnej, ale nie za bardzo się na tym znam, okrągła wydaje mi się, że nie bo nie mam aż takich pulchnych policzków jakie ten kształt twarzy charakteryzują, a trójkątna, hmm.... nnie spiczastej brody... więc nie wiem...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-05-13 o 13:16
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 13:57   #766
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ja gdzieś znalazłam że np Przybylska ma okrągłą buzię i ja mam taką samą dlatego patrząc na fryzury szukam okrągłej. Ty okrągłej nie masz.

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Ewcia ty mi pod owal pasujesz A z tego co wiem to pasuje Ci dosłownie wszystko.
Ja sobie tu porównywałam swoją gębuchę: http://www.zeberka.pl/art.php?id=7608&b=1
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 14:21   #767
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ja gdzieś znalazłam że np Przybylska ma okrągłą buzię i ja mam taką samą dlatego patrząc na fryzury szukam okrągłej. Ty okrągłej nie masz.

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Ewcia ty mi pod owal pasujesz A z tego co wiem to pasuje Ci dosłownie wszystko.
Ja sobie tu porównywałam swoją gębuchę: http://www.zeberka.pl/art.php?id=7608&b=1
no też tak myslę, że mam owalną tym bardziej po tej stronie którą mi wysłałaś;* dzięki bardzo...tylko teraz muszę się zastanowić nad fryzurą. wiem, że do mojego kształtu twarzy pasują praktycznie wszystkie, ale jednak muszę się też dobrze w niej czuć i żebym była zadowolona z efektu
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:42   #768
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
ale gdy stały się troszkę ciemniejsze zaczęłam kombinować. Farbowałam je garnierem 111, teraz chcę zafarbować na kolor zbliżony do odrostów i mieć spokój z farbami

Wstawiam zdjęcia włosów
i propozycje farb ( jeśli macie inne, proszę piszcie ).

wellaton
joanna
garnier
garnier naturals
garnier naturals 2




Proszę doradźcie czym zafarbować włosy
Eais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 16:10   #769
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
zdecydowanie garnier naturals ( przedostatni jaki podalaś) dlatego że ty masz sredni mysi blond i on ja się wypłuka myślę że da właśnie taki kolor. Wiadomo ze zaraz po farbowaniu mogą być ciut ciemniejsze.
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 19:21   #770
pantofelek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 31
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Hej
przegladam to forum "anonimowo", Kachula ja tez z rozjasnianych wlosoch chce dojsc do blondu- takiego naturalnego, ale bardziej w zimnej tonacji.
PIerwszym krokiem byl zakup farby natural and easy- sredni popielaty blond opalizujacy bodajze. Efekt fajny ale tylko tydzien- kolor wyplukiwal sie do rudego.
Nastepny krok- JOANNA NATURALNY BLOND- tylko ze farba w czerwonym opakowaniu- kolor jak dla mnie super- dokladnie jak chcialam, ale........ po 4 myciu juz sie znaczaco wyplukal-przebija jasny. Generalnie nie to co chcę.....

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

ahaa i pomysl jak kolor bedzie sie utrzymywal Tobie po szamponie Joanny- jesli po farbie tak szybko sie wymywa???
pantofelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 20:51   #771
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
Myślę, że wybierz coś z pomiędzy 3 farb garnier color naturals 8, garnier nutrisse 80, wellaton 8. Wszystkie te farbki mają ten sam odcień i są na tym samym poziomie także co wolisz Rzeczywiście zaraz po farbowaniu mogą być ciemniejsze niż chcesz ale po 3-4 myciach kolor się wypłucze i będzie ok.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 22:08   #772
Oluraa
Raczkowanie
 
Avatar Oluraa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 331
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witam blondyneczki

Zafarbowałam sobie w styczniu włosy, czego troszkę żałuję..
Miałam ciemny, mysi blond, w słońcu podchodzący pod karmel z naturalnymi pasemkami..
Rosjaśniłam je na max blond, na początku okropnie żółty, teraz już ładnie ściemniał i nawet mi się podoba, tylko że mam 4 cm podchodzące pod brąz odrosty :P
Chciałabym teraz zafarbować na ciepły, złocisty blond (chociaż nie wiem czy mi ciepły pasuje, mam niebieskie oczy i jasną cerę..), ciemniejszy od tych farbowanych, bo chciałabym stopniowo wrócić do naturalnych, ale nie chcę odrazu na jakiś ciemny farbować.
Mogłybyście polecić mi jakąś farbę, która zrobi z moich włosów, złociste, naturalne blond? o ile to w ogóle możliwe. Zaznaczam, że mam zniszczone włosy tapirowaniem i zaniedbaniem Proszę Was o pomoc, bo już wstyd chodzić w takich odrostach!
__________________
Człowiek jest tylko trzciną, ale trzciną myślącą.

Oluraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 22:30   #773
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Oluraa Pokaż wiadomość
Witam blondyneczki

Zafarbowałam sobie w styczniu włosy, czego troszkę żałuję..
Miałam ciemny, mysi blond, w słońcu podchodzący pod karmel z naturalnymi pasemkami..
Rosjaśniłam je na max blond, na początku okropnie żółty, teraz już ładnie ściemniał i nawet mi się podoba, tylko że mam 4 cm podchodzące pod brąz odrosty :P
Chciałabym teraz zafarbować na ciepły, złocisty blond (chociaż nie wiem czy mi ciepły pasuje, mam niebieskie oczy i jasną cerę..), ciemniejszy od tych farbowanych, bo chciałabym stopniowo wrócić do naturalnych, ale nie chcę odrazu na jakiś ciemny farbować.
Mogłybyście polecić mi jakąś farbę, która zrobi z moich włosów, złociste, naturalne blond? o ile to w ogóle możliwe. Zaznaczam, że mam zniszczone włosy tapirowaniem i zaniedbaniem Proszę Was o pomoc, bo już wstyd chodzić w takich odrostach!
Mnie się sprawdza garnier 111 le jeżeli wolisz złociste to może garnier 100, a może bardzo zachwalany wellaton 12/0 na odrosty i przecągnąc potem na całość
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 22:35   #774
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
zdecydowanie garnier naturals ( przedostatni jaki podalaś) dlatego że ty masz sredni mysi blond i on ja się wypłuka myślę że da właśnie taki kolor. Wiadomo ze zaraz po farbowaniu mogą być ciut ciemniejsze.
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Myślę, że wybierz coś z pomiędzy 3 farb garnier color naturals 8, garnier nutrisse 80, wellaton 8. Wszystkie te farbki mają ten sam odcień i są na tym samym poziomie także co wolisz Rzeczywiście zaraz po farbowaniu mogą być ciemniejsze niż chcesz ale po 3-4 myciach kolor się wypłucze i będzie ok.


dziękuję Wam za odpowiedzi
Eais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 22:57   #775
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Nie chce nikogo urazic, ale jak dla mnie, profesjonalne farby, to troche pic na wodę. Moze maja więcej odcieni, ale wypłukują sie tak samo szybko jak te drogeryjne i tak samo niszczą włosy. Tak naprawdę wszystko zalezy od wprawnych rąk fryzjerki i jej wiedzy. I tu jest chyba jedyna róznica. I jeszcze to, że profesjonalne farby trzeba umiec mieszac z odpowiednimi steżeniami i iloscia mililitrow oxydantu i tu albo trzeba przejsc szkolenie, albo próbowac metoda prób i błedów.


Nie do końca tak jest. Profesjonalne farby np. L'Oreala rzeczywiście szybko się wypłukują (są bardzo przy tym łagodne dla włosów), ale Koleston Perfect nie, jest bardzo trwałą farbą. Każda farba niszczy, jeśli jej nadużywamy. Profesjonalne mają natomiast tę zaletę, że najczęściej nie żółkną. Tak jest np. z Wellą, L'Orealem czy Alfaparfem. A drogeryjne farby tylko pozornie wydają się tańsze. Sa mało wydajne, podczas gdy tubkę profesjonalnej można podzielić na dwie porcje, zwłaszcza jesli farbujemy tylko odrosty. Ale gdy już w wyniku często bolesnych eksperymentów poznamy swoje włosy, to farbowanie wybraną profesjonalną farbą jest proste. Od dawna używam w pieleszach domowych owej Welli i powiem tak. W opakowaniu jest ulotka precyzyjnie wyjaśniająca jak mieszać farbę, jak uzyskać rozjaśnienie o okreslonym stopniu, ile trzymać bez użycia ciepła a ile z nim. Do odmierzenia substancji są miarki, bez kłopotu można to zrobić. Nie neguję, że fryzjerki znają swój fach, ale najczęściej słabo znaja nasze włosy, my mamy szansę poznać je lepiej. Mówię to na własnym przykładzie. Oczywiście, co włos to pewnie inne doświadczenie.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2010-05-13 o 23:02
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 23:21   #776
Oluraa
Raczkowanie
 
Avatar Oluraa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 331
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

8joja8 dziękuję
__________________
Człowiek jest tylko trzciną, ale trzciną myślącą.

Oluraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 16:55   #777
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny ja już po farbowaniu i jestem happy pozbyłam się skunksa i mam świeżutkie blond włoski.Tak jak poprzednim razem użyłam najpierw skandynawskiego blondu palett a na to 522 schwarzkopfa.No i wyszło jak ostatnim razem.To dla mnie jedyne rozwiązanie mieć tak jaśniutki blond.Żadna farbka nie da mi takiego blondu bez wstępnego rozjaśnienia.A i włoski w dobrej kondycji
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 17:07   #778
bllondynaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk- obok Rbk. ;)
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Słuchajcie !

Mam teraz blond ale taki żółtawy chciałabym PLATYNOWY BLOND !

PORADZCIE MI KTÓRA FARBA NAJLEPSZA?
WELLATON 12/1 boje sie ze te 2 farby mmogą wyjść żółte
GARNIER OE

GARNIER 111 chmm

CO MYŚLICIE??!!.. musze szybko kupić !!
bllondynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 18:49   #779
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Adzio7 -super kolor , fajowe zdrowo wyglądające włoski!
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 18:51   #780
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja już po farbowaniu i jestem happy pozbyłam się skunksa i mam świeżutkie blond włoski.Tak jak poprzednim razem użyłam najpierw skandynawskiego blondu palett a na to 522 schwarzkopfa.No i wyszło jak ostatnim razem.To dla mnie jedyne rozwiązanie mieć tak jaśniutki blond.Żadna farbka nie da mi takiego blondu bez wstępnego rozjaśnienia.A i włoski w dobrej kondycji
Bardzo fajnie Ci to wyszło
Błyszczą się te Twoje włoski

Ja gdzieś parę stron wcześniej wrzuciłam swój efekt,tak jak prosiłaś
Nie wiem czy widziałaś ;>
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:48.